On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost.

Brentford dokázal na domácí půdě přetlačit Leeds a odnáší si z dnešního zápasu tři body. Hattrickem se blýskl Ivan Toney, který se vyšvihl na třetí místo v pořadí střelců v Premier league. Další góly domácích obstarali Mbuemo a Wissa. Na straně Leeds se trefil Sinisterra a Roca. Zápas tedy skončil 5:2 pro domácí Brentford.

Baptiste
60. min Onyeka
27 Janelt
Janelt
67. min Jørgensen
8 Jensen
Jensen
83. min Damsgaard
19 Mbeumo
Mbeumo
83. min Wissa
17 Toney
Toney
Lewis-Potter
60. min Dasilva

Leeds United(4-2-3-1)

Meslier
37 Drameh
Drameh
70. min Ayling
Roca
86. min Greenwood
Sinisterra
59. min Summerville
Aaronson
Harrison
46. min Bamford
Gelhardt
59. min Klich

Karty

Žlutá karta pro tým Leeds United (Mateusz Klich).

90+7
Karty

Žlutá karta pro tým Brentford FC (Aaron Hickey).

90+5
Karty

Žlutá karta pro tým Brentford FC (Mikkel Damsgaard).

90+4

Ivan Toney zkoušel střelou po zemi na vzdálenější tyč překvapit Mesliera, ale to se mu nepovedlo, když brankář Leeds vytáhl výborný zákrok.

90+2

Brentford právě vstřelil branku!
YOANE WISSA zatlačil na Llorenteho a ten zachyboval, a tak se Wissa hnal s míčem sám na Mesliera. Perfektně zakončil a už definitivně podtrhl vítězství Brentfordu v dnešním zápase.

90+1

Bamford dostal přihrávku na paty, a tak musí Leeds znovu bránit.

90+1

Rozhodčí Jones se rozhodl nastavit nad rámec základní hrací doby 8 minut.

90

Domácím se nepodařilo podržet míč na útočné polovině, a tak se znovu musí přemísťovat do obrany.

87

Greenwood z přímého kopu nastřelil k radosti domácích fanoušků jen zeď, a tak se Leeds vážnějšího ohrožení branky nedočkalo.

86

Střídání v týmu Leeds United:
ze hřiště odchází Marc Roca, přichází Sam Greenwood.

84

Leeds nic nevzdává a nadále pokračuje ve svém útočném snažení.

83

Střídání v týmu Brentford FC:
ze hřiště odchází Bryan Mbeumo, přichází Yoane Wissa.
ze hřiště odchází Mathias Jensen, přichází Mikkel Damsgaard.

81

BRYAN MBEUMO bleskově odpovídá na gól Leeds a nejspíše stvrzuje výhru domácích, když v samostatném úniku dokázal překonat Mesliera střelou na bližší tyč..

79

Leeds právě vstřelil branku!
MARC ROCA po přízemním centru z pravé strany dokázal usměrnit míč za záda Davida Rayi, a Leeds tak snižují. Asistence: Luke Ayling.

78

Leeds spálilo dvě obrovské šance! Nejdříve Bamford nedokázal nasměrovat míč do úplně prázdné branky a poté Roca nedokázal překonat skvělého Davida Rayu.

77

Mee na dvakrát dokázal uhrát míč pro Brentford.

76

Hra se v posledních minutách hodně kouskuje, což vyhovuje domácím hráčům.

75

David Raya si nebyl úplně jistý, když sbíral ze vzduchu centr z pravé strany hřiště. Nakonec ale míč pevně drží ve svých rukavicích.

72

Na hřiště byli povoláni zdravotníci po nepěkné srážce hlavami. Na trávníku zůstává ležet Mee a Ayling.

71

Mbuemovi odskočil míč od nohy, a tak budou hrát hosté.

70

ze hřiště odchází Cody Drameh, přichází Luke Ayling.

69

Adams svoji střelou těsně minul branku.

67

ze hřiště odchází Vitaly Janelt, přichází Mathias Jørgensen.

66

Ivan Toney mohl přidat čtvrtou branku po fantasticky zahraném přímém kopu, který jen o centimetry nezaplul mezi tři tyče.

64

Trenér hostů Jesse Marsch stráví zbytek zápasu na tribuně poté, co na něj rozhodčí Jones vytasil červenou kartu.

63

Velmi sporná situace ve vápně domácích. Summerville se hnal do brankové příležitosti, ale na poslední chvíli byl povalen jedním z bránících hráčů. Rozhodčí však penaltu nenařizuje.

60

ze hřiště odchází Shandon Baptiste, přichází Frank Onyeka.
ze hřiště odchází Keane Lewis-Potter, přichází Josh Dasilva.

59

ze hřiště odchází Joe Gelhardt, přichází Mateusz Klich.
ze hřiště odchází Luis Sinisterra, přichází Crysencio Summerville.

58

IVAN TONEY kompletuje hattrick! Meslier musel vyběhnout proti Lewis-Potterovi. To se mu povedlo, ale míč odehrál pouze k Toneymu, který využil toho, že brankář Leeds byl vyběhnutý z brány, stihnul ještě nasadit jesle Adamsovi a krásným lobem zakončil.

57

Nepřesné přenesení hry zachytil Lewis-Potter.

55

Ivan Toney se snažil akrobaticky zakončit po rohovém kopu. Bohužel pro domácí se s úspěchem nepotkal.

54

Marc Roca to jako v prvním poločase zkusil z velké vzdálenosti. Tentokrát ovšem branku domácích minul, a Rayovi tak zákrok neumožnil.

52

Melier si doběhl pro míč po nepovedeném pokusu o zrychlení hry od hráčů Brentfordu.

51

Gelhart se ocitl sám před Rayou a zkusil ho přelobovat. Nejenže byl jeho pokus zblokován, ale ještě mu bylo odpískáno ofsajdové postavení.

49

Centr Lewise-Pottera byl nepřesný, a tak bude Meslier rozehrávat.

46

ze hřiště odchází Jack Harrison, přichází Patrick Bamford.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 17:05.

Brentford po prvním poločase vede na domácím hřišti nad Leeds 2:1 díky dvoum zásahům Ivana Toneyho. Nejdříve se 26letý striker prosadil z penalty a o 13 minut později z jeho nohy míč skončil v síti po přímém kopu. Leeds se však v závěru poločasu dočkalo snížení, když Luis Sinisterra krásnou střelou posadil míč k tyči brány domácích.

45+3

První poločas skončil.

45+1

Leeds stihlo ještě před přestávkou snížit! LUIS SINISTERRA se ocitl ve střelecké pozici a skákavý míč těsně za hranicí vápna uklidil k tyči Rayovi brány. Brankář Brentfordu byl bez šance.

45

Ben Mee znovu ukázal své schopnosti v defenzívě, když odklidil nebezpečný centr.

43

IVAN TONEY nádherným způsobem využil přímého kopu a po krásné střele dává domácím dvoubrankové vedení.

41

Koch se pustil tvrdě do Toneyho na hranici vápna a daroval domácím přímý volný kop z dobré střelecké pozice.

40

Gelhart se dostal do zajímavé pozice a vypálil svojí levou nohou. Míč však o kousek minul branku domácích.

39

Sinisterra se ukličkoval na středu hřiště, když se míč zapletl pod nohy a následně doputoval k hráčům Brentfordu.

37

Jensen byl v sevření dvou protihráčů ve vlastním velkém vápně, se situací si však poradil parádně, když míč mezi napadajícími hráči prostrčil na spoluhráče Janssona.

36

Centr z levé strany hřiště končí v Rayově náručí.

35

Autorem střely z velké vzdálenosti byl Roca. Jeho střela ale mířila doprostřed brány, a tak s ní Raya neměl žádný problém.

34

Mbuemo posunul míč na Toneyho, který se z ničeho nic ocitl sám před Meslierem, ale proti brankáři Leeds neuspěl. Navíc i kdyby uspěl nebyl by jeho gól uznán poté, co mu rozhodčí odmával ofsajd.

32

Harrison hledal své spoluhráče vysokým centrem do vápna, ale Ben Mee se ve vzduchu nemýlil a odklidil míč.

31

Leeds se okamžitě po hvizdu vrhá do útoku.

30

IVAN TONEY posadil míč přesně k pravé tyči a Illan Meslier byl absolutně bez šance. Brentford se tak ujímá vedení 1:0.

29

A je tomu tak! Sinisterra obdržel žlutou kartu a rozhodčí Jones rozhodl, že Brentford bude zahrávat penaltu. Na puntík si balon staví Ivan Toney, který byl také faulovaný.

29
Karty

Žlutá karta pro tým Leeds United (Luis Sinisterra).

26

Rozhodčí Jones se jde podívat na video poté, co Sinisterra ve vápně poslal k zemi Toneyho. Brentford se nejspíše dočká penalty.

24

Lewis-Potter prováhal chvíli, kdy byl sám před brankářem Meslierem a až z druhého dotyku vypálil, ovšem už do připraveného Kocha, který střelu zblokoval.

