Nestihl kompletní přeměnu pohlaví, protože otěhotněl a porodil syna

  9:10aktualizováno  9:10
Wyley Simpson (28) před lety býval ženou. Podstupoval hormonální léčbu, nechal si odstranit ňadra a čekalo ho i odstranění ženských genitálií. Přesto otěhotněl a nyní má syna. „Dalšího potomka s partnerem nechceme, lidé nás šikanují,“ říká muž.

Wyley v době otěhotnění už neměl periodu a lékaři mu tvrdili, že v této fázi není možné, aby otěhotněl. S partnerem se tak při styku nechránili. Muž ale i přes nedostavující se menstruaci otěhotněl.

Fotogalerie

„Během těhotenství jsem si vyslechl mnoho nadávek. Lidé mě napadali. Nebylo to příjemné, ale stálo to za to. Přesto jsem rozhodnutý, že další dítě mít nebudu. Pro lidi je nepochopitelné a nepřijatelné vídat v ulicích muže, který je těhotný,“ sdělil pro Daily Mail muž, který chce rozhodně podstoupit kompletní přeměnu pohlaví a nechat si odstranit ženské genitálie.

Syn Rowan se muži narodil císařským řezem a je naprosto zdravý a vede se mu skvěle. Vzhledem k tomu, že si před lety Wyley nechal odstranit ňadra, nebyl schopen kojit a syn je od narození na umělé mléčné výživě. Jeho početí považují Wyley s jeho partnerem za zázrak a jsou šťastní, že se jim narodil zdravý chlapec.

„Když jsem se dozvěděl, že jsem těhotný, plakal jsem a byl jsem v šoku. Nevěděl jsem v tu chvíli, co budeme dělat, byl jsem z toho vyděšený,“ pokračoval.

Wyley Simpson

Wyley Simpson během těhotenství

Bál se, aby bylo dítě v pořádku vzhledem k tomu, jaké hormony bral. Lékaři ho však ujistili o tom, že je dítě v pořádku a všechny testy během těhotenství dopadly výborně.

„Jsem nesmírně šťastný, že jsem se mohl stát tátou. Za to prostě osudu děkuji. Máme doma skvělého syna a jsme na něj pyšní. Začal jsem opět brát mužské hormony, a jsem tak méně emotivní než v těhotenství. Jsem dost nad věcí a ačkoli se stále objevují negativní komentáře lidí, už si z nich nic nedělám. Jsme šťastná rodina,“ říká.

Lidé si ho prý dobírají, že jeho přeměna byla k ničemu, když si prošel něčím, co je hlavně ženská záležitost. „Ano, byl jsem těhotný a to jsou jen ženy. Já si ale nepřipadám o nic méně mužem než předtím. Nyní jsem muž, který porodil dítě a to je celé. Znovu už těhotný nebudu, protože nebudu mít ženské orgány. Líbí se mi, že jsme rodina a možná si v budoucnu ještě jedno dítě adoptujeme,“ dodal.

Autor:

Jaro a zdraví

Využijte krásného počasí a vydejte se pro zdravé pochoutky do přírody. Oblíbený medvědí česnek najde své místo v pomazánkách či domácím pestu. Jako zdravé sladidlo si můžete připravit pampeliškový med.


Nejčtenější

S vědomím smrti žiju teď každý den, říká Veronika Hurdová

Veronika Hurdová

Spisovatelka a autorka blogu Krkavčí matka Veronika Hurdová před třemi lety ovdověla. Doma tehdy měla dvě malé děti...

Fascinují mě muži, kteří milují svou práci, říká mluvčí vlády Jana Adamcová

Jana Adamcová

Moderátorka, kterou si pamatujeme jako sporťačku z TV Nova, a současně manželka režiséra Jiřího Adamce, se nedávno...

Vzala ten nejmenší nůž a bodla třikrát. Teď sedí za pokus o vraždu

Nikola si odsedí pět let ve vězení.

Monika, která zabila svého manžela, není ve věznici Řepy jediná, která na partnera vztáhla ruku. „Třikrát jsem ho...

Squateři přivítali Romanu na svobodě rumem a společně šli žebrat

Romanu přivítala na svobodě láhev rumu a její squaterská rodina.

Vražedkyně jsou podle Nikoly ve vězení ty nejlepší. „Všichni venku se jich bojí, vidí hned samou krev a myslí, že jsou...

Změna jídelníčku nám zlepšila sexuální život, říká kdysi obézní pár

Corey a Marie dnes

Corey a Marie ze Severní Karolíny překonali závislost na jídle a podařilo se jim dohromady shodit přes sto kilogramů....

Další z rubriky

OBRAZEM: Podívejte se, jak šel čas s Joan Collinsovou

Joan Collinsová

Původem britská herečka Joan Collinsová oslavila 23. května 86 narozeniny. Cítí se prý skvěle, nejšťastnější za celý...

Fascinují mě muži, kteří milují svou práci, říká mluvčí vlády Jana Adamcová

Jana Adamcová

Moderátorka, kterou si pamatujeme jako sporťačku z TV Nova, a současně manželka režiséra Jiřího Adamce, se nedávno...

OBRAZEM: Slavné dámy, které zazářily s kudrlinami i rovnými vlasy

Slavné kudrnaté krásky

V minulosti se kudrnaté vlasy hodně nosily, kdo neměl trvalou, byl úplně mimo aktuální trendy. Dnes se účesům meze...

Najdete na iDNES.cz