Novorozený syn prince Harryho bude mít blíž k otci, tvrdí astrolog

  0:01aktualizováno  0:01
Vévodkyně Meghan porodila své první dítě 6. května v 5 hodin 26 minut ráno, ve znamení Býka. Podstatou jeho osobnosti budou typické vlastnosti tohoto znamení, a to především ty kladné, tvrdí astrolog Milan Gelnar, který synovi prince Harryho a jeho ženy vypracoval horoskop.

Vévodkyně Meghan a princ Harry na návštěvě Muzea přírodní historie (Londýn, 12. února 2019) | foto: Reuters

Chlapec, jehož jméno se teprve dozvíme, bude věřit svým smyslům a zkušenosti. „Nebude to žádný snílek a fantasta, ale osobnost, stojící pevně nohama na zemi, pracující s realitou. Charakterizovat by jej měly na první pohled klid, stabilita, předvídatelnost, ale také odpovědnost,“ popisuje astrolog to, co naznačují hvězdy a dodává, že však přijdou chvíle, kdy se rozčílí.

Bude mít blíž k otci

Jeho city vůči ostatním, ale zřejmě i k matce, se mohou podle hvězdopravce jevit jako roztěkané i protikladné. Více porozumění pro něj bude zřejmě mít jeho otec, vztah matky může být chladnější, myslí si Gelnar a tvrdí, že rozpolcenost se projeví bohužel i na jeho životě milostném. Podle něj se „Baby Sussex“, jak dítěti novináři přezdívají, bude ve svém milostném životě zřejmě orientovat jen stěží.

„Vypadá to, že podstatnější než manželství pro něj budou jeho společenské postavení a kariéra. Mohou však být provázeny komplikacemi způsobenými jím samotným, zdravím i jeho milostným životem,“ říká Gelnar.

Osobnost se skvělou intuicí

Británie slaví. Princ Harry a vévodkyně Meghan mají chlapečka

Světlá barva vévodkyni velmi sluší. Na konci ledna 2019 oblékla na návštěvu...

Jeho letora má podle něj sice v převaze zemskou, klidnou a stabilní povahu s velkou vodní citlivostí a vnímavostí, ale jeho součástí je také velmi silný, ohnivý prvek.

„Ona citlivost a ohnivost budou čas od času vytvářet výbušnou směs, kterou, nechá-li ji ventilovat, nebude pro jeho okolí vůbec příjemná. Z těch možných výbuchů pak může být nešťastné jak jeho okolí, tak i on sám. Bude tak dobré, pokud se s touto složkou osobnosti naučí pracovat a vypouštět ji například formou sportovních výkonů nebo nějakých jiných fyzických aktivit. Synovi Meghan a Harryho bude trvat dlouho, než se naštve, ale pokud už se tak stane, bude dobré mu jít z cesty. I přesto, že navenek bude vypadat klidně a pohodově, hluboko uvnitř u něj může panovat jistá roztěkanost, nervozita a neklid,“ míní Gelnar a dodává, že se narodil člověk velmi citlivý a vnímavý, se skvělou intuicí, s níž pokud se naučí pracovat, bude vždy dopředu tušit, co se chystá či bude dít, a to aniž by měl od někoho nějaká fakta nebo hmatatelné, ověřitelné informace.

„Bude extrovertní povahy, nebude mít problém se ukázat a předvést. Ve svých názorech a postojích bude svůj a moc si do svých věcí nenechá mluvit. Bude mít zřejmě schopnost napojovat se na věci mezi nebem a zemí, vyciťovat energie, se kterými bude umět nebo se postupně naučí pracovat,“ čte Gelnar z postavení hvězd.

