Předežeň šéfa RUNGO závodů a vyhraj oblečení Craft

aktualizováno 
V současné době má Marek Topinka sice plnou hlavu chystaných Craft RUNGO závodů, přesto se však ve volných chvilkách rád proběhne. Běhejte s ním v naší výzvě na Endomondu a vyhrajte oblečení Craft.

Ředitel RUNGO závodů Marek Topinka | foto: Rungo.cz

V dubnu jsme spolu s šéfredaktorem RUNGO.cz Markem Odstrčilíkem naběhali více než 140 tisíc kilometrů. Marek, který trénuje na stovku, zvládl během dubna naběhat 154 kilometrů. Lepších bylo jen 313 z vás, ze kterých jsme vylosovali Jiřího Kučvu (248. v pořadí výzvy) jako výherce hlavní ceny, trailových šortek Craft Grid a z ostatních zúčastněných jsme jako cenu útěchy vylosovali Janu Režnou Veselou (615. v pořadí výzvy), která vyhrává funkční tričko Craft Brekaway. Oběma gratulujeme a prosíme, aby se ozvali s kontaktními údaji na e-mailovou adresu filip.marvan@rungo.cz.

Do květnové výzvy se můžete přihlásit zde

Nezapomeňte

Už nyní se můžete přihlásit také do výzvy na červen.

V květnu bude vaším úkolem naběhat více kilometrů, než naběhá ředitel Craft RUNGO závodů Marek Topinka. Podle svých slov to není žádný ultramaratonec, takže i začínající běžci mají šanci. Z těch, kterým se to povede, vylosujeme běžce, který od nás dostane šortky Craft Breakaway. A abychom vás více motivovali, budeme druhou cenu útěchy tentokrát losovat ze všech účastníků výzvy, kteří se zapojí alespoň jedním platným výběhem. Řečeno ve zkratce, ten kdo naběhá více než Marek, bude mít šanci vyhrát obě ceny!

O co se hraje v květnu

Šortky Craft Breakaway dámské.

Šortky Craft Breakaway dámské.

Šortky Craft Breakaway pánské.

Šortky Craft Breakaway pánské.

Funkční tričko Craft Mind SS dámské.

Funkční tričko Craft Mind SS dámské.

Funkční tričko Craft Mind SS pánské.

Funkční tričko Craft Mind SS pánské.

Zapojte se tedy do naší výzvy a ukažte Markovi Topinkovi, jak se pořádně běhá. Myslím, že bude mít radost. V diskusi na Endomondu se nás také často ptáte, zda bychom do výzvy mohli započítávat canicross. Prozatím jsme ho nezařazovali, ale pokud se v anketě v tomto článku ukáže, že si přejete opak, naše rozhodnutí ještě přehodnotíme.

Souhlasili byste se zařazením Canicrossu do výzvy?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 9. května 2017. Anketa je uzavřena.

Ne 116
Ano 56

A nezapomeňte, že v RUNGO výzvě jde především o zábavu, tak si běhání pořádně užijte!

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Autor:

Nejčtenější

Andrea Černá: Jako kůl v plotě nežiju, ale pět dětí už porodit nestihnu

Andrea Černá

Přestože Andrea Černá ztvárnila desítky náročných divadelních rolí, pro národ zůstává hlavně Eliškou ze známého filmu...

Na Pacifické hřebenovce jsem věčně hladověla, vzpomíná Lucie Kutrová

Lucie Kutrová

Do dvaceti se kromě školy zajímala jen o módu a večírky. Neuběhla ani kilometr a nechápala, proč lidé chodí třeba na...

Už žádné módní trapasy. Osvojte si základní pravidla oblékání

Ilustrační fotografie

Cit pro módu bohužel nebyl každému do vínku dán. Kvůli tomu můžeme na ulicích občas vidět opravdu zvláštní kreace,...

V obložení závazků: sendvičové generaci hrozí krize a vyhoření

ilustrační snímek

Musejí se starat o děti, zároveň pečují o rodiče a mnohdy i prarodiče. A k tomu pracují nebo podnikají. Tak žijí...

Průzkum: mladí bez rodin vstupují do života se zkreslenými představami

Ilustrační snímek

Mladí lidé, kteří vyrůstali v dětském domově, nemají v porovnání s vrstevníky stejné podmínky pro start do nového...

Další z rubriky

Hlíva jako recept na dlouhý život. Hlídá cholesterol a pomáhá hubnout

Češi si hlívu natolik oblíbili, že se již běžně pěstuje i na českých farmách,...

Léčivá síla hlívy ústřičné je známá po tisíce let. V Číně ji lidé považují za účinný prostředek, který člověku zaručí...

OBRAZEM: Slavní krasavci bez vlasů, kteří nemají o fanynky nouzi

Plešatí a sexy

Někteří muži špatně nesou, když už nemají bujnou hřívu. Známí fešáci však na svou holou hlavu nedají dopustit. Navíc po...

VIDEO: Největší fanynka vévodkyně Kate nosí stejné oblečení jako ona

Mallory Johnson Bowlingová je velkou fanynkou vévodkyně Kate.

Jednatřicetiletá Mallory Johnson Bowlingová z USA zbožňuje vévodkyni Kate. Její šatník obsahuje pouze kousky, které si...

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz