Pátek 9. prosince 2022, svátek má Vratislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 9. prosince 2022 Vratislav

VÝSLEDKY: Přehled závodů v biatlonové sezoně 2021/22

  14:18aktualizováno  21. března 2022 9:41
Biatlonová sezona začala 27. listopadu 2021 ve švédském Östersundu a vyvrcholila 20. března 2022 v norském Holmenkollenu. Hned v úvodním vytrvalostním závodě zvítězila Markéta Davidová, v této disciplíně pak vybojovala i malý křišťálový glóbus. Světový pohár zavítal i do estonského střediska Otepää, zároveň však v jeho kalendáři chyběla tradiční zastávka v Novém Městě na Moravě. Vrcholem roku byly olympijské hry v Pekingu, nejlepším českým umístěním bylo čtvrté místo Davidové ve vytrvalostním klání.

Markéta Davidová během vytrvalostního závodu v italské Anterselvě. | foto: Petr Slavík / Český biatlon

1. Östersund: 27.-28. listopadu

Sobota 27. listopadu
Vytrvalostní závod žen: 1. Davidová (ČR) 42:43,5 (0 trest. minut), 2. Hauserová (Rak.) -1:17,7 (1), 3. Herrmannová (Něm.) -1:23,0 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -1:46,0 (2), 5. Nigmatullinová (Rus.) -2:04,0 (1), 6. Lunderová (Kan.) -2:05,2 (1), 7. Kalkenbergová (Nor.) -2:25,0 (1), 8. Rezcovová (Rus.) -2:27,7 (1), 9. Weidelová (Něm.) -2:28,6 (0), 10. Röiselandová (Nor.) -2:38,1 (3), ...33. Charvátová -4:20,8 (4), 58. Jislová -5:37,7 (4), 63. Vinklárková -5:43,6 (3), 69. Puskarčíková (všechny ČR) -5:58,1 (4).

Vytrvalostní závod mužů: 1. Laegreid 51:04,0 (0 trest. minut), 2. T. Bö (oba Nor.) -59,2 (2), 3. Desthieux (Fr.) -1:00,6 (2), 4. S. Gow (Kan.) -1:26,8 (0), 5. J. T. Bö -1:28,5 (2), 6. Bakken (oba Nor.) -1:29,4 (0), 7. Latypov (Rus.) -1:36,5 (1), 8. Fillon Maillet (Fr.) -2:07,1 (3), 9. Kobonoki (Jap.) -2:24,9 (0), 10. C. Gow (Kan.) -2:26,1 (1), ...21. Krčmář -3:13,0 (3), 50. Štvrtecký -5:07,3 (4), 78. Hornig -7:24,3 (2), 97. Václavík -9:27,4 (7), 100. Karlík (všichni ČR) -9:47,1 (9).

Neděle 28. listopadu
Sprint žen: 1. H. Öbergová (Švéd.) 19:01,5 (0), 2. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -11,3 (0), 3. Röiselandová (Nor.) -15,4 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -18,0 (0), 5. Solaová (Běl.) -27,3 (1), 6. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -35,9 (1), 7. Preussová (Něm.) -38,8 (1), 8. E. Öbergová -38,9 (2), 9. Perssonová (obě Švéd.) -47,1 (1), 10. Lienová (Nor.) +50,9 (0), 11. Puskarčíková -52,8 (0), ...15. Davidová -59,8 (1), 18. Jislová -1:06,5 (0), 29. Vinklárková -1:30,8 (0), 54. Charvátová (všechny ČR) -2:02,2 (3).

Sprint mužů:  1. Samuelsson (Švéd.) 22:33,5 (0 trest. okruhů), 2. Christiansen -11,8 (0), 3. J. T. Bö (oba Nor.) -12,2 (0), 4. Jacquelin -23,2 (1), 5. Desthieux (oba Fr.) -23,8 (0), 6. Nawrath (Něm.) -27,5 (0) a Claude (Fr.) -27,5 (1), 8. Bakken -37,6 (0), 9. Andersen (oba Nor.) -49,1 (0), 10. Loginov (Rus.) -53,4 (0), ...27. Štvrtecký -1:24,7 (1), 63. Krčmář -2:25,1 (3), 95. Karlík -3:11,6 (5), 104. Václavík -3:26,0 (4), 105. Hornig (všichni ČR) -3:28,5 (2).

2. Östersund: 2.-5. prosince

Čtvrtek 2. prosince
Sprint žen:  1. Hauserová (Rak.) 19:30,2 (0 tr. okruhů), 2. E. Öbergová (Švéd.) -12,5 (2), 3. Solová -14,4 (1), 4. Alimbekavová (obě Běl.) -20,6 (0), 5. Preussová (Něm.) -24,2 (1), 6. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -27,8 (1), 7. Perssonová (Švéd.) -34,4 (0), 8. Chevalierová (Fr.) -38,1 (0), 9. Herrmannová -43,1 (1), 10. Voigtová (obě Něm.) -44,4 (0), ...18. Davidová -59,0 (1), 34. Jislová -1:22,8 (1), 54. Vinklárková -1:57,3 (1), 58. Puskarčíková -2:02,9 (1), 69. Charvátová (všechny ČR) -2:20,7 (4).

Sprint mužů: 1. Samuelsson (Švéd.) 22:58,7 (1 tr. okruh), 2. Jacquelin -18,0 (1), 3. Fillon Maillet (oba Fr.) -21,5 (1), 4. Latypov (Rus.) -26,1 (0), 5. Christiansen -31,1 (1), 6. Laegreid (oba Nor.) -40,5 (0), 7. Hofer (It.) -42,3 (0), 8. T. Bö -44,0 (1), 9. J.T. Bö (oba Nor.) -50,1 (1), 10. Weger (Švýc.) -50,9 (0), ...15. Krčmář -58,8 (0), 43. Štvrtecký -1:50,2 (1), 68. Václavík -2:23,6 (2), 75. Karlík -2:34,1 (4), 83. Hornig (všichni ČR) -2:52,1 (2).

Sobota 4. prosince
Stíhací závod žen:  1. Röiselandová (Nor.) 32:20,6 (1 tr. okruh), 2. Bescondová -4,8 (0), 3. Chevalierová-Bouchetová (obě Fr.) -7,0 (1), 4. Hauserová (Rak.) -7,9 (0), 5. Preussová (Něm.) -18,8 (2), 6. H. Öbergová -22,2 (3), 7. E. Öbergová (obě Švéd.) -23,9 (4), 8. Herrmannová (Něm.) -52,9 (2), 9. Häckiová (Švýc.) -57,6 (1), 10. Alimbekavová (Běl.) -58,7 (3), ...16. Davidová -1:41,5 (3), 22. Jislová -2:09,8 (1), 41. Puskarčíková -3:51,9 (2), 58. Vinklárková (všechny ČR) -7:48,6 (8). 

Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Norsko (Bakken, T. Bö, J. T. Bö, Christiansen) 1:14:09,3 (0 tr. okruhů + 4 dobíjení) , 2. Francie (Claude, Jacquelin, Desthieux, Fillon Maillet) -11,2 (0+8), 3. Rusko (Chalili, Serochvocov, Loginov, Latypov) -45,9 (1+9), 4. Německo -1:07,8 (0+6), 5. Ukrajina -1:28,5 (1+6), 6. Bělorusko -2:07,5 (0+11), ...11. ČR (Krčmář, Štvrtecký, Václavík, Karlík) -4:01,9 (2+13).

Neděle 5. prosince
Štafeta žen:  1. Francie (Bescondová, Chevalierová-Bouchetová, Simonová, Braisazová-Bouchetová) 1:10:30,3 (0 tr. okruhů +4 dobíjení), 2. Bělorusko (Leščanková, Alimbekavová, Kručynkinová, Solová) -57,9 (0+6), 3. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, E. Öbergová, H. Öbergová) -1:09,6 (2+11), 4. Norsko -1:09,8 (1+7), 5. Německo -1:26,8 (0+4), 6. Itálie -2:58,3 (1+10), 7. ČR (Jislová, Puskarčíková, Davidová, Charvátová) -2:59,0 (1+10).

Stíhací závod mužů: 1. Christiansen (Nor.) 30:14,8 (1), 2. Samuelsson (Švéd.) -9,8 (4), 3. Jacquelin (Fr.) +11,0 (3), 4. Krčmář (ČR) -51,5 (1), 5. Seppälä (Fin.) -52,1 (1), 6. Eder (Rak.) -52,2 (0), 7. Giacomel (It.) -52,5 (1), 8. J. T. Bö (Nor.) -1:00,1 (3), 9. Guigonnat (Fr.) -1:02,3 (2), 10. Weger (Švýc.) -1:04,2 (2), ...54. Štvrtecký (ČR) -4:51,5 (8).

3. Hochfilzen: 10.-12. prosince

Pátek 10. prosince
Sprint mužů: 1. Kühn (Něm.) 26:05,0 (1 tr. okruh), 2. Ponsiluoma (Švéd.) -14,3 (1), 3. Smolskij (Běl.) -20,5 (0), 4. Loginov (Rus.) -22,0 (1), 5. T. Bö (Nor.) -23,0 (1), 6. Jacquelin -23,6 (1), 7. Fillon Maillet (oba Fr.) -24,9 (2), 8. Nawrath (Něm.) -39,8 (2), 9. Lazovskij (Běl.) -40,4 (0), 10. Latypov (Rus.) -41,4 (2), ...39. Krčmář -1:28,6 (2), 71. Václavík -2:20,1 (4), 72. Štvrtecký -2:21,8 (3), 76. Karlík -2:27,4 (4), 88. Hornig (všichni ČR) -2:46,8 (2).

Sprint žen: 1. Solaová (Běl.) 20:44,4 (0), 2. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -46,8 (2), 3. Röiselandová -50,3 (0), 4. Lienová (obě Nor.) -52,5 (0), 5. H. Öbergová (Švéd.) -56,5 (2), 6. Eckhoffová (Nor.) -1:07,2 (1), 7. Vittozziová (It.) -1:07,4 (1), 8. Alimbekavová (Běl.) -1:08,0 (1), 9. Bendikaová (Lot.) -1:12,3 (1), 10. Hinzová (Něm.) -1:18,5 (0), ...20. Davidová -1:41,0 (2), 32. Charvátová -2:04,1 (2), 40. Jislová -2:16,6 (2), 49. Puskarčíková -2:28,5 (1), 52. Vinklárková (všechny ČR) -2:35,8 (0).

Sobota 11. prosince
Stíhací závod mužů:  1. Fillon Maillet 33:52,0 (1 tr. okruh), 2. Jacquelin (oba Fr.) -32,1 (1), 3. Samuelsson (Švéd.) -38,2 (2), 4. Desthieux (Fr.) -38,2 (1), 5. T. Bö (Nor.) -38,7 (2), 6. Smolski (Běl.) -41,8 (2), 7. Leitner (Rak.) -46,3 (0), 8. Seppala (Fin.) -47,5 (1), 9. Laegreid (Nor.) -49,1 (1), 10. Tomšin (Rus.) -50,5 (0), ...27. Krčmář -1:40,3 (3)

Štafeta žen: 1. Švédsko (Perssonová, Magnussonová, E. Öbergová, H. Öbergová) 1:13:52,5 (1 tr. okruh + 8 dobíjení), 2. Rusko (Vasněcovová, Mironovová, Nigmatullinová, Rezcovová) -29,1 (0+10), 3. Francie (Bescondová, Chevalierová-Bouchetová, Chevalierová, Braisazová-Bouchetová) -59,2 (0+14), 4. Německo -1:06,5 (1+10), 5. Ukrajina -1:33,0 (0+13), 6. Rakousko -1:53,7 (0+5), ...8. ČR (Jislová, Voborníková, Davidová, Puskarčíková) -2:02,3 (0+12)

Neděle 12. prosince
Štafeta mužů: 1. Norsko (Laegreid, T. Bö, J. T. Bö, Christiansen) 1:14:34,8 (0 tr. okruhů + 5 dobíjení), 2. Francie (Claude, Desthieux, Jacquelin, Fillon Maillet) -21,2 (0+8), 3. Rusko (Tomšin, Serochvostov, Loginov, Latypov) -47,3 (1+9), 4. Německo -1:00,0 (0+10), 5. Švédsko -1:30,2 (0+7), 6. Bělorusko -2:09,5 (1+5), ...9. ČR (Václavík, Štvrtecký, Karlík, Krčmář) -2:37,7 (1+12).

