Rozdáváme ceny v únorové výzvě a vyhlašujeme novou. Předežeň Majdu

  15:37aktualizováno  15:37
Únorová výzva je za námi a je na ní vidět, že jste běhali ještě více než v lednu. Máme připravené ceny pro dva vylosované a zároveň startujeme novou výzvu pro měsíc březen. Předběhni Majdu, která po restartu začíná znovu běhat.

Redaktorka Magdaléna „Majda“ Ondrášová vyzývá čtenáře RUUNGO.cz na souboj. | foto: Marek OdstrčilíkRungo.cz

Jestliže lednová výzva měla rekordní účast, únorová se předvedla především vysokým počtem kilometrů na jednoho běžce. V průměru to bylo necelých 85 kilometrů, tedy zhruba o 14 kilometrů na každého z vás více, než v lednu. Je zkrátka vidět, že se rozbíháte, běhá se vám lépe a stanovenou hranici 50 kilometrů jste vzali za svou. Překonalo jí celkem 1032 běžců!

Mám z toho obrovskou radost. Ze všech, kterým se podařilo naběhat více než 50 kilometrů jsme tentokrát vylosovali Pavla Molíka (501. v pořadí výzvy), který získává boty PUMA Speed 300 IGNITE a Janu Valkovou (943. v pořadí výzvy), která se může těšit na funkční tričko PUMA Faster than you. Oběma ze srdce gratulujeme a prosíme, aby se s kontaktními údaji ozvali na e-mail filip.marvan@rungo.cz.

O co se hraje

PUMA Faster than you tričko pánská varianta.
PUMA Faster than you tričko dámská varianta.
PUMA speed 300 IGNITE dámská varianta
PUMA speed 300 IGNITE pánská varianta

Výzva pro měsíc březen: máte za úkol naběhat více kilometrů, než redaktorka RUNGO.cz Magdaléna Ondrášová. Jak jste si mohli přečíst, během uplynulých necelých třech měsíců přestala běhat, aby za pomoci tréninku KB5 dala své tělo do harmonie, posílila jej a provedla tak pomyslný restart. Sice „začíná“, ale tělo si jistě pamatuje proběhané roky. Nebojte se a přidejte se do březnového přátelského zápolení. Rozběhejte a předběhněte Majdu.

Do březnové výzvy „předežeň Majdu“ se zapojíte zde

Z těch komu se podaří naběhat více kilometrů než Majdě, vylosujeme jednoho výherce bot PUMA Speed 300 IGNITE a jelikož chceme odměňovat i za snahu, druhou cenu tričko PUMA Faster than you vyhraje vylosovaný účastník, který naběhá sice méně kilometrů, ale zapojí se do výzvy alespoň jedním platným výběhem. Šance je tedy veliká.

Chcete se zapojit i v budoucnu?

Pokud vás naše výzvy baví, můžete se už teď přihlásit do výzev pro následující měsíce, aby vám neunikla ani jedna.

Na Endomondu jsme také založili výzvy pro následující měsíce (duben, květen a červen), do kterých se můžete přihlásit už teď, abyste na to nemuseli každý měsíc myslet. Úkoly, které budete v daných měsících plnit a ceny, které můžete vyhrát, vždy upřesníme na začátku daného měsíce.

Držíme vám palce a jsme rádi, že běháte s námi.

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Autor:

Nejčtenější

Rebelství vévodkyně Meghan. Co vše dělá proti královským pravidlům

Vévodkyně Meghan (Peacehaven, 3. října 2018)

Přivdala se do královské rodiny, která ji vřele přijala. Mladý pár obdivují miliony lidí a fandí mu i proto, že Meghan...

Měsíce jsem řešila ekzém, diagnóza však zněla Hodgkinův lymfom

Šárka Šteinochrová založila neziskovou organizaci Maminy s rakovinou.

To, co začalo jako svědivý ekzém, se pro mladou maminku Šárku Šteinochrovou změnilo v noční můru zvanou Hodgkinův...

Leklá ryba, otlapkávač nebo svazek mrkví. Co prozradí podání ruky?

Podání ruky

Vlastně na tom nic není. Vždyť dneska se ruka podává pořád – při pozdravu, seznamování, gratulacích, kondolencích nebo...

Jak správně používat parfém? Stačí tři střiky, ale na správné místo

Ilustrační snímek

„Parfém je neviditelný, ale nezbytný a nenahraditelný módní doplněk. Avizuje, že žena přichází, a připomíná, když už...

Menstruace bez vložek a tamponů. Češka nabízí nepropustné kalhotky

Menstruační kalhotky Snuggs

Protože použité menstruační vložky a tampony představují ročně tuny odpadu, rozhodla se Linda Šejdová, že místo běžných...

Další z rubriky

Dietní trendy tohoto léta. Zhubnout se dá i jen tak mimochodem

Ilustrační fotografie

Svět dostává rozum, ve stravování se upouští od nesmyslných vylomenin a na první místo se dostává dobrá kondice....

OBRAZEM: Trojnásobný táta se stal abstinentem a shodil sedmdesát kilo

Darren Scanlon

Čtyřicetiletý Darren Scanlon říká, že jen díky abstinenci dokázal zhubnout nadbytečná kila a vrátil se zpět na váhu,...

Čtyřiasedmdesátiletá návrhářka radí, jak vypadat mladě i bez plastik

Norma Kamali vypadá na svůj věk velmi dobře.

Módní ikona Norma Kamali z New Yorku vypadá ve čtyřiasedmdesáti jako ženy o dvacet let mladší. Za jejím skvělým...

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz