Nottingham díky brance Gibbs-Whita poráží na vlastní půdě Crystal Palace. Gibbs-White se prosadil z dorážky do odkryté brány v 54. minutě. Hráči Nottinghamu tak dokázali potrestat neproměněnou penaltu Zahy z prvního poločasu.

90+6

Konec zápasu.

90+5

Hosté budou mít ještě zajímavou standardní situaci za hranou vápna.

Lodi
87. min Williams
22 Yates
Yates
23 Freuler
Freuler
Kouyaté
71. min Colback
Gibbs-White
86. min O'Brien
20 Johnson
Johnson
11 Lingard
Lingard
81. min Surridge

Crystal Palace FCCrystal Palace FC(4-3-3 )

13 Guaita
Guaita
17 Clyne
Clyne
79. min Ebiowei
Andersen
6 Guehi
Guehi
Mitchell
59. min Ward
7 Olise
Olise
Doucouré
85. min Edouard
15 Schlupp
Schlupp
9 Ayew
Ayew
59. min Mateta
11 Zaha
Zaha
10 Eze
Eze
79. min Hughes

90+3

Crystal Palace dokázalo zatlačit svého soupeře na jeho vlastní polovinu.

90+1

Crystal Palace bude zahrávat rohový kop.

88
Karty

Schlupp vidí žlutou kartu za přerušení protiútoku domácích.

87

Střídání v týmu Nottingham Forest FC:
ze hřiště odchází Renan Lodi, přichází Neco Williams.

86

ze hřiště odchází Morgan Gibbs-White, přichází Lewis O'Brien.

85

Střídání v týmu Crystal Palace FC:
ze hřiště odchází Cheick Doucouré, přichází Odsonne Edouard.

83

Yates odzbrojil Andersena na polovině hostů, rozhodčí mu však písknul útočný faul.

81

ze hřiště odchází Jesse Lingard, přichází Sam Surridge.

80

Crystal Palace obléhá vápno Nottinghamu a domácí hrozí jen z rychlých brejků.

79

ze hřiště odchází Nathaniel Clyne, přichází Malcolm Ebiowei.

79

ze hřiště odchází Eberechi Eze, přichází Will Hughes.

78

Lingard unikal sám na bránu a už byl sám před bránou Guaity, jeho lob skončil nad bránou.

75

Lingardovi zklepnul jeho spoluhráč balón, anglický útočník se snažil obstřelit Guehiho, ale jeho střela končí mimo bránu.

74

Worrall si našel ve vápně odražený míč, ale jeho střela nenašla směr mezi tři tyče.

73
Karty

Marc Guehi vidí žlutou kartu za zákrok na Brennana Johnsona.

72

71

ze hřiště odchází Cheikhou Kouyaté, přichází Jack Colback.

70

Zápas může pokračovat, Yates je v pořádku.

67

Hra je přerušena, Ryan Yates zůstává ležet na zemi a drží se za hlavu.

65

Kouyaté si vyžádal ošetření, teď už pomalu odchází ze hřiště. Hra může pokračovat.

64
Karty

Joel Ward vidí žlutou kartu za zákrok na Kouyatého.

63

Jesse Lingard pronikal mezi hostující obranou, byl zastaven až Guehim.

62

Rychlý protiútok domácích překazilo úspěšné vyběhnutí Guaity.

61
Karty

Ryan Yates vidí žlutou kartu za tvrdý faul na Schluppa.

59

ze hřiště odchází Tyrick Mitchell, přichází Joel Ward.

59

ze hřiště odchází Jordan Ayew, přichází Jean-Philippe Mateta.

57

Po přezkoumání VARu a oslavách domácího celku se opět hraje.

54

Gól přece jen platí, VAR nenašel na celé akci jediný ofsajd a Nottingham se ujímá vedení 1:0.

54

Gól neplatí ukazuje pomezní rozhodčí, Nottinghamský záložník se nacházel v těsném ofsajdu. Celou akci však ještě prošetřuje video rozhodčí.

54

Nottingham právě vstřelil branku!
MORGAN GIBBS-WHITE byl ve správný čas na správném místě a dokázal z velké blízkosti překonat Guaitu.

53

Jordan Ayew si navedl míč do vápna Nottinghamu, ale svojí střelou neohrozil bránu Hendersona.

52

Rychlý protiútok hostujícího týmu dokázal přerušit skvostným obranným zákrokem Willy Boly.

51

Aurier v kombinaci s Yatesem nic nevymysleli, míč končí v zámezí.

50

Nadýchaný centr Auriera vybojoval domácímu celku rohový kop.

48

Vysoký Lingardův centr končí v rukavicích Guaity.

47

Ryan yates centroval z pravé strany, Aurier netrefil kaskadérským kouskem míč.

46

Začal druhý poločas.

První poločas byl velmi vyrovnaný, do zápasu vstoupili aktivnější hosté, ale žádnou velkou šanci si nevypracovali. Postupně přebírali kormidlo domácí, v 16. minutě měl velkou šance Johnson, ale jeho střela těsně minula tyč. Ve 41. minutě měl největší příležitost ke skórování Zaha, z penaltového puntíku však netrefil ani bránu. Do kabin se tak jde za stavu 0:0, uvidíme co nám nabídne druhý poločas.

45+1

První poločas skončil.

45

Schluppův centr dokázal odvrátit Worrall.

44

42

Na ose hřiště byl faulován Yates.

41

Wilfried Zaha naprosto selhal, z penaltového puntíku netrefil bránu, jeho střela minula levou tyč.

39

Byla nařízena penalta.Worrall si v souboji proti Zahovi pomohl nedovoleným zákrokem a John Brooks nařizuje penaltu.

37

Hosté budou rozehrávat standardní situaci na polovině soupeře, nejspíše ji rozehraje Olise.

35

Domácí tým se opět zmocnil míče a kombinuje na vlastní polovině.

34

Renan Lodi z přímého volného kopu hned za vápnem selhal a přestřeluje bránu soupeře.

33

Mitchell už je na nohou, ale ještě se neví, jestli bude moct v zápase pokračovat. My teď však uvidíme přímý volný kop v podání Nottinghamu Forest!

32

Tyrick Mitchell je stále na zemi a lékaři ho ošetřují.

31

Vypadá to, že se Tyrick Mitchell při snaze zastavit Lingarda zranil.

30
Karty

Rozhodčí ukazuje na přímý volný kop a vytahuje pouze žlutou kartu pro Mitchella. V nejbližších momentech se dozvíme, jestli Brooksovo rozhodnutí změní VAR.

30

Lingrad unikl hostující obraně a byl na hraně vápna seslán k zemi Mitchellem.

29

Eberechi Eze se snažil z hrany vápna ohrozit bránu Hendersona, jeho pokus mu vůbec nevyšel a končí hodně mimo bránu.

28

Zblokovaný centr Mitchella dává šanci hostujícímu celku ohrozit bránu soupeře od rohového praporku.

27

Nepřesnou rozehrávku Worralla nedokázal potrestat Olise.

24

Johnson se snažil z pravé strany odcentrovat, jeho pokus zablokoval Schlupp.

23

Chybná přihrávka Bolyho dala šanci Schluppovi jít do protiútoku, ten však radši zklidnil hru přihrávkou na stopery.

21

Roh zahraný na přední tyč dokázala odvrátit hostující obrana i s pomocí Guaity.

20

Nottingham bude kopat rohový kop.

19

Schlupp netrefil svou střelu čistě, a tak jeho střela končí na tribuně.

17

Olise neúspěšný v souboji proti Lodimu, Crystal Palace bude vhazovat.

16

Velkou šanci měl Nottingham! Brennan Johnson střílel z hrany vápna a křižnou střelou jen těsně minul bránu Guaity.

15

Z levé strany přiletěl do vápna centr od Tyricka Mitchella, jeho vzdušná přihrávka končí v rukavicích Hendersona.

14

Hráči Crystal Palace trpělivě kombinují a vyčkávají na chyby domácí obrany.

12

Renan Lodi byl nedovoleně zastaven, provinil se Olise.

11

Johnsonovo útočné snažení překazil pomezní rozhodčí, který signalizoval ofsajd.

10

Gibbs-White poslal do vápna zajímavý centr, ten však končí v zámezí.

9

Domácí celek bude mít k dispozici standardní situaci.

8

Johnson se snažil z pravé strany najít ve středu Lingarda, přihrávku však neadresoval přesnou.

7

Johnson unikal po lajně a po střetu se Schluppem spadnul k zemi, rozhodčí faul nepíská.

6

Londýnský celek bude mít k dispozici rozehrávku faulu na polovině soupeře.

4

Wilfried Zaha má na svědomí první střelu na bránu v zápase, jeho pokus dokázal vyrazit Henderson do bezpečí.

3

Dlouhý míč za obranu dokázal odvrátit Serge Aurier.

2

Zaha se dostal ve vápně soupeře do velké šance, Worrall ho dokázal rozhodit a africký útočník tak nedokázal ohrozit bránu Hendersona.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Nottingham Forest FC: D. Henderson – Aurier, Boly, Worrall (C), Lodi – Yates, Freuler, Kouyaté – Gibbs-White, Br. Johnson, Lingard.
Náhradníci: Hennessey – Awoniyi, Colback, S. Cook, McKenna, O'Brien, Surridge, Taylor, N. Williams.
Trenér: Cooper S.

Crystal Palace FC: Guaita – Clyne, Andersen, Guehi (C), Mitchell – Olise, C. Doucouré, Schlupp – Ayew, Zaha, Eze.
Náhradníci: Johnstone – Ebiowei, Edouard, Hughes, Mateta, Milivojević, Riedewald, Tomkins, J. Ward.
Trenér: Vieira P.

Rozhodčí: J. Brooks – W. Smith, A. Howson.

V rámci 16. kola anglické Premier League se dočkáme souboje mezi posledním Nottinghamem a Crystalem Palace ze středu tabulky. Nottingham se nachází na 20. místě s pouhými 10 body. Crystal Palace se nachází na 10. místě a na kontě má 19 bodů. Tyto dva celky se spolu naposledy utkaly v roce 2019 v přátelském utkání, tehdy odešli z duelu šťastnější hráči Nottinghamu. Pokud Vás zajímá, jak tento zápas skončí, tak nás určitě sledujte v sobotu od 16:00 a vše se dozvíte!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.