Rozdáváme ceny v únorové výzvě a vyhlašujeme novou. Předežeň Majdu

  15:37aktualizováno  15:37
Únorová výzva je za námi a je na ní vidět, že jste běhali ještě více než v lednu. Máme připravené ceny pro dva vylosované a zároveň startujeme novou výzvu pro měsíc březen. Předběhni Majdu, která po restartu začíná znovu běhat.

Redaktorka Magdaléna „Majda“ Ondrášová vyzývá čtenáře RUUNGO.cz na souboj. | foto: Marek OdstrčilíkRungo.cz

Jestliže lednová výzva měla rekordní účast, únorová se předvedla především vysokým počtem kilometrů na jednoho běžce. V průměru to bylo necelých 85 kilometrů, tedy zhruba o 14 kilometrů na každého z vás více, než v lednu. Je zkrátka vidět, že se rozbíháte, běhá se vám lépe a stanovenou hranici 50 kilometrů jste vzali za svou. Překonalo jí celkem 1032 běžců!

Mám z toho obrovskou radost. Ze všech, kterým se podařilo naběhat více než 50 kilometrů jsme tentokrát vylosovali Pavla Molíka (501. v pořadí výzvy), který získává boty PUMA Speed 300 IGNITE a Janu Valkovou (943. v pořadí výzvy), která se může těšit na funkční tričko PUMA Faster than you. Oběma ze srdce gratulujeme a prosíme, aby se s kontaktními údaji ozvali na e-mail filip.marvan@rungo.cz.

O co se hraje

PUMA Faster than you tričko pánská varianta.
PUMA Faster than you tričko dámská varianta.
PUMA speed 300 IGNITE dámská varianta
PUMA speed 300 IGNITE pánská varianta

Výzva pro měsíc březen: máte za úkol naběhat více kilometrů, než redaktorka RUNGO.cz Magdaléna Ondrášová. Jak jste si mohli přečíst, během uplynulých necelých třech měsíců přestala běhat, aby za pomoci tréninku KB5 dala své tělo do harmonie, posílila jej a provedla tak pomyslný restart. Sice „začíná“, ale tělo si jistě pamatuje proběhané roky. Nebojte se a přidejte se do březnového přátelského zápolení. Rozběhejte a předběhněte Majdu.

Do březnové výzvy „předežeň Majdu“ se zapojíte zde

Z těch komu se podaří naběhat více kilometrů než Majdě, vylosujeme jednoho výherce bot PUMA Speed 300 IGNITE a jelikož chceme odměňovat i za snahu, druhou cenu tričko PUMA Faster than you vyhraje vylosovaný účastník, který naběhá sice méně kilometrů, ale zapojí se do výzvy alespoň jedním platným výběhem. Šance je tedy veliká.

Chcete se zapojit i v budoucnu?

Pokud vás naše výzvy baví, můžete se už teď přihlásit do výzev pro následující měsíce, aby vám neunikla ani jedna.

Na Endomondu jsme také založili výzvy pro následující měsíce (duben, květen a červen), do kterých se můžete přihlásit už teď, abyste na to nemuseli každý měsíc myslet. Úkoly, které budete v daných měsících plnit a ceny, které můžete vyhrát, vždy upřesníme na začátku daného měsíce.

Držíme vám palce a jsme rádi, že běháte s námi.

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Autor:

Nejčtenější

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Když se mu bráním, jsem dolámaná. Ve Výměně manželek tekly slzy

Kristýna se synem Markem a její přítel Pavel žijí v Liberci.

„Přijedeme domů, sbalím si věci a odcházím. S herečkou nebudu,“ končil tentokrát televizní Výměnu manželek Pavel (30)....

Nebrala antikoncepci, aby neztloustla, tak se v sedmnácti stala matkou

„Martinka nechtěla brát antikoncepci, aby nebyla tlustá, tak čekáme miminko,“...

V dalším pokračování Malých lásek jste tentokrát mohli vidět nejen nejmladší rodičku celé série, teprve sedmnáctiletou...

Tomáš se mně nemůže přizpůsobit, musím já, říká Anna Satoranská

Anna Satoranská

Společně se svým otcem Pavlem Maurerem pořádá gastronomické výlety do světa, vydává průvodce po restauracích a pořádá...

Po třech dětech vážila Ludmila skoro metrák. Teď vypadá jako modelka

Osmatřicetiletá Ludmila shodila 25 kilogramů

U nás v rodině měly všechny ženy velké zadky, směje se Ludmila Černá (38), jejíž hmotnost se po narození třetího dítěte...

Další z rubriky

Syrová strava dodá energii a ubere kila. Hlídejte si ale vitamin B12

jídlo, ilustrace, zelenina

Podstatou raw stravy jsou potraviny bez tepelné úpravy, uměle vyrobených tuků, rafinovaných cukrů a chemických přísad,...

S fitness můžete začít i v důchodu, říká sedmašedesátiletá babička

Sharon Mehaleková

Sharon Mehaleková má jedenáct vnoučat, je jí sedmašedesát a chodí do posilovny stejně často jako dvacetileté krásky. S...

Češi dopřávají bio hlavně dětem, na sebe už tolik nemyslí

Ilustrační snímek

Biopotraviny kupuje stále více Čechů, jedná se však především o dětské výživy. Za maso a vejce pro sebe už dospělí...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz