Předežeň RUNGO.cz pokračuje i v dubnu. Poměřte své síly s Ondrou

  9:20aktualizováno  9:20
Vzájemné předhánění a soutěžení je skvělá motivace, která pomůže s výběhem, i když se člověku možná zrovna nechce. Pojďte se s námi předhánět a soutěžit i v dubnu. Tentokrát bude vaším soupeřem Ondřej Fejfar, vicemistr České republiky v běhu na 10 km z roku 2012. Předhánět však můžete i celou redakci RUNGO.cz.

Ondřej Fejfar jako vítěz We Run Prague 2012 | foto: archiv Ondřeje Fejfara

Ať už běháte kdekoliv na světě, pomocí naší Endomondo výzvy můžete po celý březen na dálku soutěžit s Markem, zakladatelem webu RUNGO.cz v tom, kdo naběhá více kilometrů. Máme obrovskou radost z vašeho zájmu a každý váš kilometr je velkou motivací nejen pro samotného Marka ale i pro zbytek redakce.

Dubnová výzva, která odstartuje za pár dní, je již na endomondu připravena, takže neváhejte a přidejte se. 

Do soutěže na měsíc duben se přihlaste zde

Tentokrát v ní budete předbíhat Ondru Fejfara, českého reprezentatna v běhu, kterého jsme vám dříve představili v jednom z našich rozhovorů. Po celou dobu dubnové výzvy ho poznáte na první pohled podle ikonky RG u jeho endomondo profilu.

Předehnat Ondru Fejfara je prestiž a výzva sama o sobě, řekněme si na rovinu, že to nebude jednoduché. Z těch, kterým se to podaří, vylosujeme 3, kteří dostanou speciální pohlednici s věnováním přímo od Ondry ze Švédska, kde je v současné době na studijním pobytu.

Ze všech, kteří předběhnou Rungo v měsíci březnu budeme losovat, vítěz obdrží...
Běžecké tričko PUMA čeká na jednoho z vás jako druhá cena.

Boty a tričko Ignite do soutěže věnovala PUMA

Vůbec se však nebojte zapojit, i když vaše ambice nejsou zrovna reprezentační. Máme opět připravené krásné ceny od partnera PUMA, konkrétně běžecké boty a tričko PUMA Ignite. Každý kdo se umístí v žebříčku za Ondrou, ale bude mít v rámci endomondo výzvy zaznamenaný alespoň jeden výběh, bude moci být vylosován a těmito cenami odměněn.

Do soupeření se zapojuje také celá redakce RUNGO.cz včetně externích redaktorů. Na endomondu je poznáte podle loga RG, které bude součástí jejich profilové ikonky. Pokud vám tedy náhodou Ondra uteče, zkuste si to rozdat alespoň s námi a předběhnout co nejvíce redaktorů RUNGO.cz. 

Držíme vám palce!

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak pod záložkou Challenges vyhledejte naše výzvy jejichž název začíná Předežeň RUNGO s názvem měsíce a předejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu). 
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Training Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Autoři:

Nejčtenější

Zemřela královna sushi Bára Rektorová, podlehla rakovině

Bára Rektorová

Zakladatelka firmy na sushi a maminka dvou synů Bára Rektorová zemřela 11. srpna v kruhu svých nejbližších, jak na...

Andrea Černá: Jako kůl v plotě nežiju, ale pět dětí už porodit nestihnu

Andrea Černá

Přestože Andrea Černá ztvárnila desítky náročných divadelních rolí, pro národ zůstává hlavně Eliškou ze známého filmu...

Trend bio škodí, říká první dáma českého zemědělství Monika Nebeská

Monika Nebeská

Kdysi jako nezkušená městská holka, která se sama starala o malé dítě, vstoupila mezi ostřílené zemědělce, aby udělala...

Tři potraviny, kterých se v létě můžete bezstarostně přejídat

Některé potraviny se mohou na vašem letním jídelníčku objevovat často,...

Léto velkému přejídání nepřeje. Obepnuté šaty i tílka okamžitě prozradí každý faldík na břiše, krátké sukně a kraťasy...

Příběh Evy: Můj život je jeden průšvih za druhým, už nevím jak dál

Ilustrační snímek

Jsem odložené dítě, vychovali mě prarodiče. O babičku jsem se starala až do její smrti, ale z dědictví mě vyšoupla...

Další z rubriky

Zázrak jménem chůze. Díky ní budete zdravější, šťastnější a chytřejší

Ilustrační snímek

Chůze je pro člověka nejpřirozenější fyzickou aktivitou, jejíž blahodárné účinky stále zbytečně podceňujeme. Díky...

Vlasy jako radar. Kštice prozradí vše o vaší stravě i nemocech

Ilustrační fotografie

Zhoršenou kvalitu vlasů nikdy nepodceňujte. Tělo vám může dávat signál, že špatně jíte, nebo používáte příliš agresivní...

OBRAZEM: Slavné krásky zachycené bez make-upu a s ním

Nenalíčené herečky

Známé ženy se na večírcích neukazují bez dokonalého líčení a outfitu. V ulicích se však většinou procházejí bez...

OVĚŘENO: Mozek miminka ovlivní těhotenství a první hodina po porodu
OVĚŘENO: Mozek miminka ovlivní těhotenství a první hodina po porodu

Podle lékařky Markéty Kellner, která zkoumá lidský mozek, jsou těhotenství a první okamžiky po porodu zásadními v jeho fungování do budoucna. Co ovlivňují a jak?

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz