Střely mimo: 6:3.
Rohy: 6:0.
Ofsajdy: 0:2.
Fauly: 8:8.

Skončilo utkání, ve kterém ve druhé půli žádná branka nepadla, a tak domácí fotbalisté vítězí poměrem 3:1. Hlavní hvězdou zápasu byl Darwin Núñez, který vsítil dvě branky.

90+5

Konec zápasu.

Liverpool FCLiverpool FC(4-3-1-2)

Alisson
Alexander-Arnold
87. min Phillips
2 Gomez
Gomez
van Dijk
Robertson
86. min Tsimikas
19 Elliott
Elliott
68. min Milner
Fabinho
Alcântara
Firmino
75. min Oxlade-Chamberlain
11 Salah
Salah
27 Núñez
Núñez
87. min Carvalho

Southampton FC(4-2-3-1)

31 Bazunu
Bazunu
Bella-Kotchap
73. min Lyanco
Ćaleta-Car
59. min Maitland-Niles
22 Salisu
Salisu
15 Perraud
Perraud
45 Lavia
Lavia
82. min Aribo
Ward-Prowse
Armstrong
59. min Edozie
10 Adams
Adams
Elyounoussi
Armstrong
59. min Walcott

90+3

Hlavička Virgila van Dijk skončila jen na těle jednoho z hostů.

90+2

Obstřel Mohameda Salaha trefil jen jednoho z hostů do zad. Domácí budou mít rohový kop.

90

James Milner si opět v obranné fázi poradil, čímž získal míč pro domácí fotbalisty.

89

K míči se dostal Virgil van Dijk, jehož hlavička těsně pravou tyč minula.

88

Domácí budou mít možnost zahrávat rohový kop z levé strany.

87

Střídání v týmu Liverpool FC:
ze hřiště odchází Trent Alexander-Arnold, přichází Nathaniel Phillips,
ze hřiště odchází Darwin Núñez, přichází Fabio Carvalho.

86

ze hřiště odchází Andrew Robertson, přichází Kostas Tsimikas.

85

Joe Gomez si dobře poradil s pronikajícím Samuelem Edoziem, avšak vhazovat budou hosté.

83

James Milner předvedl své zkušenosti, když si odstavil dva soupeře a pak si vykoledoval faul.

82

Střídání v týmu Southampton FC:
ze hřiště odchází Roméo Lavia, přichází Joe Aribo.

80

Hra je přerušena, když je nyní ošetřován Romeo Lavia, který má zřejmě křeče.

79

Nyní jsou na míče více hosté, ale od zmíněné šance Adamse jsou hráči Southamptonu daleko od šestnáctky soupeře.

77

Che Adams si naskočil na centr, když jeho hlavičku perfektním zákrokem Alisson vytěsnil.

75

ze hřiště odchází Roberto Firmino, přichází Alex Oxlade-Chamberlain.

75

Centr hostů z pravé strany byl hrubě nepřesný, když míč skončil až v zámezí.

73

ze hřiště odchází Armel Bella-Kotchap, přichází Lyanco.

72

Na centrovaný míč si zběhl Virgil van Dijk, jehož hlavička přesná nebyla.

71

Roberto Firmino už na levém křídle neměl moc sil, a tak akci zbrzdil a následně vybojoval alespoň roh.

70

Mohamed Salah nepřihrál na nabíhajícího Alexandera-Arnolda přesně, čímž akce Liverpoolu skončila.

68

ze hřiště odchází Harvey Elliott, přichází James Milner.

68

Samuel Edozie postupoval po levé straně, který se však s míčem dostal do zámezí.

66
Karty

Žlutou kartu vidí za faul na Harveye Elliotta Mohammed Salisu.

64

Po narážečce byl úplně volný v šestnáctce Samuel Edozie, který z bezprostřední blízkosti Alissona nepropálil.

63

Na opačné straně šel sám Mohamed Salah, kterého však zezadu vyvedl z míry Armel Bella-Kotchap, a tak zakončení Egypťana nebylo důrazné.

62

Mohamed Elyunoussi měl nyní velkou šanci, když šel zleva sám na Alissona, který jeho zakončení rukou vytěsnil.

61

Na útočné polovině fauloval v souboji o míč Harvey Elliott, a tak budou u míče hosté.

59

ze hřiště odchází Stuart Armstrong, přichází Samuel Edozie,
ze hřiště odchází Duje Ćaleta-Car, přichází Ainsley Maitland-Niles,
ze hřiště odchází Adam Armstrong, přichází Theo Walcott.

57

Trent Alexander-Arnold zastavil na levém křídle Stuarta Armstronga, ale hosté budou alespoň vhazovat.

55

Trent Alexander-Arnold našel naprosto přesným centrem hlavu Mohameda Salaha, který z dobré pozice trestuhodně minul.

54

Centr Romaina Perrauda našel jen hlavu Virgila van Dijka, a tak bylo po nebezpečí.

53

Dobře směrem dozadu zapracoval Che Adams, který získal míč na kopačky hostů.

51

Harvey Elliott byl u půlící čáry faulován, a tak se míč vrátí na kopačky domácích.

50

Exekuci rohového kopu si však na paškál Andrew Robertson, který našel hlavu Roberta Firmina, od kterého se míč odrazil těsně nad horní tyč.

49

Darwin Núñez se zkusil z levé strany prokličkovat až do zakončení, což se mu však nepovedlo.

48

Adam Armstrong se dostal ke střele z hranice šestnáctky, ale jeho rána mířila jen doprostřed brány.

47

Dlouhý centr měl najít kopačky Darwina Núñeze, ale k míči měl blíže hostující gólman.

46

Začal druhý poločas.

Skončila první půle, ve které na míči dominovali domácí, což se promítlo i do skóre. Po gólech Firmina a Adamse se dvakrát prosadil Darwin Núñez, a tak Liverpool vede o dvě branky.

45+2

První poločas skončil.

45

Hosté se nyní dostali do zakončení, ale bylo to až po útočném faulu Che Adamse, a tak bylo veškeré vzrušení zbytečné.

44

Hosté se snaží odpovědět, ale zatím si přihrávají jen kolem půlící čáry.

42

Liverpool právě vstřelil branku!
Andrew Robertson si naběhl na pas Firmina, když levý bek zleva našel naběhnutého DARWINA NÚÑEZE, který z malého vápna střílí poměrně jednoduchý gól. Asistence: Andrew Robertson.

41

Centr z pravé strany našel hlavu Adama Armstronga, který však hlavičkoval jen mimo prostor brány.

39

Hra už je opět v plném proudu, když se dopředu zkusil procpat právě Elliott, ale obrana hostů jej zastavila.

38

Na hřišti zůstává ležet Harvey Elliott, který se drží za obličej. Hra je kvůli tomu přerušena.

36

Zpoza šestnáctky zkusil překvapivě vypálit Alexander-Arnold, jehož rána byla hrubě nepřesná.

35

Domácí mají teď hru plně pod kontrolou, když kombinují na polovině soupeře.

33

Mohamed Salah zkusil z první narážečku na Harveyho Elliotta, ale tato akce domácím nevyšla.

32

A další velké šance domácích! Nejprve hlavičku Núñeze zastavili Bazunu, poté ještě z dobré pozice pálil Salah, ale ani on obranu hostů nepřekonal.

30

Tak to byla obrovská šance domácích, když Salah našel napravo Núñeze, jenž patičkou ještě vyšperkoval akci na zakončujícího Firmino, který z bezprostřední blízkosti napálil Bazunua!

28

Míč mají na kopačkách domácí fotbalisté, kteří teď kombinují na vlastní polovině.

26

Stuart Armstrong si dal míč až příliš daleko od nohy, a tak měl Joe Gomez jednoduchou práci při obranné činnosti.

25

Pas za obranu na Mohameda Elyunoussiho byl sice přesný, ale akce skončila ofsajdem.

23

Mohamed Salah mohl do samostatného úniku vyslat Darwina Núñeze, ale Egypťanovi vůbec pas nevyšel.

21

Domácí si berou vedení zpět! Po nedorazech hostů se k centru dostal Harvey Elliott, jenž za obranou našel volného DARWINA NÚÑEZE, jehož levačka mířila přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Harvey Elliott.

20

Harvey Elliott hlavičkoval v souboji míč do šestnáctky, kde si jej však nejrychleji našel vyběhnutý Bazunu.

18

Skvělý obranný zákrok teď předvedl Armel Bella-Kotchap, když odzbrojil Darwina Núñeze, který už mohl z hranice šestnáctky pálit.

17

Dlouhý centr domácích končí jen v rukavicích hostujícího brankáře.

16

Centr z levé strany našel v šestnáctce volného Mohameda Salaha, který ve stoprocentní šanci jen napálil vyběhnutého Gavina Bazunua!

15

Domácí mají po delší době míč plně pod kontrolou, když prozatím uklidňují hra na své polovině.

14

Darwin Núñez fauloval na útočné polovině, čímž útočná akce domácích skončila.

13

Přetažený centr hostů doletěl na kopačku Romaina Perrauda, jehož ránu z první zblokoval Trent Alexander-Arnold.

11

Zleva z první centroval Stuart Armstrong, když míč však našel jen rukavice Alissona.

9

Southampton právě vstřelil branku!
Hosté udeřili také ze standardky! James Ward-Prowse našel centrem CHE ADAMSE, jehož hlavička přeletěla Alissona, když míč skončil až v bráně. Asistence: James Ward-Prowse.

8

Mohamed Elyounoussi zprava centroval, ale míč doputoval jen do rukavic Alissona.

6

Domácí dávají první branku! Rozehrávka Andrewa Robertsona našla ROBERTA FIRMINA, který hlavičkovil zády k bráně, ale i tak míč líznul tak, že skončil přesně u levé tyče. Asistence: Andrew Robertson.

5
Karty

První žlutou kartu vidí za faul na rozběhnutého Mohameda Salaha Duje Ćaleta-Car.

3

Thiago Alcantara našel vlevo za obranou Darwina Núñeze, ale jeho následný pas na osu hřiště přesný nebyl.

2

Jako první se do možnosti zakončení dostali hosté, když Mohamed Elyounoussi nacentroval zprava, když se k hlavičce dostal Che Adams, ale byla to pro něj složitá situace, a tak bránu soupeře netrefil.