Stíhací závod žen:  1. Röiselandová (Nor.) 30:04,1 (1 tr. okruh), 2. Solová (Běl.) -4,1 (3), 3. E. Öbergová (Švéd.) -23,3 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -48,1 (1), 5. H. Öbergová (Švéd.) -1:11,7 (5), 6. Davidová (ČR) -1:15,6 (2), 7. Herrmannová -1:20,4 (3), 8. Hinzová (obě Něm.) -1:24,6 (2), 9. Kazakevičová (Rus.) -1:25,2 (2), 10. Nilssonová (Švéd.) -1:27,2 (4), ...29. Jislová -2:20,1 (2), 44. Charvátová -3:27,3 (6), 54. Puskarčíková -4:42,1 (4), 56. Vinklárková (všechny ČR) -5:31,0 (4).

4. Annecy-Le Grand Bornand: 16.-19. prosince

Čtvrtek 16. prosince
Sprint žen: 1. Röiselandová (Nor.) 20:22,0 (0 tr. okruh), 2. Bescondová (Fr.) -15,4 (0), 3. E. Öbergová (Švéd.) -16,1 (2), 4. Hauserová (Rak.) -24,9 (0), 5. Rezcovová (Rus.) -26,7 (1), 6. Alimbekavová -34,7 (1), 7. Solová (obě Běl.) 37,8 (2), 8. Perssonová (Švéd.) -39,9 (0), 9. Ederová (Fin.) -41,7, 10. H. Öbergová (Švéd.) -42,4 (2), ...15. Jislová 57,1 (1), 37. Charvátová -1:21,3 (2), 50. Voborníková -1:46,5 (1), 61. Puskarčíková -2:00,0 (1), 62. Davidová (všechny ČR) -2:00,5 (3).

Pátek 17. prosince
Sprint mužů:  1 J. T. Bö (Nor.) 23:20,3 (0 tr. okruhů), 2. Latypov (Rus.) -7,2 (0), 3. Andersen (Nor.) -18,2 (0), 4. Fillon Maillet (Fr.) -21,2 (1), 5. Laegreid (Nor.) -24,5 (0), 6. Smolski (Běl.) -26,5 (0), 7. Jacquelin (Fr.) -33,0 (2), 8. Christiansen (Nor.) -38,8 (1), 9. Samuelsson (Švéd.) -40,7 (1), 10. Lapšin (Korea) -42,7 (0), ...48. Krčmář -2:02,1 (3), 64. Karlík -2:21,8 (3), 65. Štvrtecký -2:22,5 (3), 73. Žemlička -2:30,1 (0), 82. Václavík (všichni ČR) -2:46,6 (4)

Sobota 18. prosince
Stíhací závod žen:  1. E. Öbergová (Švéd.) 29:27,0 (2 tr. okruhy), 2. Simonová (Fr.) -4,2 (1), 3. H, Öbergová (Švéd.) -11,6 (2), 4. Röiselandová (Nor.) -13,4 (3), 5. Vittozziová (It.) -19,6 (1), 6. Bescondová (Fr.) -30,7 (1), 7. Hauserová (Rak.) -40,5 (1), 8. Mironovová -52,0 (1), 9. Rezcovová (obě Rus.) -52,4 (3), 10. Wiererová (It.) -55,1 (2), ...12. Jislová -1:32,8 (2), 44. Charvátová -3:35,2 (7), 46. Voborníková (všechny ČR) -3:41,5 (3)

Stíhací závod mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 30:58,3 (0 tr. okruhů), 2. Latypov (Rus.) -16,1 (2), 3. Christiansen (Nor.) -16,2 (0), 4. Smolski (Běl.) -32,8 (1), 5. J. T. Bö -43,3 (3), 6. Laegreid -52,9 (1), 7. T. Bö (všichni Nor.) -1:09,8 (1), 8. Chalili (Rus.) -1:18,6 (0), 9. Jacquelin (Fr.) -1:24,2 (5), 10. Lesser (Něm.) -1:27,6 (1), ...30. Krčmář (ČR) -3:08,7 (2).

Neděle 19. prosince
Závod s hromadným startem žen: 1. E. Öbergová (Švéd.) 35:21,7 (2 tr. okruhy), 2. Simonová (Fr.) -10,7 (2), 3. Rezcovová (Rus.) -12,1 (2), 4. Wiererová (It.) -13,3 (1), 5. Jislová (ČR) -13,9 (0), 6. Röiselandová (Nor.) -19,3 (2), 7. Nigmatullinová (Rus.) -28,2 (1), 8. Davidová (ČR) -30,1 (2), 9. Hauserová (Rak.) -31,1 (1), 10. H. Öbergová (Švéd.) -40,4 (4).

Závod s hromadným startem mužů: 1. Jacquelin 35:54,8 (1 tr. okruh), 2. Fillon Maillet (oba Fr.) -3,5 (2), 3. T. Bö (Nor.) -10,3 (1), 4. Leitner (Rak.) -15,6 (0), 5. Christiansen (Nor.) -16,4 (1), 6. Kühn -17,7 (1), 7. Doll (oba Něm.) -27,1 (1), 8. Bakken (Nor.) -45,0 (1), 9. Samuelsson (Švéd.) -47,8 (4), 10. Weger (Švýc.) -48,4 (1).

5. Oberhof: 7.-9. ledna

Pátek 7. ledna
Sprint mužů: 1. Loginov (Rus.) 27:00,8 (1 tr. okruh), 2. Jacquelin (Fr.) -6,5 (2), 3. Laegreid (Nor.) -15,1 (1), 4. Kühn -18,6 (2), 5. Rees (oba Něm.) -20,2 (1), 6. Babikov (Rus.) -23,0 (0), 7. T. Bö (Nor.) -23,6 (3), 8. Serochvostov (Rus.) -25,8 (2), 9. Fillon Maillet (Fr.) -29,5, 10. Andersen (Nor.) -38,2 (1), ...30. Krčmář -1:24,5 (2), 36. Václavík -1:39,5 (3), 42. Štvrtecký -1:50,8 (3), 83. Hornig -3:25,2 (1), 93. Žemlička (všichni ČR) -3:55,4 (3).

Sprint žen: 1. Röiselandová (Nor.) 23:30,1 min. (1), 2. Solová (Běl.) -7,1 (2) a Simonová (Fr.) -7,1 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -22,6 (2), 5. Tandrevoldová (Nor.) -23,1 (1), 6. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -26,3 (1), 7. Rezcovová (Rus.) -26,6 (2), 8. Ederová (Fin.) -28,4 (1), 9. H. Öbergová (Švéd.) -33,5 (2), 10. Wiererová (It.) -37,9 (1), 11. Davidová -43,9 (2), ...20. Jislová -1:12,1 (0), 55. Puskarčíková -2:04,1 (2), 76. Charvátová -2:48,1 (4), 95. Vinklárková (všechny ČR) -4:01,8 (3).

Sobota 8. ledna
Závod smíšených štafet: 1. Norsko (T. Bö, J.T. Bö, Tandrevoldová, Röiselandová) 1:28:51,4 (0 tr. kol + 6 dobíjení), 2. Bělorusko (Labastov, Smolskij, Alimbekavová, Solová) -23,1 (0+5), 3. Francie (Guigonnat, Desthieux, Bescondová, Simonová) -2:01,3 (0+11), 4. Švédsko -2:08,4 (3+10), 5. Rusko -2:08,9 (0+9), 6. Německo -2:10,7 (0+6), ...9. ČR (Štvrtecký, Krčmář, Davidová, Jislová) -3:18,3 (0+10).

Závod smíšených dvojic: 1. Babikov, Rezcovová (Rus.) 41:37,1 (1+12), 2. Eder, Hauserová (Rak.) -41,5 (1+13), 3. Tyščenko, Blašková (Ukr.) -1:03,6 (0+12), 4. Lazuski, Kručinkinová (Běl.) -1:15,2 (1+11), 5. Nelin, Skottheimová (Švéd.) -1:23,6 (2+12), 6. Claude, Lieová (Belg.) -1:24,8 (0+13), ...12. Václavík, Puskarčíková (ČR) -1:49,4 (1+12)

Neděle 9. ledna
Stíhací závod mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 36:48,3 (2 trest. okruhy), 2. Samuelsson (Švéd.) -9,9 (1), 3. T. Bö -15,6 (3), 4. Laegreid (oba Nor.) -15,7 (4), 5. Loginov (Rus.) -18,5 (4), 6. Rees (Něm.) -44,9 (3), 7. Fabien Claude (Fr.) -51,8 (2), 8. Lesser (Něm.) -55,1 (3), 9. Florent Claude (Belg.) -1:11,3 (2), 10. Babikov (Rus.) -1:19,1 (4), ...39. Štvrtecký -3:30,0 (4), 44. Václavík -3:54,7 (5), 46. Krčmář (všichni ČR) -4:00,1 (5).

Stíhací závod žen: 1. Röiselandová (Nor.) 33:18,8 (2), 2. H. Öbergová (Švéd.) -33,4 (2), 3. Alimbekavová (Běl.) -42,7 (2), 4. Simonová -51,2 (3), 5. Chevalierová-Bouchetová (obě Fr.) -59,7 (1), 6. Hauserová (Rak.) -1:21,9 (1), 7. E. Öbergová (Švéd.) -1:43,9 (3), 8. Davidová (ČR) -1:46,2 (3), 9. Tandrevoldová (Nor.) -2:05,6 (5), 10. Brorssonová (Švéd.) -2:11,5 (3), ...35. Jislová -4:08,4 (4), 52. Puskarčíková (obě ČR) -5:49,1 (4)

6. Ruhpolding: 12.-16. ledna

Středa 12. ledna
Sprint žen: 1. E. Öbergová (Švéd.) 19:45,2 (0 tr. okruhů), 2. Röiselandová (Nor.) -21,6 (0), 3. Wiererová (It.) -29,7 (0), 4. Alimbekavová (Běl.) -30,2 (0), 5. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -40,0 (1), 6. Hauserová (Rak.) -42,1 (0), 7. Bescondová (Fr.) -48,2 (0), 8. Mironovová (Rus.) -50,9 (0), 9. Perssonová -55,9 (0) a Brorssonová (obě Švéd.) -55,9 (1), ...21. Jislová -1:21,3 (0), 27. Davidová -1:31,3 (1), 39. Charvátová -1:50,4 (2), 56. Puskarčíková -2:18,2 (1), 62. Voborníková (všechny ČR) -2:22,8 (1).

Čtvrtek 13. ledna
Sprint mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 23:23,7 (0 tr. okruhů), 2. Doll (Něm.) -7,2 (0), 3. Smolski (Běl.) -32,1 (1), 4. Strolia (Lit.) -33,6 (0), 5. Seppälä (Fin.) +41,9 (0), 6. Lesser (Něm.) -43,3 (1), 7. Pidručnyj (Ukr.) -47,1 (1), 8. Perrot -49,4 (0), 9. Desthieux (oba Fr.) -50,4 (1), 10. Burkhalter (Švýc.) -51,7 (0), ...34. Václavík -1:20,6 (1), 42. Krčmář -1:24,8 (1), 70. Karlík -2:05,6 (2), 78. Štvrtecký (všichni ČR) -2:17,1 (4).

Pátek 14. ledna
Štafeta žen: 1. Francie (Chevalierová-Bouchetová, Chevalierová, Braisazová-Bouchetová, Simonová) 1:10:50,0 (0 tr. okruhů + 4 dobíjení), 2. Švédsko (Skottheimová, Nilssonová, Brorssonová, Magnussonová) -35,1 (0+2), 3. Rusko (Vasněcovová, Mironovová, Kazakevičová, Rezcovová) -1:12,2 (0+6), 4. Německo -1:26,6 (1+5), 5. Bělorusko -1:27,8 (1+7), 6. Itálie -1:28,4 (0+7), ...15. ČR (Puskarčíková, Voborníková, Davidová, Jislová) -3:42,4 (1+10).

Sobota 15. ledna
Štafeta mužů: 1. Rusko (Chalili, Serochvostov, Loginov, Cvetkov) 1:11:06,1 (0 tr. okruhů+4 dobíjení), 2. Německo (Lesser, Rees, Doll, Nawrath) -7,0 (0+2), 3. Bělorusko (Labastov, Lazuski, Vorobej, Smolski) -23,0 (0+6), 4. Itálie -53,7 (0+5), 5. Francie -1:15,0 (1+10), 6. Ukrajina -1:44,9 (0+6), 7. Norsko -2:00,6 (0+10), 8. Švédsko -2:10,6 (1+12), 9. Kanada -2:32,0 (2+12), 10. Švýcarsko -2:51,1 (0+11), ...18. ČR (Václavík, Karlík, Štvrtecký, Krčmář) -5:05,6 (5+12).

