Bayern zůstává jediným stoprocentním týmem „plzeňské“ základní skupiny. Potřetí za sebou porazil Barcelonu s čistým kontem vzadu. Hosté byli v prvním poločase lepší, jenže Lewandowski nedal tři tutovky, což se často nestává. Tu největší po centru z levé strany, polský útočník překopl bránu o metr. Otevřít skóre mohl také Pedri, ale jeho příležitost vykopl Neuer. Ten měl v úvodním dějství velké problémy s rozehrávkou a nohama nebyl zrovna dvakrát jistý.

Do druhé půle už nenastoupil Sabitzer hrající se žlutou kartou a kouč Nagelsmann poslal na plac Goretzku. Domácí vletěli na soupeře a dvěma góly během čtyř minut rozhodli. Nejprve Hernández zúžitkoval roh Kimmicha na přední tyč, pak dostal Sané nahrávku mezi obránce a sám proti ter Stegenovi posílal balón po zemi k zadní tyčce.

Bayern se uklidnil a Barcelona byla naopak evidentně rozhozená vývojem druhého poločasu, protože s největší pravděpodobností cítila šanci minimálně na bod. Hosté mohli snížit Pedrim, který si narazil v šestnáctce, ale trefil směrem do protipohybu Neuera jan bližší tyč. S přibývajícím časem se domácí především soustředili na defenzivu. V posledních minutách ještě Fati těsně minul vzdálenější šibenici.

Pro Bayern je negativem určitě skutečnost, že přišel o zraněného Pavarda a otázkou zůstává, jak to bude s Hernándezem. Další francouzský obránce Bayernu si ublížil v závěru při souboji jeden na jednoho a držel se za tříslo. Domácí museli hrát v deseti a po konci duelu nevěštily grimasy Hernádneze nic dobrého.

Zákroky brankářů
Manuel Neuer (Bayern) – čtyři zákroky
Marc-André ter Stegen (Barcelona) – dva zákroky

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:9. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:8.

Bayern MnichovBayern Mnichov(4-2-3-1)

1 Neuer
Neuer
5 Pavard
Pavard
21. min Mazraoui
Upamecano
Hernández
19 Davies
Davies
Kimmich
Sabitzer
46. min Goretzka
10 Sané
Sané
80. min Tel
25 Müller
Müller
42 Musiala
Musiala
80. min Gravenberch
17 Mané
Mané
70. min Gnabry

FC BarcelonaFC Barcelona(4-3-3 )

ter Stegen
23 Koundé
Koundé
Araújo
Christensen
70. min Eric García
17 Alonso
Alonso
Busquets
80. min Kessié
30 Gavi
Gavi
61. min de Jong
8 Pedri
Pedri
Raphinha
61. min Torres
Lewandowski
Dembèlé
80. min Fati

Rozhodčí: Makkelie (NED) – Steegstra (NED), de Vries (NED)

90+4

Alonso kopl roh z levé strany proti deseti domácím fotbalistům na hlavu spoluhráče a Neuer se potom přesunul ke své levé tyči.

90+3

Hernández leží na zemi, drží se za pravé tříslo. Je to důsledek souboje u lajny. Sudí Makkelie ukazuje, že se nastavení prodlouží.

90+3

Už to vypadalo, že se míč odrazí do tutovky za malé vápno k Lewandowskimu, jenže na poslední chvíli přistoupil Kimmich.

90+2

Davies se dopustil faulu z levé strany.

90+2

Manuel Neuer rozehrál s Upamecanem a domácí poté tahali čas se rozeběhl Tel na pravé straně, ale zakončoval nečistě levačkou vedle zadní tyče.

90+1

Ansu Fati vystřelil z levé strany o fous vedle vzdálenější šibenice.

90+1

Fati upadl při souboji s Upamecanem na levé straně, jenže rozehrávka Neuera měla k ideálu daleko.

90

Ryan Gravenberch se vrátil a zachytil centr z pravé strany pod sebe, Bayern následně nechává Barcelonu běhat bez míče.

89

Thomas Müller rozehrál roh nakrátko s Kimmichem a zdržoval až udeřil nechtěně de Jonga u rohového praporku.

88

Goretzka zaútočil s Gravenberchem na pravé straně, jeho centr do malého vápna přizvedl de Jong nad branku.

87

Odražený míč skončil u Fatiho, si ho házel zleva na střed, pak se mu do cesty přimotal Torres a Bayern tečoval střelu vedle zadní tyče.

86

Mazraoui si poradil s útočícím hráčem na levé straně a domácí pak získali autové vhazování.

85

Ryan Gravenberch podrazil Kessiého u barcelonského vápna, takže se zase chvilku hrát nebude.

84

Upamecano podkopnut na pravé straně, to se rozehrávajícímu Kimmichovi určitě hodí.

83

Bayern se již soustředí hlavně na obranu, směrem dopředu se tolik nežene.

82

Serge Gnabry nezpracoval nahrávku na levé straně, pak ještě presoval rozehrávku Barcelony.

81

Kessié se uvedl faulem na pravé straně, ještě se díval na pomezního.

80

Střídání v týmu Bayern Mnichov:
ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Mathys Tel,
ze hřiště odchází Jamal Musiala, přichází Ryan Gravenberch.

Střídání v týmu FC Barcelona:
ze hřiště odchází Ousmane Dembèlé, přichází Ansu Fati,
ze hřiště odchází Sergio Busquets, přichází Franck Kessié.

79

Fanoušci Bayernu pískali při standardce Lewandowskiho, ten trefil hlavu obránce v pětičlenné zdi domácích.

78

Hernández vystoupil před vápnem na Lewandowskiho, hodně vystrčil levou nohou a těžko soudit, proč diskutuje. Možná nechce uvěřit, že nedostal za tohle kartu.

77

Hned po převzetí míče v levé polovině šestnáctky měl Lewandowski kolem sebe dva, nebo možná i tři hráče.

76

Bayern se v posledních minutách hlavně brání, Barcelona má na dvě branky hodně málo času.

75

Při křižné nahrávce měl Pedri hodně prostoru na levé straně a ještě posílal míč na zadní tyč, domácí ale sebrali balón.

74
Karty

Kimmich tahal za dres rozeběhnutého de Jonga a sudí sáhl pro žlutou kartu.

74

Davies byl podražený na levé straně, standardku vzal Kimmich.

73

Frenkie de Jong pokazil nahrávku z levé strany, Bayern ji jen pouštěl k Neuerovi.

72

Goretzka zasáhl nohu Busquetse na hranici středového kruhu a hosté zvolili rozehrávku nakrátko.

71

Torres se nacházel při souboji s Upamecanem na levé straně v ofsajdu.

70

ze hřiště odchází Andreas Christensen, přichází Eric García.

70

ze hřiště odchází Sadio Mané, přichází Serge Gnabry.

69

Thomas Müller se otočil na středu, mohl ještě přihrávat na pravou stranu, načež zakončoval nad branku.

68

Dembelé zamotal Bayern a myslel to dobře z pravé strany na osu do druhé vlny na Gaviho, nicméně domácí tomu ještě stačili zabránit.

68

Goretzka si na pětadvaceti metrech říkal o zpětný pas zleva na střed, ale trefil hráče před sebou.

67

Barcelona začíná v posledních minutách vystrkovat růžky.

66

Robert Lewandowski si našel přihrávku v pravé poloviny šestnáctky od de Jonga, ale jeho střelu na přední tyč chytil Neuer.

65

Thomas Müller málem vystihl rozehrávku z pravé strany, i nadále měla Barcelona obrovské potíže s presinkem.

64

Alonso nacentroval zleva na hlavu Torrese, ten mířil nad branku.

63

Pedri si vyměnil míč v rychlosti v levé části vápna a už překonal Neuera do protipohybu, jenže míč se odrazil od bližší tyče za branku. Největší barcelonská šance ve druhém poločase.

62

Thomas Müller slavící své 33. narozeniny nesouhlasil s tím, že fauloval Christensena z pravé strany.

61

Bayern dominuje po pauze, Musiala útočil středem a zakončoval po zemi těsně vedle pravé tyče.

61

ze hřiště odchází Gavi, přichází Frenkie de Jong,
ze hřiště odchází Raphinha, přichází Ferrán Torres.

60

Musiala táhl akci na levé straně, vyměnil si míč se spoluhráčem a místo střely postrčit křížem na pravou stranu, dostal zpětnou nahrávku, ale z prvního doteku pálil nad branku.

59

Roh z pravé strany pro Kimmicha, ten nastřeloval na bližší tyč, kde se hosté ubránili.

58

Mané si pohlídal ofsajd a ze souboje proti Araújovi na levé straně vytěžil roh.

57

Delší kombinace Barcelony na útočné polovině skončila centrem z pravé strany do náruče Neuera.

54

Bayern právě vstřelil branku!
Upamecano opět obstaral rozehrávku a následně Musiala nahrál na střed, kde LEROY SANÉ se protáhl mezi dvěma obránci, hodil si míč do pravé poloviny vápna a po zemi na zadní tyč obstřelil vybíhajícího ter Stegena.

54

Bayern motal Barcelonu u její šestnáctky, všechno začal Upamecano, pak Thomas Müller převzal nahrávku mezi nohama obránce, ještě se přidal Sané, který mohl střílet.

53

Rozehrávka Neuera na pravou stranu nebyla přesná.

52

Mazraoui obral Dembelého, narazil si na pravé straně a domácí pak nevyužili toho, že šli do otevřené obrany.

50

Kimmich rozehrál roh z levé strany, míč propadl přes dva vyskakující hráče Barcelony na bližší tyč, kde LUCAS HERNÁNDEZ zatočil balón kolem pravé ruky ter Stegena.

50

Domácí si vyměňovali krátké nahrávky za šestnáctkou až zakončil Goretzka z levé strany na přední tyč, kde se rukama činil ter Stegen.

49

Dembelé dloubl míč přes Daviese na pravou stranu, kde se neprosadil Koundé.

48
Karty

Teď už se šlapák píská, ba dokonce ten v podání Busquetse na patu Musialy zhruba na půli, v součtu s protesty to má Busquets za žlutou odměnu.

47

Busquets debatuje se sudím poté, co foukl Araújovo držení na levé straně. Busquetsovi vadilo, že sudí nechal plynout šlapák Upamecana na Lewandowskiho.

46

Raphinha nedává svou druhou loženku v zápase, za vápnem vystřelil přes Hernándeze levačkou vedle pravé tyče.

46

ze hřiště odchází Marcel Sabitzer, přichází Leon Goretzka.

Fauly – 2:3

V závěru se ještě Dembelé dožadoval penalty po souboji s Daviesem v šestnáctce, ale sudí Makkelie se rozhodl hru pokračovat a na puntík neukázal ani po konzultaci s kolegou u videa.

Po poločase platí plichta 0:0. Viděli jsme relativně opatrný úvod. Nicméně pak měla více ze hry Barcelona. Je vidět, že jí příchod Roberta Lewandowského obrovsky pomohl. Polská legenda je zatím největším nebezpečím pro hráče, se kterými ještě před čtyřmi měsíci sdílela kabinu. Lewandowski si naskočil na centr na zadní tyči, ale Neuer si poradil s jeho pokusem hlavou, pak spálil tutovku, když dostal perfektní centr z levé strany, ale na středu vápna minul bránu. Zároveň mu ještě Neuer namazal nepřesnou rozehrávkou a Upamecano zvládl jeden jednoho ze své pravé strany. To Bayern toho tolik nepředvedl. Navíc přišel o zraněného Pavrda, který se srazil s vystupujícím Alonsem.

45+2

První poločas skončil.

45+1

Davies vhazoval, domácí pak hrají na jistotu a vypadá to, že už se hosté nedostanou k míči.

45

Sané se rozbíhal na křižný pas Maného na pravé straně, ale dostihli jej dva hráči a ter Stegena ani nezasahoval.

44

Dembelé a Pedri se neodhodlali k centru z pravé strany, nicméně tlak Barcelony trvá.

43

Hosté se otáčel na rozhodčího, jestli nešlo o penaltu po zákroku Daviese v pravé části vápna, Makkelie vše konzultoval s kolegou u videa. Kontakt Daviese s Dembelém tam rozhodně byl.

42

Bayern otravoval Pedriho při rozehrávce Barcelony a ten musel hrát přes ter Stegena, pak se Koundém přesunuli na útočnou polovinu, nakonec na konci akce přišla perfektní přihrávka do levé poloviny vápna a Lewandowski už si chystal střelu, ale do ní padl Mazraoui!

41

V posledních minutách to úplně není festival vyložených šancí a první poločas spěje k bezbrankové plichtě.

40

Bayern si nadále vyměňuje míč, ale na přímé ohrožení brány to opravdu není.

39

Bayern si přihrává na své útočné polovině do chvíle než Sané robí chybu pasem na pravou stranu.

38

Mané chtěl dát jesle Araújovi na levé straně, to se mu nepovedlo.

37

Neuer udělal další hrubku v rozehrávce a nohama zrovna dvakrát nezáří, domácí ale včas zareagovali a vykoupili německého reprezentačního gólmana.

36

Upamecano zkazil rozehrávku na Dembelého a Barcelona tak jde do postupného útoku.

35

Kimmich to přehnal s důrazem v době, kdy dotíral na ose hřiště na Pedriho.

34

Mané se protáhl na pravé straně vápna a myslel to dobře pasem na střed, to ale nepochopil nikdo z červených.

32

Ter Stegen je nadále jakýmsi stoperem Barcelony a je poznat, že se čím dál více klade důraz na hru nohama.

31

Ter Stegen si zahrál nohama, poté neměl prostor Koundé na pravé straně a musel zapojit pod sebe Araúja.

30

Bayern měl výhodu po zákroku mimo hru a Sabitzer dostal za vápnem míč proti noze, načež z jedničky vypálil těsně vedle levé tyče.

29

Lewandowski seběhl Gavimu na levé straně a měl proti sobě posledního Upamecana, následovalo zdvojení Poláka a domácí potom přečkali přihrávku křížem na Raphinhu.

28

Musiala se otočil v pravé části vápna kolem Busquetse a posílal míč na vzdálenější tyč, kde hosté odpálili balón. Na zemi ještě zůstává ležet hostující kapitán a drží se za obličej.

27

Barcelona byla opět aktivní při napadání rozehrávky, až Upamecano se dostal z presinku. V závěru akce Musiala postrkoval do druhé vlny a Mazraouiho nástřel lapil přesouvající se ter Stegena na přední tyči.

26

Raphinha si navedl míč na levačku a jeho pokusu ze střední vzdálenosti vedle pravé tyče tolik nechybělo.

26

Mazraoui centroval z pravé strany na hlavu obránce, Bayern ještě zůstal poblíž vápna, ale ter Stegena neohrozil.

25

Domácí zrychlili přihrávkou do běhu na Maného na levé straně, ten nevyzrál na Koundého a v šestnáctce pak Davies stoupl na balón.

24

Koundé kombinoval se spoluhráči na polovině hřiště. Nakonec byl Dembelé opět neúspěšný při souboji na levé straně a Busquets fauloval po ztrátě Maného.

23

Ofsajd Bayernu na levé straně. Vzápětí si domácí pohlídali centr Gaviho z pravé strany.

22

Dembelé neprošel jeden na jednoho na levé straně přes Kimmicha, Barcelona se ještě snaží vysunout presink na Hernándeze.

21

Zraněný Pavard končí, nastupuje Mazraoui.

21

Lewandowski si naskočil na centr z levé strany na zadní tyč a Neuer měl, co dělat, aby rukama vychytal svého bývalého spoluhráče.

20

Barcelona hraje zatím velice dobře a je vidět, že její hra šla v letošní sezoně nahoru.

19
Karty

Bayern držel míč na půli až byl faulovaný Busquets Sabitzerem a sudí sáhl pro kartu.

18

Po centru z levé strany neproměňuje Lewandowski na středu vápna obrovskou šanci! Překopl bránu zhruba o metr.

14

Upamecano hasil fatální chybu Neuera v rozehrávce, kdy namazal Lewandowskimu, obránce Bayernu vypíchl míč ve vápně.

14

Upamecano odhlavičkoval na přední tyči nad sebe před jistým Polákem a balón stáhl do koše Neuera.

13

Hernández srazil centr Lewandowského z levé strany na roh.

12

Upamecano se natáhl proti centru Raphinhy z pravé strany na zadní tyč, kde čekal Lewandowski.

11

V posledních minutách začíná mít zápas parádní tempo. Ne, že by to bylo překvapení.

