Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

  10:40aktualizováno  10:40
Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala si vylepšit ňadra, rty, nos, upravit tvar obličeje a také podstoupila liposukci. A mimo to se rozhodla i pro zvětšení pozadí. Zákrok však nedopadl dobře a Elina tvrdí, že má zničený život.

Žena toužila po dokonalém pozadí, které mají světové topmodelky. Nejprve se rozhodla pro tvar pozadí, který má profesionální celebrita Kim Kardashianová, pak však změnila názor a nechala si do pozadí vpravit menší silikonové implantáty.

Fotogalerie

Ty ovšem její tělo nepřijalo tak, jak by mělo, a implantáty se pod kůží začaly volně pohybovat. Mohla s nimi hýbat do všech stran. Když si na sebe vzala upnuté kalhoty, bylo jasně vidět, jak se na jejím pozadí implantáty rýsují.

Vzhledem k tomu, že měla po poslední operaci problémy, plastičtí chirurgové se báli další zákrok provést. Nakonec museli přistoupit k radikálnímu kroku a implantáty úplně odstranit. Hrozily větší komplikace. Kdyby se implantát poškodil, mohl by se silikon dostat do těla a vytvořit zánět, nebo zavinit otravu krve.

„Zničilo mi to život i vztah. S tím se nedalo žít. Chtěla jsem, abych měla dokonalé pozadí, a místo toho jsem vypadala jako obluda. Usilovala jsem o kariéru v médiích a takto bych si o tom mohla nechat jen zdát,“ postěžovala si pro The Sun modelka, kterou před poslední operací lékaři dopředu varovali. 

Elina Romasenková

Elina byla z výsledku operace nešťastná.

„Všechny předešlé operace dopadly dobře. Neviděla jsem v tom problém. Neměla jsem strach. Uznávám však, že to zřejmě byla chyba. A také myslím, že lékaři neodvedli dobou práci,“ pokračovala.

Ti ovšem tvrdí, že nikde nechybovali. Tělo ženy už zkrátka tolik operací nezvládlo a dopředu prý každého pacienta varují, že velké množství plastických operací nedoporučují. Na velký počet zákroků v minulosti doplatil například i zesnulý zpěvák Michael Jackson, kterému se začal bortit nos.

„Stává se, že lidé celý život podstupují plastické operace a ta poslední dopadne katastrofálně. Riziko je zde vždy. Ale jsem si jist, že v tomto případě lékaři chybu neudělali. Dáma by si jen měla rozmyslet, zda se ještě někdy v budoucnu do takové operace pouštět,“ sdělil plastický chirurg James Conor, který se případem Eliny zabýval.

Autor:

Nejčtenější

Potravinová pyramida je omyl moderní výživy, říká Margit Slimáková

Margit Slimáková, výživová specialistka

Studium farmacie úspěšně dokončila, ale už na škole byla rozhodnutá, že pro farmaceutický průmysl pracovat nebude. Víc...

Pořádek přerostl v teror. Sbal holku a uteč, radila vyměněná manželka

Patrik svou ženu Veroniku miluje, ale pořádek v bytě ještě víc.

Šestadvacetiletý sanitář Patrik je tak posedlý pořádkem, že diváci reality show Výměna manželek mohli u televize snad i...

Příběh Patrika: Žena opustila mne i dceru, ale stejně se stále vrací

Ilustrační snímek

Dva roky moje manželka udržovala milenecký vztah s jiným mužem. Když to na ni prasklo, rozhodla se pro něj. Bez...

Manuál, jak se co nejrychleji zbavit nachlazení

Ilustrační fotografie

Když zakročíte včas, můžete nejenom zmírnit průběh nachlazení, ale i podstatně zkrátit dobu, kdy vám je špatně. Co...

Průzkum: muži dávají přednost ženám s hustým obočím. Na sex i na vztah

Cara Delevingne je současnou nejžádanější modelkou světa. Angličanka s výrazným...

Ženy s hustým obočím mají podle vědců v krvi vyšší hladinu pohlavních hormonů a bývají sexuálně náruživější. Proto se...

Další z rubriky

Potravinová pyramida je omyl moderní výživy, říká Margit Slimáková

Margit Slimáková, výživová specialistka

Studium farmacie úspěšně dokončila, ale už na škole byla rozhodnutá, že pro farmaceutický průmysl pracovat nebude. Víc...

ANKETA: Zvolte ženu roku 2018

ANKETA: Zvolte ženu roku 2018

Každý týden vám krátce představujeme zajímavé ženy a s tou, která od vás loni za každý měsíc dostala nejvíc hlasů, jsme...

Vánoční sbírka pomohla lépe žít Natálii, Milošovi i Adamovi. Děkujeme

Miloš i Natálie se díky vánoční sbírce dočkají nové bionické protézy.

Díky vám, čtenářům iDNES.cz, kteří jste poslali peníze do vánoční sbírky, dostane bionickou protézu čtrnáctiletá...

Najdete na iDNES.cz