To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 1:10. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:13.

Je konec. Neapol zvítězila na půdě Frankfurtu 2:0 a je velmi blízko k postupu do čtvrtfinále Ligy mistrů.
Už v páté minutě se Kamada a Kolo Muani dostali ke svým možnostem, ale ani jedna neletěla na bránu. Ve 20. minutě pálil z voleje Kvaracchelija, ale Trapp byl připraven. Ve 34. minutě nejprve Lozano napálil tyč a následně Neapol získala penaltu za faul na Osimhena. Kvaracchelija ovšem pokutový kop neproměnil, neboť se Trapp blýskl skvělým zákrokem. Ve 39. minutě ale Lozano skvělou přihrávkou našel na zadní tyči Osimhena a ten se postaral o úvodní branku. O dvě minuty později se stala totožná příležitost, ale tentokrát gól Osimhena nebyl uznán z důvodu ofsajdu.
V 56. minutě se domácí dopustili další velké chyby, ale Trapp parádně vychytal Kvaraccheliju. O dvě minuty později byl vyloučen Randal Kolo Muani, který přišlápl nohu Anguissy. V 65. minutě hosté využili přesilovou hru, když se prosadil Giovanni Di Lorenzo. V 82. minutě se Frankfurt dostal k první střele na bránu, ale ta z nohy Kamady nebyla příliš nebezpečná.

Buta
69. min Knauff
15 Kamada
Kamada
8 Sow
Sow
32 Max
Max
90+2. min Lenz
Lindström
69. min Borré
Kolo Muani
27 Götze
Götze
81. min Alidou

Anguissa
80. min Ndombèlé
68 Lobotka
Lobotka
Zieliński
11 Lozano
Lozano
80. min Elmas
Osimhen
84. min Simeone
Kvaracchelija
84. min Politano

Rozhodčí: Dias – Soares, Ribeiro (vš. POR)

90+5

Giovanni Simeone se nyní dostal ke střele, ale jeho rána nebyla důrazná a Kevin Trapp si lehce poradil.

90+4

Matteo Politano měl otevřenou pravou stranu, ale nakonec podržel balón pro svůj tým.

90+3

Standardní situace hostů nepřinesla nic moc vážnějšího, ale Neapol zůstala u míče a kontroluje konec zápasu.

90+2

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
ze hřiště odchází Philipp Max, přichází Christopher Lenz.

90+2

Eljif Elmas se nyní objevil na levém křídle a dostal se ke střele, ovšem jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop.

90+1

Philipp Max si opět poradil na své levé straně s pokusem o útok soupeře a dostal míč do zámezí.

88

Zápas už se spíše pouze dohrává a ani Neapol už nepodniká nějaké větší útoky.

86

Nyní je hra přerušená, protože Giovanni Di Lorenzo zůstal ležet na hrací ploše díky souboji s protihráčem a je ošetřován.

85

Philipp Max rozehrál standardní situaci z levé strany, ale jeho centr odvrátila defenzíva soupeře.

84

Střídání v týmu SSC Neapol:
ze hřiště odchází Chviča Kvaracchelija, přichází Matteo Politano,
ze hřiště odchází Victor Osimhen, přichází Giovanni Simeone.

83
Karty

Eljif Elmas se snažil posunout míč Osimhenovi, ale následně přišel o balón a tvrdým skluzem zasáhl soupeře, za což viděl žlutou kartu.

82

První střela na bránu v podání Frankfurtu! Dajči Kamada se po velmi dobré kombinaci dostal uvnitř vápna do zakončení, ale jeho pokus levou nohou letěl přímo na brankáře Mereta. Následně přišel rychlý brejk, ale také pokus Osimhena skončil v moci gólmana.

81

ze hřiště odchází Mario Götze, přichází Faride Alidou.

80

ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází Eljif Elmas,
ze hřiště odchází André Anguissa, přichází Tanguy Ndombèlé.

79

Ansgar Knauff se snažil vydat dopředu po pravém křídle, ale s míčem se dostal jen mimo hrací plochu.

78

Pohledět na hru Neapole je opravdu nádhera, neboť samotní hráči naprosto jasně ví, kde se nachází další spoluhráči a kombinace na jeden dotek jsou přesné a bezchybné.