11

Sané se rozeběhl na pravé straně, měl proti sobě Alonsa, hodil si míč na levou nohu a trefil padajícího obránce.

9

Pedri se drží za hlavu, pohrál si s Bayernem ve vápně a jeho loženku z levé strany vykopl Neuer.

8

Davies měl rychlost na levé straně, postrčil na střed na Musialu, ten roztahoval ještě na Mullera.

7

Musiala zasekl na pravé straně, ale pak si ukopl míč a zasáhl Alonso, španělský obránce odehrál balón do autu.

6

Alonso vystupoval z levé strany a srazil se s Pavardem, oba fotbalisté jsou v pořádku. Francouzský reprezentant ještě zůstává v předklonu.

5

Zatím sledujeme relativně opatrný úvod duelu.

4

Ofsajd Maného na levé straně, hosté rozehráli nakrátko na pravou stranu na Koundého.

2

Musiala donutil ter Stegena k odkopnutí na levou stranu a vhazuje Bayern.

1

Barcelona nastoupila v bílém, zatímco Bayern v červeném. Jako první se dotkl míče Pedri.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard, Upamecano, L. Hernández, Davies III – Kimmich, Sabitzer – Sané, Müller, Musiala – Mané.
Náhradníci: Ulreich – de Ligt, Gnabry, Goretzka, Choupo-Moting, Gravenberch, Tel, Mazraoui, Stanišić.
Trenér: Julian Nagelsmann

FC Barcelona: ter Stegen – Koundé, R. Araújo, Christensen, Alonso – Busquets (C), Gavi, Pedri – Raphinha, Lewandowski, Dembèlé.
Náhradníci: Peña, Tenas – Bellerín, Piqué, Fati, F. Torres, Depay, Alba, Kessié, de Jong, Eric García, Balde.
Trenér: Xavi

Rozhodčí: Makkelie (NED) – Steegstra (NED), de Vries (NED).

Robert Lewandowski
Polská legenda dnes zavítá do míst, kde to moc dobře zná. O víkendu ještě stačila na sociálních sítích pogratulovat krajance Šwiatekové, která vyhrála US Open. Mimochodem její finále v Paříži sledoval Lewandowski na začátku června přímo v hledišti a svět tehdy obletěla bezprostřední reakce Polky na to, když zjistila, kdože se na ní přišel podívat. Během Roland Garros, tedy na přelomu května a června, Lewandowski veřejně prohlašoval, že ačkoliv má v Bayernu podepsáno na příští sezonu, tak jeho přátelství s mnichovským velkolubem končí. Dres Bayernu oblékal posledních osm let. Ve finále Ligy mistrů 2013 ještě nastupoval v barvách soupeře a musel skousnout prohru 1:2 po vítězné trefě Nizozemce Robbena z 89. minuty.

I když to v létě mezi ním a vedením Bayernu ne vždy bylo zalito sluncem, tak nakonec přece jen platilo konec dobré – všechno dobré. Jak zmiňuje ČTK, tak během svého působení v Bayernu se Lewandowski podílel na osmi titulech a šestkrát převzal cenu pro nejlepšího bundesligového střelce. Následně se upsal Barceloně na tři roky s opcí. Ve Španělsku zatím potvrzuje, že je momentálně nejlepším útočníkem planety. Vede tabulku střelců nejvyšší španělské soutěže a před týdnem vstřelil hattrick proti Plzni, to se mu povedlo v Lize mistrů již za dob v Bayernu a Dortmundu.

Ve čtvrtfinále Ligy mistrů 2020 si Barcelona uřízla pořádnou ostudu, když schytala debakl 2:8. Dvakrát skóroval Brazilec Coutinho, který tou dobou hostoval v Bayernu z Barcelony. Tato porážka znamenala adieu kouče Setiéna na lavičce Katalánců. Následně Lionel Messi odeslal dopis, ve kterém oznámil, že jeho dny jsou sečteny. Nicméně nakonec ještě rok setrval. Jak uvádí Česká televize, chtěl odejít zadarmo na základě klauzule ve smlouvě. Tu ale podle klubu a vedení španělské ligy musel uplatnit do 10. června 2020, což neudělal. Rozhodl se v Barceloně pokračovat, jelikož se nechtěl s klubem soudit.