24

Mee skvělým obraným zákrokem obral o míč Sinisterru a vysílá své spoluhráče vpřed.

22

Leeds v této fázi zápasu více drží míč a kontroluje hru.

19

Struijk si s balonem tentokrát nerozuměl, když se prvním špatným dotekem o něj připravil. Mbuemova nepřesná nahrávka však míč vrátila na kopačky hostí.

18

Domácí fanoušci jsou dnes na Brentford Community Stadium slyšet a ženou svůj tým vpřed.

17

Joe Gelhart se probil ke střele, která byla po sléze zblokována, a tak Raya nemusel zasahovat.

14

Mbuemův centr od rohového prapokru hráči Leeds dokázali odklidit do bezpečí.

13

Do pokutového území hostů se snášel nebezpečný centr po standartní situaci z levé strany hřiště. Po míči se natahoval Mbuemo, ale nedosáhl na něj, a tak ho nakonec do bezpečí odklidil Marc Roca. Brentford bude zahrávat rohový kop.

11

Po standartní situaci od rohového praporku na útočné polovině Brentfordu se míč odrazil příhodně pro Harrisona, který stal nastartovaný před půlkou a zkusil překvapit Rayu dlouhým kopem přes půl hřiště. Střela se mu ale nepovedla a Raya nemusel zasahovat.

10

Lewis-Potter dostal dlouhý míč do vápna, obešel dva obránce Leeds a dostal se až ke střele, která se mu ale nepovedla, a tak míč v náruči svírá Meslier.

8

Sinisterra centroval z pravé strany hřiště, ale jeho noha nenašla nikoho z jeho spoluhráčů, a tak má míč v držení znovu Brentford.

6

Marc Roca našel rozběhnutého Jensena ve vápně a adresoval mu přihrávku. Následná střela Jensena však byla zblokována kapitánem hostů Kochem.

4

Mathias Jensen se ocitl v dobré střelecké pozici. Jeho střela z hranice vápna však těsně minula bránu Mesliera.

3

Henry centroval z levé strany hřiště, ale jeho centr nebyl vůbec přesný, a tak se k němu jeho spoluhráči nedostali.

1

Úvodní výkop obstarali hosté.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Brentford FC: Raya – Hickey, Jansson (C), Mee, Henry – Baptiste, Janelt, Jensen – Mbeumo, Toney, Lewis-Potter.
Náhradníci: Strakoša – Ajer, Damsgaard, Dasilva, Ghoddos, Onyeka, Roerslev, Wissa, Jørgensen.
Trenér: Thomas Frank

Leeds United: Meslier – Drameh, Koch (C), Llorente, Struijk – T. Adams, Roca – Sinisterra, Aaronson, Harrison – Gelhardt.
Náhradníci: Klaesson – Ayling, Bamford, Cooper, Forshaw, Hjelde, S. Greenwood, Klich, Summerville.
Trenér: Jesse Marsch

Rozhodčí: Jones – Smart, Mainwaring.

Všem fanouškům přeji krásný den. Vítám vás při sledování 6. kola Premier League. Na programu je utkání mezi Brentford FC a Leeds United.

Brentford se minulou sezonu po 74 letech vrátil do anglické nejvyšší soutěže a sezonu ukončil na 13. místě se ziskem 46 bodů. I přes odchod lídra zálohy Christiana Eriksena, vstoupil londýnský celek do letošní sezony dobře. Po prvních dvou zápasech měli svěřenci Thomase Franka na kontě 4 body za remízu s Leicesterem a výhru nad Manchesterem United. Poté však přišla prohra s městským rivalem na Craven Cottage. Fulhamu výhru vystřelil v 90. minutě Mitrovič. V posledních dvou zápasech si Brentford pokaždé dělil body se soupeřem po remíze 1:1. Nejdříve s Evertonem, poté s Crystal Palace.

Nejproduktivnější hráči:
Ivan Toney 2 góly+2 asistence
Josh Dasilva 2+0
Mathias Jensen 1+2

Leeds mělo vstup do sezony ještě lepší než Brentford, když po třech zápasech mělo na kontě 7 bodu. Mohly za to dvě výhry nad Wolves a Chelsea a jedna dělba bodů se Southamptonem. Pak ovšem přišla první prohra v sezoně pro tým Jesseho Marsche a to na půdě Brightonu. I v posledním ligovém zápase mělo Leeds namále, ale díky trefě Sinisterry v druhém poločase nakonec mohl trojnásobný mistr Anglie slavit alespoň remízu.