77

Neapol se ale po chvíli znovu dostala k míči, ale centr Lozana zblokoval Max.

76

Standardní situace ale nepřinesla nic vážnějšího, ovšem domácí si dokázali vytvořit momentální tlak a pokračují autovým vhazováním.

75

Nyní se Frankfurt dostal dopředu, ale přízemní centr Philippa Maxe byl sražen do zámezí a následuje tak rohový kop.

74

Hosté nyní hrají ve velké pohodě a stále se přibližují bráně Kevina Trappa.

72

André Anguissa si parádně sklepl míč do vápna, ale následně upadl a na zemi dokázal zakončit, ale jeho pokus letěl jen vedle pravé tyče!

71

Chviča Kvaracchelija si to vydal neohroženě po levém křídle a následně směrem na střed, ale tam byl početnou obranou odzbrojen od balónu.

70

Zbývá posledních dvacet minut a Neapol stále drží balón na polovině Frankfurtu.

69

ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Rafael Borré,
ze hřiště odchází Aurélio Buta, přichází Ansgar Knauff.

68

Neapol se nadále snaží dobít svatyni soupeře a zasadit třetí úder, ovšem nyní přišel jen faul Oliveiry.

67

Victor Osimhen se nyní dostával do vápna Eintrachtu, ale tam byl těsně bráněn a obrana Frankfurtu odkopla míč do bezpečí.

65

Neapol právě vstřelila branku!
Hosté odskakují do dvoubrankového vedení! Chviča Kvaracchelija si skvěle vyměnil míč s Andrém Anguissou směrem do vápna a posléze fantastickou patičkou připravil balón pro GIOVANNIHO DI LORENZA, jenž zakončil chladně k levé tyči. Asistence: Chviča Kvaracchelija.

64

Giovanni Di Lorenzo se snažil poslat prudký míč do vápna na Osimhena, ale balón letěl příliš vysoko a skončil jen v zámezí.

63

Jesper Lindström se nyní dopustil nedovoleného zákroku na Anguissu a na domácích jde vidět velká hořkost po vyloučení spoluhráče.

62

Hosté drží balón na polovině soupeře a snaží se využít přesilové hry. Zatím se ale žádná cesta pro míč dopředu neotevřela.

61
Karty

Mario Götze ještě zpětně uviděl kartu žluté barvy pravděpodobně za řeči vůči rozhodčímu.

61

Domácí fanoušci jsou samozřejmě velice nespokojeni a nyní se při kombinaci Neapole ozývá hlasitý pískot.

60

Videorozhodčí sice celou situaci ještě prověřuje, ale vypadá to, že červená karta je potvrzená a Randal Kolo Muani tak v dalším zápase bude chybět! Nyní navíc bude Eintracht pokračovat v deseti hráčích.

58
Karty

Randal Kolo Muani byl v souboji s Andrém Anguissou pozdě a přišlápl kotník hostujícího hráče, za což uviděl okamžitě červenou kartu a tohle je pro ofenzívu Frankfurtu obrovský problém!

56

Kristijan Jakić se dopustil katastrofální chyby a po trochu pomalejší přihrávce Lozana se Chviča Kvaracchelija ocitl v další šanci, ale Kevin Trapp rychle vyběhl a předvedl skvělý zákrok!

55

Hirving Lozano se dostal tentokrát ke střele pravačkou, která byla tvrdá, ale letěla přesně na Trappa, jenž tento pokus vyrazil. Posléze se ještě snažil dostat k balónu Chviča Kvaracchelija, ale bezúspěšně.

54

Stanislav Lobotka skvěle vystihl přihrávku soupeře a okamžitě směřoval míč na Osimhena, který si chtěl patičkou obehrát soupeře, ale balón přes domácího obránce neprošel.

53

Chviča Kvaracchelija skvěle kombinoval s Piotrem Zielińskim, ale znovu byli hráči Eintrachtu připraveni a ani tentokrát nenechali soupeře se dostal ke střelecké příležitosti.

52

Amir Rrahmani chtěl dlouhým balónem najít Osimhena, ale defenzíva Frankfurtu si poradila. Míč ale ovšem neudržela.

50

Nakonec se ale italskému celku podařilo vybojovat rohový kop z pravé strany, který rychle rozehrál nakrátko Piotr Zieliński.

49

Neapol se nadále snaží něco vymyslet přes pravou stranu, ale soupeř je velmi důrazný a nepouští hosty k nějakému nebezpečnému centru.

48

Nyní se Lozano snažil posunout míč sbíhajícímu Di Lorenzovi, ale defenzíva domácích byla opět připravená a odehrála balón do zámezí.

47

Hirving Lozano se snažil o svůj první centr do pokutového území ve druhém poločase, ale obránce Frankfurtu byl připraven.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 22:01.

První poločas je za námi a Neapol vede na půdě Frankfurtu 1:0.

45+1

První poločas skončil.

45+1

Hosté drží balón na své polovině a snaží se dohrát poločas bez vážnějšího problému.

45

Standardní situace Eintrachtu nepřinesla nic vážnějšího a po fantastickém křížném pasu Chviči Kvaraccheliji se Victor Osimhen znovu dostal do zakončení, ale v těžké pozici napálil jen boční síť.

44

Dajči Kamada se snažil svým výpadem dostat míč do šestnáctky, ale to se mu nepodařilo. Mario Götze ovšem posléze vybojoval alespoň rohový kop.

42

Frankfurt už pomalu vyhlíží poločasovou přestávku, neboť málem obdržel dva zásahy během chvíle.

41

Hirving Lozano využil velké chyby domácího obránce a znovu našel na zadní tyči Osimhena, jenž znovu s trochou štěstí dostal balón do brány, ale nakonec se nacházel v ofsajdu a branka tak není uznaná!

39

Italské mužstvo se dostává do vedení! Stanislav Lobotka fantastickým přeskočením získal míč, který posunul Lozanovi, jenž se po pravém křídle dostal do rychlého brejku a razantní přihrávkou našel na zadní tyči VICTORA OSIMHENA, jenž skončil v síti i s balónem. Asistence: Hirving Lozano.

39

Victor Osimhen byl po převzetí míče okamžitě ztrojený, ale Frankfurt neudržel balón příliš dlouho a hosté se opět ženou dopředu.

38
Karty

Kim Min-čä si jednoznačně přidržel Randala Kolo Muaniho a jako první hráč v tomto utkání uviděl žlutou kartu.

38

Chviča Kvaracchelija to zkoušel přes tři hráče na levé straně, ale to bylo tentokrát nad jeho síly.

37

Neapol se ale nadále snaží vstřelit úvodní branku a dostává Frankfurt pod velký tlak.

36

Chviča Kvaracchelija se postavil k pokutového kopu, který kopl razantně do levé části branky, ale akorát do výšky pro brankáře a jelikož si Kevin Trapp tipl stranu správně tak předvádí skvěle chycenou penaltu!

34

Z ničeho nic se Neapol dostala do obrovské šance! Hirving Lozano si skvěle sběhl za obranu a následně napálil tyč! Posléze se Victor Osimhen snažil dostat k míči, ale Aurélio Buta jej ještě uvnitř šestnáctky jednoznačně nakopl a následuje penalta pro Neapol!

32

Hirving Lozano se snažil o rychlou přihrávkou oslovit křížně sbíhajícího Piotra Zielińského, ale míč mu sjel z kopačky a následně se André Anguissa dopustil nedovoleného zákroku.

31

Mathías Oliveira svou přihrávkou našel pouze rozhodčího, od kterého se balón dostal k Piotru Zielińskému, ale jeho nepřipravená střela letěla doprostřed.

30

Randal Kolo Muani opět využil své rychlé nohy a dostal se za obranu, ovšem Kim Min-čä předvedl fantastický obranný skluz. Následně byl ale odmáván ofsajd, který zpětný záběr potvrdil.

30

Půl hodina utkání je za námi a Frankfurt zatím hraje s Neapolí bez branek. Šance byly k vidění na obou stranách, ale ani jedna nebyla stoprocentní tutovkou.

29

Hosté plnohodnotně převzali iniciativu Frankfurtu z úvodu zápasu a dostávají se svou kombinací krátkých přihrávek čím dál hlouběji.

27

A znovu centr z rohového kopu směřoval přímo do brány, ovšem tentokrát byl Kevin Trapp připraven a vyrazil balón mimo svou šestnáctku.

27

Míč letěl na přední tyč, kde jej Giovanni Di Lorenzo přizvedl, ale následně jej odehrál do zámezí obránce Frankfurtu. Hosté tak pokračují rohovým kopem.

26

Nyní byl Victor Osimhen zfaulován Kristijanem Jakičem a Piotr Zieliński se postará o centr z volného kopu.

25

Mario Götze udržel míč na levé straně a posunul balón Djibrilu Sowovi, který hledal Kolo Muaniho na hranici vápna, ale přihrávka nebyla přesná.

24

Italské mužstvo se už dostalo stoprocentně koncentrováno do utkání a nadále drží balón okolo středu hrací plochy.

23

Chviča Kvaracchelija sice dostal přihrávku na levé křídlo, ale Aurélio Buta jej skvěle podržel na zádech a pohlídal míč, který se dostal do zámezí.

22

Nyní se Eintracht nemůže prokousat na polovinu soupeře a je to tak opět Neapol, která drží balón na své polovině.

20

Momentální Tlak Neapole je u konce, neboť třetí roh v krátké době už nepřinesl žádné ohrožení domácí svatyně a Frankfurt bude moct zase něco vymyslet.

20

Po rohu se do míče z voleje opřel Chviča Kvaracchelija, ale jeho ránu od země vyrazil nad svou svatyni Kevin Trapp! Neapol bude zahrávat další roh.

19

Následně byla hra na chvíli přerušená díky možné ruce domácího hráče, ale penalta z toho nebude. Následuje rohový kop z pravé strany.

18

Hostům se podařilo získat druhý rohový kop, o který se postaral Piotr Zieliński a jeho pokus letěl přímo na bránu po teči Kamady, ale Kevin Trapp balón dokázal vyrazit.

17

Giovanni Di Lorenzo byl pod velkým tlakem, ale nakonec u vlastního rohového praporku dokázal vybojovat alespoň autové vhazování. Neapol má zatím velké problémy s presinkem soupeře.

16

První rohový kop Italů se ovšem příliš nepovedl, neboť se Amir Rrahmani dopustil faulu na Aurélia Butu a Kevin Trapp se chystá na daleký odkop od své svatyně.

15

Hirving Lozano skvěle přečetl přihrávku soupeře a vydal se do rychlého brejku, kdy balón posunul Victoru Osimhenovi, který se snažil ještě najít lépe postaveného spoluhráče uvnitř vápna, ale obránce domácích odehrál míč do zámezí.

14

Jesper Lindström sse postaral o centr z rohového kopu, ale ten odvrátil Amir Rrahmani. Frankfurt bude pokračovat autovým vhazováním na polovině italského celku.

14

Randal Kolo Muani si parádně poradil s dvojici obránců a následně upadl uvnitř vápna, ovšem tohle bylo na penaltu málo. Eintracht ale získal rohový kop a v úvodu utkání je jednoznačně lepším týmem, což může být trochu překvapení.

13

Aurélio Buta posílal balón před bránu z pravé strany, ale defenzíva Neapole si poradila a odkopla jej co nejdále. Frankfurt je ale velmi dravý a aktivní.

12

Znovu patřil střed hřiště domácím, neboť Stanislav Lobotka byl po převzetí míče okamžitě atakován a znovu úspěšně. Následně Neapol přerušila možný brejk taktickým faulem.

11

Centr odhlavičkoval Victor Osimhen, ale následně ještě přišlo pohotové zakončení Maria Götzeho, ovšem jeho pokus neměl nárok na gólový úspěch.

10

Giovanni Di Lorenzo se dopustil faulu na Jespera Lindströma a německý celek bude zahrávat volný kop z levé strany.

9

Hosté nadále dělají žákovské chyby při zpracování přihrávek a Eintracht se tak zatím lehce dostává k balónu při přechodu soupeře přes polovinu hřiště.

8

André Anguissa nyní poslal k zemi Djibrila Sowa, ale domácí mužstvo neudrželo balón na kopačkách.

7

Domácí to zatím zkoušejí především po pravém křídlo, ale Randal Kolo Muani tentokrát nedokázal udržet míč na hrací ploše a následuje autové vhazování italského mužstva.

6

Další chyba v rozehrávce hostů, kdy se Jesper Lindström dostal k míči, ale jeho pokus o přihrávku do vápna byl sražen a balón skončil v rukou brankáře Mereta.

5

Jesper Lindström upláchl po pravém křídle a posunul míč do vápna, ke kterému se později dostal Dajči Kamada, ovšem jeho rána byla zblokována. Následně pálil také Randal Kolo Muani, ale jeho zakončení skončilo několik metrů vedle levé tyče!

4

Nyní svěřenci Luciana Spallettiho nadále drží balón okolo středu hrací plochy a hledají cestičky, které povedou ke svatyni Kevina Trappa.

3

Ani tentokrát se Eintrachtu nepodařilo vymyslet nic vážnějšího a po chvíli sudí odpískal faul Djibrila Sowa, jenž poslal k zemi urostlého Andrého Anguissu.

2

Italský celek drží míč ve středu hrací plochy a snaží se krátkými přihrávkami vylákat obranu soupeře. Nakonec se Neapoli podařilo z levé strany přes Chviču Kvaraccheliju prodrat do šestnáctky, ale střely jsme svědky nebyli.

1

O úvodní výkop tohoto utkání se v bouřlivé atmosféře postaral Frankfurt. Domácí se okamžitě snažili dostat dopředu, ale přihrávka Maria Götzeho byla sražená a skončila u gólmana Alexe Mereta.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Eintracht Frankfurt: Trapp (C) – Tuta, Ndicka, Jakić – Buta, Kamada, Sow, Max – Lindström, Kolo Muani, Götze.
Náhradníci: Ramaj – Alario, Alidou, Borré, Hasebe, Chandler, Knauff, Lenz, Rode, Smolčić, A. Touré.
Trenér: Oliver Glasner

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Kim Min-čä, Oliveira – Anguissa, Lobotka, Zieliński – Lozano, Osimhen, Kvaracchelija.
Náhradníci: Gollini, Idasiak – Bereszyński, Elmas, Gaetano, Jesus, Ndombèlé, Østigård, Politano, Rui, Simeone.
Trenér: Luciano Spalletti

Rozhodčí: Dias – Soares, Ribeiro (vš. POR).

SSC Neapol

SSC Neapol si podmanila celou Evropu. Ve skupině A dominovala až do posledního utkání, ve kterém už ale měla dávno jistý postup do vyřazovací fáze. Základní část tak vyhrála s počtem 15 bodů a skóre 20:6. V domácí soutěži Serie A naprosto jednoznačně dominuje a nachází se na samém vrcholu s luxusním náskokem patnácti bodů na druhý Inter. Aktuálně tak má na kontě 62 bodů a skóre 56:15. Nejlepším střelcem v soutěži je s 18 góly Osimhen. Neapol tak šlape jako hodinky a stává se černým koněm Ligy mistrů.

Posledních pět zápasů Frankfurtu:

BUN: Frankfurt 2:0 Brémy
BUN: Kolín n. R. 3:0 Frankfurt
POK: Frankfurt 4:2 Darmstadt
BUN: Frankfurt 3:0 Hertha
BUN: Bayern 1:1 Frankfurt

Eintracht Frankfurt musel o svém postupu ze skupiny D rozhodnout až v samotném posledním zápase o všechno a to na půdě Sportingu. Oba celky totiž měly shodný počet bodů. Portugalské mužstvo vedlo po první půli 1:0, ale ve druhé části se prosadil Kamada a Kolo Muani. Frankfurt tak vyhrál 2:1 a postoupil ze druhého místa společně s Tottenhamem. V lize se aktuálně nachází na 6. místě s 38 body a skóre 42:29. Naposled porazil doma 2:0 Brémy. Nejlepším střelcem Eintrachtu v domácí soutěži je s deseti góly právě Kolo Muani.

V osmifinále Ligy mistrů se proti sobě utkají týmy Eintracht Frankfurt a SSC Neapol . Naposled se spolu tato mužstva utkala v roce 1994 a to v rámci osmifinále Evropské ligy. Frankfurt tento dvojzápas zvládl dvěma vítězstvími 1:0. Dnes se bude hrát v Commerzbank-Aréně ve Frankfurtu. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Dias a jeho kolegové na lajnách Soares a Ribeiro. Jedná se o rozhodčí z Portugalska. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.