Oba celky se utkaly také v základní skupině uplynulého ročníku Ligy mistrů. Bayern vyhrál v obou případech 3:0, 14. září zvítězil na Camp Nou po dvou gólech Roberta Lewandowského a Thomase Müllera. Na začátku prosince pak v posledním kole základních skupin poslal Barcelonu do jarní fáze Evropské ligy.

Šestinásobný vítěz Ligy mistrů si Champions League podmanil naposledy v letech 2013, respektive 2020. Loni vypadl senzačně ve čtvrtfinále se španělským Villarealem. Po prohře 0:1 stačila Villarealu remíza 1:1 a z Allianz Arény si po trefě v závěru normální hrací doby odvedl postup do semifinále s Liverpoolem.

Bayern před sezonou posílil Sadiem Maném z právě zmíněného finalisty posledního ročníku Ligy mistrů, přivedl také nizozemského stopera Mathijse de Ligta z Juvenutusu či Tela z francouzského Rennes. Nicméně zatím se mu vůbec nedaří. Nejprve sice potřetí za sebou ovládl Německý superpohár, když přestřílel Lipsko 5:3. Bundesligu začal třemi zápasy, kdy byl stoprocentní se skóre 15:1. Aktuálně poslední Bochum prohrála 0:7, následně ale Bayern třikrát v řadě remizoval, konkrétně s Gladbachem, Unionem Berlín a o víkendu si rozdělil body se Stuttgartem. Domácí dvakrát vedli, ale v nastavení vyrobil de Ligt penaltu šlápakem na nohu a Guirassy trestal. Pro Francouze Mathyse Tela mohlo být alespoň takovou cenou útěchy, že se v 17,5 letech stal historicky nejmladším střelcem bundesligového gólu Bayernu.

Trápící se Bayern bude dnes usilovat o to, aby navázal na vítězství z úvodu základních skupin Ligy mistrů. Na San Siru zvítězil proti tamnímu Interu Milán 2:0 po brance Saného a vlastním gólu D ́Ambrosia.

Vítěz Ligy mistrů se loni po dvaceti letech pakoval již po základní skupině. V ní vstřelil pouhé dva góly a v konfrontaci svého dnešního soupeře, Dynama Kyjev a Benficy Lisabon skončil třetí. Spadl tak do jarní fáze Evropské ligy. V ní narazil ve čtvrtfinále na Eintracht Frankfurt. Ten nakonec celou soutěž opanoval. Mimochodem v průběhu základní skupiny byl odvolaný bývalý nizozemský reprezentant Ronald Koeman a nahradil jej Xavi. V LaLize to nebyla žádná sláva, Barcelona obsadila druhou pozici o třináct bodů za Realem Madrid.

V létě přivedla Dána Christensena a Španěla Alonsa z londýnské Chelsea. Do dresu předloňského vítěze Chamipions League zamířil Gabonec Aubameyang, jenž strávil v Barceloně pouhý rok. Katalánskou metropoli opustil také Miralem Pjanić. Barcelona se také rozloučila s francouzským stoperem Samuelem Umtitim.

S relativně velkým množstvím změn se Barceloně v letošní sezoně celkem daří. V LaLize od bezbrankové remízy s Valladolidem čtyřikrát za sebou vyhrála. O víkendu přehrála Cádiz na jeho hřišti poměrem 4:0. To bylo ale vedlejší. V 81. minutě byl duel na hodinu přerušen, načež se hrdinou zápasu stal domácí gólman Ledesma. Ten skvěle zareagoval na srdeční zástavu jednoho z fanoušků a přiběhl s defibrilátorem. Následně byl onen fanoušek oživen a převezen na jednotku intenzivní péče.

Do základní skupiny Ligy mistrů vstoupila Barcelona minulou středu a podruhé v historii a zároveň po jedenácti letech se utkala s Plzní. Na rozdíl od dvou zápasů v roce 2011 inkasovala. Za stavu 2:0 pro domácí snížil Jan Sýkora, příznivec Barcelony v dresu Plzně.

Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu druhého kola základních skupin Ligy mistrů, ve kterém se střetnou Bayern Mnichov a FC Barcelona. Začínáme ve 21:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.