Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Hledá se nejroztomilejší mazlíček. Posílejte fotky a hrajte o ceny

  8:30aktualizováno  29. února 2024 15:04
Dělá vám společnost čtyřnohý parťák, máte doma andulku, osmáka nebo třeba želvu? Podělte se o snímek svého mazlíčka v čtenářské anketě, která běží každý měsíc. Aktuální kolo ankety najdete pravidelně v rubrice Mazlíčci.
Hledá se nejroztomilejší mazlík měsíce. Není to ten váš? Pošlete fotku a uvidí...

Hledá se nejroztomilejší mazlík měsíce. Není to ten váš? Pošlete fotku a uvidí se. | foto: Getty Images

Do únorového kola ankety dorazila spousta čtenářských fotografií, většinou z psí a kočičí říše, ale objevil se i pestrobarevný papoušek, agama nebo sametově hebký králíček. Děkujeme. Redakce ze snímků vybrala 225 nejlepších, z nich vzešly vítězné fotky tří autorek.

Prohlédněte si nejroztomilejší mazlíčky února

To je pohoda
Argosek rád odpočívá jako Gregorek
Chantalka v říši divů

Jak se hlasovalo? Stačilo z náhodně generovaných dvojic fotografií vybrat vždy tu, která vám připadala roztomilejší nebo vás víc zaujala. Aby bylo hodnocení fotografií co nejférovější, pomáhá s tím hodnocení Elo (viz vysvětlení níže). Hlasovat jste mohli i opakovaně až do 29. února do 12 hodin, kompletní pořadí najdete zde.

V únoru evidentně bodovalo domácí lenošení: na první příčce se umístil snímek s názvem To je pohoda od Kristýny Holčákové. V podobném duchu, tentokrát i s polštářem odpočívá pes na fotografii Šárky Kaslové. Z bronzové příčky zvědavě vykukuje kočičí dáma Chantalka, vyfotila ji Eva Lüftnerová. Gratulujeme! Vítězky budeme kontaktovat, abychom se domluvili na předání lákavých dobrot od značky Purina Pro Plan. Ostatní se mohou zapojit do dalšího kola, bude se opět hrát o kvalitní krmivo pro psy a kočky.

Komerční rámeček
Výhry v anketě Nejroztomilejší mazlíček

Pro únorové kolo ankety Nejroztomilejší mazlíček jsme ve spolupráci se značkou Purina Pro Plan připravili soutěž o granule a kapsičky.

 

1. místo: psí granule PRO PLAN Medium Adult Sensitive Digestion (3 kg, jehněčí), 26 kočičích kapsiček PRO PLAN Cat Delicate (85 g, krůtí) a pohodlná psí deka PRO PLAN (110x90 cm)

2. místo: psí granule PRO PLAN Medium Adult Sensitive Digestion (3 kg, jehněčí) a 13 kočičích kapsiček PRO PLAN Cat Delicate (85 g, krůtí)

3. místo: psí granule PRO PLAN Medium Adult Sensitive Digestion (3 kg, jehněčí)

Suché psí krmivo vybrané pro všechny tři oceněné – PURINA® PRO PLAN® Sensitive Digestion – bylo speciálně vyvinuto pro psy s citlivým trávením. Hlavní složkou jsou kvalitní kousky jehněčího masa a další vysoce stravitelné složky, obiloviny byly pro lepší stravitelnost nahrazeny maniokem. Granule obsahují i probiotika a zlepšují tak rovnováhu střevní mikroflóry.

Deka PRO PLAN® pro vítěze je vhodná pro všechny velikosti plemen, má praktický obal pro cestování a přenášení, spodní vrstvu odolnou proti ušpinění a rozměr 110x90 cm.

Šťavnaté kočičí kapsičky PURINA® PRO PLAN®  Adult Delicate Digestion prokazatelně pomáhají s podporou zdravého zažívání. Krmivo s měkkými kousky krůtího masa kombinuje pečlivě vybrané suroviny, potřebné živiny pro každodenní vitalitu a dlouhotrvající zdraví kočky i lahodnou chuť.

Snímky psů a koček na březen vkládejte ZDE

Zapojit se do dalšího, tedy březnového kola soutěžní ankety Nejroztomilejší mazlíček je snadné. Snímky svých mazlíků – tentokrát jen psů a koček, konkrétně jednu vybranou kvalitní šířkovou fotografii – vložte ZDE. Redakce vybere ty nejlepší fotky zaslané do 14. března 2024 včetně, čtenářské hlasování začne 15. března. Těšíme se na vaše snímky.

Kdo zabodoval v předchozích kolech?

Nejroztomilejší mazlíčky ledna najdete zde

Jak se hlasovalo? Stačilo z náhodně generovaných dvojic fotografií vybrat vždy tu, která vám připadá roztomilejší nebo vás víc zaujme. Aby bylo hodnocení fotografií co nejférovější, pomáhá s tím hodnocení Elo (viz vysvětlení níže). Hlasovat jste mohli i opakovaně až do 31. ledna do 12:00, kompletní pořadí najdete zde.

Z lednových snímků čtenáře nejvíc zaujal vysmátý pes Toby čtenářky Lucie, černý rošťák Dar ze snímku fotografky Vladěny a lenošící Gucci čtenářky Lenky. Gratulujeme, vítězky jsme kontaktovali, peněžní poukázky zaslali.

Toby
Milovaný Dar
Náš Gucci

Lednoví vítězové ankety, zleva: Tobby, Dar a Gucci. Autorkám fotografií gratulujeme.

Komerční rámeček
Výhry pro nejroztomilejší mazlíčky

V lednu 2024 můžete v anketě Nejroztomilejší mazlíček hrát o poukázky na nákup do Super zoo:
1. místo: poukázka v hodnotě 2 000 Kč
2. místo: poukázka v hodnotě 1 000 Kč 
3. místo: poukázka v hodnotě 500 Kč 


Víte přesně, co má váš mazlíček nejraději a co by mu udělalo radost? Vše, co potřebujete, najdete v Super zoo: kvalitní krmiva, pamlsky, doplňky, vybavení, hračky a další chovatelské potřeby. 

Vybírat můžete z těch nejkvalitnějších produktů pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, rybičky a terarijní zvířata. Super zoo klade velký důraz na kvalitu, proto svým zákazníkům nabízí také vlastní značky vyvinuté s láskou ke zvířatům: Elbeville, Ontario, Prospera Plus, Rasco Premium, Repti Planet a další. Pokud si nejste výběrem jistí, odborný personál na prodejnách vám rád pomůže a poradí. Poukázky lze uplatnit na e-shopu a ve více než 180 prodejnách po celé ČR.

Kdo vyhrál v prosinci?

Čtenáři iDNES.cz měli na výběr ze 150 fotografií mazlíčků. Z nich nejvíce zabodovali odpočívající psí kamarádi od Sabiny Pácové.

Kompletní galerie prosincových fotografií

Psst, nerušit!
Sběr šípků
Pozor, letím

Kompletní pořadí všech snímků prosincové anekty najdete také ZDE

Na stříbrné pozici se umístila fotka Zlaty Jandové, která zachytila svého mazlíčka na sněhu u šípkového keře a na bronzové příčce skončil rozlítaný mazlík od Michala Říhy. Výhercům granulí a kapsiček Purina Pro Plan gratulujeme!

Komerční rámeček
Výhry v anketě Nejroztomilejší mazlíček

Pro listopadové a prosincové kolo ankety Nejroztomilejší mazlíček jsme ve spolupráci se značkou Purina Pro Plan připravili soutěž o granule a kapsičky.

 

1. místo: dvanáctikilogramový pytel psích granulí PRO PLAN Medium & Large Adult Sensitive Digestion Grain Free (krůta)
2. místo: tříkilogramový pytel kočičích granulí PRO PLAN Cat Adult Sterilised Renal Plus a 26 kuřecích kapsiček  PRO PLAN Cat Sterilised
3. místo: 26 hovězích kapsiček PRO PLAN Cat Sterilised

Krmivo vybrané pro vítěze - PRO PLAN® Sensitive Digestion - bylo speciálně vyvinuto pro psy s citlivým trávením. Hlavní složkou jsou kvalitní kousky krůtího a další vysoce stravitelné složky, obiloviny byly pro lepší stravitelnost nahrazeny maniokem. Granule obsahují i probiotika a zlepšují tak rovnováhu střevní mikroflóry.

Kočičí granule PRO PLAN® Sterilised Renal Plus obsahují kvalitní kousky lososa, vitamín E, C, beta-karoteny, omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem a arginin, které přispívají ke správnému fungování ledvin. Pomáhá tak kastrovaným kočkám udržet ideální hmotnost, předchází problémům s močovými cestami a chrání zuby před tvorbou plaku a zubního kamene. Také receptura kapsiček PRO PLAN Sterilised byla speciálně navržena tak, aby splňovala potřeby kastrovaných koček. Produkty PRO PLAN Sterilised jsou k dispozici v několika lahodných příchutích. Lze si vybrat z granulí a kapsiček s krůtou, králíkem, kuřetem nebo lososem, ale také s treskou a pstruhem, nebo tuňákem a lososem.

Jak se hlasovalo? Z náhodně generovaných dvojic fotografií opět stačilo vybrat vždy tu, která vám připadá roztomilejší nebo vás víc zaujala. Aby byly výsledky co nejférovější, podílí se na nich i tzv. hodnocení Elo, které se využívá např. v šachu (viz vysvětlení níže).

Kompletní listopadová galerie

Dvě štěstíčka
Dostanu kousek?
Špagetka Eliška

Pro kompletní pořadí všech snímků roztomilých mazlíčků klikněte ZDE

V listopadu čtenáři iDNES.cz vybírali ze 172 fotografií mazlíčků, v galerii najdete celkové pořadí. Vítězně z klání vyšla fotka rotvajlerů od Lukáše Pinty nazvaná Dvě štěstíčka. Stříbrnou příčku získala mlsná doga od Šárky Kaslové a bronz teriérka, kterou zachytila Václava Bušová. Výhercům granulí a kapsiček Purina Pro Plan gratulujeme!

Snímky do prosincového kola vkládejte ZDE

Chcete se pochlubit snímkem svého zvířecího mazlíčka a zapojit se tak do dalšího kola ankety? Je to snadné. Snímky svých mazlíků – konkrétně jednu vybranou kvalitní šířkovou fotografii – vkládejte ZDE. Vaše fotografie může zabodovat v dalším kole ankety. Redakce do něj opět vybere ty nejlepší snímky zaslané do čtvrtka 14. prosince, čtenářské hlasování začne o den později.

Kdo vyhrál v říjnu?

Tento měsíc měli čtenáři iDNES.cz na výběr 210 snímků. Výhercí říjnové ankety získali krabice pro spokojené psy plné dobrot, hraček a dalších překvapení. Vítězně z hlasování vyšla fotka Ireny Volavkové, která zachytila rozdováděnou Berrynku s plyšákem.

Kompletní říjnová galerie mazlíčků

Berrynka
King Forest
Odpolední šlofíček

Pro kompletní pořadí všech snímků roztomilých mazlíčků klikněte ZDE.

Na druhé příčce skončila fotografie kocoura nazvaná King Forest od Ondřeje Brášíka a „bronzový“ snímek psího mazlíka při odpoledním šlofíčku pořídila Tereza Kohoutová. Výhercům spokoboxů gratulujeme!

Komerční rámeček
Výhry pro vítěze říjnového fotoduelu

Tři výherci říjnové ankety Nejroztomilejší mazlíček měsíce získají Spokobox od Spokojeného psa.

Dokážeme zabalit a doručit psí radost? Vybrali jsme ty nejlepší produkty a zabalili je do SPOKOBOXU, krabice plné dobrot, hraček, překvapení, radosti, hravosti… ale i péče a lásky.. Užijte si opravdovou krabičkovou (R)EVOLUCI! Otevřete jeden… a už nebudete chtít přestat. Tak to zkuste!

Pelech prostě občas sám bouchne. Naštěstí pro vás máme široký výběr všeho, co pro vaše chlupáče potřebujete. Ať už mají jakékoliv sny.

I já mám sen. Až vyrostu, budu SPOKOJENÝ PES!

Seznamte se s vítězi předchozích kol

Z téměř stovky fotografií, které byly vybrány do zářijové soutěžní ankety, vás nejvíc zaujala elegantní kočičí lady pod deštníkem. Snímek pořídila Tereza Vojtíšková a nazvala ho Trénink na déšť.

Kompletní zářijová galerie mazlíčků

Trénink na déšť.
Argo
Chyta a Berry
Milovaná Pegynka

Pro kompletní pořadí všech snímků roztomilých mazlíčků klikněte ZDE.

