Staňte se proměnou jara 2015 a vyhrajte to, co vám jinde nedají

aktualizováno 
Taky si každý rok prvního ledna slibujete, že zhubnete dvacet kilo, přestanete kouřit, pít rum a páchat smilstvo se sousedkou? A že naopak začnete jíst jednu porci zeleniny denně, zdravit tchyni aspoň ve svátek a pravidelně běhat? Pokud se vás týká alespoň poslední bod, máme tu soutěž přesně pro vás.

Úžasná proměna Sáry o 16 kg tím správným směrem. | foto: Sára OddfishRungo.cz

Jsou běžci, kteří si na rok 2015 dávají předsevzetí v podobě deseti maratonů uběhnutých pod tři hodiny. My v RUNGO myslíme především na ty, kteří s během teprve začnou, protože potřebují zhubnout. Pokud se do toho pustíte s vervou, dostaví se výrazné výsledky, které kromě PŘED a PO běhání můžete vidět už jen v divné reklamě na nefungující hubnoucí přípravky vyrobené z mletých žab. Inspirujte se fotografiemi PŘED a PO našich kamarádů z RUNGO výběhů a pojďte je následovat v naší soutěži o Proměnu roku 2015:

Běžkyně Jay PO a PŘED běžeckým obdobím

Běžkyně Jay PO a PŘED běžeckým obdobím

Pavel zatím neví, že na cyklostezce se dá i běhat

Pavel zatím neví, že na cyklostezce se dá i běhat

Pavel už ví, že může běhat i do kopce.

Pavel už ví, že může běhat i do kopce.

Pokud vás fotografie inspirovaly, přihlašte se do naší soutěže o proměnu jara 2015. Čekají vás čtyři měsíce běhání a hubnutí a RUNGO vám u toho bude celou dobu v patách. Na vaši přihlášku čekáme do 6. ledna 2015 a do soutěže zařadíme všechny příchozí. Pokud nám budete každý první týden v měsíci až do konce dubna zasílat své fotografie a pár řádků o svých pocitech a pokrocích, jste ve hře.   

Jak bude soutěž probíhat

Koho hledáme: Muže i ženy, velké i malé, mladé duší či občanským průkazem. Vás, kteří začnete od ledna 2015 pravidelně běhat a dovolíte nám sledovat a jednou měsíčně sdílet vaši proměnu se čtenáři RUNGO.

Co od vás chceme: Každý měsíc až do konce dubna 2015 nám pošlete svoji fotografii v upnutém běžeckém oblečení a jeden až tři odstavce o tom, jak probíhá vaše snažení. Na report o vašich pokrocích budeme čekat do 7. dne každého měsíce (tedy 6.1., 7.2., 7.3., 7.4. a 7.5. 2015) a vydáme je v článku, abychom o vás měli přehled.

Co získáte: Kila dolů a skvělý pocit, to především. Rychlé nohy a pevný zadek, to každopádně. Titul inspirátora ostatních. A na konci své cesty jeden z vás obdrží i něco pěkného od naší redakce. Co, to vám zatím neprozradíme.

Jak se přihlásit: Do 6.1. nám pošlete svoji fotografii v běžeckém nebo upnutém oblečení na výšku i šířku a pár řádek o sobě (vaše jméno, kolik je vám let a kolik je vám kilogramů) a o tom, proč začínáte běhat a hubnout, jaké jsou vaše motivy a cíle. Vše nám napište na e-mail soutez@rungo.cz (omlouváme se ale schránka promena@rungo.cz je dočasně nefunkční). Do soutěže zařadíme všechny příchozí, ale pokud nám nepošlete svoje další fotografie a reporty včas, vyřadíme vás.

Pozor: Přihlášením do soutěže vyslovujete souhlas se zveřejněním vámi poskytnutých informací jak na našem webu, tak na sociálních sítích (FB).

Chceme vás motivovat a inspirovat. Zkuste v sobě najít sílu proměnit se a inspirovat tím i ostatní. Možná to k vám přivede nový vztah, možná novou práci. Určitě to k vám ale přivede nové kamarády a skvělý pocit ze sebe sama. Až vaše proměna skončí, bude tu plavková sezóna. Máte šanci, že se v roce 2015  nebudete na plovárně pro kelímek piva provinile krást omotáni dekou, ale hrdě si pro něj doběhnete jen tak v plavkách. Tak do toho!


Nejčtenější

Nevěra přináší víc bolesti než radosti, říká psychoterapeutka

Nora Vlášková, psychoterapeutka

Vystudovala práva, pracovala i s nejtěžšími zločinci propuštěnými z vězení. Po narození dětí zvolila Nora Vlášková...

Rebelství vévodkyně Meghan. Co vše dělá proti královským pravidlům

Vévodkyně Meghan (Peacehaven, 3. října 2018)

Přivdala se do královské rodiny, která ji vřele přijala. Mladý pár obdivují miliony lidí a fandí mu i proto, že Meghan...

Příběh Anny: Nechci být vnuččinou chůvou, dcera to nechápe

Ilustrační snímek

Dceru jsem od jejích deseti let vychovávala sama. Nemohly jsem si příliš vyskakovat, i tak jsem se dceři snažila dát,...

Měsíce jsem řešila ekzém, diagnóza však zněla Hodgkinův lymfom

Šárka Šteinochrová založila neziskovou organizaci Maminy s rakovinou.

To, co začalo jako svědivý ekzém, se pro mladou maminku Šárku Šteinochrovou změnilo v noční můru zvanou Hodgkinův...

Leklá ryba, otlapkávač nebo svazek mrkví. Co prozradí podání ruky?

Podání ruky

Vlastně na tom nic není. Vždyť dneska se ruka podává pořád – při pozdravu, seznamování, gratulacích, kondolencích nebo...

Další z rubriky

Zapomeňte na kávu i pivo a nebojte se přepití. 6 pravidel pro horké dny

Ilustrační snímek

Vysoké venkovní teploty a horečná pracovní aktivita před dovolenou – není divu, že si během dne ani nevzpomenete, že...

I slavné osobnosti se někdy spálí. Tak vypadají, když podcení slunce

Spálené celebrity

Celebrity se na sociálních sítí chlubí fotografiemi, na kterých mají spálenou kůži. Snaží se tak varovat ostatní, aby...

Od paty ke špičce: manuál správné chůze nejen pro božského Karla

Ilustrační snímek

Karel Gott nikdy nezápasil s tloušťkou a také v pokročilých letech vypadá mladší a ve slušné kondici, což prokázal při...

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz