Týdenní horoskop pro ženy všech znamení od 22. do 28. července

  0:22aktualizováno  0:22
Přečtěte si, co si pro vás připravily hvězdy na tento týden. Nezadané ženy narozené ve Lvu možná najdou lásku, Ryby se vrhnou na uklízení a Vodnářky budou překypovat sebevědomím a dobrou náladou.

Horoskop (ilustrační fotografie) | foto: Profimedia.cz

Rak

Rak 22. 6. – 22. 7.

Horoskopy na každý den

Po dovolené se cítíte jako znovuzrozená a odpočatá. Plná elánu se vrháte do práce, protože se vám po ní už taky tak trošku stýskalo, a najednou máte pocit, že dokážete cokoli. Přesně toto jste už dlouho potřebovala. Cítíte se uvolněná a naladěná na nové výzvy a tak to má být. Jen ať nepřepálíte začátek.

Lev

Lev 23. 7. – 22. 8.

Uvědomte si, že v příštích sedmi dnech vás bude najednou víc vidět, a to jak ve společnosti, tak i v zaměstnání. To vám umožní profesně zazářit, navazovat nové obchodní i přátelské kontakty. Nezadané dokonce dostanou příležitost navázat romantický vztah.

Panna

Panna 23. 8. – 22. 9.

Tento týden poznáte, jak velké máte štěstí, že vaše velká rodina stojí při vás. Nebudete to mít lehké, nějakou dobu se ve svých problémech budete snažit plácat osamocená, ale svěříte se doma a vaši nejbližší vás podrží a podpoří, ať už se pak rozhodnete jakkoli.

Váhy

Váhy 23. 9. – 22. 10.

Máte před sebou dny, které budou přát vaší finanční oblasti. Budete sice muset trošku zariskovat, ale nepochybujte o sobě. Nabídka vydělat si peníze bude lákavá, ale pokud začnete otálet, zvažovat všechna pro i proti, někdo vám ji snadno může vyfouknout před nosem.

Štír

Štír 23. 10. – 22. 11.

Po dlouhé době budete mít zase skvělou náladu. Budete nejen šťastná vy, ale pozitivní energie z vás samotné bude vyzařovat a přenášet se i na ostatní kolem. Budete mít také možnost napravit pár pošramocených vztahů s kamarády, které jste teď trochu zanedbávala.

Střelec

Střelec 23. 11. – 18. 12.

Nejlépe hned v pondělí zaplaťte všechny složenky. Pocit, že nemáte dluhy, vás uklidní a začnete si plnými doušky užívat léto. Konečně můžete relaxovat a čerpat sluneční energii. Nezapomeňte ani na výlety, protože horoskop vám do cesty přivede zajímavé turisty!

Kozoroh

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Pokud se na vás valí nějaké pracovní problémy, neukvapujte se příliš s jejich řešením. Raději si dejte načas a vše pořádně promyslete a proberte s kolegy. Při jednání ve spěchu, pod vlivem emocí, byste mohla přehlédnout podstatné věci a potíže tak ještě vyostřit.

Vodnář

Vodnář 21. 1. – 19. 2.

Celý týden budete překypovat zdravím, sebevědomím a dobrou náladou. A to bude hlavní důvod, proč se vám také bude dařit cokoli, na co sáhnete. Úspěch si nenechejte pokazit ani závistivými pomluvami z okolí. Odvádíte dobrou práci a můžete na sebe být právem pyšná.

Ryby

Ryby 20. 2. – 20. 3.

Popadne vás uklízecí nálada. Touha po uspořádané skříni. Vše, co vám zrovna v tu chvíli bude připadat nepotřebné, poletí z domu. Sice si krásně uklidíte byt a najednou najdete svobodu úložného prostoru, ale mohla byste později některých věcí litovat, tak opatrně!

Beran

Beran 21. 3. – 20. 4.

Můžete se dostat do nejisté situace. Bude se jednat o jen zdánlivě banální spor o podpis nějakého dokumentu nebo pravdivost nějakého vašeho výroku. Mohlo by jít také o závazek, který nebudete schopna splnit. Snažte se hledat střední cestu, nějaký smírný kompromis.

Býk

Býk 21. 4. – 20. 5.

Snažte se každý nápad, který vám prolétne hlavou, hned realizovat anebo alespoň zapsat „do šuplíku“. Jinak je zapomenete, a to by byla škoda! Máte před sebou čas, který přeje novým začátkům. Bude fungovat vaše vrozená intuice a chybět nebude ani kousek štěstíčka.

Blíženci

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

V tomto týdnu na sebe budete náročná. To by tak nevadilo, ale vysoké požadavky budete mít i na své okolí, a tam narazíte. Budete mít tendenci ostatní ovlivňovat a řídit. Pokud jim chybí prostor pro svobodné rozhodování, postupně se k vám někteří lidé otočí zády.

Autor:

Nejčtenější

Zemřela královna sushi Bára Rektorová, podlehla rakovině

Bára Rektorová

Zakladatelka firmy na sushi a maminka dvou synů Bára Rektorová zemřela 11. srpna v kruhu svých nejbližších, jak na...

Andrea Černá: Jako kůl v plotě nežiju, ale pět dětí už porodit nestihnu

Andrea Černá

Přestože Andrea Černá ztvárnila desítky náročných divadelních rolí, pro národ zůstává hlavně Eliškou ze známého filmu...

Trend bio škodí, říká první dáma českého zemědělství Monika Nebeská

Monika Nebeská

Kdysi jako nezkušená městská holka, která se sama starala o malé dítě, vstoupila mezi ostřílené zemědělce, aby udělala...

Na Pacifické hřebenovce jsem věčně hladověla, vzpomíná Lucie Kutrová

Lucie Kutrová

Do dvaceti se kromě školy zajímala jen o módu a večírky. Neuběhla ani kilometr a nechápala, proč lidé chodí třeba na...

Tři potraviny, kterých se v létě můžete bezstarostně přejídat

Některé potraviny se mohou na vašem letním jídelníčku objevovat často,...

Léto velkému přejídání nepřeje. Obepnuté šaty i tílka okamžitě prozradí každý faldík na břiše, krátké sukně a kraťasy...

Další z rubriky

Krizové roky ve vztahu: hned po svatbě a po sedmi letech

Ilustrační snímek

Zatímco dříve se lidé brali na celý život, dnes se podle statistik rozvede každé druhé manželství v České republice....

Chorobná mateřská láska aneb Když ženy ubližují, aby si jich někdo všiml

Matka s novorozencem (ilustrační foto)

Na první pohled vypadají jako milující matky, které se pro své nemocné dítě obětují. Pak se ale ukáže, že ho tahají po...

Příběh čtenářky: Zamilovala jsem se do švagra. Pořád mi pomáhá

Ilustrační snímek

Jsem možná mrcha, ale nemůžu si pomoct, miluju partnera své sestry. Jsem rozvedená, žiju sama s dvěma dětmi. Když jsem...

Prodej domu 3+1, 4+1, Lipník nad Bečvou
Prodej domu 3+1, 4+1, Lipník nad Bečvou

Lipník nad Bečvou - Lipník nad Bečvou I-Město, okres Přerov
2 280 000 Kč

Najdete na iDNES.cz