Ve vítězné čtyřce jsou pak německý ovčák Argo, belgičtí ovčáci Chyta a Berry a drobná Pegynka. Knihy putují i k jejich páníčkům: Michalu Řezníčkovi, Miroslavu Šperlovi a paní Blance. Gratulujeme!

Autoři prvních čtyř nejroztomilejších snímků za měsíc září 2023 získali obrazový manuál „Co má kočka na mysli“ k pochopení kočičích gest a chování autorky Brigitte Rauth Widmannové, který vydalo nakladatelství Esence společnosti Euromedia Group.

Z náhodně generovaných dvojic fotografií jste zvolili vždy tu, která vám připadala roztomilejší. K anketě jste se mohli vracet a hlasovat i opakovaně až do posledního srpnového dne. Aby byly výsledky co nejférovější, podílí se na nich i tzv. hodnocení Elo, které se využívá např. v šachu (viz vysvětlení níže).

Nejroztomilejším prázdninovým mazlíčkem se stala rotvajlerka Pegginka, následovaná pudlíkem Bobíkem. Třetí příčku obsadil dlask tlustozobý, který sice není pravý domácí mazlíček, ale na zahradu k autorovi snímku létá často.

Kompletní prázdninovou galerii najdete ZDE

Pro kompletní pořadí všech 130 roztomilých fotografií klikněte ZDE.

Pegginka v den jejích čtvrtých narozenin
Pudlík Bobík z Hrušovan u Brna
Navštívil nás dlask tlustozobý. sice není pravým domácím mazlíčkem, ale často se u nás na zahradě objevuje, takže skoro ano.

Červnové kolo ankety bylo napínavé do poslední chvíle díky přetahování se dvou adeptů o zlatou příčku. Vítěz nakonec vyhrál „o uši“.

Kompletní červnové výsledky si prohlédněte ZDE

Pro kompletní pořadí všech 150 fotografií roztomilých mazlíčků klikněte ZDE

Co to tu narostlo za nové listy? Králík Miky zkoumá, co by mohl smlsnout.
Tara
Sally

Během měsíce lásky pobývali domácí mazlíčci více na čerstvém vzduchu a užívali si jarní paprsky. Z došlých fotek vybrala redakce stovku těch nejlepších a pro ně bylo možné do posledního květnového dne hlasovat.

Kompletní květnovou galerii si prohlédněte ZDE

Pro kompletní pořadí všech 100 fotografií roztomilých mazlíčků klikněte ZDE

Fešanda Polesná
Kocour Charlie
Pupik

Do dubnového kola o nejroztomilejšího mazlíčka dorazily stovky snímků. Z nich redakce vybrala 150 nejlepších, mezi nimi se hlasovalo do 1. května.

Kompletní dubnovou galerii si prohlédněte ZDE

Pro kompletní pořadí všech 150 fotografií roztomilých mazlíčků klikněte ZDE.

Lily a Hubert, naše lásky
Jimmy
Naše zlatíčko Spajki. Je šťastný, že získal druhou šanci a my sdílíme jeho...

Pomyslné zlato získal v dubnu snímek spících psích kamarádů Lily a Huberta, za nimi zabodoval labrador Jimmy. Bronz patří Spajkimu, který u současných majitelů dostal druhou šanci, do první desítky ještě patří dvojice ovčáckých štěňat nebo výmarských ohařů.

Březnové kolo bylo soutěžní – o čtyři balíčky dentálních pamlsků značky Pedigree na čtvrt roku, v hodnotě zhruba pět tisíc korun, se ucházelo přes tři sta fotografií. Které jsou první čtyři vítězné? Pomyslné zlato má rotvajler, který předvádí dentální hygienu s klacíkem, druhý je vysmátý Rio, třetí šestnáctiletý Beník a tím čtvrtým šťastným pejsek Benjamin. Gratulujeme.

Kompletní galerie úžasných psích úsměvů ZDE

Takhle čistíme zoubky
Rio
Beník, 16 let
Benjamin

V únoru jsme chtěli rozhýbat vás i vaše mazlíčky, proto zadání znělo: pošlete snímek vašeho mazlíčka v pohybu. Jenže se po uzávěrce čtenářského hlasování podívejte na kompletní pořadí 150 vybraných fotek: vyhrál lenoch. Abychom mu však nekřivdili, třeba se před tím odpočinkem opravdu hýbal.