Neděle 16. ledna
 
Stíhací závod žen: 1. Röiselandová (Nor.) 30:55,0 (0), 2. E. Öbergová -20,8 (2), 3. H. Öbergová (obě Švéd.) -32,4 (1), 4. Bescondová (Fr.) -47,9 (1), 5. Perssonová (Švéd.) -50,7 (2), 6. Alimbekavová (Běl.) -53,2 (3), 7. Wiererová (It.) -53,5 (3), 8. Simonová -57,8 (1), 9. Braisazová-Bouchetová (obě Fr.) -58,5 (3), 10. Hauserová (Rak.) -1:10,4 (3), ...12. Davidová -1:23,4 (1), 19. Jislová -2:31,0 (2), 43. Charvátová -3:58,4 (6), 53. Puskarčíková (všechny ČR) -6:37,3 (5).

Stíhací závod mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 31:30,6 min. (2 tr. okruhy), 2. Loginov (Rus.) -8,8 (1), 3. Smolski (Běl.) -13,1 (1), 4. Desthieux (Fr.) -22,4 (2), 5. Strolia (Lit.) -30,4 (1), 6. Lesser (Něm.) -37,9 (1), 7. Samuelsson (Švéd.) -40,8 (3), 8. Fak (Slovin.) -41,0 (1), 9. Cvetkov (Rus.) -44,4 (2), 10. Zobel (Něm.) -47,3 (1), ...24. Václavík -1:41,1 (4), 32. Krčmář (oba (ČR) -2:17,4 (4).

7. Antholz-Anterselva: 20.-23. ledna

Čtvrtek 20. ledna
Vytrvalostní závod mužů: 1. Babikov (Rus.) 49:46,8 min. (0 trest. minut), 2. T. Bö (Nor.) -9,7 (2), 3. Chalili (Rus.) -48,5 (1), 4. J.T. Bö -50,5 (3), 5. Laegreid (oba Nor.) -1:32,9 (3), 6. Desthieux (Fr.) -2:08,2 (3), 7. Loginov (Rus.) -2:16,3 (3), 8. Claude (Fr.) -2:22,4 (3), 9. Schommer (USA) -2:26,5 (2), 10. Jacquelin (Fr.) -2:27,9 (2), ...14. Krčmář -3:08,7 (3), 51. Žemlička -6:09,5 (2), 52. Štvrtecký -6:18,0 (5), 58. Václavík -6:40,9 (7), 84. Karlík (všichni ČR) -9:19,8 (8).

Pátek 21. ledna
Vytrvalostní závod žen: 1. Braisazová-Bouchetová 42:20,6 (1 tr. minuta), 2. Simonová (obě Fr.) -51,1 (2), 3. Brorssonová (Švéd.) -1:37,2 (2), 4. Eganová (USA) -1:55,9 (2), 5. Wiererová (It.) -1:58,8 (3), 6. Davidová (ČR) -2:34,8 (3), 7. Alimbekavová (Běl.) -2:36,2 (3), 8. Tandrevoldová (Nor.) -2:52,7 (3), 9. Hauserová (Rak.) -2:54,4 (3), 10. Nigmatullinová (Rus.) -2:58,9 (2), ...25. Jislová -4:17,8 (2), 29. Voborníková -4:27,2 (2), 57. Puskarčíková -6:17,5 (3), 59. Charvátová (všechny ČR) -6:27,8 (6).

Sobota 22. ledna
Závod s hromadným startem mužů: 1. Doll (Něm.) 37:14,9 (1 tr. okruh), 2. J.T. Bö -31,3 (3), 3. Laegreid (oba Nor.) -1:28,8 (3), 4. Guigonnat (Fr.) -1:34,7 (2), 5. Bakken (Nor.) -1:35,2 (3), 6. Seppälä (Fin.) -1:42,1 (3), 7. Krčmář (ČR) -1:54,1 (1), 8. Fillon Maillet (Fr.) -1:55,5 (6), 9. Hofer (It.) -1:56,4 (4), 10. Babikov (Rus.) -1:58,7 (4).

Štafeta žen:  1. Norsko (Knottenová, Eckhoffová, Lienová, Tandrevoldová) 1:12:54,1 (1+10), 2. Rusko (Vasnětcovová, Rezcovová, Kazakevičová, Nigmatullinová) -24,6 (3+12), 3. Francie (Chevalierová, Braisazová-Bouchetová, Botetová, Bescondová) -32,6 (0+13), 4. Itálie -32,6 (0+13), 5. USA -50,1 (0+13), 6. ČR (Jislová, Voborníková, Davidová, Charvátová) -59,8 (0+8), 7. Švýcarsko -1:03,7 (1+11), 8. Německo -1:08,2 (0+13), 9. Finsko -1:18,9 (0+10), 10. Polsko -1:36,0 (1+13).

Neděle 23. ledna
Štafeta mužů: 1. Norsko (Laegreid, T. Bö, J. T. Bö, Christiansen) 1:12:14,7 (0 trest. okruhů + 4 dobíjení), 2. Rusko (Babikov, Serochvostov, Loginov, Latypov) -1:57,2 (1+12), 3. Německo (Rees, Horn, Zobel, Fratzscher) -2:04,4 (0+4), 4. Francie -2:20,5 (0+7), 5. Kanada -2:31,5 (1+8), 6. Ukrajina -2:38,7 (0+11), 7. Švýcarsko -2:48,6 (1+7), 8. Itálie -3:03,6 (1+13), 9. Rakousko -3:08,6 (0+7), 10. Slovinsko -4:01,4 (1+8), ...15. ČR (Karlík, Žemlička, Štvrtecký, Václavík) -5:36,1 (2+11).

Závod s hromadným startem žen: 1. Wiererová (It.) 34:58,7 (2 tr. okruhy), 2. Alimbekavová (Běl.) -3,7 (1), 3. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -11,6 (1), 4. Rezcovová (Rus.) -22,8 (2), 5. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -24,8 (4), 6. Eckhoffová (Nor.) -28,0 (2), 7. Voigtová (Něm.) -35,8 (0), 8. Nigmatullinová (Rus.) -42,5 (1), 9. Stremousová (Mold.) -49,6 (2), 10. Simonová (Fr.) -1:03,4 (3), ...14. Jislová -1:22,8 (0), 17. Davidová (obě ČR) -1:32,6 (4).

Olympijské hry v Pekingu: 5.-19. února

Program a výsledky všech olympijských závodů najdete přehledně ZDE.

8. Kontiolahti: 3.-6. března

Čtvrtek 3. března
Štafeta žen: 1. Norsko (Röiselandová, Eckhoffová, Lienová, Tandrevoldová) 1:09:48,1 (0 tr. okruhů + 4 dobíjení), 2. Švédsko (Perssonová, Magnussonová, H. Öbergová, E. Öbergová) -37,7 (0+8), 3. Itálie (Comolaová, Wiererová, Sanfilippová, Vittozziová) -1:00,2 (0+7), 4. Německo -1:57,1 (2+9), 5. Švýcarsko -2:37,1 (1+12), 6. Rakousko -2:55,8 (2+11), ...8. ČR (Puskarčíková, Davidová, Jislová, Charvátová) -3:26,6 (2+14).

Pátek 4. března
Štafeta mužů: 1. Norsko (Bakken, Andersen, Laegreid, Christiansen) 1:12:06,1 (0 trest. okruhů + 7 dobíjení), 2. Švédsko (Femling, Nelin, Ponsiluoma, Samuelsson) -10,6 (0+10), 3. Francie (Guigonnat, Jacquelin, Desthieux, Fillon Maillet) -12,4 (0+7), 4. Německo -13,4 (0+8), 5. Rakousko -1:44,7 (0+5), 6. Švýcarsko -1:56,8 (0+10), 7. Itálie -2:20,8 (2+10), 8. Kanada -2:43,3 (0+9), 9. Finsko -2:58,5 (0+13), 10. USA -3:19,5 (0+8), ...14. ČR (Karlík, Štvrtecký, Václavík, Krčmář) -4:59,1 (4+14).

Sobota 5. března
Sprint žen: 1. Herrmannová (Něm.) 20:08,6 (1 tr. okruh), 2. Eckhoffová (Nor.) -5,0 (1), 3. Nilssonová -5,2 (1), 4. H. Öbergová (obě Švéd.) -6,8 (1), 5. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -15,5 (1), 6. Voigtová (Něm.) -16,7 (0), 7. E. Öbergová (Švéd.) -18,5 (2), 8. Röiselandová (Nor.) -28,1 (2), 9. Ederová (Fin.) -29,1 (1), 10. Perssonová (Švéd.) -32,0 (1), ...20. Jislová -1:03,3 (1), 22. Davidová -1:09,5 (2), 42. Charvátová -2:02,0 (4), 44. Puskarčíková -2:03,7 (2), 74. Teplá (všechny ČR) -3:20,1 (3).

Sprint mužů (10 km): 1. Fillon Maillet (Fr.) 21:21,0 (0 tr. okruhů), 2. Andersen (Nor.) -18,3 (0), 3. Kühn (Něm.) -29,7 (1), 4. Bakken (Nor.) -31,2 (1), 5. Samuelsson (Švéd.) -32,4 (2), 6. Jacquelin (Fr.) -34,3 (2), 7. Nawrath (Něm.) -34,8 (1), 8. Hofer (It.) -42,5 (1), 9. Femling (Švéd.) 43,5 (0), 10. Eder (Rak.) 44,7 (0), ...19. Krčmář -1:02,2 (1), 23. Štvrtecký -1:14,6 (3), 39. Václavík -1:46,5 (3), 55. Karlík (všichni ČR) -2:13,6 (4).

Neděle 6. března
Stíhací závod žen: 1. Eckhoffová (Nor.) 31:40,8 (2 tr. okruhy), 2. Wiererová (It.) -15,9 (0), 3. Herrmannová (Něm.) -19,5 (3), 4. Röiselandová -35,8 (3), 5. Knottenová (obě Nor.) -43,5 (1), 6. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -54,3 (3), 7. Jislová (ČR) -56,0 (0), 8. Preussová (Něm.) -1:00,3 (0), 9. E. Öbergová (Švéd.) -1:10,7 (4), 10. Zdoucová (Rak.) -1:18,0 (1), ...33. Davidová -2:43,3 (5), 43. Charvátová -4:04,7 (5), Puskarčíková (všechny ČR) dostižena o kolo.

Stíhací závod mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 32:55,0 (1 tr. okruh), 2. Lesser (Něm.) -8,2 (0), 3. Hofer (It.) -8,8 (1), 4. Jacquelin (Fr.) -22,6 (2), 5. Christiansen -31,9 (0), 6. Laegreid -51,1 (2), 7. Bakken -1:02,9 (3), 8. Andersen (všichni Nor.) -1:03,9 (3), 9. Rees (Něm.) -1:11,1 (1), 10. Desthieux (Fr.) -1:16,4 (2), ...21. Krčmář -1:46,0 (3), 27. Václavík -2:32,2 (3), 47. Štvrtecký -4:15,3 (8), 52. Karlík (všichni ČR) -4:32,0 (6).

9. Otepää: 10.-13. března

Čtvrtek 10. března
Sprint mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 22:27,4 (0), 2. Laegreid (Nor.) -7,2 (0), 3. Doll (Něm.) -11,1 (0), 4. Christiansen (Nor.) -16,3 (0), 5. Rees (Něm.) -29,6 (0), 6. Strolia (Lit.) -30,1 (0), 7. Lesser (Něm.) -30,8 (1), 8. Weger (Švýc.) -31,9 (0), 9. Claude (Fr.) -34,2 (0), 10. T. Bö (Nor.) -34,5 (0), ...22. Krčmář -1:03,9 (1), 31. Štvrtecký -1:27,4 (2), 48. Mareček -1:57,8 (1), 69. Václavík -2:47,1 (5), 72. Karlík (všichni ČR) 2:52,9 (5).

