Bohemians si remízou 1:1 s Jabloncem zajistili záchranu, takže v posledních třech kolech už prakticky nemají o co hrát.

To Karviná potřebuje bodovat. Je na patnáctém místě, které by jí aktuálně poslalo do baráže. Poslední Zlín má však shodně 26 bodů, takže se pořadí na spodu tabulky může měnit každým kolem.

Oba týmy nastupují na hrací plochu, za malý okamžik začínáme.

Shejbal
62. min Hrubý o hráči
23 Köstl
Köstl
74. min Puškáč o hráči
6 Beran
Beran
74. min Kozák o hráči
28 Hůlka
Hůlka
16 Dostál
Dostál
Ristovski
62. min Necid o hráči
29 Huf
Matoušek
46. min Mužík o hráči

Budínský
77. min Čavoš o hráči
2 Moses
Moses
84. min Žák o hráči
Ražnatovič
65. min Raspopovič o hráči
26 Ezeh
Ezeh
77. min Krčík o hráči
17 Regáli
Regáli
65. min Akinyemi o hráči

1

Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.

1

Hosté rychle získali míč, Ezeh se zkoušel probít po pravém křídle k vápnu, ale Shejbala neobešel.

2

Domácí poprvé zakombinovali, ale přihrávku na Matouška nechal dojít až do zámezí Bergqvist.

4

První zakončení zápasu si připsal Ražnatovič, který se vydal až k soupeřovu vápnu, ale pálil hodně nepřesně a míč málem doplachtil až za autovou čáru.

6

Velká šance domácích, po zisku míčů dostal Huf míč do běhu do otevřené obrany, na hranici vápna udělal kličku dvěma vracejícím se stoperům, ale toho třetího pak trefil. Následně pálil z druhé vlny Matoušek, ale napálil balon pouze do Ristovského.

7

Kadlec z hloubi posílal míč do náběhu Köstlovi, ale ten neměl šanci jeho nabídku zachytit.

9

Domácí zatlačili na soupeře při rozehrávce, ale Dostál to přehnal s razancí, a vysvobodil tak s míčem hrajícího Budínského.

10

Ražnatovič je zatím nejaktivnějším střelcem hostů, tentokrát to zkoušel z nějakých pětadvaceti metrů, ale hradbu těl nepropálil.

11

Matoušek na pravém křídle skvěle obešel Fleišmana, jenže přihrávku poslal před vápno, zatímco hned čtveřice jeho spoluhráčů čekala uvnitř šestnáctky.

13

Další hostující střela zpoza vápna, opět zablokovaná. Tentokrát to zkoušel Moses.

13

Domácí ihned rozjeli protiakci, po které měl úplně volné levé křídlo Huf, potáhl míč do vápna a jeho centr srazila obrana přímo na nohu Ristovského, který trefil pouze břevno! Vzápětí pálil Köstl, ale jeho střelu jeden z bránících hráčů srazil na roh.

15

Domácí si sérií rohů vytvořili tlak, ale z něj už žádné další nebezpečí nepřišlo a teď už hraje Karviná.

17

Po Köstlově sraženém centru bude následovat další domácí roh.

18

Napoprvé míč přeletěl celé vápno, ale pak ho sebral Kadlec, který ho vracel do šestnáctky, Ciupa na centr nedosáhl, ale naštěstí pro něj nikdo z domácích hráčů nezvládl zakončit.

20

Brankář Reichl chyboval při rozehrávce, poslal míč přesně mezi Shejbala a Křapku, kde ho sebral Regáli, ale hodil si ho příliš dopředu a už ho nestihl.

20

Jan Matoušek (Bohemians) vstřelil gól. Bohemians - Karviná 1:0
A tak je tu odpověď domácích! Po přihrávce za obranu mířil sám na Ciupu Matoušek, který nezaváhal a poslal míč podél brankáře do sítě.

23

Hosté mohli rychle odpovědět z nařízeného přímého kopu, ale Fleišmanův centr byl na Svozila příliš vysoký.

24

Matoušek mohl po Beranově přihrávce opět mířit sám na brankáře, ale tentokrát ho dostihl Moses a skvělým zákrokem ho o míč obral.

25

Na zemi se v bolestech svíjí Köstl, ale zatím to vypadá, že nebude potřebovat lékařské ošetření a zkusí to sám rozběhat.

26

A právě Köstl se ihned zapojil do další akce, jeho centr ale doletěl jenom do rukavic Ciupy.

28

A opět to domácí zkoušeli balonem za obranu na rozběhnutého Matouška, toho ale tentokrát udržel na zádech Bergqvist.

30

Hra se teď rozkouskovala několika fauly a zápas postupně ztrácí tempo.

32

Ezeh se kolem Shejbala prosmýkl do vápna, zkoušel pod sebou hledat Regáliho, ale tam stál připravený Křapka.

34

Beran vyslal chytrou přihrávkou do vápna Matouška, ale jeho centr z pravé strany nadvakrát odvrátila obrana.

35

Na druhé straně mířil za gólem Regáli, ale skvělým výběhem mu míč sebral zpod nohou Reichl.

37

Hostující útočné snahy jsou dost křečovité, Mikuš teď přiťuknul míč Budínskému, který si ho ukopl až do zámezí.

38

Tohle mohla být velká paráda! Nehlídaný Ristovski napřáhl ze střední vzdálenosti a jeho projektil zamířil jen těsně nad bránu.

40
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jiří Fleišman (Karviná)

40

Hůlkův centr z přímého kopu byl ale příliš vysoký, rozehrávat bude Ciupa.

41

Boháč se odhodlal ke střele zpoza vápna, jenže v klíčový okamžik podklouzl a míč mu ujel.

42

Budínský teď sice nepodklouzl, ale jeho střela málem trefila okolo jedoucí tramvaj.

44

Beran rozehrál přímý kop, ke kterému se sice dostal Hůlka, ale jeho slabá hlavička nenadělala Ciupovi žádné problémy.

45

Nastavuje se jedna minuta.

45

Reichl na úvod nastavení lapil nepovedený centr Berqgvista.

47

Fleišman napřáhl ze střední vzdálenosti, ale bránu přestřelil.

48

Rajmund Mikuš (Karviná) vstřelil gól. Bohemians - Karviná 1:1
A je vyrovnáno! Mikuš dostal míč na pravém kraji vápna, nikdo ho nenapadal, takže si mohl v klidu nachystat střelu a trefil přesně po zemi vzdálený roh branky.

49

A další trefa mohla přijít vzápětí, Regáli si zaběhl pro přihrávku a z brankové čáry vracel míč pod sebe, jenže tam před Ezehem zasáhla domácí obrana.

50

Další velká šance hostů, Ezeh hlavou prodloužil dlouhý nákop přesně do běhu Regálimu, který byl rychlejší než Křapka s Kadlecem, ale Reichl se před ním roztáhl a jeho pokus zvlikvidoval.

53

Nebezpečně pálil zpoza vápna Mikuš, ale trefil pouze jednoho ze svých spoluhráčů, od kterého šel míč nad bránu.

54

Lukáš Budínský (Karviná) vstřelil gól. Bohemians - Karviná 1:2
Tak tohle se jen tak nevidí! Mikuš poslal centr do vápna, brankář Reichl ho chtěl vyboxovat, ale vyrazil ho pouze za sebe, kde ho z brankové čáry bez problémů hlavou poslal do sítě Budínský.

56

Budínský posílal balon do otevřené obrany, Regáli byl rychlejší než Křapka, ale před ním balon na hranici vápna sebral Reichl.

58

Bergqvist dokázal odvrátit Mužíkův centr, a navíc se ukázalo, že nabíhající Huf byl v ofsajdu. Domácí se nicméně konečně dostávají po přestávce do hry.

60

Další pohledná akce hostů. Rregáli tělem nabil na střelu Budínského, kterému ale střela nesedla a zamířila nad bránu.

62

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Jan Shejbal, nahradil ho Robert Hrubý

62

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Milan Ristovski, nahradil ho Tomáš Necid

64

Regáli měl na noze další gól, Ezeh mu z pravé strany poslal míč před bránu, ale ten centr byl poněkud vyšší a útočník Karviné ho nedokázal nastavenou nohou usměrnit mezi tři tyče.

65

Střídání Karviná: ze hřiště odešel Andrija Ražnatovič, nahradil ho Momčilo Raspopovič

65

Střídání Karviná: ze hřiště odešel Martin Regáli, nahradil ho Adeleke Akinyemi

68

Ke střele napřáhl Beran, ale jeho pokus zablokoval Bergqvist.

69

Necid hezky sklepával míč na Mužíka, ale předtím byl sám v ofsajdu. Domácím se teď nedaří vytvořit si soustavný tlak, Karviná zatím v klidu drží náskok.

72

Ciupa váhal jestli jít pro Köstlův centr, nakonec zůstal stát a měl štěstí, že Huf míč podskočil a nezvládl zakončit.

74

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Daniel Köstl, nahradil ho David Puškáč

74

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Michal Beran, nahradil ho Matyáš Kozák

75

Počet diváků 2 962 (47 % z kapacity 6 300)

75

Budínský chtěl vyrazit do protiútoku, jenže neměl podporu spoluhráčů a celá akce tak velmi rychle skončila.

76
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal David Moses (Karviná)

77

Střídání Karviná: ze hřiště odešel Lucky Ezeh, nahradil ho Dávid Krčík

77

Střídání Karviná: ze hřiště odešel Lukáš Budínský, nahradil ho Patrik Čavoš

78

Po přímém kopu Bohemians se k odraženému míči dostal Kozák, ale trefil pouze kopačku připraveného Svozila.

80

Hosté přežili další centrovaný míč i sraženou střelu a dopředu se chtěl vydat Akinyemi, míč kolem Kadlece si sice hodil pěkně, ale následně domácího obránce povalil na zem ve snaze ho oběhnout.

80

Vzápětí to po centru z přímého kopu zkoušel z těžkého úhlu Huf, ale jeho pokus nohou vyrazil Ciupa.

83

Akinyemi číhal na hraně ofsajdu, po přihrávce běžel z úhlu na Reichla, ale slabou střelou ho nepřekonal, a pomezí sudí navíc vzápětí zvedl praporek.

84

Střídání Karviná: ze hřiště odešel David Moses, nahradil ho Dominik Žák

85

Ciupa poslal hodně nepřesný nákop dopředu, jenže Dostál nechtěně pomohl soupeři - míč totiž nezvládl zpracovat a poslal ho do zámezí.

86

Karvinští s rozehrávkou nikam nepospíchají a snaží se sbírat cenné vteřiny.

87

Ciupa i pod tlakem Puškáče zvládl sebrat ze vzduchu dlouhý nakopávaný míč, a navíc byl domácím útočníkem faulován.

88

Hra je teď hodně rozkouskovaná, což jednoznačně vyhovuje hostům.

88

Ti teď navíc budou na útočné polovině rozehrávat přímý kop.

89

Krčík chtěl míč podržet v rohu hřiště, ale velmi rychle o něj přišel.

89

Patrik Čavoš (Karviná) vstřelil gól. Bohemians - Karviná 1:3
A vypadá to, že je hotovo. Bohemians totálně zaspali při bránění, Akinyemi před vápnem posunul míč do strany na Mikuše, ten poslal přízemní centr, který zblízka dorazil Čavoš.

90

Nastavují se čtyři minuty.

90

Raspopovič byl na vlastní polovině přidržen Kozákem, sudí píská faul a Karviná je zase o něco blíž závěrečnému hvizdu.

90

Domácí dostali výhodu přímého kopu, po něm se ale k žádnému zakončení nedostali a karvinští míč odkopli do bezpečí.

90

Dobrou šanci měl ještě v závěru Necid, který se ocitl sám za obrannou linií, jenže v zakončení selhal a míč z první poslal hodně vedle.