Kompletní únorovou galerii si prohlédněte ZDE

Pro kompletní pořadí všech 150 fotek roztomilých mazlíčků klikněte ZDE

Náš lagoťák Toníček (I Birbanti Sul Divano Antonio)
Pohoda
Mňam

Do lednového kola ankety jste posílali svátečně laděné snímky mazlíků u vánočních stromků i lenošivou domácí pohodu. Redakce vybrala ze stovek fotek 150 nejlepších, pro které jste mohli hlasovat do posledního ledna. V kompletní galerii se můžete podívat, kteří mazlíci zabodovali nejvíc.

Kompletní lednovou galerii si prohlédněte ZDE

Pro kompletní pořadí všech 150 fotek roztomilých mazlíčků klikněte ZDE.

Likvidátor dárků
Náš mazlíček Taša
Pes Ronnie, Vánoce 2022

Nejroztomilejším mazlíčkem v prosinci je podle hlasování fenka Amy na sněhu, i druhou a třetí příčku obsadili psi. V první desítce se umístili i lenošící kočky, papoušek či želva. O konečném pořadí i v tomto případě rozhodlo hodnocení Elo, které napomáhá získat co nejférovější výsledek (viz vysvětlení níže).

Kompletní prosincovou galerii si prohlédněte ZDE

Pro kompletní pořadí všech 150 fotek roztomilých mazlíčků klikněte ZDE

Amynka a první letošní sněhulák
De Luxe Baby Orange County
Jimmy a Baby, největší parťáci

V listopadovém kole nejvíc zabodoval halloweenský snímek se štěnětem Uhlíkem, za ním se umístili psí kamarádi Black a White a bronz získala fotka seveřana Saurona.

Kompletní listopadovou galerii si prohlédněte ZDE

Pro kompletní pořadí všech 150 fotek roztomilých mazlíčků klikněte ZDE

Uhlík, kříženec, 8 měsíců
Naší dva miláčkové Black and White
Sauron si užívá podzim.

V říjnu patřila první tři místa rotvajlerům – fence vyhřívající se na sluníčku, houbařce nebo štěněti hrajícímu si se slepicí. Další příčky obsadilo štěně Týnka, kočka odpočívající v houpacím křesle nebo psí kavárenský povaleč.

Kompletní říjnovou galerii si prohlédněte ZDE

Pro kompletní pořadí všech 150 fotografií říjnových mazlíčků klikněte ZDE.

Kobliha se sluní
Houbařka
Alfons a Pipina – blízká setkání třetího druhu

Chcete-li zalistovat fotogalerií roztomilých mazlíčků za září, máte možnost. Vítězné příčky tentokrát opanovala psí smečka.

Kompletní zářijovou galerii si prohlédněte ZDE

Pro kompletní pořadí všech 150 fotografií zářijových mazlíčků klikněte ZDE.

A co čte váš pes? Peggy
Ahoj, jsem Berry, rotvajler x vlčák a je mi 12 let. Nedávno jsem měl operaci (rakovina konečníku)
Apollo, který pomáhá synovi s převozem písku.

Také v srpnové anketě jsme ze stovek zaslaných snímků pečlivě vybrali 150 nejlepších, pro které čtenáři následně hlasovali. Zajímá vás, který mazlík získal nejvíc hlasů? Prohlédněte si srpnovou fotogalerii.

Kompletní srpnovou galerii najdete ZDE

Kopneme si?
Qmax z Pyšel uklízet určitě nebude
Atom – štěňátko entlebušského salašnického psa

Pro srpnové kolo se hlasovalo do 31. 8., jak anketa dopadla, si můžete prohlédnout ZDE. Současně lze zasílat snímky pro zářijovou anketu.

Aby bylo hlasování co nejférovější, spolupodílí se na něm tzv. hodnocení Elo.

Červencová fotogalerie byla opravdu pestrá, v prvním kole ankety se sešlo více než tisíc snímků. A vy si můžete zalistovat, jak dopadlo čtenářské hlasování mezi snímky mláďat i dospělých psů, koček, koní i králíčků.

Kompletní červencovou fotogalerii najdete ZDE

Peggynka se narodila 31. 07. 2019 jako nejmenší štěňátko z celého vrhu. Ráda...
Naše Lili, když dělá uraženou.
Moje lásky

ZDE si zobrazte a prohlédněte kompletní pořadí všech 1020 snímků ve fotogalerii, kromě běžných mazlíčků jako jsou psi a kočky, tam najdete i plazy či koně.

Elo je fér hodnocení, jako v šachu

Pokud hrajete třeba šachy, je vám tento způsob známý. Právě u hry černých proti bílým systém hodnotí výkonnost hráče nebo týmu na základě výsledků jeho her. Dá se aplikovat na jakoukoli hru dvojic nebo družstev: rozdíl v bodech Elo určuje, jak velkou pravděpodobnost výhry daný hráč (soutěžící) má. Jak Elo funguje, se dozvíte v tomto PDF dokumentu.

Autor:

Krmítko v americkém Ohiu

  • Nejčtenější

Chystáte se sázet brambory? Zkuste to letos nastojato

19. dubna 2024

Brambory se obvykle sázejí podle nadmořské výšky a odrůdy od dubna do května. V novém pořadu...

Vybírejte nejroztomilejší dubnové kočky a psy. Rozdělí si krmivo za 10 tisíc

2. dubna 2024  7:02,  aktualizováno  15.4 9:14

Hlasování v dubnovém kole čtenářské fotografické soutěže o nejroztomilejší psy a kočky je tu....

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Podkroví se v létě může proměnit v peklo. Jak udržet snesitelnou teplotu

15. dubna 2024

Podkroví nabízí nevšední prostor, kde může být velmi příjemné trávit čas. Někteří mají pod střechou...

Venkovská zahrada, kde se moderní s respektem snoubí s kouzlem starých časů

16. dubna 2024

Zrekonstruujte starý dům na venkově ruku v ruce se starou zahradou tak, abyste zachovali jejich...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Potěšte se kvetoucími keři. Vybírejte, který by se hodil na vaši zahradu

18. dubna 2024

Není nic krásnějšího, než se projít zahradou nebo parkem, ve kterých na jaře kvetou květiny a keře....

Jediné kuře a rázem máte s minimálními náklady oběd pro početnou rodinu

21. dubna 2024

Vyplatí se koupit kuře v celku a naporcovat si ho sami, protože celé kuře běžně získáte i za cenu...

Čokoládové lanýže? Hodně lidí se ptá, zda je v nich opravdu houba, líčí výrobce

20. dubna 2024

Premium Největšího výrobce řemeslné čokolády v Česku, Čokoládovnu Janek, založil před lety Václav Durďák s...

Oblíbený trik dvou druhů našich užovek? V ohrožení předvedou páchnoucí mrtvolu

20. dubna 2024

Žijí kolem nás, mnohdy o nich ani nevíme, přesto je příroda potřebuje a měli bychom za ně být rádi...

Chystáte se sázet brambory? Zkuste to letos nastojato

19. dubna 2024

Brambory se obvykle sázejí podle nadmořské výšky a odrůdy od dubna do května. V novém pořadu...

Manželé Babišovi se rozcházejí, přejí si zachovat rodinnou harmonii

Podnikatel, předseda ANO a bývalý premiér Andrej Babiš (69) s manželkou Monikou (49) v pátek oznámili, že se...

Sexy Sandra Nováková pózovala pro Playboy. Focení schválil manžel

Herečka Sandra Nováková už několikrát při natáčení dokázala, že s odhalováním nemá problém. V minulosti přitom tvrdila,...

Charlotte spí na Hlaváku mezi feťáky, dluží spoustě lidí, říká matka Štikové

Charlotte Štiková (27) před rokem oznámila, že zhubla šedesát kilo. Na aktuálních fotkách, které sdílela na Instagramu...

Vykrojené trikoty budí emoce. Olympijská kolekce Nike je prý sexistická

Velkou kritiku vyvolala kolekce, kterou pro olympijský tým amerických atletek navrhla značka Nike. Pozornost vzbudily...

Ve StarDance zatančí Vondráčková, Paulová, hvězda Kukaček i mistryně světa

Tuzemská verze celosvětově mimořádně úspěšné soutěže StarDance britské veřejnoprávní televizní společnosti BBC se už na...