Láska přes internet skončila kvůli trávě

  0:23aktualizováno  0:23
Bylo mi tenkrát necelých dvacet, když jsem si z nudy založila profil na jedné seznamce. Tam jsme se také s Lukášem poznali... Než jsme se ale dali dohromady, museli jsme překonat spoustu problémů.

Internet je pouze začátek, osobně se musíte poznávat stejně (ilustrační foto). | foto: Profimedia.cz


ČTĚTE TÉMA: Láska přes internet

Tenkrát ještě nebyly na netu tolik fotky. Já nevěděla, jak vypadá, ani on to nevěděl o mně. Zaujala mě ale fotka slavné DJky, co měl v profilu, tak jsem ho oslovila. Psali jsme si několikrát denně nejdříve na seznamce, pak e-mailem. Asi za tři týdny jsme si vyměnili telefonní čísla.

Po měsíci a něco jsme se seznámili osobně a přeskočila malá jiskřička. SMSky byly o moc hezčí a dávali jsme si najevo svoje city. Snažili jsme se sejít, ale bohužel to nevycházelo. On byl z Prahy a já z vesnice. Ještě jsem neměla auto, abych za ním mohla jezdit a on moc pracoval.

Musela jsem ho ale vidět, protože jsem na čtvrt roku jela do Anglie a chtěla mu to říct. Vyšlo to až týden před mým odjezdem. Strávili jsme spolu celý den a s těžkým srdcem jsem mu to řekla. V očích se mu objevily slzy a řekl mi: Když jsem tě konečně našel, tak tě zase ztrácím.

Dennodenně mi do Anglie psal, jak mu chybím, a vyznal se mi ze všech citů, to jsem do té doby neznala. Byla jsem tím hrozně dojatá, ale pořád jsem se bála navázat hlubší vztah, protože jsem předtím prožívala jedno zklamání za druhým.

Před návratem z Anglie mi zničehonic přestal psát. Až za tři týdny po mém příjezdu jsme se konečně viděli, ale byl chladnej. Přiznal mi, že potřeboval někoho u sebe, a tak si našel holku na jednu noc. Byla to pro mě strašná rána.

Nahoru a dolů

Nevím proč, ale po měsíci od toho jsme se zase sešli a snažili se vše vyřešit. Povídali jsme si celý den, stále jsme se vlastně skoro vůbec neznali. Zase mi začal vyznávat lásku, začali jsme se opět častěji vídat, ale pořád jsem se bála zavázat.

Jednou nahoře, jednou dole. Tak to bylo stále dokola. Jednou se mu ozvala jeho bývalá, podruhé mě nechal v noci v Praze na ulici, kde mě málem přepadli.

Nechtěla jsem ho už znát, i když mi to bylo dost líto, protože jsem k němu pořád hodně cítila. Naučil mě mluvit tak otevřeně, jak jsem to nikdy předtím s nikým nedokázala. Když začal dělat vše pro to, aby svou chybu napravil, znovu jsem mu podlehla.

Asi po čtyřech měsících, co jsme se takto poznávali, měli se rádi a nenáviděli se, jsme se konečně dali dohromady. Byla to zatím moje největší láska, stačilo se obejmout a cítila jsem ji.

Předsnubní prstýnek

Po měsíci chození jsem u něj poprvé přespala, ale k ničemu intimnímu nedošlo. Nechtěl to prostě pokazit. První intimní doteky následovaly až za další dva měsíce. Každý den to bylo hezčí a hezčí. Moc hezky se o mě staral.

Pak mi jednou koupil prstýnek z kamínků, takový dětský, a říkal, že je to předzásnubní, že jestli to tak půjde dál, bude si mě muset vzít.

Po necelém půlroce jsem se měla jet seznámit s jeho rodiči. Jenže den předtím jsme se hodně pohádali. Už jsem pro něj nebyla osobnost. Měl jednu chybu, kterou jsem zpočátku nevnímala - pořád hulil trávu, a i když se snažil kvůli mně přestat, tak se to ke konci pořád zhoršovalo. Taky mi celou dobu tajil, že přišel o práci.

Na víkend k rodičům jsme sice jeli, ale vůbec jsme se spolu nebavili. Po návratu do Prahy mi řekl, že si dáme pauzu. Já věděla, že to znamená konec.

Dlouho beze mě ale nevydržel. Po čtrnácti dnech mě chtěl znovu vidět. Vše bylo fajn, jako bychom spolu zase chodili, ale vydrželo mu to týden. Pokud jsem se neozvala já, on vůbec. Po měsíci se přestal ozývat úplně a já to vzdala taky.

Až nedávno, po více než dvou letech, jsme na sebe narazili na netu. Psal mi zhulenej přes ICQ a vyčítal mi věci, jako bychom se rozešli včera. Docela mě to mrzelo, ale to hezké už je dávno pryč.

Autor:

Nejčtenější

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Když se mu bráním, jsem dolámaná. Ve Výměně manželek tekly slzy

Kristýna se synem Markem a její přítel Pavel žijí v Liberci.

„Přijedeme domů, sbalím si věci a odcházím. S herečkou nebudu,“ končil tentokrát televizní Výměnu manželek Pavel (30)....

Nebrala antikoncepci, aby neztloustla, tak se v sedmnácti stala matkou

„Martinka nechtěla brát antikoncepci, aby nebyla tlustá, tak čekáme miminko,“...

V dalším pokračování Malých lásek jste tentokrát mohli vidět nejen nejmladší rodičku celé série, teprve sedmnáctiletou...

Vezmi děti a kopni ji do zadku, radila náhradní manželka. Míra poslechl

Jarka poznala Míru, když jí bylo 15 let. Mají spolu dvě děti.

Vztah Jarky s Mírou je před krachem, zatímco Martina s Michalem spolu vrkají jako hrdličky a do Výměny manželek se...

Tomáš se mně nemůže přizpůsobit, musím já, říká Anna Satoranská

Anna Satoranská

Společně se svým otcem Pavlem Maurerem pořádá gastronomické výlety do světa, vydává průvodce po restauracích a pořádá...

Další z rubriky

Dokud můžeme, zůstaneme u rodičů, říká si čím dál víc Čechů. Hlavně muži

Ilustrační snímek

Takzvaný mamahotel, tedy období života mladých lidí, kdy zůstávají dlouhé roky bydlet u rodičů, využívá velké procento...

Každý dokáže zabít, říká psycholog, který pracoval s vojáky

Psycholog Daniel Štrobl

V ordinaci řeší Daniel Štrobl vztahové problémy klientů. Zároveň je však expertem na chování člověka v mezní situaci....

Lucie tráví půl roku na Guadeloupe. Je důležité hlavně žít, říká

Lucie Robinson

Fotografka Lucie Robinson nechtěla trávit s miminkem zimu v Česku, tak začala s rodinou jezdit do Namibii a později na...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz