Střely mimo: 0:3.
Rohy: 5:2.
Ofsajdy: 0:1.
Fauly: 12:8.

Wolves si připsali důležitou výhru nad Brentfordem. Tříbodový zisk ve druhé půli ještě potvrdil Hwang Hi-čchan po krásné akci Matheuse Nunese. Wolverhapton se tak vzdálil od sestupových příček už na rozdíl 7 bodů, a může tak být zase o něco klidnější. Konečný stav utkání tedy je 2:0 pro domácí Wolverhampton Wanderers.

Gomes
73. min Traoré
5 Lemina
Lemina
89. min Neto
21 Sarabia
Sarabia
64. min Hwang Hi-čchan
12 Cunha
Cunha
89. min Bueno
29 Costa
Costa
73. min Moutinho

Brentford FCBrentford FC(4-4-2)

1 Raya
Raya
2 Hickey
Hickey
74. min Baptiste
Pinnock
16 Mee
Mee
3 Henry
Henry
74. min Ghoddos
10 Dasilva
Dasilva
61. min Damsgaard
Nørgaard
8 Jensen
Jensen
61. min Janelt
19 Mbeumo
Mbeumo
17 Toney
Toney
9 Schade
Schade
61. min Wissa

90+4

Další sympatický průnik Ivana Toneyho. Ani tentokrát z toho však nebude branka. Třetí nejlepší střelec Premier League vybojoval alespoň rohový kop.

90+3

Ivan Toney se dostal do výborné střelecké pozice a mířil do horních pater Sáho branky. Bohužel pro něj a jeho tým střela orazítkovala pouze horní tyčku.

90+1

Ztráta těsně před pokutovým územím přisuzuje míč zpět na kopačky hráčů Wolverhamptonu.

90+1

Paul Tierney se rozhodl nad rámec základní hrací doby nastavit 5 minut.

89

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází Mario Lemina, přichází Pedro Neto,
ze hřiště odchází Matheus Cunha, přichází Hugo Bueno.

87

Pokus o překvapení Josého Sá se nezdařil. Dalekonosná střela neměla dostatečnou výšku ani razanci, aby brankáře domácích překonala.

86

Faul zastavuje útočné snažení domácího celku.

84

Možná jedna z posledních šancí na snížení nebyla využita. José Sá se proti Mbeumově hlavičce vyznamenal i přes to, že byla dobře mířena do dolního rohu.

82

Brentford drží míč na kopačkách a může hledat mezírky v obraně Wolves.

80

Wolves s rozehrávkou nikterak nespěchají. Poslední tři minuty drží míč na své polovině. Hosté se odhodlali k napadání ovšem až teď a hned z toho mohla být nebezpečná situace. Toney zahnal Josého Sá do úzkých, ale nakonec míč nezískal.

77

Leminova střela bez přípravy mířila pouze do středu branky. V tomto místě operoval připravený David Raya.

75

Wolves ovládají dění na hřišti.

74

Střídání v týmu Brentford FC:
ze hřiště odchází Rico Henry, přichází Sámán Ghoddos,
ze hřiště odchází Aaron Hickey, přichází Shandon Baptiste.

73

ze hřiště odchází Diego Costa, přichází João Moutinho,
ze hřiště odchází João Gomes, přichází Adama Traoré.

69

Wolves právě vstřelili branku!
HWANG HI-ČCHAN navyšuje vedení domácích! Majoritní podíl na brance ovšem měl Matheus Nunes, který prošel mezi trojicí bránících hráčů Brentfordu jako nůž máslem a poslal míč do pokutového území. Tam už si ho po odrazu našel korejský útočník a nasměroval ho do branky.

68

Ošetřování Craiga Dawsona pozdrželo na chvíli hru. Hráč je ovšem už v pořádku a zápas může pokračovat.

66

José Sá si šel pro centr z pravé strany hřiště, ale zachyboval. Pro Wolves štěstí, že v ose následné střely byl Kilman, jinak by pravděpodobně míč zaplul mezi tři tyče.

64

Damsgaard ukázal, že rozhodně může být hráčem, který bude v posledních minutách dělat problémy obraně Wolves. Krásně si prohodil Costu a přenesl hru na volného Wissu. Spolupráce dvou nově příchozích hráčů přinesla nakonec centr, který ovšem nevyústil v ohrožení branky Wolverhamptonu.

64

ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Hwang Hi-čchan.

62

Thomas Frank sáhl rovnou ke třem změnám. Uvidíme jestli trojice vyvolených dokáže více zaměstnat obranu domácích.

61

ze hřiště odchází Kevin Schade, přichází Yoane Wissa,
ze hřiště odchází Mathias Jensen, přichází Vitaly Janelt,
ze hřiště odchází Josh Dasilva, přichází Mikkel Damsgaard.

60

Dasilva hledal hlavy svých spoluhráčů nadýchaným centrem. Ohrožení branky se ovšem nekoná.

59

Wolves dlouho drželi míč na svých kopačkách a dopředu se nijak nehnali. Teď jejich klid ovšem přerušil Toti, který ztrácí míč u postranní čáry.

57

Matheus Nunes se nebál vystřelit z velké dálky. Pokus sice odvážný, ale nepotkal se s úspěchem, když Raya bez větších problémů chytil letící míč.

55

Domácí fanoušci se cítí ukřivděně, a tak Pulu Tierneymu dávají najevo, že se jim nelíbí jeho výkon v dnešním utkání.

52

Dvě sporné situace v pokutovém území po sobě. Ani jednu však Paul Tierney ani ve spolupráci s VARem neposoudil jako penaltovou, a tak hra k nelibosti domácích fanoušků bude pokračovat bez pokutového kopu.

50

Velká šance pro Wolverhampton! Cunha nejdříve pěkně přenesl těžiště hry na pravou stranu, kde operoval Semedo. Portugalec poté našel volného SIlvu, který pořádně zaměstnal Davida Rayu.

48

Josh Dasilva rychlým přízemním centrem hledal spoluhráče pohybující se před malým vápnem. Skvěle ovšem zasáhl José Sá, a tak se spoluhráči Dasilvy k míči nedostali.

46

Domácí míč krátce po rozehrávce ztrácejí. Svěřenci Thomase Franka vybojovali autové vhazování.

46

Začal druhý poločas.

Wolves působili v prvním poločase svěžeji, což se také odrazilo na výsledku . Domácí se vedení ujali v 27. minutě, kdy míč do sítě dotlačil Diego Costa, který zaznamenal svůj první ligový zásah ve Wolves. Stav po první půli tedy je 1:0 pro domácí Wolverhampton Wanderers.

45+2

První poločas skončil.

45+1

Rozhodčí Tierney nastavuje nad rámec prvního poločasu dvě minuty.

45

Skvělý přechod do útoku teď předvedli Londýňané, když se dostali na pohled jednoduše z tlaku domácích a mohli startovat do útoku. Poté ovšem přišla nepřesnost, která celou akci zhatila.

43

Další útočná akce Brentfordu byla ukončena rozhodčím. Píská se hra rukou.

42

Ivan Toney po zásahu do hlavy chvíli zůstal ležet na trávníku. Naštěstí však už je na nohou a v zápase bude pokračovat.

41

Mbeumo po neúspěšném centru využil odraženého míče ke střele, která ale neměla gólové parametry a skončila na tribuně za brankou Josého Sá.

38

Přímý kop z pozice ideální pro centr vyřešili hosté překvapivě přihrávkou po zemi. Obrana Wolverhamptonu však byla i na tuto variantu připravená a Toneymu znemožnila zakončení.

36

Schade svým centrem našel pouze blokujícího Leminu, který míč sráží na rohový kop.

35
Karty

Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (João Gomes).

35

Brentford si po dlouhé době také užívá míče na svých kopačkách. Kvalitní obrana Vlků však vyhnala hosty zpět na obranou polovinu.

33

Semedův centr končí pouze v rukavicích brankáře Brentfordu.

32

Wolverhampton má v posledních minutách jasně více ze hry.

31

Kvalitní mezihra posouvá Vlky na soupeřovu polovinu.

30

David Raya si zahrával s ohněm, když připustil, aby se mu při rozehrávce Diego Costa nalepil na záda. Naštěstí pro Brentford situaci zvládl.

27

DIEGO COSTA rozradostněl domácí fanoušky. Wolves rychlým přechodem rozhodili obranu soupeře, následně přišla přihrávka španělského střelce, který i přes blok Christiana Nørgaarda dotlačil míč do sítě.

26

Sarabia ve snaze vybojovat balon fauloval Ethana Pinnocka.

25

Ivan Toney pálí pouze do bloku domácích.

23

Nebezpečná situace také na druhé straně. Ivan Toney se natahoval po příhodně odraženém míči, ale branku netrefil.

22

Diego Costa v nebezpečné pozici levou nohou zakončoval na vzdálenější tyč, ale na jeho pokus si počíhal připravený Raya. Důležitý zákrok.

21

Wolves se postupným útokem přibližují k brance Brentfordu.

19

Sarabia si vybral místo centru shození na kraj velkého vápna, což nebyla nejlepší volba. Brentford odklidil míč do bezpečí, navíc přišel faul na Mbeuma, a tak se hosté s míče zhostí.

18

Po vysoko letícím centru se natahoval Matheus Nunes. Míč však neusměrnil.

16

Dlouhý hod do pokutového území nakonec nezpůsobil větší problémy. Hlavička Toneyho nebyla razantní, a tak José Sá svírá míč ve svých rukavicích.

15

Toti svým odkopem do zámezí přerušuje hru, která byla v posledních minutách trošku neurovnaná.

13

Matheus Cunha z ostrého úhlu ještě zkusil přízemní střelou obstřelit Rayu. To se mu ovšem nepovedlo. Raya byl připravený.

12
Karty

Žlutá karta pro tým Brentford FC (Mathias Jensen).

12

Matheus Nunes krásným individuálním průnikem nastartoval rychlý brejk domácích Wolves, který byl ovšem rychle přerušen. Za záchranou brzdu zatáhl Mathias Jensen, který si tak po zásluze odnáší první žlutou kartu zápasu.

10

Hosté si pod tlakem poradili skvěle. Při rozehrávce zachovali chladnou hlavu, když si pomohli přihrávkou na svého brankáře.

8

Kilman pokryl míč mířící do zámezí před dotírajícím útočníkem hostů. Sá bude rozehrávat.

7

Brentford si poprvé v zápase výrazněji užívá míče. K brance Josého Sá má však ještě dalekou cestu.

5

Wolves budou zahrávat svůj druhý roh v zápase.

4

Kevin Schade se zmocnil míče na půli hřiště a pokusil se sám proniknout blíže k brance Josého Sá. Obrana Wolves však zapracovala dobře, a Schade tak míč brzy ztrácí.

2

Obrana Brentfordu nejdříve dobře zapracovala, když se obětavě vrhala do střel z kopaček domácích Vlků. Pak se ale k míči dostal Mario Lemina, který utaženou střelou pořádně protáhl Rayu. Skvělý zákrok brankáře Brentfordu.

1

Hosté se ihned po výkopu dlouhým nákopem dostali na půli svého soupeře. Po nepřesném centru z pravé strany hřiště ovšem akce končí.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Wolverhampton Wanderers: Sá – Semedo, Dawson, Kilman (C), Toti – Nunes, J. Gomes, Lemina, Sarabia – Cunha, D. Costa.
Náhradníci: Bentley – Collins, Bueno, Podence, Moutinho, Hodge, P. Neto, Hwang Hi-čchan, A. Traoré.
Trenér: Julen Lopetegui

Brentford FC: Raya – Hickey, Pinnock, Mee, Henry – Dasilva, Nørgaard (C), Jensen, Mbeumo – Toney, Schade.
Náhradníci: Strakoša – Jørgensen, Roerslev, Wissa, Onyeka, Damsgaard, Baptiste, Janelt, Ghoddos.
Trenér: Thomas Frank

Rozhodčí: Tierney – Davies, Ledger.

Hezké sobotní odpoledne, Premier League 31. kolem soubojem týmů ze středu tabulku. Wolverhampton bude chtít navázat na šokujícím vítězstvím nad Chelsea. Brendtford naopak v posledních utkáních bral dvě prohry, seč proti United a Newcastlu. Tabulkovým favoritem ovšem jsou devátí hosté, Wolves se drží na 13. místě. Startujeme v 16:00!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.