Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

VÝSLEDKY: Přehled závodů v biatlonové sezoně 2021/22

  14:18aktualizováno  21. března 2022 9:41
Biatlonová sezona začala 27. listopadu 2021 ve švédském Östersundu a vyvrcholila 20. března 2022 v norském Holmenkollenu. Hned v úvodním vytrvalostním závodě zvítězila Markéta Davidová, v této disciplíně pak vybojovala i malý křišťálový glóbus. Světový pohár zavítal i do estonského střediska Otepää, zároveň však v jeho kalendáři chyběla tradiční zastávka v Novém Městě na Moravě. Vrcholem roku byly olympijské hry v Pekingu, nejlepším českým umístěním bylo čtvrté místo Davidové ve vytrvalostním klání.

Markéta Davidová během vytrvalostního závodu v italské Anterselvě. | foto: Petr Slavík / Český biatlon

1. Östersund: 27.-28. listopadu

Sobota 27. listopadu
Vytrvalostní závod žen: 1. Davidová (ČR) 42:43,5 (0 trest. minut), 2. Hauserová (Rak.) -1:17,7 (1), 3. Herrmannová (Něm.) -1:23,0 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -1:46,0 (2), 5. Nigmatullinová (Rus.) -2:04,0 (1), 6. Lunderová (Kan.) -2:05,2 (1), 7. Kalkenbergová (Nor.) -2:25,0 (1), 8. Rezcovová (Rus.) -2:27,7 (1), 9. Weidelová (Něm.) -2:28,6 (0), 10. Röiselandová (Nor.) -2:38,1 (3), ...33. Charvátová -4:20,8 (4), 58. Jislová -5:37,7 (4), 63. Vinklárková -5:43,6 (3), 69. Puskarčíková (všechny ČR) -5:58,1 (4).

Vytrvalostní závod mužů: 1. Laegreid 51:04,0 (0 trest. minut), 2. T. Bö (oba Nor.) -59,2 (2), 3. Desthieux (Fr.) -1:00,6 (2), 4. S. Gow (Kan.) -1:26,8 (0), 5. J. T. Bö -1:28,5 (2), 6. Bakken (oba Nor.) -1:29,4 (0), 7. Latypov (Rus.) -1:36,5 (1), 8. Fillon Maillet (Fr.) -2:07,1 (3), 9. Kobonoki (Jap.) -2:24,9 (0), 10. C. Gow (Kan.) -2:26,1 (1), ...21. Krčmář -3:13,0 (3), 50. Štvrtecký -5:07,3 (4), 78. Hornig -7:24,3 (2), 97. Václavík -9:27,4 (7), 100. Karlík (všichni ČR) -9:47,1 (9).

Neděle 28. listopadu
Sprint žen: 1. H. Öbergová (Švéd.) 19:01,5 (0), 2. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -11,3 (0), 3. Röiselandová (Nor.) -15,4 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -18,0 (0), 5. Solaová (Běl.) -27,3 (1), 6. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -35,9 (1), 7. Preussová (Něm.) -38,8 (1), 8. E. Öbergová -38,9 (2), 9. Perssonová (obě Švéd.) -47,1 (1), 10. Lienová (Nor.) +50,9 (0), 11. Puskarčíková -52,8 (0), ...15. Davidová -59,8 (1), 18. Jislová -1:06,5 (0), 29. Vinklárková -1:30,8 (0), 54. Charvátová (všechny ČR) -2:02,2 (3).

Sprint mužů:  1. Samuelsson (Švéd.) 22:33,5 (0 trest. okruhů), 2. Christiansen -11,8 (0), 3. J. T. Bö (oba Nor.) -12,2 (0), 4. Jacquelin -23,2 (1), 5. Desthieux (oba Fr.) -23,8 (0), 6. Nawrath (Něm.) -27,5 (0) a Claude (Fr.) -27,5 (1), 8. Bakken -37,6 (0), 9. Andersen (oba Nor.) -49,1 (0), 10. Loginov (Rus.) -53,4 (0), ...27. Štvrtecký -1:24,7 (1), 63. Krčmář -2:25,1 (3), 95. Karlík -3:11,6 (5), 104. Václavík -3:26,0 (4), 105. Hornig (všichni ČR) -3:28,5 (2).

2. Östersund: 2.-5. prosince

Čtvrtek 2. prosince
Sprint žen:  1. Hauserová (Rak.) 19:30,2 (0 tr. okruhů), 2. E. Öbergová (Švéd.) -12,5 (2), 3. Solová -14,4 (1), 4. Alimbekavová (obě Běl.) -20,6 (0), 5. Preussová (Něm.) -24,2 (1), 6. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -27,8 (1), 7. Perssonová (Švéd.) -34,4 (0), 8. Chevalierová (Fr.) -38,1 (0), 9. Herrmannová -43,1 (1), 10. Voigtová (obě Něm.) -44,4 (0), ...18. Davidová -59,0 (1), 34. Jislová -1:22,8 (1), 54. Vinklárková -1:57,3 (1), 58. Puskarčíková -2:02,9 (1), 69. Charvátová (všechny ČR) -2:20,7 (4).

Sprint mužů: 1. Samuelsson (Švéd.) 22:58,7 (1 tr. okruh), 2. Jacquelin -18,0 (1), 3. Fillon Maillet (oba Fr.) -21,5 (1), 4. Latypov (Rus.) -26,1 (0), 5. Christiansen -31,1 (1), 6. Laegreid (oba Nor.) -40,5 (0), 7. Hofer (It.) -42,3 (0), 8. T. Bö -44,0 (1), 9. J.T. Bö (oba Nor.) -50,1 (1), 10. Weger (Švýc.) -50,9 (0), ...15. Krčmář -58,8 (0), 43. Štvrtecký -1:50,2 (1), 68. Václavík -2:23,6 (2), 75. Karlík -2:34,1 (4), 83. Hornig (všichni ČR) -2:52,1 (2).

Sobota 4. prosince
Stíhací závod žen:  1. Röiselandová (Nor.) 32:20,6 (1 tr. okruh), 2. Bescondová -4,8 (0), 3. Chevalierová-Bouchetová (obě Fr.) -7,0 (1), 4. Hauserová (Rak.) -7,9 (0), 5. Preussová (Něm.) -18,8 (2), 6. H. Öbergová -22,2 (3), 7. E. Öbergová (obě Švéd.) -23,9 (4), 8. Herrmannová (Něm.) -52,9 (2), 9. Häckiová (Švýc.) -57,6 (1), 10. Alimbekavová (Běl.) -58,7 (3), ...16. Davidová -1:41,5 (3), 22. Jislová -2:09,8 (1), 41. Puskarčíková -3:51,9 (2), 58. Vinklárková (všechny ČR) -7:48,6 (8). 

Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Norsko (Bakken, T. Bö, J. T. Bö, Christiansen) 1:14:09,3 (0 tr. okruhů + 4 dobíjení) , 2. Francie (Claude, Jacquelin, Desthieux, Fillon Maillet) -11,2 (0+8), 3. Rusko (Chalili, Serochvocov, Loginov, Latypov) -45,9 (1+9), 4. Německo -1:07,8 (0+6), 5. Ukrajina -1:28,5 (1+6), 6. Bělorusko -2:07,5 (0+11), ...11. ČR (Krčmář, Štvrtecký, Václavík, Karlík) -4:01,9 (2+13).

Neděle 5. prosince
Štafeta žen:  1. Francie (Bescondová, Chevalierová-Bouchetová, Simonová, Braisazová-Bouchetová) 1:10:30,3 (0 tr. okruhů +4 dobíjení), 2. Bělorusko (Leščanková, Alimbekavová, Kručynkinová, Solová) -57,9 (0+6), 3. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, E. Öbergová, H. Öbergová) -1:09,6 (2+11), 4. Norsko -1:09,8 (1+7), 5. Německo -1:26,8 (0+4), 6. Itálie -2:58,3 (1+10), 7. ČR (Jislová, Puskarčíková, Davidová, Charvátová) -2:59,0 (1+10).

Stíhací závod mužů: 1. Christiansen (Nor.) 30:14,8 (1), 2. Samuelsson (Švéd.) -9,8 (4), 3. Jacquelin (Fr.) +11,0 (3), 4. Krčmář (ČR) -51,5 (1), 5. Seppälä (Fin.) -52,1 (1), 6. Eder (Rak.) -52,2 (0), 7. Giacomel (It.) -52,5 (1), 8. J. T. Bö (Nor.) -1:00,1 (3), 9. Guigonnat (Fr.) -1:02,3 (2), 10. Weger (Švýc.) -1:04,2 (2), ...54. Štvrtecký (ČR) -4:51,5 (8).

3. Hochfilzen: 10.-12. prosince

Pátek 10. prosince
Sprint mužů: 1. Kühn (Něm.) 26:05,0 (1 tr. okruh), 2. Ponsiluoma (Švéd.) -14,3 (1), 3. Smolskij (Běl.) -20,5 (0), 4. Loginov (Rus.) -22,0 (1), 5. T. Bö (Nor.) -23,0 (1), 6. Jacquelin -23,6 (1), 7. Fillon Maillet (oba Fr.) -24,9 (2), 8. Nawrath (Něm.) -39,8 (2), 9. Lazovskij (Běl.) -40,4 (0), 10. Latypov (Rus.) -41,4 (2), ...39. Krčmář -1:28,6 (2), 71. Václavík -2:20,1 (4), 72. Štvrtecký -2:21,8 (3), 76. Karlík -2:27,4 (4), 88. Hornig (všichni ČR) -2:46,8 (2).

Sprint žen: 1. Solaová (Běl.) 20:44,4 (0), 2. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -46,8 (2), 3. Röiselandová -50,3 (0), 4. Lienová (obě Nor.) -52,5 (0), 5. H. Öbergová (Švéd.) -56,5 (2), 6. Eckhoffová (Nor.) -1:07,2 (1), 7. Vittozziová (It.) -1:07,4 (1), 8. Alimbekavová (Běl.) -1:08,0 (1), 9. Bendikaová (Lot.) -1:12,3 (1), 10. Hinzová (Něm.) -1:18,5 (0), ...20. Davidová -1:41,0 (2), 32. Charvátová -2:04,1 (2), 40. Jislová -2:16,6 (2), 49. Puskarčíková -2:28,5 (1), 52. Vinklárková (všechny ČR) -2:35,8 (0).

Sobota 11. prosince
Stíhací závod mužů:  1. Fillon Maillet 33:52,0 (1 tr. okruh), 2. Jacquelin (oba Fr.) -32,1 (1), 3. Samuelsson (Švéd.) -38,2 (2), 4. Desthieux (Fr.) -38,2 (1), 5. T. Bö (Nor.) -38,7 (2), 6. Smolski (Běl.) -41,8 (2), 7. Leitner (Rak.) -46,3 (0), 8. Seppala (Fin.) -47,5 (1), 9. Laegreid (Nor.) -49,1 (1), 10. Tomšin (Rus.) -50,5 (0), ...27. Krčmář -1:40,3 (3)

Štafeta žen: 1. Švédsko (Perssonová, Magnussonová, E. Öbergová, H. Öbergová) 1:13:52,5 (1 tr. okruh + 8 dobíjení), 2. Rusko (Vasněcovová, Mironovová, Nigmatullinová, Rezcovová) -29,1 (0+10), 3. Francie (Bescondová, Chevalierová-Bouchetová, Chevalierová, Braisazová-Bouchetová) -59,2 (0+14), 4. Německo -1:06,5 (1+10), 5. Ukrajina -1:33,0 (0+13), 6. Rakousko -1:53,7 (0+5), ...8. ČR (Jislová, Voborníková, Davidová, Puskarčíková) -2:02,3 (0+12)

Neděle 12. prosince
Štafeta mužů: 1. Norsko (Laegreid, T. Bö, J. T. Bö, Christiansen) 1:14:34,8 (0 tr. okruhů + 5 dobíjení), 2. Francie (Claude, Desthieux, Jacquelin, Fillon Maillet) -21,2 (0+8), 3. Rusko (Tomšin, Serochvostov, Loginov, Latypov) -47,3 (1+9), 4. Německo -1:00,0 (0+10), 5. Švédsko -1:30,2 (0+7), 6. Bělorusko -2:09,5 (1+5), ...9. ČR (Václavík, Štvrtecký, Karlík, Krčmář) -2:37,7 (1+12).

Stíhací závod žen:  1. Röiselandová (Nor.) 30:04,1 (1 tr. okruh), 2. Solová (Běl.) -4,1 (3), 3. E. Öbergová (Švéd.) -23,3 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -48,1 (1), 5. H. Öbergová (Švéd.) -1:11,7 (5), 6. Davidová (ČR) -1:15,6 (2), 7. Herrmannová -1:20,4 (3), 8. Hinzová (obě Něm.) -1:24,6 (2), 9. Kazakevičová (Rus.) -1:25,2 (2), 10. Nilssonová (Švéd.) -1:27,2 (4), ...29. Jislová -2:20,1 (2), 44. Charvátová -3:27,3 (6), 54. Puskarčíková -4:42,1 (4), 56. Vinklárková (všechny ČR) -5:31,0 (4).

4. Annecy-Le Grand Bornand: 16.-19. prosince

Čtvrtek 16. prosince
Sprint žen: 1. Röiselandová (Nor.) 20:22,0 (0 tr. okruh), 2. Bescondová (Fr.) -15,4 (0), 3. E. Öbergová (Švéd.) -16,1 (2), 4. Hauserová (Rak.) -24,9 (0), 5. Rezcovová (Rus.) -26,7 (1), 6. Alimbekavová -34,7 (1), 7. Solová (obě Běl.) 37,8 (2), 8. Perssonová (Švéd.) -39,9 (0), 9. Ederová (Fin.) -41,7, 10. H. Öbergová (Švéd.) -42,4 (2), ...15. Jislová 57,1 (1), 37. Charvátová -1:21,3 (2), 50. Voborníková -1:46,5 (1), 61. Puskarčíková -2:00,0 (1), 62. Davidová (všechny ČR) -2:00,5 (3).

Pátek 17. prosince
Sprint mužů:  1 J. T. Bö (Nor.) 23:20,3 (0 tr. okruhů), 2. Latypov (Rus.) -7,2 (0), 3. Andersen (Nor.) -18,2 (0), 4. Fillon Maillet (Fr.) -21,2 (1), 5. Laegreid (Nor.) -24,5 (0), 6. Smolski (Běl.) -26,5 (0), 7. Jacquelin (Fr.) -33,0 (2), 8. Christiansen (Nor.) -38,8 (1), 9. Samuelsson (Švéd.) -40,7 (1), 10. Lapšin (Korea) -42,7 (0), ...48. Krčmář -2:02,1 (3), 64. Karlík -2:21,8 (3), 65. Štvrtecký -2:22,5 (3), 73. Žemlička -2:30,1 (0), 82. Václavík (všichni ČR) -2:46,6 (4)

Sobota 18. prosince
Stíhací závod žen:  1. E. Öbergová (Švéd.) 29:27,0 (2 tr. okruhy), 2. Simonová (Fr.) -4,2 (1), 3. H, Öbergová (Švéd.) -11,6 (2), 4. Röiselandová (Nor.) -13,4 (3), 5. Vittozziová (It.) -19,6 (1), 6. Bescondová (Fr.) -30,7 (1), 7. Hauserová (Rak.) -40,5 (1), 8. Mironovová -52,0 (1), 9. Rezcovová (obě Rus.) -52,4 (3), 10. Wiererová (It.) -55,1 (2), ...12. Jislová -1:32,8 (2), 44. Charvátová -3:35,2 (7), 46. Voborníková (všechny ČR) -3:41,5 (3)

Stíhací závod mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 30:58,3 (0 tr. okruhů), 2. Latypov (Rus.) -16,1 (2), 3. Christiansen (Nor.) -16,2 (0), 4. Smolski (Běl.) -32,8 (1), 5. J. T. Bö -43,3 (3), 6. Laegreid -52,9 (1), 7. T. Bö (všichni Nor.) -1:09,8 (1), 8. Chalili (Rus.) -1:18,6 (0), 9. Jacquelin (Fr.) -1:24,2 (5), 10. Lesser (Něm.) -1:27,6 (1), ...30. Krčmář (ČR) -3:08,7 (2).

Neděle 19. prosince
Závod s hromadným startem žen: 1. E. Öbergová (Švéd.) 35:21,7 (2 tr. okruhy), 2. Simonová (Fr.) -10,7 (2), 3. Rezcovová (Rus.) -12,1 (2), 4. Wiererová (It.) -13,3 (1), 5. Jislová (ČR) -13,9 (0), 6. Röiselandová (Nor.) -19,3 (2), 7. Nigmatullinová (Rus.) -28,2 (1), 8. Davidová (ČR) -30,1 (2), 9. Hauserová (Rak.) -31,1 (1), 10. H. Öbergová (Švéd.) -40,4 (4).

Závod s hromadným startem mužů: 1. Jacquelin 35:54,8 (1 tr. okruh), 2. Fillon Maillet (oba Fr.) -3,5 (2), 3. T. Bö (Nor.) -10,3 (1), 4. Leitner (Rak.) -15,6 (0), 5. Christiansen (Nor.) -16,4 (1), 6. Kühn -17,7 (1), 7. Doll (oba Něm.) -27,1 (1), 8. Bakken (Nor.) -45,0 (1), 9. Samuelsson (Švéd.) -47,8 (4), 10. Weger (Švýc.) -48,4 (1).

5. Oberhof: 7.-9. ledna

Pátek 7. ledna
Sprint mužů: 1. Loginov (Rus.) 27:00,8 (1 tr. okruh), 2. Jacquelin (Fr.) -6,5 (2), 3. Laegreid (Nor.) -15,1 (1), 4. Kühn -18,6 (2), 5. Rees (oba Něm.) -20,2 (1), 6. Babikov (Rus.) -23,0 (0), 7. T. Bö (Nor.) -23,6 (3), 8. Serochvostov (Rus.) -25,8 (2), 9. Fillon Maillet (Fr.) -29,5, 10. Andersen (Nor.) -38,2 (1), ...30. Krčmář -1:24,5 (2), 36. Václavík -1:39,5 (3), 42. Štvrtecký -1:50,8 (3), 83. Hornig -3:25,2 (1), 93. Žemlička (všichni ČR) -3:55,4 (3).

Sprint žen: 1. Röiselandová (Nor.) 23:30,1 min. (1), 2. Solová (Běl.) -7,1 (2) a Simonová (Fr.) -7,1 (1), 4. Alimbekavová (Běl.) -22,6 (2), 5. Tandrevoldová (Nor.) -23,1 (1), 6. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -26,3 (1), 7. Rezcovová (Rus.) -26,6 (2), 8. Ederová (Fin.) -28,4 (1), 9. H. Öbergová (Švéd.) -33,5 (2), 10. Wiererová (It.) -37,9 (1), 11. Davidová -43,9 (2), ...20. Jislová -1:12,1 (0), 55. Puskarčíková -2:04,1 (2), 76. Charvátová -2:48,1 (4), 95. Vinklárková (všechny ČR) -4:01,8 (3).

Sobota 8. ledna
Závod smíšených štafet: 1. Norsko (T. Bö, J.T. Bö, Tandrevoldová, Röiselandová) 1:28:51,4 (0 tr. kol + 6 dobíjení), 2. Bělorusko (Labastov, Smolskij, Alimbekavová, Solová) -23,1 (0+5), 3. Francie (Guigonnat, Desthieux, Bescondová, Simonová) -2:01,3 (0+11), 4. Švédsko -2:08,4 (3+10), 5. Rusko -2:08,9 (0+9), 6. Německo -2:10,7 (0+6), ...9. ČR (Štvrtecký, Krčmář, Davidová, Jislová) -3:18,3 (0+10).

Závod smíšených dvojic: 1. Babikov, Rezcovová (Rus.) 41:37,1 (1+12), 2. Eder, Hauserová (Rak.) -41,5 (1+13), 3. Tyščenko, Blašková (Ukr.) -1:03,6 (0+12), 4. Lazuski, Kručinkinová (Běl.) -1:15,2 (1+11), 5. Nelin, Skottheimová (Švéd.) -1:23,6 (2+12), 6. Claude, Lieová (Belg.) -1:24,8 (0+13), ...12. Václavík, Puskarčíková (ČR) -1:49,4 (1+12)

Neděle 9. ledna
Stíhací závod mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 36:48,3 (2 trest. okruhy), 2. Samuelsson (Švéd.) -9,9 (1), 3. T. Bö -15,6 (3), 4. Laegreid (oba Nor.) -15,7 (4), 5. Loginov (Rus.) -18,5 (4), 6. Rees (Něm.) -44,9 (3), 7. Fabien Claude (Fr.) -51,8 (2), 8. Lesser (Něm.) -55,1 (3), 9. Florent Claude (Belg.) -1:11,3 (2), 10. Babikov (Rus.) -1:19,1 (4), ...39. Štvrtecký -3:30,0 (4), 44. Václavík -3:54,7 (5), 46. Krčmář (všichni ČR) -4:00,1 (5).

Stíhací závod žen: 1. Röiselandová (Nor.) 33:18,8 (2), 2. H. Öbergová (Švéd.) -33,4 (2), 3. Alimbekavová (Běl.) -42,7 (2), 4. Simonová -51,2 (3), 5. Chevalierová-Bouchetová (obě Fr.) -59,7 (1), 6. Hauserová (Rak.) -1:21,9 (1), 7. E. Öbergová (Švéd.) -1:43,9 (3), 8. Davidová (ČR) -1:46,2 (3), 9. Tandrevoldová (Nor.) -2:05,6 (5), 10. Brorssonová (Švéd.) -2:11,5 (3), ...35. Jislová -4:08,4 (4), 52. Puskarčíková (obě ČR) -5:49,1 (4)

6. Ruhpolding: 12.-16. ledna

Středa 12. ledna
Sprint žen: 1. E. Öbergová (Švéd.) 19:45,2 (0 tr. okruhů), 2. Röiselandová (Nor.) -21,6 (0), 3. Wiererová (It.) -29,7 (0), 4. Alimbekavová (Běl.) -30,2 (0), 5. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -40,0 (1), 6. Hauserová (Rak.) -42,1 (0), 7. Bescondová (Fr.) -48,2 (0), 8. Mironovová (Rus.) -50,9 (0), 9. Perssonová -55,9 (0) a Brorssonová (obě Švéd.) -55,9 (1), ...21. Jislová -1:21,3 (0), 27. Davidová -1:31,3 (1), 39. Charvátová -1:50,4 (2), 56. Puskarčíková -2:18,2 (1), 62. Voborníková (všechny ČR) -2:22,8 (1).

Čtvrtek 13. ledna
Sprint mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 23:23,7 (0 tr. okruhů), 2. Doll (Něm.) -7,2 (0), 3. Smolski (Běl.) -32,1 (1), 4. Strolia (Lit.) -33,6 (0), 5. Seppälä (Fin.) +41,9 (0), 6. Lesser (Něm.) -43,3 (1), 7. Pidručnyj (Ukr.) -47,1 (1), 8. Perrot -49,4 (0), 9. Desthieux (oba Fr.) -50,4 (1), 10. Burkhalter (Švýc.) -51,7 (0), ...34. Václavík -1:20,6 (1), 42. Krčmář -1:24,8 (1), 70. Karlík -2:05,6 (2), 78. Štvrtecký (všichni ČR) -2:17,1 (4).

Pátek 14. ledna
Štafeta žen: 1. Francie (Chevalierová-Bouchetová, Chevalierová, Braisazová-Bouchetová, Simonová) 1:10:50,0 (0 tr. okruhů + 4 dobíjení), 2. Švédsko (Skottheimová, Nilssonová, Brorssonová, Magnussonová) -35,1 (0+2), 3. Rusko (Vasněcovová, Mironovová, Kazakevičová, Rezcovová) -1:12,2 (0+6), 4. Německo -1:26,6 (1+5), 5. Bělorusko -1:27,8 (1+7), 6. Itálie -1:28,4 (0+7), ...15. ČR (Puskarčíková, Voborníková, Davidová, Jislová) -3:42,4 (1+10).

Sobota 15. ledna
Štafeta mužů: 1. Rusko (Chalili, Serochvostov, Loginov, Cvetkov) 1:11:06,1 (0 tr. okruhů+4 dobíjení), 2. Německo (Lesser, Rees, Doll, Nawrath) -7,0 (0+2), 3. Bělorusko (Labastov, Lazuski, Vorobej, Smolski) -23,0 (0+6), 4. Itálie -53,7 (0+5), 5. Francie -1:15,0 (1+10), 6. Ukrajina -1:44,9 (0+6), 7. Norsko -2:00,6 (0+10), 8. Švédsko -2:10,6 (1+12), 9. Kanada -2:32,0 (2+12), 10. Švýcarsko -2:51,1 (0+11), ...18. ČR (Václavík, Karlík, Štvrtecký, Krčmář) -5:05,6 (5+12).

Neděle 16. ledna
 
Stíhací závod žen: 1. Röiselandová (Nor.) 30:55,0 (0), 2. E. Öbergová -20,8 (2), 3. H. Öbergová (obě Švéd.) -32,4 (1), 4. Bescondová (Fr.) -47,9 (1), 5. Perssonová (Švéd.) -50,7 (2), 6. Alimbekavová (Běl.) -53,2 (3), 7. Wiererová (It.) -53,5 (3), 8. Simonová -57,8 (1), 9. Braisazová-Bouchetová (obě Fr.) -58,5 (3), 10. Hauserová (Rak.) -1:10,4 (3), ...12. Davidová -1:23,4 (1), 19. Jislová -2:31,0 (2), 43. Charvátová -3:58,4 (6), 53. Puskarčíková (všechny ČR) -6:37,3 (5).

Stíhací závod mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 31:30,6 min. (2 tr. okruhy), 2. Loginov (Rus.) -8,8 (1), 3. Smolski (Běl.) -13,1 (1), 4. Desthieux (Fr.) -22,4 (2), 5. Strolia (Lit.) -30,4 (1), 6. Lesser (Něm.) -37,9 (1), 7. Samuelsson (Švéd.) -40,8 (3), 8. Fak (Slovin.) -41,0 (1), 9. Cvetkov (Rus.) -44,4 (2), 10. Zobel (Něm.) -47,3 (1), ...24. Václavík -1:41,1 (4), 32. Krčmář (oba (ČR) -2:17,4 (4).

7. Antholz-Anterselva: 20.-23. ledna

Čtvrtek 20. ledna
Vytrvalostní závod mužů: 1. Babikov (Rus.) 49:46,8 min. (0 trest. minut), 2. T. Bö (Nor.) -9,7 (2), 3. Chalili (Rus.) -48,5 (1), 4. J.T. Bö -50,5 (3), 5. Laegreid (oba Nor.) -1:32,9 (3), 6. Desthieux (Fr.) -2:08,2 (3), 7. Loginov (Rus.) -2:16,3 (3), 8. Claude (Fr.) -2:22,4 (3), 9. Schommer (USA) -2:26,5 (2), 10. Jacquelin (Fr.) -2:27,9 (2), ...14. Krčmář -3:08,7 (3), 51. Žemlička -6:09,5 (2), 52. Štvrtecký -6:18,0 (5), 58. Václavík -6:40,9 (7), 84. Karlík (všichni ČR) -9:19,8 (8).

Pátek 21. ledna
Vytrvalostní závod žen: 1. Braisazová-Bouchetová 42:20,6 (1 tr. minuta), 2. Simonová (obě Fr.) -51,1 (2), 3. Brorssonová (Švéd.) -1:37,2 (2), 4. Eganová (USA) -1:55,9 (2), 5. Wiererová (It.) -1:58,8 (3), 6. Davidová (ČR) -2:34,8 (3), 7. Alimbekavová (Běl.) -2:36,2 (3), 8. Tandrevoldová (Nor.) -2:52,7 (3), 9. Hauserová (Rak.) -2:54,4 (3), 10. Nigmatullinová (Rus.) -2:58,9 (2), ...25. Jislová -4:17,8 (2), 29. Voborníková -4:27,2 (2), 57. Puskarčíková -6:17,5 (3), 59. Charvátová (všechny ČR) -6:27,8 (6).

Sobota 22. ledna
Závod s hromadným startem mužů: 1. Doll (Něm.) 37:14,9 (1 tr. okruh), 2. J.T. Bö -31,3 (3), 3. Laegreid (oba Nor.) -1:28,8 (3), 4. Guigonnat (Fr.) -1:34,7 (2), 5. Bakken (Nor.) -1:35,2 (3), 6. Seppälä (Fin.) -1:42,1 (3), 7. Krčmář (ČR) -1:54,1 (1), 8. Fillon Maillet (Fr.) -1:55,5 (6), 9. Hofer (It.) -1:56,4 (4), 10. Babikov (Rus.) -1:58,7 (4).

Štafeta žen:  1. Norsko (Knottenová, Eckhoffová, Lienová, Tandrevoldová) 1:12:54,1 (1+10), 2. Rusko (Vasnětcovová, Rezcovová, Kazakevičová, Nigmatullinová) -24,6 (3+12), 3. Francie (Chevalierová, Braisazová-Bouchetová, Botetová, Bescondová) -32,6 (0+13), 4. Itálie -32,6 (0+13), 5. USA -50,1 (0+13), 6. ČR (Jislová, Voborníková, Davidová, Charvátová) -59,8 (0+8), 7. Švýcarsko -1:03,7 (1+11), 8. Německo -1:08,2 (0+13), 9. Finsko -1:18,9 (0+10), 10. Polsko -1:36,0 (1+13).

Neděle 23. ledna
Štafeta mužů: 1. Norsko (Laegreid, T. Bö, J. T. Bö, Christiansen) 1:12:14,7 (0 trest. okruhů + 4 dobíjení), 2. Rusko (Babikov, Serochvostov, Loginov, Latypov) -1:57,2 (1+12), 3. Německo (Rees, Horn, Zobel, Fratzscher) -2:04,4 (0+4), 4. Francie -2:20,5 (0+7), 5. Kanada -2:31,5 (1+8), 6. Ukrajina -2:38,7 (0+11), 7. Švýcarsko -2:48,6 (1+7), 8. Itálie -3:03,6 (1+13), 9. Rakousko -3:08,6 (0+7), 10. Slovinsko -4:01,4 (1+8), ...15. ČR (Karlík, Žemlička, Štvrtecký, Václavík) -5:36,1 (2+11).

