Znáte dobře web OnaDnes.cz? Vyzkoušejte si náš kvíz

  19:41aktualizováno  19:41
Jak dobře znáte náš web? Víte, kolik Jarmarků jsme už pro vás připravily? Nebo kolik dětí má naše postavička Oněnka, autorka blogu? Zkuste si také vy vyplnit kvíz, který jsme přichystaly na setkání s našimi čtenářkami.

Společné foto ze setkání se čtenářkami OnaDnes.cz v pražské divadelní kavárně Černá Labuť. | foto: Lucie FormáčkováiDNES.cz


Naše nejvěrnější čtenářky a blogerky jsme pozvaly v pátek do pražské divadelní kavárny Černá Labuť, nádherného prostoru nad střechami, jehož autorkou je architektka Eva Jiřičná.

Kvíz o webu OnaDnes.cz najdete zde

Bylo na čase osobně poznat i ty z vás, které nemohly dorazit na některý náš bazárek - Jarmark, a poděkovat jim za to, že nás čtou a také nám píší, ať už své názory a zkušenosti do Kavárničky nebo na Facebook.

Vždycky jsme si přály, abyste se na našich stránkách cítily příjemně, třeba jako v cukrárně u dobé kávy, a za to, že se daří, vděčíme také autorkám skvělých blogů, které nám pomáhají tvořit obsah stránek. Šest z nich se uvolilo a přečetlo ostatním ze své tvorby: Alice Barešová, Anička Grosmanová, Monika Plocová, Irena Fuchsová, Mirka Součková a Šárka Vidlařová.

Na čtenářky OnaDnes.cz v pražské divadelní kavárně Černá Labuť čekala také
Bohatá tombola čekala na setkání čtenářky OnaDnes.cz v pražské divadelní

Na čtenářky OnaDnes.cz v pražské divadelní kavárně Černá Labuť čekala také soutěžní ochutnávka bramborových salátů a bohatá tombola.

Kromě pohotové a vtipné moderátorky Romany Navarové přispěly k pohodové atmosféře i francouzské šansony v podání zpěvačky Radky Fišarové.

Mlsné jazyky zase uspokojila ochutnávka bramborových salátů čtenářek, které svůj recept přihlásily do naší soutěže. I tady jsme hodnotily ten nejchutnější a vítězka Marie Syrovátková získala za svůj Italský bramborový salát kromě dárkového balíčku i tisícikorunovou poukázku do Alberta. Odměněny byly samozřejmě i další soutěžící kuchařky (Soutěžní recepty na saláty najdete zde).

Nakonec nás všechny čekala tombola s šedesáti zajímavými cenami. Kdo si koupil za deset korun lístek, ten neprohloupil. Vyhrála prakticky každá z příchozích, nikdo neodešel s prázdnou. Výtěžek z tomboly si v kasičce odnesli na dobrou věc zástupci Nadace Terezy Maxové dětem, s níž OnaDnes.cz dlouhodobě spolupracuje.


Nejčtenější

Nevěra přináší víc bolesti než radosti, říká psychoterapeutka

Nora Vlášková, psychoterapeutka

Vystudovala práva, pracovala i s nejtěžšími zločinci propuštěnými z vězení. Po narození dětí zvolila Nora Vlášková...

Rebelství vévodkyně Meghan. Co vše dělá proti královským pravidlům

Vévodkyně Meghan (Peacehaven, 3. října 2018)

Přivdala se do královské rodiny, která ji vřele přijala. Mladý pár obdivují miliony lidí a fandí mu i proto, že Meghan...

Příběh Anny: Nechci být vnuččinou chůvou, dcera to nechápe

Ilustrační snímek

Dceru jsem od jejích deseti let vychovávala sama. Nemohly jsem si příliš vyskakovat, i tak jsem se dceři snažila dát,...

Měsíce jsem řešila ekzém, diagnóza však zněla Hodgkinův lymfom

Šárka Šteinochrová založila neziskovou organizaci Maminy s rakovinou.

To, co začalo jako svědivý ekzém, se pro mladou maminku Šárku Šteinochrovou změnilo v noční můru zvanou Hodgkinův...

Leklá ryba, otlapkávač nebo svazek mrkví. Co prozradí podání ruky?

Podání ruky

Vlastně na tom nic není. Vždyť dneska se ruka podává pořád – při pozdravu, seznamování, gratulacích, kondolencích nebo...

Další z rubriky

Zachraňuji staré věci, říká designérka proslavená vibrátorem i tramvají

Anna Marešová

Ve své bakalářské práci se designérka Anna Marešová zaměřila na tramvaj. O několik let později za výletní tramvaj T3...

Vůně ani polibek ve vztazích zaručeně nelžou, tvrdí odborníci

sex

Na jedné straně průzkumy tvrdí, že ženy od sexu odradí neumytý partner, na straně druhé existují studie, které...

Rebelství vévodkyně Meghan. Co vše dělá proti královským pravidlům

Vévodkyně Meghan (Peacehaven, 3. října 2018)

Přivdala se do královské rodiny, která ji vřele přijala. Mladý pár obdivují miliony lidí a fandí mu i proto, že Meghan...

Najdete na iDNES.cz