Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

  10:40aktualizováno  10:40
Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala si vylepšit ňadra, rty, nos, upravit tvar obličeje a také podstoupila liposukci. A mimo to se rozhodla i pro zvětšení pozadí. Zákrok však nedopadl dobře a Elina tvrdí, že má zničený život.

Žena toužila po dokonalém pozadí, které mají světové topmodelky. Nejprve se rozhodla pro tvar pozadí, který má profesionální celebrita Kim Kardashianová, pak však změnila názor a nechala si do pozadí vpravit menší silikonové implantáty.

Fotogalerie

Ty ovšem její tělo nepřijalo tak, jak by mělo, a implantáty se pod kůží začaly volně pohybovat. Mohla s nimi hýbat do všech stran. Když si na sebe vzala upnuté kalhoty, bylo jasně vidět, jak se na jejím pozadí implantáty rýsují.

Vzhledem k tomu, že měla po poslední operaci problémy, plastičtí chirurgové se báli další zákrok provést. Nakonec museli přistoupit k radikálnímu kroku a implantáty úplně odstranit. Hrozily větší komplikace. Kdyby se implantát poškodil, mohl by se silikon dostat do těla a vytvořit zánět, nebo zavinit otravu krve.

„Zničilo mi to život i vztah. S tím se nedalo žít. Chtěla jsem, abych měla dokonalé pozadí, a místo toho jsem vypadala jako obluda. Usilovala jsem o kariéru v médiích a takto bych si o tom mohla nechat jen zdát,“ postěžovala si pro The Sun modelka, kterou před poslední operací lékaři dopředu varovali. 

Elina Romasenková

Elina byla z výsledku operace nešťastná.

„Všechny předešlé operace dopadly dobře. Neviděla jsem v tom problém. Neměla jsem strach. Uznávám však, že to zřejmě byla chyba. A také myslím, že lékaři neodvedli dobou práci,“ pokračovala.

Ti ovšem tvrdí, že nikde nechybovali. Tělo ženy už zkrátka tolik operací nezvládlo a dopředu prý každého pacienta varují, že velké množství plastických operací nedoporučují. Na velký počet zákroků v minulosti doplatil například i zesnulý zpěvák Michael Jackson, kterému se začal bortit nos.

„Stává se, že lidé celý život podstupují plastické operace a ta poslední dopadne katastrofálně. Riziko je zde vždy. Ale jsem si jist, že v tomto případě lékaři chybu neudělali. Dáma by si jen měla rozmyslet, zda se ještě někdy v budoucnu do takové operace pouštět,“ sdělil plastický chirurg James Conor, který se případem Eliny zabýval.

Autor:

Nejčtenější

Pití už jsem sama nedokázala zastavit, říká Michaela Duffková

Michaela Duffková

Když se před rokem Michaela Duffková rozhodla skoncovat se závislostí na alkoholu, v krvi měla více než dvě promile. Od...

Nebojte se prošlých potravin, o rok déle vydrží mouka, hořčice i káva

Ilustrační snímek

Prošlé potraviny nevyhazujte. Můžete je klidně sníst i dlouho po datu, které ohraničuje jejich minimální trvanlivost....

Krmí dítě podle tabulek, kritizovala rodiče náhradní manželka

Jídlo pro Leontýnku patří i na sociální sítě.

Bára je se svým životem spokojená. Žije s manželem a roční dcerou Leontýnkou v novém vlastním domě u Tábora a přesně...

Dcera miliardáře se přiznala k roli v sektě, která sexuálně zneužívala ženy

Clare Bronfmanová u soudu (New York, 19. dubna 2019)

Dcera kanadsko-amerického miliardáře Edgara Bronfmana se přiznala ke své roli v sektě, která sexuálně zneužívala ženy....

Někdo se zbláznil, říkal si u scénáře Kameňáku herec Václav Vydra

Václav Vydra

Tvrdil, že touží být hasičem či ošetřovatelem v zoo. Jen ne hercem. Podvědomě chtěl uniknout srovnávání s členy své...

Další z rubriky

Pití už jsem sama nedokázala zastavit, říká Michaela Duffková

Michaela Duffková

Když se před rokem Michaela Duffková rozhodla skoncovat se závislostí na alkoholu, v krvi měla více než dvě promile. Od...

Deprese ze zneužívání žena zaháněla jídlem a vážila dvě stě kilo

Kelley Gunterová

Kelley Gunterová (54) z USA od dětství do puberty musela snášet sexuální zneužívání od svého strýce. Strach a stud...

Prvý frajer. Co čeká partnera nové slovenské prezidentky?

Slováci ve volbách rozhodují o budoucí hlavě státu. Zuzana Čaputová odvolila v...

Být první prezidentkou Slovenska je jedna věc. Být partnerem první prezidentky, to je zase jiná věc. Umělec Peter...

Najdete na iDNES.cz