Závod s hromadným startem žen: 1. Wiererová (It.) 34:58,7 (2 tr. okruhy), 2. Alimbekavová (Běl.) -3,7 (1), 3. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -11,6 (1), 4. Rezcovová (Rus.) -22,8 (2), 5. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -24,8 (4), 6. Eckhoffová (Nor.) -28,0 (2), 7. Voigtová (Něm.) -35,8 (0), 8. Nigmatullinová (Rus.) -42,5 (1), 9. Stremousová (Mold.) -49,6 (2), 10. Simonová (Fr.) -1:03,4 (3), ...14. Jislová -1:22,8 (0), 17. Davidová (obě ČR) -1:32,6 (4).

Olympijské hry v Pekingu: 5.-19. února

Program a výsledky všech olympijských závodů najdete přehledně ZDE.

8. Kontiolahti: 3.-6. března

Čtvrtek 3. března
Štafeta žen: 1. Norsko (Röiselandová, Eckhoffová, Lienová, Tandrevoldová) 1:09:48,1 (0 tr. okruhů + 4 dobíjení), 2. Švédsko (Perssonová, Magnussonová, H. Öbergová, E. Öbergová) -37,7 (0+8), 3. Itálie (Comolaová, Wiererová, Sanfilippová, Vittozziová) -1:00,2 (0+7), 4. Německo -1:57,1 (2+9), 5. Švýcarsko -2:37,1 (1+12), 6. Rakousko -2:55,8 (2+11), ...8. ČR (Puskarčíková, Davidová, Jislová, Charvátová) -3:26,6 (2+14).

Pátek 4. března
Štafeta mužů: 1. Norsko (Bakken, Andersen, Laegreid, Christiansen) 1:12:06,1 (0 trest. okruhů + 7 dobíjení), 2. Švédsko (Femling, Nelin, Ponsiluoma, Samuelsson) -10,6 (0+10), 3. Francie (Guigonnat, Jacquelin, Desthieux, Fillon Maillet) -12,4 (0+7), 4. Německo -13,4 (0+8), 5. Rakousko -1:44,7 (0+5), 6. Švýcarsko -1:56,8 (0+10), 7. Itálie -2:20,8 (2+10), 8. Kanada -2:43,3 (0+9), 9. Finsko -2:58,5 (0+13), 10. USA -3:19,5 (0+8), ...14. ČR (Karlík, Štvrtecký, Václavík, Krčmář) -4:59,1 (4+14).

Sobota 5. března
Sprint žen: 1. Herrmannová (Něm.) 20:08,6 (1 tr. okruh), 2. Eckhoffová (Nor.) -5,0 (1), 3. Nilssonová -5,2 (1), 4. H. Öbergová (obě Švéd.) -6,8 (1), 5. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -15,5 (1), 6. Voigtová (Něm.) -16,7 (0), 7. E. Öbergová (Švéd.) -18,5 (2), 8. Röiselandová (Nor.) -28,1 (2), 9. Ederová (Fin.) -29,1 (1), 10. Perssonová (Švéd.) -32,0 (1), ...20. Jislová -1:03,3 (1), 22. Davidová -1:09,5 (2), 42. Charvátová -2:02,0 (4), 44. Puskarčíková -2:03,7 (2), 74. Teplá (všechny ČR) -3:20,1 (3).

Sprint mužů (10 km): 1. Fillon Maillet (Fr.) 21:21,0 (0 tr. okruhů), 2. Andersen (Nor.) -18,3 (0), 3. Kühn (Něm.) -29,7 (1), 4. Bakken (Nor.) -31,2 (1), 5. Samuelsson (Švéd.) -32,4 (2), 6. Jacquelin (Fr.) -34,3 (2), 7. Nawrath (Něm.) -34,8 (1), 8. Hofer (It.) -42,5 (1), 9. Femling (Švéd.) 43,5 (0), 10. Eder (Rak.) 44,7 (0), ...19. Krčmář -1:02,2 (1), 23. Štvrtecký -1:14,6 (3), 39. Václavík -1:46,5 (3), 55. Karlík (všichni ČR) -2:13,6 (4).

Neděle 6. března
Stíhací závod žen: 1. Eckhoffová (Nor.) 31:40,8 (2 tr. okruhy), 2. Wiererová (It.) -15,9 (0), 3. Herrmannová (Něm.) -19,5 (3), 4. Röiselandová -35,8 (3), 5. Knottenová (obě Nor.) -43,5 (1), 6. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -54,3 (3), 7. Jislová (ČR) -56,0 (0), 8. Preussová (Něm.) -1:00,3 (0), 9. E. Öbergová (Švéd.) -1:10,7 (4), 10. Zdoucová (Rak.) -1:18,0 (1), ...33. Davidová -2:43,3 (5), 43. Charvátová -4:04,7 (5), Puskarčíková (všechny ČR) dostižena o kolo.

Stíhací závod mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 32:55,0 (1 tr. okruh), 2. Lesser (Něm.) -8,2 (0), 3. Hofer (It.) -8,8 (1), 4. Jacquelin (Fr.) -22,6 (2), 5. Christiansen -31,9 (0), 6. Laegreid -51,1 (2), 7. Bakken -1:02,9 (3), 8. Andersen (všichni Nor.) -1:03,9 (3), 9. Rees (Něm.) -1:11,1 (1), 10. Desthieux (Fr.) -1:16,4 (2), ...21. Krčmář -1:46,0 (3), 27. Václavík -2:32,2 (3), 47. Štvrtecký -4:15,3 (8), 52. Karlík (všichni ČR) -4:32,0 (6).

9. Otepää: 10.-13. března

Čtvrtek 10. března
Sprint mužů: 1. Fillon Maillet (Fr.) 22:27,4 (0), 2. Laegreid (Nor.) -7,2 (0), 3. Doll (Něm.) -11,1 (0), 4. Christiansen (Nor.) -16,3 (0), 5. Rees (Něm.) -29,6 (0), 6. Strolia (Lit.) -30,1 (0), 7. Lesser (Něm.) -30,8 (1), 8. Weger (Švýc.) -31,9 (0), 9. Claude (Fr.) -34,2 (0), 10. T. Bö (Nor.) -34,5 (0), ...22. Krčmář -1:03,9 (1), 31. Štvrtecký -1:27,4 (2), 48. Mareček -1:57,8 (1), 69. Václavík -2:47,1 (5), 72. Karlík (všichni ČR) 2:52,9 (5).

