Na Jarmark přijde Zlata Adamovská, Iva Pazderková i cukrářka Markéta

  0:20aktualizováno  0:20
Devátý Jarmark, který pro vás chystáme na sobotu 19. října, už nabírá konkrétnější podobu. Do kasičky pro babičku na vzdělání vnučky přispěje jako obvykle topmodelka Tereza Maxová. Že přijdou a něco svého k prodeji věnují, slíbily i herečky Zlata Adamovská a Iva Pazderková.

Přijďte 19.října na 9. Jarmark OnaDnes.cz | foto:  Tomáš Krist, MAFRA


Pomoct můžete třeba zakoupením dětského oblečení, které věnoval web odmaminky.cz, pásku a dvou kabelek, které ze své skříně do dražby věnovala Michaela Maláčová (viz fotogalerie), či nějaké dobroty, které na Jarmark napeče čtenářka Ivana. Přispějete také pokud si koupíte lístek do tomboly, anebo můžete libovolnou částku vhodit do kasičky přímo na stánku Nadace Terezy Maxové dětem.

Fotogalerie

Na vzdělání vnučky věnuje peníze za prodané nápoje také Starbucks. Nově můžete na dobrou věc přispět také zakoupením knížky Když se hubnout nedaří, kterou tu navíc pořídíte levněji než v běžných knihkupectvích.

Předpokládáme, že výhodné budou ten den veškeré nákupy, které tu v obřím stanu na pražském Výstavišti v Holešovicích pořídíte. Některé z prodávajících už zboží vystavily na našem Facebooku.

Na rozdíl od prvních Jarmarků, kdy jsme byli na všechno v redakci sami, máme už nyní podruhé generálního partnera - projekt For You na podporu boje proti rakovině prsu a ženských orgánů pojišťovny ING. Díky partnerovi na Jarmarku lektorky na figuríně názorně všem návštěvnicím předvedou správný postup při samovyšetření prsu.

Mediálním partnerem je televize Prima Love, která na Výstaviště posílá nejen osušky a žabky za symbolickou cenu 50 a 20 korun, ale také Markétu z pořadu Božské dorty od Markéty.

Cukrářka Markéta Krajčovičová

Cukrářka Markéta Krajčovičová

Rozdělíme si a sníme Oněnku

"V mém cukrářském workshopu se návštěvníkům pokusím ukázat, jak vyrábět jednoduché ozdoby na dorty nebo muffiny," říká Markéta Krajčovičová. "Zájemce naučím, jak si vyrobit růžičky nebo mašle, budou si moci vyzkoušet práci s vykrajovátky nebo dekorační folií."

Pro Jarmark Markéta také připravuje charitativní dort ve tvaru našeho maskota, postavičky Oněnky stojící vedle stránky OnaDnes.cz. "Bude z mramorového korpusu se smetanovo-karamelovým krémem," vzkazuje návštěvníkům Markéta. Jeden kousek dortu se bude prodávat za 30 korun a stejně jako dobrovolné vstupné na workshop půjde na charitu.

Kdo není na sladké, může ochutnat quiche či zeleninovou polévku Ivany Kristkové, maminky na mateřské, která přinese také makronky, muffiny, cake pops, levandulové sušenky a klasické koláče. Možná neuškodí, pokud si vezmete vlastní pití, to pro případ, že by došla kapacita várnic Starbucks.

Kromě nakupování s hudební kulisou Express rádia vás na Jarmarku čeká od rána i spousta dalších věcí. Připravili jsme pro vás mimo jiné i ceny do tomboly za tři sta tisíc korun.

V koutku Baby Office bude postaráno o vaše děti a vy se mezitím třeba můžete nechat nalíčit na stánku Gabrielly Salvete, zúčastnit se nějaké soutěže, o které se postará moderátorka, nebo si můžete za zlevněné vstupné odskočit do Průmyslového paláce na souběžně probíhající veletrh kosmetiky a krásy Interbeauty Prague. Ostatně i tam máme stánek, kde můžete soutěžit o ceny za bezmála 80 tisíc korun, nebo se nechat nalíčit kosmetikou Mary Kay či si nechat vyložit osud od astrologa Milana Gelnara.

Důležitá sdělení

* Vstupné 20 korun, za které získáte tašku a sobotní deník MF DNES s přílohou Víkend a slevu na vstup na veletrh Interbeauty Prague.
* Prodávající (dostanou růžové pásky a volný vstup na Interbneuaty) se o své stoly mohou přihlásit od 6:30 do 7:30, parkování v areálu je zajištěno.
* Od 7:45 do 8:30 nabídneme volné stoly nezaregistrovaným zájemcům o prodej.
* Prodávající vystavují zboží postupně v průběhu celého dne, takže i vy můžete přijít kdykoliv v průběhu dne od 8:30 do 17:00.
* Více se o Jarmarku dozvíte na www.Jarmark.cz

Autor:
  • Nejčtenější

Lékařům podstrčila dceřin vzorek moči místo svého, stálo ji to život

Taťána Proninovová nemohla podstoupit vysněnou plastickou operaci prsou kvůli chronickému onemocnění ledvin. Po...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Příběh Oliny: Vyspala jsem se s kamarádem, nevím co dál

Udělala jsem velkou hloupost, vyspala jsem se se svým nejlepším kamarádem. Bylo to krásné, ale i tak bych byla radši...

Příběh Markéty: Milenec se mě odmítá vzdát

Krizi v manželství jsem řešila zpočátku sexem na jednu noc s kolegou z práce. Jenže náš vztah se vymkl kontrole a...

Premium

Potraviny: Co škodí a jak. Žijeme v době jedové, říká autorka bestsellerů

Svými názory provokuje mnohé odborníky. Často jde proti letitým pravdám lékařů, expertů z potravinářského průmyslu i...

Premium

Výrazný nos, vzdělání sestry. Proto si Gott vybral Ivanu, říká novinářka

Profesní vztah je pojil pětadvacet let, ona ho však osobně poznala už jako holčička. Navzdory všem turbulencím, které...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

  • Další z rubriky

Jak na krásné vlasy? Zapomeňte na lak, půvab je v přirozenosti

Dobám, kdy jsme na lacích a tužidlech na vlasy hledaly primárně co nejvyšší míru fixace, definitivně odzvonilo. Místo...

Neudělejte ostudu a naučte se nosit trendy obutí letošního podzimu

Pro boty má slabost spousta žen, aby také ne, když na trhu nalezneme nepřeberné množství nádherných modelů. Právě díky...

Premium

Lokální móda. České návrhářství v době globálních oděvních značek

Jejich modely jsou originální a nadčasové. Když si je vezmete na sebe, kromě pochval budete čelit i dotazům, odkud...

Trendy podzim a zima: Oblečte mohutné kabáty, zlatý lesk a pánský styl

Vedle pořádně teplého kabátu se na nastávající sezonu vyzbrojte i něčím z pánského šatníku, výrazným páskem, trochou...

Další pochybení pardubické nemocnice. Novorozenci nepodali včas léky
Další pochybení pardubické nemocnice. Novorozenci nepodali včas léky

Nemocnice v Pardubicích čelí dalšímu obvinění. Při porodu novorozence tamní personál včas neodhalil problém, který bylo možné vyřešit medikací. Dítě bude mít doživotní následky.

Najdete na iDNES.cz