Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Switch

RECENZE: Paper Mario: The Thousand-Year Door je další hit na Switch

Ceněné, dvacet let staré akční RPG Paper Mario: The Thousand-Year Door z éry konzole GameCube se dočkalo věrné předělávky, kterou lze okamžitě umístit na přední místa výkladní skříně Switche.

21. května 2024

Vybíjená Knockout City končí, nepomohl ani přechod do free 2 play režimu

Další pokus společnosti Electronic Arts o live service hru, na které bude moci vydělávat v dlouhodobém horizontu, nevyšel. Na rozdíl od Anthem však Knockout City alespoň nebylo tak drahé na výrobu.

3. února 2023  13:42

Zvolili jste hru roku 2022. Vítěz vás možná překvapí

Ačkoliv se očekával souboj mezi multiplatformním Elden Ringem a playstationovou exkluzivitou God of War Ragnarok, bitva nakonec byla od začátku jednoznačná. Prozradíme také, kdo od nás vyhrál...

5. ledna 2023

Zvolte nejlepší hru roku 2022 na Switch

Nintendo má za sebou se Switchem další silný rok, který byl bohatý jak na exkluzivity, tak porty starších, ale úspěšných her.

11. prosince 2022

RECENZE: Stylová akce Bayonetta 3 vás nenechá vydechnout

Vymodlené pokračování akční řeže se sexy hrdinou přikládá pod kotel od začátku do konce. Fanoušci předchozích dílů budou spokojeni, byť okázalou prezentaci hry limitují možnosti Switche.

25. října 2022

Splatoon 3 zlomil v Japonsku rekord. Za tři dny prodal miliony

Že se z barevné multiplayerová akce Splatoon 3, která se začala prodávat v pátek, vyklube hit, se čekalo. Úvodní prodeje v Japonsku přesto předčily očekávání.

12. září 2022  10:36

RECENZE: Splatoon 3 je zase to samé, jen ještě o kus lepší

Primárně multiplayerová akce Splatoon 3 sází na ty samé ingredience jako minule. K tomu ovšem přidává kupu dalšího obsahu a rozšířené možnosti přizpůsobení.

7. září 2022

Mlátička Cobra Kai 2 vypadá stejně blbě jako jednička, přesto se těšíme

Pouhé dva dny dělí fanoušky karate seriálu Cobra Kai od vydání páté řady na Netflixu. Není tak lepší příležitost, než se připomenout prvním trailerem z chystané hry.

7. září 2022  10:59

Pět nejočekávanějších her, které vycházejí v srpnu

V srpnu budeme budovat a provozovat vlastní univerzity, zastřílíme si na tahy na Divokém západě, budeme pátrat, co se stalo s filmovou herečkou a na počítačích se staneme pavoučím mužem.

1. srpna 2022

RECENZE: Famózní Xenoblade Chronicles 3 přináší naději do nekonečné války

V JRPG Xenoblade Chronicles 3 zavítáme do světa sužovaného nekonečnou válkou dvou národů. Není to ovšem souboj mezi dobrými a zlými, za vším je něco mnohem temnějšího.

26. července 2022

Šest nejočekávanějších her, které vycházejí v červenci

V červenci se staneme zatoulanou kočkou v kyberměstě, zazávodíme si ve formuli, zažijeme výpravnou ságu v kulisách nekonečné války mezi dvěma národy, budeme provozovat lesní ubytování se snídaní a...

1. července 2022

RECENZE: TMNT: Shredder's Revenge je nejlepší hra s Želvami Ninja všech dob

Nezaměnitelný závan nostalgie? Přítomen. Fenomenální arkádová hratelnost? Zde a návyková. Kooperativní multiplayer? Nechybí. Dámy a pánové, vypadá to, že tu máme nejlepší videohru s Želvami Ninja...

15. června 2022

Něco pro sběratele. Limitka Želv Ninja láká na krabičku ve stylu VHS kazet

Připravovaná beat ’em up Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge nevyjde jen digitálně. Díky Limited Run Games a Merge půjde zakoupit i fyzicky, a to hned v několika edicích.

9. června 2022  11:23,  aktualizováno  10.6 9:19

RECENZE: Kirby and the Forgotten Land je další zásadní hra na Switch

Je kulatý, růžový a neuvěřitelně žravý. Jmenuje se Kirby a jeho nejnovější dobrodružství by si neměl nechat ujít žádný fanda 3D hopsaček.

23. března 2022

Trvalo to pět let, než se na Switchi objevila často žádaná funkce

Po pěti letech od vydání konzole Switch přichází funkce, díky níž je možné třídit vlastněné hry do skupin. Má to ovšem jeden podstatný a nepříjemný háček.

22. března 2022  9:59

Šest nejočekávanějších her, které vycházejí v únoru

V únoru se popereme se zombie apokalypsou, vydáme se opět do pravěku budoucnosti, zažijeme fantasy příběh od George R. R. Martina, zajezdíme si na skatu a prověříme své kung fu schopnosti.

1. února 2022

RECENZE: Windjammers 2 je parádní a hodně rychlá retro sportovní akce

Cílem Windjammers 2 je hodit disk tak, aby pronikl do brankové zóny protihráče. Zdánlivě jednoduchá hra ovšem nabízí překvapivou hloubku. Její přednosti tak vyniknout zejména při hraní proti dalším...

29. ledna 2022

RECENZE: Nickelodeon All-Star Brawl je překvapivě slušná bojovka

Nickelodeon All-Star Brawl je sice jen chudým příbuzným Super Smash Bros. Ultimate. Kromě Switche ovšem vychází i na další platformy a láká na jiné postavy, například Spongeboba či Želvy Ninja.

12. října 2021