Pátek 11. března
Sprint žen (7,5 km ženy): 1. Simonová (Fr.) 20:45,8 (1 trest. okruh), 2. Voigtová (Něm.) -11,0 (0), 3. Knottenová (Nor.) -12,8 (0), 4. Hermannová (Něm.) -16,1 (1), 5. Tandrevoldová (Nor.) -21,9 (1), 6. H. Öbergová (Švéd.) -23,0 (1), 7. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -24,6 (1), 8. E. Öbergová (Švéd.) -33,5 (2), 9. Hauserová (Rak.) -34,2 (1), 10. Röiselandová (Nor.) -35,5 (2), ...16. Jislová -53,6 (0), 31. Charvátová -1:41,3 (4), 36. Teplá -1:49,1 (0), 43. Puskarčíková -2:04,3 (2), 49. Davidová (všechny ČR) -2:13,4 (5).

Sobota 12. března
Závod s hromadným startem mužů: 1. Christiansen (Nor.) 34:29,6 (0 trest. okruhů), 2. Fillon Maillet (Fr.) -5,9 (1), 3. Bakken (Nor.) -15,5 (1), 4. Guigonnat (Fr.) -30,5 (0), 5. Lesser (Něm.) -38,6 (1), 6. Hofer (It.) -46,4 (2), 7. Andersen (Nor.) -49,9 (2), 8. Jacquelin (Fr.) -52,5 (1), 9. Samuelsson (Švéd.) -55,7 (1), 10. Laegreid (Nor.) -1:01,9 (3), ...24. Krčmář (ČR) -2:37,7 (3).

Závod s hromadným startem žen: 1. E. Öbergová (Švéd.) 34:41,6 (1), 2. Herrmannová (Něm.) -4,5 (2), 3. Röiselandová (Nor.) -4,8 (1), 4. Perssonová (Švéd.) -5,9 (1), 5. Preussová -8,1 (1), 6. Voigtová (obě Něm.) -13,8 (0), 7. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -15,2 (3), 8. Eckhoffová (Nor.) -17,4 (2), 9. H. Öbergová (Švéd.) -27,1 (2), 10. Davidová -40,4 (2), ...24. Jislová (obě ČR) -2:26,7 (2).

Neděle 13. března
Smíšená štafeta (4x7,5 km): 1. Norsko (Bakken, Christiansen, Eckhoffová, Tandrevoldová) 1:19:39 (0 trest. okruhů + 7 dobíjení), 2. Švédsko (Nelin, Ponsiluoma, Perssonová, E. Öbergová) -22,5 (0+8), 3. Francie (Desthieux, Fillon Maillet, Chevalierová, Braisazová-Bouchetová) -34,6 (0+6), 4. Německo -1:53,7 (0+6), 5. ČR (Krčmář, Štvrtecký, Davidová, Jislová) -2:34,6 (0+8), 6. Slovensko -3:30,7 (0+10).

Štafeta dvojic: 1. Laegreid, Röiselandová (Nor.) 34:12,8 (0+1), 2. Samuelsson, H. Öbergová (Švéd.) -12,4 (0+4), 3. Lesser, Preussová (Něm.) -17,9 (0+4), 4. Guigonnat, Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -1:05,5 (0+7), 5. Hofer, Vittozziová (It.) -1:13,5 (3+10), 6. Gow, Lunderová (Kan.) -1:14,9 (0+5), ...16. Mareček, Voborníková (ČR) -3:02,6 (1+13).

10. Holmenkollen: 17.-20. března

Pátek 18. března
Sprint žen: 1. Eckhoffová (Nor.) 21:28,3 (1 tr. okruh), 2. Hauserová (Rak.) -7,0 (0), 3. Röiselandová (Nor.) -9,4 (1), 4. Davidová (ČR) -19,7 (0), 5. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -40,3 (0), 6. Jislová (ČR) -54,2 (0), 7. Herrmannová (Něm.) -56,1 (1), 8. P. Fialková (SR) -1:02,4 (1), 9. Hildebrandová (Něm.) -1:08,3 (0), 10. Chevalierová (Fr.) -1:10,2 (1), ...31. Voborníková -2:15,1 (1), 59. Charvátová -3:34,5 (5), 65. Puskarčíková (všechny ČR) -3:58,1 (3).

Sprint mužů: 1. Laegreid (Nor.) 25:27,1 (0 tr. okruhů), 2. Fillon Maillet (Fr.) -22,4 (0), 3. Samuelsson (Švéd.) -26,5 (0), 4. Doll -39,5 (0), 5. Lesser -40,0 (1), 6. Nawrath (všichni Něm.) -40,5 (0), 7. Christiansen (Nor.) -54,3 (0), 8. Kühn (Něm.) -59,7 (1), 9. A. F. Andersen (Nor.) -59,8 (0), 10. Ponsiluoma (Švéd.) -1:08,8 (2), ...18. Štvrtecký -1:31,8 (0), 21. Václavík -1:41,8 (2), 33. Krčmář -2:14,8 (2), 39. Karlík -2:29,2 (3), 72. Mareček (všichni ČR) -3:42,6 (2).

Sobota 19. března
Stíhací závod žen: 1. Eckhoffová 29:55,7 (2 tr. okruhy), 2. Röiselandová (Nor.) -24,9 (2), 3. P. Fialková (SR) -50,5 (0), 4. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -59,0 (1), 5. Herrmannová (Něm.) -1:05,2 (2), 6. Hauserová (Rak.) -1:11,0 (3), 7. Davidová (ČR) -1:19,7 (3), 8. E. Öbergová (Švéd.) -1:29,7 (2), 9. Hildebrandová -1:34,3 (0), 10. Preussová (obě Něm.) -1:37,2 (0), ...12. Jislová -2:12,1 (2), 24. Voborníková -3:21,1 (1), 57. Charvátová (všechny ČR) dostižena o kolo.
Stíhací závod mužů: 1. Lesser (Něm.) 32:03,8 (0 tr. okruhů), 2. Fillon Maillet (Fr.) -9,4 (1), 3. Laegreid (Nor.) -22,7 (3), 4. Samuelsson (Švéd.) -1:04,9 (2), 5. Christiansen (Nor.) -1:09,7 (2), 6. Ponsiluoma (Švéd.) -1:31,3 (3), 7. Bakken -1:37,9 (1), 8. A. F. Andersen (oba Nor.) -1:40,2 (2), 9. Doll (Něm.) -1:43,6 (3), 10. Strolia (Lit.) -1:50,1 (1), ...18. Krčmář -2:27,4 (0), 24. Václavík -3:25,1 (4), 31. Štvrtecký -3:46,7 (5), 42. Karlík (všichni ČR) -5:30,5 (7).

