• Středa 7. června 2023 Iveta, Slavoj

iDNES Premium
Zdraví

Zdraví je to nejdůležitější, co člověk má. A proto vám iDNES Premium přináší projekt Zdraví, díky kterému vám pomůžeme s tím vaším. iDNES Premium Zdraví se zvýhodněným ročním předplatným vám zajistí mnoho výhod a zároveň také spoustu zajímavých zdravotních článků plných rad a rozhovorů s experty. Využijte všechny výhody iDNES Premium Zdraví i vy!

Získat všechny výhody

PORADNYPremium

Nyní nově v sekci iDNES Premium Zdraví

Trápí vás zdravotní potíže? Poraďte se s odborníky díky iDNES Premium

Ilustrační snímek

Mnoho lidí řeší své zdravotní potíže a rádi by se o tom poradili, aniž by hned běželi ke svému lékaři. Nebo třeba jen chtějí stav...

PORADNY

Zobrazit více

Nejčastěji se nás ptáte

 • Co je iDNES Premium Zdraví?

  Jde o nový projekt, kde předplatitelé najdou kromě mnoha skvělých a exkluzivních článků také jedinečné zdravotní výhody a benefity ve spolupráci s těmi nejlepšími klinikami.

 • Jaké kliniky jsou do spolupráce zapojeny?

  V tuto chvíli spolupracujeme s renomovanými klinikami po celé ČR. Mezi ně patří například: Iscare, Vidia Diagnostika, Ifcor, Gennet, GynCentrum a řada dalších.

 • Mám měsíční předplatné. Znamená to, že nemám na výhody v iDNES Premium Zdraví nárok?

  Při pravidelné měsíční platbě máte nárok na veškerý prémiový obsah článků Zdraví. Zdravotní výhody pak můžete čerpat, pokud přejdete na roční předplatné iDNES Premium. S přechodem na roční členství nepřijdete ani o den Premia. Roční členství se vám automaticky navýší o počet dnů, které máte zaplaceny, ale výhody můžete užívat ihned.

 • Co získám přechodem na roční předplatné iDNES Premium?

  Dva měsíce zdarma a všechny výhody v iDNES Premium Zdraví.

 • Jak mám postupovat, když chci využít výhodu v rámci iDNES Premium Zdraví?

  Je to jednoduché. Na této stránce si vyberte výhodu, kterou chcete čerpat a klikněte na zlaté tlačítko „Získat výhodu“. Budete přesměrování na článek s popisem a po kliku na zlaté tlačítko uvnitř článku (a po přihlášení) se vám vygeneruje unikátní voucher se všemi informacemi, jak dále postupovat.

 • Kdo může využívat iDNES Premium Zdraví?

  Všichni členové iDNES Premium si mohou číst prémiové články o zdraví, ale pouze předplatitelé s ročním členstvím mohou využívat jedinečných zdravotních výhod. Chceme se o vaše zdraví starat průběžně a dlouhodobě, a proto jsou všechny naše zdravotní výhody dostupné pro členy s ročním předplatným.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám nebo se podívejte na všechny časté dotazy.

iDNES Premium

Vaše údaje

Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky
Přehrát kód z obrázku

S čím vám můžeme pomoci?

Zbývá 500 znaků.

Přečtěte si poučení o sbírání a ukládání informací, souvisejících s vaším dotazem.

Zpráva byla odeslána