Teenage Mutant Ninja Turtles

Na New York opět útočí mutanti, zastavit je musí Želvy Ninja

Na loňský animák Želvy Ninja: Mutantí chaos naváže letos v říjnu mlátička Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed, a to jak sólo, tak v kooperaci s dalším hráčem.

12. července 2024

Hry roku 2022 podle redakce Bonuswebu

Zatímco ve čtenářské anketě Hra roku 2022 můžete hlasovat až do 2. ledna, na ty nejlepší letošní herní kousky se mezitím podíváme i z pohledu redakce Bonuswebu.

31. prosince 2022

Zvolte nejlepší hru roku 2022 na PC

Hráči na počítačích mají i letos z čeho vybírat. Na výběr jsou exkluzivity, multiplatformní tituly, porty playstationových exkluzivit a hromada kvalitních nezávislých titulů.

14. prosince 2022

Pět nejočekávanějších her, které vycházejí v srpnu

V srpnu budeme budovat a provozovat vlastní univerzity, zastřílíme si na tahy na Divokém západě, budeme pátrat, co se stalo s filmovou herečkou a na počítačích se staneme pavoučím mužem.

1. srpna 2022

Vybíráme nejlepší letošní hry, které jsou ty vaše?

První polovina roku 2022 je téměř za námi, pojďme se proto podívat, které letošní hry v nás zanechaly ten nejlepší dojem. Na vaše zkušenosti se těšíme v diskusi pod článkem.

25. června 2022

RECENZE: TMNT: Shredder's Revenge je nejlepší hra s Želvami Ninja všech dob

Nezaměnitelný závan nostalgie? Přítomen. Fenomenální arkádová hratelnost? Zde a návyková. Kooperativní multiplayer? Nechybí. Dámy a pánové, vypadá to, že tu máme nejlepší videohru s Želvami Ninja...

15. června 2022

Co se vám líbilo a nelíbilo na zahájení Summer Game Festu 2022?

Herní svátek E3 letos nebude ani digitálně, otěže tak převzal moderátor Geoff Keighley, který se svým Summer Game Festem zaštiťuje kanonádu herních oznámení, trailerů a novinek.

11. června 2022

Předváděčka známého herního moderátora nudila. Pecka na závěr mu utekla

Ani letos si známý herní moderátor Geoff Keighley nenechal ujít příležitost nabídnout místo zrušené konference E3 vlastní akci s herními novinkami. Došlo na ukázky z The Callisto Protocol, Call of...

10. června 2022  8:40

Něco pro sběratele. Limitka Želv Ninja láká na krabičku ve stylu VHS kazet

Připravovaná beat ’em up Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge nevyjde jen digitálně. Díky Limited Run Games a Merge půjde zakoupit i fyzicky, a to hned v několika edicích.

9. června 2022  11:23,  aktualizováno  10.6 9:19

V nových Želvách Ninja si zabojujeme i za reportérku April O'Neilovou

Do trailerové smršti v rámci Opening Night Live letošního herního svátku Gamescom se probojovaly i želví bojovníci z připravované mlátičky Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge.

26. srpna 2021  9:36