Neděle 20. března
Závod s hromadným startem žen: 1. Braisazová-Bouchetová (Fr.) 35:20,8 min. (2 tr. okruhy), 2. Preussová (Něm.) -7,8 (2), 3. Röiselandová (Nor.) -8,6 (2), 4. Perssonová -13,6 (2), 5. E. Öbergová (obě Švéd.) -13,7 (2), 6. Tandrevoldová (Nor.) -14,1 (2), 7. Herrmannová (Něm.) -14,5 (3), 8. Hauserová (Rak.) -15,4 (1), 9. Hettichová -15,6 (0), 10. Voigtová (obě Něm.) -45,0 (1), ...14. Davidová -1:05,0 (3), 26. Jislová (obě ČR) -2:56,3 (5).
Závod s hromadným startem mužů: 1. Bakken 38:31,2 (0 tr. okruhy), 2. Laegreid (oba Nor.) -0,5 (2), 3. Jacquelin (Fr.) -13,4 (2), 4. Lesser -21,6 (2), 5. Nawrath (oba Něm.) -31,5 (1), 6. Christiansen (Nor.) -44,8 (0), 7. Fillon Maillet (Fr.) -48,4 (3), 8. Zobel (Něm.) -49,2 (1), 9. Desthieux (Fr.) -59,0 (3), 10. Eder (Rak.) -1:01,8 (1), ...14. Krčmář -1:33,6 (2), 28. Václavík (oba ČR) -3:34,6 (5).

Autor:

Program biatlonové sezony 2024/2025

Světový pohár v biatlonu v sezoně 2024/2025 začne 30. listopadu ve finském Kontiolahti. O poslední body pak biatlonisté zabojují 23. března 2025 v Oslu. Pro české fanoušky je klíčový především 6. březen, kdy začnou klání v Novém Městě na Moravě.

25. 11. 2023 - 17. 3. 2024 (výsledky závodů)

24. 11. 2024 - 23. 3. 2025 (program závodů)

  • Nejčtenější

Program a výsledky MS v hokeji 2024: Češi prohráli s Kanadou, narazí na USA

10. května 2024,  aktualizováno  21.5 22:44

Česká hokejová reprezentace zahájila domácí světový šampionát vítězstvími nad Finskem a Norskem,...

Kanada - Česko 4:3P. Nejdřív vyrovnání, pak rozhodla chyba v přesilovce

21. května 2024  15:26,  aktualizováno  19:17

Defenzivně zodpovědné výkony nakonec vystřídala ve třetí třetině zběsilá přestřelka. Čeští...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Pozdrav z lůžka. Expert Antoš posílá po srážce s autem palec nahoru

13. května 2024  18:48,  aktualizováno  14.5 22:25

Hokejový expert České televize Milan Antoš, kterého v neděli na cestě z O2 areny srazilo auto, se...

Hokejisté zabojují s Kanadou o první místo. Kdo jim hrozí ve čtvrtfinále?

18. května 2024  23:27,  aktualizováno  21.5 1:44

Pohodově si došli už pro pátou výhru na turnaji. S patnácti body si také pojistili nejhůře třetí...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Zase ti Američané, Čechy čeká odveta. Slováci ve čtvrtfinále vyzvou Kanadu

21. května 2024  15:16,  aktualizováno  22.5

Poslední skupinový den určil čtvrtfinálové dvojice na hokejovém mistrovství. Češi, kteří v...

České oštěpařky ovládly mítink Kladno hází, vyhrála Sičaková před Železnou

22. května 2024  19:05

České oštěpařky ovládly atletický mítink Kladno hází, který je zařazený do bronzové kategorie...

Macháč si zahraje v Ženevě čtvrtfinále, Vondroušová postoupila ve Štrasburku

22. května 2024  15:06,  aktualizováno  18:29

Tenista Tomáš Macháč postoupil na antukovém turnaji v Ženevě do čtvrtfinále. V generálce na...

Hokejisté Pardubic a Sparty budou mít v Lize mistrů čtyři stejné soupeře

22. května 2024  18:16

Hokejisté Pardubic a Sparty budu mít v Lize mistrů čtyři stejné soupeře. Na led Dynama i do Prahy...

Nikdy jsem nedostal lístek zadarmo, přiznává český Fantomas

22. května 2024  18:16

Mezi tuzemskými fanoušky zřejmě nenajdete nikoho, kdo by ho neznal. Legendární Fantomas, vlastním...

Vyhrajte rodinné vstupné do BRuNO family parku
Vyhrajte rodinné vstupné do BRuNO family parku

Jestliže vás trápí proměnlivé jarní počasí, máme pro vás tip, kam vyrazit, když počasí zrovna nepřeje. BRuNO Family Park v Brně se postará o zábavu...

Nejhorší noční můra, řekla žena, která v botě syna objevila cizí AirTag

Mého syna někdo sleduje. S takovým pocitem několik týdnů žila žena z Floridy poté, co na svůj iPhone začala dostávat...

Anální sex je výzva. Nejvíc tabu je však v Česku jiná praktika, říká průzkum

Erotické hračky nepředstavují podezřelou exotiku, v ložnicích jsou jako doma. Ostatně jako masturbace. I orální sex....

Svěrák se na mě nedíval jen jako na hezkou buchtu, říká Radka Pavlovčinová

Jan Svěrák ji vidí jako robotku. Radka Pavlovčinová v nové hře filmového a teď už i divadelního režiséra hraje umělou...

Klavírista Petr Malásek si zlomil obě ruce. Mohlo to dopadnout hůř, říká

Klavírista Petr Malásek (59) spadl z kola a zlomil si obě ruce. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka popsal nehodu i jaká je...

Zásnubní šaty elegantní princezny. Spustily Kate efekt, návrhářku zničily

Seriál Když si jeho šaty oblékne některá z členek královské rodiny, obvykle to každý návrhář oslavuje jako životní úspěch....