Astrolog Milan Gelnar

Astrolog Milan Gelnar

Pro novorozeného bude podle něj pravděpodobně ověřitelná realita důležitější než abstrakce. Učit se zřejmě bude rozvážně, nejspíš i pomalu, ale zato s velkou dávkou odpovědnosti. „Jeho myšlení i mluvení bude nejspíš obsahovat prvky beraní jednoznačnosti, údernosti a výbušnosti. Asi si nebude moc rozmýšlet, co a jak komu řekne. Jeho názory a postoje budou obvykle ohnivě jednoznačné, což ovšem nemusí znamenat, že bude mít vždy pravdu.“

Naštěstí bude podle Gelnara disponovat velkou vnitřní moudrostí a také smyslem pro právo a spravedlnost. Otázkou ovšem podle astrologa bude to, zda bude mít dost energie na to, aby ony pravdy a smysl pro spravedlnost dokázal vždy prosadit. Královská okázalost mu bude domovem a nebude se zdráhat dát najevo, kým je a co se od něj očekává.

„Svou podstatou bude jeho povaha sice stabilní, klidná a předvídatelná, avšak svou vnitřní energií bude roztěkaný, nesoustředěný a mnohdy v protikladu. To znamená, že se může pro něco rozhodnout a ihned o správnosti rozhodnutí pochybovat,“ popisuje Milan Gelnar s tím, že by bylo dobré, kdyby se naučil koncentraci a soustředěnosti na to, co chce říci, či udělat a konat po zralé úvaze a následně bez pochybností. Jinak mohou jeho kroky podle astrologa troskotat na neschopnosti dotahovat věci do konce.

Autor:

Nejčtenější

Vezmi děti a kopni ji do zadku, radila náhradní manželka. Míra poslechl

Jarka poznala Míru, když jí bylo 15 let. Mají spolu dvě děti.

Vztah Jarky s Mírou je před krachem, zatímco Martina s Michalem spolu vrkají jako hrdličky a do Výměny manželek se...

Po třech dětech vážila Ludmila skoro metrák. Teď vypadá jako modelka

Osmatřicetiletá Ludmila shodila 25 kilogramů

U nás v rodině měly všechny ženy velké zadky, směje se Ludmila Černá (38), jejíž hmotnost se po narození třetího dítěte...

Tomáš se mně nemůže přizpůsobit, musím já, říká Anna Satoranská

Anna Satoranská

Společně se svým otcem Pavlem Maurerem pořádá gastronomické výlety do světa, vydává průvodce po restauracích a pořádá...

Twiggy slaví 70 let. Dívka s klučičím zjevem změnila ideál krásy

Britská modelka, herečka a zpěvačka Twiggy

Dívka s extrémně štíhlou postavou a výstižnou přezdívkou Twiggy (proutek) před více než padesáti lety převrátila svět...

Jak hubnou slavní? Margita hladoví, Bočanová jí jen mrkev, Rolins rýži

Dara Rolins

Celebrity trápí kila navíc možná ještě víc než nás, obyčejné smrtelníky. Možná právě proto se uchylují k dietám, nad...

Další z rubriky

Spíš než druhá míza to je touha po změně a milostném životě, říká sexuolog

Zlatko Pastor.

Přichází bez varování a rozvrací fungující rodiny. Ze zralých mužů dělá rozpustilé mladíky, kteří si chtějí život...

Týdenní horoskop pro ženy všech znamení od 23. do 29. září

Horoskop (ilustrační fotografie)

Týden začíná a hvězdy vašemu znamení mohou pomoct k tomu, abyste následující dny nejen zvládla, ale také si je užila....

Lásku jsem našla díky internetové seznamce, říká hendikepovaná žena

Marna Michele

Marna Michele je kvůli svému postižení upoutána na invalidní vozík. Prožila si krušné dětství, kdy ji děti za její...

Kateřina Sokolová: Nejsem typ žijící na sociálních sítích

Kateřina Sokolová

Kateřina Sokolová si ještě užila slavnou éru „missek“, které každý poznával a pamatoval si jejich tváře. Do...

Najdete na iDNES.cz