Redakce odměnila Gabrielu a Jakuba. Společně zhubli 23 kilogramů

aktualizováno 
Čtyři měsíce jsme sledovali jejich pokroky v běhání a hubnutí. Soutěž Proměna jara 2015 dokončilo patnáct nadšenců. Dva z nich vítězí hlasy čtenářů a redakce. Hmatatelnou odměnu lehčího těla si však odnášejí všichni účastníci.

Vítězové Proměny jara 2015 - Gabriela Horálková a Jakub Boček | foto: Barbora Topinková, Rungo.cz

Gabriela Horálková

Ve čtenářském hlasování vyhrála sympatická maminka tří ratolestí Gabriela Horálková. Gabriela šla do Proměny s tím, že si vyběhá lepší postavu, kondici a pocit ze sebe. Po čtyřech měsících je štíhlejší o 8,5 kilogramů, začala s celou rodinou zdravěji jíst a založila svým běháním všem sportovní základ do budoucna. Navíc dokázala ostatním, že začít běhat a zdravě jíst můžete i se třemi malými dětmi. 

Jakub Boček

Cenu redakce si odnáší Jakub Boček, který zhubnul rekordních 15 kilogramů a stal se každodenním běžcem včetně výborného absolvování několika závodů. Jakub byl nenápadným dříčem Proměny a z kluka, který si musel kupovat jen to oblečení, které mu bylo, se stal člověkem, pro kterého je sport každodenním chlebem. 

Vítězům gratulujeme! 

Gabriela i Jakub získávají inteligentní váhu eVito SL a motivační podporu v podobě přístupu do systému aktivního zdraví eVito Active na jeden rok. Bioimpedanční váha měří nejen tělesnou hmotnost, ale i procenta tuku, svalů a vody v těle, takže můžete sledovat, zda vám ubývají tuky a nemizí cenná svalová hmota. V systému aktivního zdraví si pak budou vítězové moci sledovat sportovní aktivity, jídelníček a také zdravotní ukazatele jako je krevní tlak.

Inteligentní váha eVito
Jídelníček v interaktivním systému eVito Active
Stav těla v interaktivním systému eVito Active
Poměr tuku a svalů v těle v interaktivním systému eVito Active

Protože jsme fandili všem účastníkům Proměny a vítězové jsou pro nás všichni, kteří naši výzvu dokončili, rozhodli jsme se odměnit i Jana Mitrengu, Kateřinu Šimon, Lenku Novotnou, Lenku Rychetskou, Leonu Zahradníkovou, Mirku Žárovou, Petru Mrózkovou, Petru Stránskou, Šárku Rybářovou, Svatavu Duranovou, Sáru Oddfish, Evu Čepovou a Mirku Hübnerovou. Společně s našimi vítězi od nás získávají startovné na jeden závod seriálu RUNGO dle vlastního výběru (nejbližší závod se koná v Plzni. O našich závodech se více dozvíte na rungo.cz).

Děkujeme všem účastníkům za to, jak obrovskou motivací a inspirací byli pro ostatní a gratulujeme jim k dokončení Proměny!

Co je Proměna jara 2015?

Protože v Rungo.cz nemyslíme jen na superrychlé chrty, ale chceme motivovat i ty, kteří s během teprve začínají a potřebují zhubnout, vyhlásili jsme na začátku ledna soutěž o Proměnu jara 2015. Přihlášení čtenáři se nám každý měsíc svěřovali s tím, jak se jim daří dodržovat svoje předsevzetí, že budou pravidelně běhat a zdravěji jíst. Poslali nám k tomu svoje fotografie v běžeckém oblečení, takže jsme mohli společně s nimi sdílet jejich starosti a fandit jejich pokrokům.

Motivuje vás sledování příběhů druhých lidí?

celkem hlasů: 301

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 14. června 2015. Anketa je uzavřena.

Ano 182
Ne, ale rád/a o tom čtu a fandím jim 69
Ne 50

Nejčtenější

Andrea Černá: Jako kůl v plotě nežiju, ale pět dětí už porodit nestihnu

Andrea Černá

Přestože Andrea Černá ztvárnila desítky náročných divadelních rolí, pro národ zůstává hlavně Eliškou ze známého filmu...

Na Pacifické hřebenovce jsem věčně hladověla, vzpomíná Lucie Kutrová

Lucie Kutrová

Do dvaceti se kromě školy zajímala jen o módu a večírky. Neuběhla ani kilometr a nechápala, proč lidé chodí třeba na...

Už žádné módní trapasy. Osvojte si základní pravidla oblékání

Ilustrační fotografie

Cit pro módu bohužel nebyl každému do vínku dán. Kvůli tomu můžeme na ulicích občas vidět opravdu zvláštní kreace,...

Horoskop v období Panny: jaké jsou a co čeká všechna znamení zvěrokruhu

Ilustrační snímek

Slunce vstupuje na jeden měsíc do hvězdného znamení Panny. Lidé narození v tomto období jsou pracovití, zodpovědní,...

Slavné nevěsty tohoto léta. Které to slušelo nejvíc?

Letní nevěsty

Léto je roční období, které každým rokem přeje svatbám. A letos do toho praštilo hned několik slavných osobností....

Další z rubriky

VIDEO: Největší fanynka vévodkyně Kate nosí stejné oblečení jako ona

Mallory Johnson Bowlingová je velkou fanynkou vévodkyně Kate.

Jednatřicetiletá Mallory Johnson Bowlingová z USA zbožňuje vévodkyni Kate. Její šatník obsahuje pouze kousky, které si...

Hlíva jako recept na dlouhý život. Hlídá cholesterol a pomáhá hubnout

Češi si hlívu natolik oblíbili, že se již běžně pěstuje i na českých farmách,...

Léčivá síla hlívy ústřičné je známá po tisíce let. V Číně ji lidé považují za účinný prostředek, který člověku zaručí...

Pravé neštovice zmizely až díky českému lékaři, je to čtyřicet let

ilustrační snímek

Jen málokdy se celé lidstvo spojilo v boji proti společnému nepříteli. V případě pravých neštovic, jedné z nejčastěji...

Domácí násilí: Soud chce vyšší tresty, pokud k němu dochází před dětmi
Domácí násilí: Soud chce vyšší tresty, pokud k němu dochází před dětmi

Fyzické i psychické násilí v přítomnost dětí může mít ještě větší dopad, než tomu bylo doposud. Násilník se totiž nedopouští trestného činu pouze na partnerovi, ale také na nezletilých. Jaké následky může domácí násilí mezi partnery na dětech zanechat?

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz