Předežeň RUNGO.cz pokračuje i v dubnu. Poměřte své síly s Ondrou

  9:20aktualizováno  9:20
Vzájemné předhánění a soutěžení je skvělá motivace, která pomůže s výběhem, i když se člověku možná zrovna nechce. Pojďte se s námi předhánět a soutěžit i v dubnu. Tentokrát bude vaším soupeřem Ondřej Fejfar, vicemistr České republiky v běhu na 10 km z roku 2012. Předhánět však můžete i celou redakci RUNGO.cz.

Ondřej Fejfar jako vítěz We Run Prague 2012 | foto: archiv Ondřeje Fejfara

Ať už běháte kdekoliv na světě, pomocí naší Endomondo výzvy můžete po celý březen na dálku soutěžit s Markem, zakladatelem webu RUNGO.cz v tom, kdo naběhá více kilometrů. Máme obrovskou radost z vašeho zájmu a každý váš kilometr je velkou motivací nejen pro samotného Marka ale i pro zbytek redakce.

Dubnová výzva, která odstartuje za pár dní, je již na endomondu připravena, takže neváhejte a přidejte se. 

Do soutěže na měsíc duben se přihlaste zde

Tentokrát v ní budete předbíhat Ondru Fejfara, českého reprezentatna v běhu, kterého jsme vám dříve představili v jednom z našich rozhovorů. Po celou dobu dubnové výzvy ho poznáte na první pohled podle ikonky RG u jeho endomondo profilu.

Předehnat Ondru Fejfara je prestiž a výzva sama o sobě, řekněme si na rovinu, že to nebude jednoduché. Z těch, kterým se to podaří, vylosujeme 3, kteří dostanou speciální pohlednici s věnováním přímo od Ondry ze Švédska, kde je v současné době na studijním pobytu.

Ze všech, kteří předběhnou Rungo v měsíci březnu budeme losovat, vítěz obdrží...
Běžecké tričko PUMA čeká na jednoho z vás jako druhá cena.

Boty a tričko Ignite do soutěže věnovala PUMA

Vůbec se však nebojte zapojit, i když vaše ambice nejsou zrovna reprezentační. Máme opět připravené krásné ceny od partnera PUMA, konkrétně běžecké boty a tričko PUMA Ignite. Každý kdo se umístí v žebříčku za Ondrou, ale bude mít v rámci endomondo výzvy zaznamenaný alespoň jeden výběh, bude moci být vylosován a těmito cenami odměněn.

Do soupeření se zapojuje také celá redakce RUNGO.cz včetně externích redaktorů. Na endomondu je poznáte podle loga RG, které bude součástí jejich profilové ikonky. Pokud vám tedy náhodou Ondra uteče, zkuste si to rozdat alespoň s námi a předběhnout co nejvíce redaktorů RUNGO.cz. 

Držíme vám palce!

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak pod záložkou Challenges vyhledejte naše výzvy jejichž název začíná Předežeň RUNGO s názvem měsíce a předejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu). 
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Training Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Autoři:

Nejčtenější

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Když se mu bráním, jsem dolámaná. Ve Výměně manželek tekly slzy

Kristýna se synem Markem a její přítel Pavel žijí v Liberci.

„Přijedeme domů, sbalím si věci a odcházím. S herečkou nebudu,“ končil tentokrát televizní Výměnu manželek Pavel (30)....

Alkoholička ležela měsíc ve výkalech, teď čeká dítě a pomáhá závislým

Jessica Landonová

Devětatřicetiletá Jessica Landonová čeká svého prvního potomka a prožívá nejkrásnější životní období. Před pár lety...

Příběh Marka: S milenkou čekám dítě, ale chci zůstat s rodinou

Ilustrační snímek

Můj mimomanželský vztah nezůstal bez následků, milenka otěhotněla. I když ji mám rád a o dítě se chci postarat, nemohu...

Nebrala antikoncepci, aby neztloustla, tak se v sedmnácti stala matkou

„Martinka nechtěla brát antikoncepci, aby nebyla tlustá, tak čekáme miminko,“...

V dalším pokračování Malých lásek jste tentokrát mohli vidět nejen nejmladší rodičku celé série, teprve sedmnáctiletou...

Další z rubriky

Češi dopřávají bio hlavně dětem, na sebe už tolik nemyslí

Ilustrační snímek

Biopotraviny kupuje stále více Čechů, jedná se však především o dětské výživy. Za maso a vejce pro sebe už dospělí...

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Syrová strava dodá energii a ubere kila. Hlídejte si ale vitamin B12

jídlo, ilustrace, zelenina

Podstatou raw stravy jsou potraviny bez tepelné úpravy, uměle vyrobených tuků, rafinovaných cukrů a chemických přísad,...

Testujeme barefoot boty: Jsou opravdu pohodlné, nebo z nich bolí nohy?
Testujeme barefoot boty: Jsou opravdu pohodlné, nebo z nich bolí nohy?

Někteří je vnímají jako výstřelek pro alternativně založené maminky. Fyzioterapeuti zase prohlašují, že nic lepšího pro nohy neexistuje. My jsme se je rozhodli otestovat na dvou kolegyních z kanceláře a zjistit, kde je pravda.

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz