Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:13.

Je konec! Nepříliš pohledné utkání nám nakonec nepřineslo ani jeden gól. Vyloženou gólovou možnost jsme vlastně také snad neviděli. O něco aktivněji sice působili ve druhém poločase domácí fotbalisté, avšak nebylo jim to nic platné. Každopádně Leicester se ziskem bodu dotáhl alespoň na předposlední místo, ve vzájemném zápase navíc Nottingham porazil. Tak uvidíme, jak se mu bude dařit dále.

Soumaré
65. min Mendy
Maddison
Tielemans
82. min Praet
Dewsbury-Hall
7 Barnes
Barnes
85. min Iheanacho
20 Daka
Daka
65. min Vardy

Crystal Palace FCCrystal Palace FC(4-3-3 )

Mitchell
56. min Riedewald
10 Eze
Eze
Doucouré
56. min Milivojević
15 Schlupp
Schlupp
9 Ayew
Ayew
22 Edouard
Edouard
65. min Olise
11 Zaha
Zaha
77. min Mateta

Karty

Žlutá karta pro tým Leicester City (James Maddison).

90+3

Lišky ještě vybojovaly rohový kop. Nejprve přišla krátká přihrávka, poté prudký centr. Ten ovšem až na bránu neprošel, defenziva hostů zafungovala.

90+2

Kelechi Iheanacho tentokrát osobní souboj prohrál, Crystal Palace následně balón jen odpálil.

90

Kelechi Iheanacho se sice před několika okamžiky dostal na hřiště, ovšem už zapsal střelu na bránu. Ta ovšem nemohla hostujícího gólmana nějak překvapit.

89

Po delší době se nám dostali dopředu také hostující fotbalisté. Timothy Castagne si ale splnil své obranné povinnosti a odhlavičkoval míč do bezpečí.

88

Timothy Castagne sice ještě stihl míč na hrací ploše, jenže místo pokusu o centr střílel. Velká škoda, jelikož ve vápně měl hned několik spoluhráčů.

87

Jak je vidět ze záběrů, nálada na domácím stadionu není úplně ideální... Ono se ale není co divit.

86

Už nám chybí jen pět minut do konce zápasu a zatím to vypadá, že si oba týmy budou muset body dělit. Leicester tak ukazuje nepovedený vstup do sezóny.

85

Střídání v týmu Leicester City:
ze hřiště odchází Barnes, přichází Kelechi Iheanacho.

83

Jordan Ayew si nechal projít balón za sebe až moc, takže se před něj dostal jeden ze soupeřů. Útočník hostí následně fauloval, což sudí dobře viděl.

82

ze hřiště odchází Youri Tielemans, přichází Dennis Praet.

81
Karty

Žlutá karta pro tým Leicester City (Jamie Vardy).

80

Timothy Castagne mohl být hrdinou dnešního duelu, ale není! Našel si totiž centr z rohového kopu, jenže jeho hlavičku doprostřed brány Vicente Guaita chytá bez větších problémů.

79

Tu si samozřejmě vzal na starosti James Maddison, ale jeho pokus byl sražený zdí na rohový kop.

78

James Maddison se nyní doslova přetahoval se soupeřem, kterému byl odpískaný faul.. To je pro domácí celek hodně zajímavá možnost standardky.

77

Střídání v týmu Crystal Palace FC:
ze hřiště odchází Zaha, přichází Jean-Philippe Mateta.

76

Harvey Barnes si naskakoval na dobrý centr z pravé strany, jenže na něj o kousek nedosáhl.

75

Že jsme dnes neviděli moc akcí lze vidět i na statistice rohových kopů, kterých se dosud kopalo jenom šest. Pět jich zahrávali domácí, zatímco hosté jeden.

74

Tato přihrávka se hráčům Crystal Palace nepovedla ani trochu. Přetažený míč skončil mimo hrací plochu a domácí fotbalisté mohou pokračovat ve snažení.

73

Jamie Vardy si dobře pohlídal ofsajdovou past, avšak proti trojici soupeřů neuspěl. Navíc se jako poslední dotkl míče, takže z toho nebude ani roh.

71

James Maddison udržel míč proti soupeři, přestože to neměl vůbec jednoduché. Vyslal sice slušnou střelu, jenže nepříliš umístěnou, Guaita chytá.

70

Už nám chybí jen dvacet minut do konce základní hrací doby, něco se nastavovat určitě bude. Rohový kop domácího celku žádné vzrušení nepřinesl.

69

Držení míče: 51% – 49%!

68

James Maddison je dnes asi nejaktivnějším hráčem na celém hřišti. Nyní byl jasně faulovaný na polovině hřiště a Leicester může hrát i nadále s míčem.

67

Vicente Guaita se s tím nyní vůbec nemazal a poslal daleký odkop od brány.

66

Už je za námi dvacet minut hry druhého poločasu a přece jen sledujeme o něco zajímavější podívanou než v první půli. I nadále tomu ovšem chybí branka.

65

ze hřiště odchází Edouard, přichází Michael Olise.

65

ze hřiště odchází Daka, přichází Jamie Vardy,
ze hřiště odchází Soumaré, přichází Nampalys Mendy.

64

Danny Ward a jeho první zákrok! Odsonne Edouard střílel mezi třemi hráči a jeho pokus šel k tyči, domácí gólman ovšem míč vytěsnil na roh!

63

Je možné, že i na domácí straně se bude brzy střídat, jelikož Jamie Vardy pozorně poslouchal na střídačce pokyny v dresu. Nyní jsou ale u míče hosté.

62

Střely na bránu: 3 – 0!

61

Harvey Barnes se chtěl pustit mezi dva soupeře, ovšem tudy cesta vést nemohla. Následně James Justin svým centrem nikoho nenašel, odkop pro hosty.

60

Už je za námi hodina hry a my jsme stále neviděli ani jeden přesný zásah! Domácí celek nicméně zvedl svou aktivitu, dokáže se jako první prosadit?

59

James Maddison dnes patří rozhodně mezi to nejlepší v sestavě Leicesteru. Sám se dostal až na hranici vápna, ale jeho pokus šel vedle levé tyče.

58

Hra se nám oproti začátku druhé půle přece jen trochu uklidnila, přesto jsme viděli pokus po zemi k tyči, který Vicente Guaita celkem v pohodě chytá.

56

ze hřiště odchází Doucouré, přichází Luka Milivojević,
ze hřiště odchází Mitchell, přichází Jaïro Riedewald.

55

Wout Faes naprosto jasně fauloval soupeře na polovině hřiště a odpískání faulu se prostě divit nemůže... Nejprve ale přijdou na řadu střídání hostů.

54

Crystal Palace byl znovu usazený nedaleko brány Dannyho Warda, ten ale stále nemusel zasahovat.

53

Jordan Ayew si už nabíhal na přízemní pas na nějakých dvanácti metrech, jenže na poslední chvíli byl míč před ním odvrácen. Jinak to byla jasná gólovka.

52

Střely na bránu: 2 – 0!

51

Další centr Maddisona od rohového praporku už moc nebezpečný nebyl. Následovala rána Jamese Justina, který ovšem bránu soupeře vysoko přestřelil.

50

James Maddison mířil do malého vápna, kde byl jeho spoluhráč v dobrém výskoku. těsně před ním ale míč nadzvedl Joachim Andersen a je tu další roh.

49

Lišky vstoupily do druhého poločasu hodně aktivně a chtěly by dát co nejrychleji vedoucí gól, povede se jim to? Nyní mají k dispozici rohový kop.

48

Tohle už byla ale obrovská možnost! Harvey Barnes ještě stihl míč na hrací ploše a brankové lajny ho vracel zpět pře bránu, James Maddison ovšem z nějakých pěti metrů vysoko přestřelil!

47

Patson Daka se sice dostal ke střele, kterou vytahoval gólman velmi dobrým zákrokem. Domácí hráč si ale nepohlídal ofsajd, takže vše bylo předčasné.

46

Začal druhý poločas.

Je za námi první poločas dnešního duelu týmů, kterým se moc nedaří. A první půle nám možná ukázala proč, jelikož jsme nesledovali ani trochu záživný fotbal... K vidění byly jen dvě střely na bránu, které navíc moc nebezpečné nebyly. Tak snad se nám obraz hry zlepší do dalších pětačtyřiceti minut.

Další půle začne přibližně v 14:34.

45+3

První poločas skončil.

45+2

Harvey Barnes zkoušel pálit, když se k němu odrazil míč, jenže jeho rána byla zastavena někým ze soupeřů.

45+1
Karty

Žlutá karta pro tým Crystal Palace FC (Doucouré).

45+1

James Maddison prostrčil míč mezi dva obránce do šestnáctky, jenže i zbytek obrany hostů se stihl vrátit, a tak byla střela z pravé strany vápna zastavena.

44

V posledních minutách hrají s míčem hlavně hostující fotbalisté, avšak jsou s ním jen na polovině hřiště.

43

Eberechi Eze vyslal hodně slušnou ránu z dvaceti metrů, jenže ta šla nakonec těsně nad břevno! Gólman se míče nedotkl, takže následuje odkop.

42

Hra je navíc v prvním poločasu hodně kouskovaná, jelikož vidíme velké množství faulů. Můžeme jen doufat, že do druhé půle se hra přece jen zlepší.

41

Držení míče: 54% – 46%!

40

Už nám chybí jen pět minut do konce poločasu, nějaké větší nastavení se určitě očekávat nedá.

39

Cheick Doucouré sice dobrým skluzem obral míč o soupeře, jenže ten mu následně omylem, avšak hodně nepříjemně došlápl na holeň. Doucouré bude v pořádku.

38

Jeden z hostujících hráčů se dostal na hranici vápna, odkud pálil. Jeho pokus ovšem neprošel přes obranu domácích, kteří okamžitě otáčí hru a míří dopředu.

37

První poločas se pomalu ale jistě blíží ke svému konci a zatím nesledujeme ani trochu záživnou podívanou... Natož nějaké zajímavé šance.

36

Kiernan Dewsbury-Hall dostal v souboji ránu do zad, jasný faul v podání Joachima Andersena. Je pískáno, ale hostující obránce by si měl dát pozor.

34

Hráči v bílém si přihrávali na obranné polovině, když z ničeho nic přišla daleká přihrávka. Ta ovšem byla dlouhá až moc, takže k ní měl nejblíže Danny Ward.

33

Zatím se stále nehraje a pokračování obránce hostů je zatím ve hvězdách... Uvidíme, jestli to alespoň zkusí. Nyní je poslán mimo hřiště.

32

Na hřišti zůstává ležet Tyrick Mitchell, je celkem otázkou, co přesně se stalo. Vypadá to na špatné došlápnutí, a tak se ošetřuje na hřišti a nehraje se.

31

Sledujeme hodně soubojů na polovině hřiště, dočkáme se přesného zásahu do konce první půle?

30

To byla snad první zajímavější možnost hostů, možná celého zápasu! Marc Guehi si naskočil na centr ze standardky, ovšem ze záklonu zamířil nad břevno.

29

O několik momentů později jsme navíc viděli další faul na straně domácího celku. Odsonne Edouard si šikovně přebíral balón v otočce, když byl jasně podražen.

28

Tyrick Mitchell byl faulovaný na obranné polovině, a tak je z toho volný kop pro hosty z hloubi obrany.

26

Kiernan Dewsbury-Hall si nedokázal pokrýt míčem a už to vypadalo, že se hosté poženou do otevření obrany. Jeden z beků Lišek ale celou situaci ustál.

25

24

Ten už nebezpečný nebyl ani trochu. S centrem na přední tyč si obrana hostujícího celku poradila bez problémů, takže může rozjet novou útočnou akci.

23

James Maddison zahrával rohový kop zprava. Nadýchaný bochánek mířil na zadní tyč, kde sice byli hosté, přesto došlo k zakončení. Uvidíme další roh.

22

Leicesteru se trochu otevřela obrana, čehož se samozřejmě snažil využít. Patson Daka nakonec pálil z hranice vápna, Vicente Guaita vyráží na roh.

21

Daniel Amartey si přihrával se spoluhráčem na obranné polovině poměrně dlouho. To se změnilo až s napadáním hostů, když přišel dlouhý pas dopředu.

20

Domácí šli po pravé straně, když přišel hodně ostrý centr do vápna. Tam byl osamocený hráč hostí, který míč zastavil a nakopl ho někam na polovinu hřiště.

19

Hra se nám sice rychle přesouvá z jedné strany na druhou, jenže zatím je to bez jakýchkoliv šancí.

18

Po delší době jsme viděli Leicester v ofenzivě. Přihrávka mezi obránce ovšem neprošla, přesto domácí zůstávají u míče, a to nedaleko brány Guaity.

17

Držení míče: 43% – 57%!

16

Je dobré si také říct, kdo hraje v jakých dresech. Domácí hráči nastoupili v modrém, hostující v bílém.

15

Odsonne Edouard táhl další akci hostů. Míč si sice hodně předkopl, avšak stihl ho ještě na hrací ploše. Jeho následný pas před bránu spoluhráče nenašel.

14

O něco aktivněji zatím působí hostující fotbalisté. Wilfried Zaha se zjevil u levé tyče domácí brány, ale domácí obránce stihl odehrát míč hlavou včas.

13

Jordan Ayew bojoval na pravé straně jako lev. Přes soupeře sice nepřešel, ale vybojoval alespoň aut.

11
Karty

Žlutá karta pro tým Crystal Palace FC (Andersen).

10

Už je za námi prvních deset minut hry, ve kterých se nestalo vlastně vůbec nic zajímavého. Nyní jsou u míče domácí hráči, ale daleko od soupeřovy svatyně.

9

Tyrick Mitchell vhazoval na obranné polovině a míč se celkem rychle dostal až ke gólmanovi. Leicester mezitím nahání soupeře a dělá mu potíže s rozehrávkou.

8

Eberechi Eze pelášil po levé straně, jenže vybíhal z ofsajdu. To pozornosti sudího neušlo, takže je pískáno.

7

Nakonec jsme možná trochu překvapivě viděli rozehrávku do strany. Posléze pálil Wilfried Zaha z hranice vápna, ale technickým pokusem minul.

6

Jeff Schlupp se rozhodl pro individuální akci a uvidíme další standardní situaci. Ta bude tentokrát z pravé strany, avšak taktéž velmi dobrá pozice.

5

Následně byla k vidění rychlá protiakce hostujícího celku, ale skvěle se stihl vrátit do obrany Wout Faes. Navíc ještě otřel míč o soupeře a vybojoval aut.

4

James Maddison si vzal na starosti její rozehrání. Vyslal hodně ostrý centr přímo na bránu, který Vicente Guaita vyráží. Hodně důležitý zákrok gólmana hostí.

3

Leicester to zkusil po pravé straně, když byl James Justin naprosto jasně faulovaný. Pro domácí celek je z toho celkem zajímavá standardka zleva.

2

Lišky se pustily do aktivního napadání a jejich soupeři s tím mají velké potíže. Nakonec míč jen odevzdali.

1

A první zápas Premier League v rámci dnešního dne právě začal! Dá se asi očekávat hodně těsný souboj, tak uvidíme, kdo se dnes bude radovat z bodů.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Leicester City: D. Ward – Castagne, Amartey, Faes, Justin – Soumaré – Maddison, Tielemans (C), Dewsbury-Hall, Barnes – Daka.
Náhradníci: Iversen – Söyüncü, Thomas, Albrighton, N. Mendy, Praet, Vardy, Iheanacho, Pérez.
Trenér: Brendan Rodgers.

Crystal Palace FC: Guaita – J. Ward (C), Andersen, Guehi, Mitchell – Eze, C. Doucouré, Schlupp – Ayew, Edouard, Zaha.
Náhradníci: Johnstone – Tomkins, Milivojević, Olise, Ebiowei, Riedewald, Mateta, J. Gordon.
Trenér: Patrick Vieira.

Rozhodčí: Madley – Eaton, Meredith.

Crystal Palace

Crystal Palace je na tom o něco lépe než jeho dnešní soupeř. Po osmi odehraných kolech má na svém kontě bodů devět, což mu zaručuje patnáctou pozici. Hostující fotbalisté inkasovali přesně polovinu branek než domácí celek, tedy dvanáct. Crystal Palace bral z posledních dvou duelů tři body. Nejprve sice padl těsně s Chelsea, avšak následně přehrál na svém hřišti Leeds.

Leicester City:

Leicester vstoupil do nové sezóny doslova tragicky, je dokonce nejhorším týmem celé Premier League! Po devíti duelech má totiž na svém kontě jen čtyři body, nikdo na tom není hůře. Domácí celek má nejhorší defenzivu celé soutěže, jelikož inkasoval už dvacet čtyři branek. Sám jich sice dal patnáct, jenže ani to mu na body nestačilo. Lišky z posledních tří duelů braly tři body, když vyhrály nad Nottinghamem. Jinak ale padly s Tottenhamem (2:6) a s Bournemouthem (1:2).

Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci Premier League! Spolu se podíváme na duel mezi domácím Leicesterem a hostujícím Crystal Palace. Výkop je naplánován na 13:30 a my budeme u toho.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.