Pátek 11. března
Sprint žen (7,5 km ženy): 1. Simonová (Fr.) 20:45,8 (1 trest. okruh), 2. Voigtová (Něm.) -11,0 (0), 3. Knottenová (Nor.) -12,8 (0), 4. Hermannová (Něm.) -16,1 (1), 5. Tandrevoldová (Nor.) -21,9 (1), 6. H. Öbergová (Švéd.) -23,0 (1), 7. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -24,6 (1), 8. E. Öbergová (Švéd.) -33,5 (2), 9. Hauserová (Rak.) -34,2 (1), 10. Röiselandová (Nor.) -35,5 (2), ...16. Jislová -53,6 (0), 31. Charvátová -1:41,3 (4), 36. Teplá -1:49,1 (0), 43. Puskarčíková -2:04,3 (2), 49. Davidová (všechny ČR) -2:13,4 (5).

Sobota 12. března
Závod s hromadným startem mužů: 1. Christiansen (Nor.) 34:29,6 (0 trest. okruhů), 2. Fillon Maillet (Fr.) -5,9 (1), 3. Bakken (Nor.) -15,5 (1), 4. Guigonnat (Fr.) -30,5 (0), 5. Lesser (Něm.) -38,6 (1), 6. Hofer (It.) -46,4 (2), 7. Andersen (Nor.) -49,9 (2), 8. Jacquelin (Fr.) -52,5 (1), 9. Samuelsson (Švéd.) -55,7 (1), 10. Laegreid (Nor.) -1:01,9 (3), ...24. Krčmář (ČR) -2:37,7 (3).

Závod s hromadným startem žen: 1. E. Öbergová (Švéd.) 34:41,6 (1), 2. Herrmannová (Něm.) -4,5 (2), 3. Röiselandová (Nor.) -4,8 (1), 4. Perssonová (Švéd.) -5,9 (1), 5. Preussová -8,1 (1), 6. Voigtová (obě Něm.) -13,8 (0), 7. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -15,2 (3), 8. Eckhoffová (Nor.) -17,4 (2), 9. H. Öbergová (Švéd.) -27,1 (2), 10. Davidová -40,4 (2), ...24. Jislová (obě ČR) -2:26,7 (2).

Neděle 13. března
Smíšená štafeta (4x7,5 km): 1. Norsko (Bakken, Christiansen, Eckhoffová, Tandrevoldová) 1:19:39 (0 trest. okruhů + 7 dobíjení), 2. Švédsko (Nelin, Ponsiluoma, Perssonová, E. Öbergová) -22,5 (0+8), 3. Francie (Desthieux, Fillon Maillet, Chevalierová, Braisazová-Bouchetová) -34,6 (0+6), 4. Německo -1:53,7 (0+6), 5. ČR (Krčmář, Štvrtecký, Davidová, Jislová) -2:34,6 (0+8), 6. Slovensko -3:30,7 (0+10).

Štafeta dvojic: 1. Laegreid, Röiselandová (Nor.) 34:12,8 (0+1), 2. Samuelsson, H. Öbergová (Švéd.) -12,4 (0+4), 3. Lesser, Preussová (Něm.) -17,9 (0+4), 4. Guigonnat, Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -1:05,5 (0+7), 5. Hofer, Vittozziová (It.) -1:13,5 (3+10), 6. Gow, Lunderová (Kan.) -1:14,9 (0+5), ...16. Mareček, Voborníková (ČR) -3:02,6 (1+13).

10. Holmenkollen: 17.-20. března

Pátek 18. března
Sprint žen: 1. Eckhoffová (Nor.) 21:28,3 (1 tr. okruh), 2. Hauserová (Rak.) -7,0 (0), 3. Röiselandová (Nor.) -9,4 (1), 4. Davidová (ČR) -19,7 (0), 5. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -40,3 (0), 6. Jislová (ČR) -54,2 (0), 7. Herrmannová (Něm.) -56,1 (1), 8. P. Fialková (SR) -1:02,4 (1), 9. Hildebrandová (Něm.) -1:08,3 (0), 10. Chevalierová (Fr.) -1:10,2 (1), ...31. Voborníková -2:15,1 (1), 59. Charvátová -3:34,5 (5), 65. Puskarčíková (všechny ČR) -3:58,1 (3).

Sprint mužů: 1. Laegreid (Nor.) 25:27,1 (0 tr. okruhů), 2. Fillon Maillet (Fr.) -22,4 (0), 3. Samuelsson (Švéd.) -26,5 (0), 4. Doll -39,5 (0), 5. Lesser -40,0 (1), 6. Nawrath (všichni Něm.) -40,5 (0), 7. Christiansen (Nor.) -54,3 (0), 8. Kühn (Něm.) -59,7 (1), 9. A. F. Andersen (Nor.) -59,8 (0), 10. Ponsiluoma (Švéd.) -1:08,8 (2), ...18. Štvrtecký -1:31,8 (0), 21. Václavík -1:41,8 (2), 33. Krčmář -2:14,8 (2), 39. Karlík -2:29,2 (3), 72. Mareček (všichni ČR) -3:42,6 (2).

Sobota 19. března
Stíhací závod žen: 1. Eckhoffová 29:55,7 (2 tr. okruhy), 2. Röiselandová (Nor.) -24,9 (2), 3. P. Fialková (SR) -50,5 (0), 4. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -59,0 (1), 5. Herrmannová (Něm.) -1:05,2 (2), 6. Hauserová (Rak.) -1:11,0 (3), 7. Davidová (ČR) -1:19,7 (3), 8. E. Öbergová (Švéd.) -1:29,7 (2), 9. Hildebrandová -1:34,3 (0), 10. Preussová (obě Něm.) -1:37,2 (0), ...12. Jislová -2:12,1 (2), 24. Voborníková -3:21,1 (1), 57. Charvátová (všechny ČR) dostižena o kolo.
Stíhací závod mužů: 1. Lesser (Něm.) 32:03,8 (0 tr. okruhů), 2. Fillon Maillet (Fr.) -9,4 (1), 3. Laegreid (Nor.) -22,7 (3), 4. Samuelsson (Švéd.) -1:04,9 (2), 5. Christiansen (Nor.) -1:09,7 (2), 6. Ponsiluoma (Švéd.) -1:31,3 (3), 7. Bakken -1:37,9 (1), 8. A. F. Andersen (oba Nor.) -1:40,2 (2), 9. Doll (Něm.) -1:43,6 (3), 10. Strolia (Lit.) -1:50,1 (1), ...18. Krčmář -2:27,4 (0), 24. Václavík -3:25,1 (4), 31. Štvrtecký -3:46,7 (5), 42. Karlík (všichni ČR) -5:30,5 (7).

Neděle 20. března
Závod s hromadným startem žen: 1. Braisazová-Bouchetová (Fr.) 35:20,8 min. (2 tr. okruhy), 2. Preussová (Něm.) -7,8 (2), 3. Röiselandová (Nor.) -8,6 (2), 4. Perssonová -13,6 (2), 5. E. Öbergová (obě Švéd.) -13,7 (2), 6. Tandrevoldová (Nor.) -14,1 (2), 7. Herrmannová (Něm.) -14,5 (3), 8. Hauserová (Rak.) -15,4 (1), 9. Hettichová -15,6 (0), 10. Voigtová (obě Něm.) -45,0 (1), ...14. Davidová -1:05,0 (3), 26. Jislová (obě ČR) -2:56,3 (5).
Závod s hromadným startem mužů: 1. Bakken 38:31,2 (0 tr. okruhy), 2. Laegreid (oba Nor.) -0,5 (2), 3. Jacquelin (Fr.) -13,4 (2), 4. Lesser -21,6 (2), 5. Nawrath (oba Něm.) -31,5 (1), 6. Christiansen (Nor.) -44,8 (0), 7. Fillon Maillet (Fr.) -48,4 (3), 8. Zobel (Něm.) -49,2 (1), 9. Desthieux (Fr.) -59,0 (3), 10. Eder (Rak.) -1:01,8 (1), ...14. Krčmář -1:33,6 (2), 28. Václavík (oba ČR) -3:34,6 (5).

Autor:

Program Světového poháru v biatlonu 2022/2023

K prvnímu závodu SP 2022/23 biatlonisté nastoupí ve finském Kontiolahti 29. listopadu. Při dalších zastávkách zamíří i do Nového Města na Moravě, kde budou zápolit od 2. do 5. března. Elitní seriál uzavře 19. března norský Holmenkollen. Mistrovství světa je v plánu od 8. do 19. února v německém Oberhofu.

29. 11. 2022 - 19. 3. 2023 (program závodů)

  • Nejčtenější

Rozkol v kabině. Vůbec se mi nelíbilo, jak se Ronaldo choval, řekl kouč

Cristiano Ronaldo naštval už i trenéra portugalské reprezentace. „Vůbec se mi to nelíbilo, vůbec,“ reagoval s odstupem...

Příště se radši soustřeďte na fotbal, vzkázal Wenger německým fotbalistům

Nejmenoval, jen naznačil. A snadno si lze dovodit, že ta narážka byla mířená především na Německo. „Týmy, které první...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Proč neplatil gól Griezmanna? Francouzi nechápou a podávají protest

Ve finále to bylo jedno, porážka Francii nebolela, ale neuznané brance její fotbalisté opravdu nerozuměli. Proč...

Jak trapné. A bude hůř, jsme fotbalovým trpaslíkem. Německo vstřebává další blamáž

Fotbalista Thomas Müller se díval přímo do „očí“ milionům televizních diváků, do mikrofonu mluvil vyrovnaně. „Pro mě...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Maroko - Španělsko 0:0, na pen. 3:0. Senzace, favorit nedal gól ani v rozstřelu

Fotbalisté Maroka se postarali o první senzaci v osmifinále mistrovství světa, ze kterého po penaltovém rozstřelu...

Děti na prodej. Za tři stovky. Jak bují dětská prostituce v Česku

Premium Prostituce je v Předlicích naprosto běžná. Jenže i ta dětská. Obyvatelé místního ghetta popisují, jak se děti prodávají...

Takoví slušní lidé, říkali o nich. Rodině přitom vládl teror a nechutnosti

Premium Muž, který ten prosincový den přišel na místní oddělení VB Strašnice, vypadal velmi rozpačitě. „Ono se to bude zdát asi...

RECENZE: Vzal to Radegast. Největší dar přináší konečně zase pohádku

Premium Ani světácky se tvářící fantasy jako Princezna zakletá v čase 2, ani rozjímání o smrti jako Princ Mamánek. Příběh...

Jel bych i s horečkou, řekl Johannes Bö. Nezahrávej si, varuje ho Björndalen

Premium Znovu obléká žluté číslo pohárového lídra. Opět vítězí a vládne biatlonu. Navzdory tomu, že od něj letos v únoru utekl....

Olsbuová Röiselandová se vrátí do závodů nejdříve v lednu

Marte Olsbuová Röiselandová z Norska se již letos na závodních tratích neobjeví. Jedenatřicetiletá úřadující vítězka...

Z výsledků v Kontiolahti se nehroutím, ujišťuje Jislová, skokanka minulé zimy

Úvod sezony v Kontiolahti se jí nepovedl. „Šlo jen o začátek sezony, snažím se to neřešit. Závodů je hodně, věřím, že...

Davidová druhá, šťastná, ale i (tradičně) sebekritická: Za ty zatáčky se fakt stydím

Poprvé od vítězství v loňském vytrvalostním závodě v Östersundu vyskočila Markéta Davidová opět na stupně vítězů ve...

Dcera je výjimečná, říká Julia Robertsová. Hazel oslavila 18. narozeniny

Herečka Julia Robertsová (55) oslavila osmnáctiny svých dvojčat, dcery Hazel a syna Finna společnou vzpomínkovou...

Zemřela Kirstie Alleyová. Hvězda trilogie Kdopak to mluví podlehla rakovině

Po krátkém boji s rakovinou zemřela v 71 letech americká herečka Kirstie Alleyová, hvězda filmové trilogie Kdopak to...

Politik opustil partnerku a děti po šestnácti letech kvůli pornoherečce

Německý politik Hagen Reinhold (44) opustil svoji dlouholetou partnerku Karoline Preislerovou (51), se kterou má tři...

Známý český stylista Jan Pokorný spáchal ve 39 letech sebevraždu

Jeden z nejuznávanějších českých stylistů Jan Pokorný spáchal ve čtvrtek ve svých devětatřiceti letech sebevraždu...

Žádné Uložto! Startuje České kino, za stovku nabízí ke streamování 650 filmů

Oblíbené české filmy, pohádky i seriály ke stažení na jednom místě, legálně a ve vysoké kvalitě slibuje nová platforma...