Bronislav Červenka

narozen:27. 9. 1975
občanství:ČR
současné mužstvo:Keshla
přišel:z klubu Zlín
v mužstvu:od 20. 7. 2007
herní post:obránce
odehráno v lize:276
vstřeleno v lize:22

Charakteristika

Z Újezdce u Luhačovic se přes Uherský Brod dostal do Uherského Hradiště a s ním i do nejvyšší soutěže, poté odešel do Drnovic, v zimě 2001 posílil Ostravu. V létě 2002 přestoupil do Zlína. V létě 2007 odešel do ázerbájdžánského Interu Baku. Zkušený hráč s dobrým herním přehledem; inteligentní pohyblivý fotbalista, který umí nečekanou přihrávkou zrychlit hru

Přestupy
klubpříchododchod
1.FK Drnovice1. 7. 19961. 1. 2001
FC Baník Ostrava1. 1. 200129. 8. 2002
FC FASTAV Zlín29. 8. 200220. 7. 2007
Keshla20. 7. 2007doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1996 - 1.1.20011.FK Drnovice126615150020021
2000/2001 1.1.2001 - 29.8.2002FC Baník Ostrava98613121010030
2001/200285620812520010
2002/2003 29.8.2002 - 20.7.2007FC FASTAV Zlín152320191110130
2003/2004227027261120040
2004/20054221156700000
2005/2006219926251000050
2006/2007250029290020040
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz