Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Far Cry 5

Předplatitelé Game Passu si brzy zahrají FIFU 22 a střílečku Far Cry 5

V předplatném Game Pass se objeví fotbal FIFA 22, střílečka Far Cry 5 a na počítačích si už nyní můžete zahrát strategii Total War: Three Kingdoms.

22. června 2022  12:34

ANKETA: Co budete hrát, číst či sledovat o víkendu?

Prozraďte, na které hry, knížky, komiksy, seriály či filmy se chystáte o víkendu. Na vaše tipy se těšíme v diskusi pod článkem.

6. listopadu 2021

Zahrajte si o víkendu skvělý Far Cry 5 zdarma

Kdybyste náhodou neměli na víkend žádné plány, můžete jej celý strávit u skvělé střílečky Far Cry 5, která je až do pondělí k dispozici zdarma. Za tu dobu se dá odehrát i celá příběhová kampaň.

5. srpna 2021  12:49

Počet hráčů The Division 2 překročil 40 milionů, chystá se nový obsah

Ačkoliv post-apokalyptický looter shooter The Division 2 nesplnil interní očekávání, Ubisoft hru neodepsal a na letošní rok slibuje další várku nového obsahu.

8. března 2021  13:35

Ochráncům zvířat vadí lov ryb a chytání motýlů v dětské videohře

Organizace PETA vydala na svých stránkách oficiální doporučení, co byste měli a neměli dělat ve hře Animal Crossing. Jedna z nejroztomilejších a nejmírumilovnějších her, jaké v posledních letech...

25. března 2020  11:38

Vývojáři Lords of the Fallen 2 neodvádí dobrou práci a budou nahrazeni

Lord of the Fallen 2 vypadá na další z těch proklatých her, jejichž problematický vývoj trvá tak dlouho, až už na ně zapomenou i ti největší fanouškové.

20. května 2019  14:55

Ubisoftu se daří, Far Cry vydělává víc než Assassin’s Creed

Vydavatelství Ubisoft sází především na obrovské do detailů propracované světy. Loni poměrně překvapivě přilákala více hráčů Montana z Far Cry než starověké Řecko z Assassin’s Creed.

15. února 2019  12:30

Nastává herní svátek, vychází rovnou několik netrpělivě očekávaných pecek

Herní průmysl dnes zažívá jedno z nejbohatších období roku, protože vychází rovnou několik titulů, na které jsme se již dlouho těšili. Vyberete si?

15. února 2019

VIDEO: Hraný trailer na Far Cry New Dawn. Co nám chce Ubisoft říct?

Live action trailer na připravovanou střílečku Far Cry New Dawn představuje hlavní padouchy, sestry Mickey a Lou. Oproti loňským videím k Far Cry 5 je však bez nápadu i pointy.

6. února 2019  15:55

RECENZE: Far Cry 5 se loučí masakrem zombíků, paroduje béčkové filmy

Třetí přídavek k povedené střílečce Far Cry 5 nazvaný Dead Living Zombies se zaměřuje na zombíky a všechna možná i nemožná klišé z béčkových filmů.

4. září 2018

RECENZE: Far Cry 5 na Marsu baví vtipem a nudí zbraněmi

V Lost on Mars, jak se jmenuje druhý přídavek pro akci Far Cry 5 , se vydáme na rudou planetu bojovat proti arachnidům. Ačkoliv po příběhové stránce je to šílenost v tom dobrém slova smyslu, zbraně...

19. července 2018

S Far Cry 5 se vydáme 17. července na Mars zastavit invazi vetřelců

Zatímco v prvním placeném DLC ke střílečce Far Cry 5 jsme zažili válku ve Vietnamu, ve druhém se vydáme ještě dál. Opustíme totiž Zemi, abychom přímo na rudé planetě zastavili invazi vetřelců.

11. července 2018  10:35

RECENZE: Far Cry 5 ve Vietnamu jde cestou Ramba, tiché zabíjení netřeba

Hours of Darkness je první placené rozšíření střílečky Far Cry 5. Jako jednohubka na dvě až tři hodiny svůj účel splní. Škoda jen, že tvůrci nešli ještě o kus dál.

8. června 2018

Vzhůru do Vietnamu. První přídavek k Far Cry 5 vyjde začátkem června

První placené rozšíření střílečky Far Cry 5 se jmenuje Hours of Darkness, vyjde 5. června a podíváme se v něm do Vietnamu během války.

25. května 2018

Český Kingdom Come hraje o 95 % méně lidí než před dvěma měsíci

Během uplynulého víkendu si české RPG v jednu chvíli zapnulo maximálně 3600 hráčů najednou, což je takřka 95% pokles od čísel, která hra zaznamenala po vydání.

2. května 2018  11:05

Střílečka Far Cry 5 je prodejní trhák

Střílečka Far Cry 5 je opět nejprodávanější krabicová hra týdne v Británii. Skvěle si ovšem vede i celosvětově.

9. dubna 2018  14:31

Který díl střílečky Far Cry vás bavil nejvíc a proč?

V rámci série stříleček Far Cry jsme navštívili tropický ostrov, africkou savanu, pravěk, Himálaj i současnou Montanu. Napište nám do diskuze, který díl vás bavil nejvíc a proč.

7. dubna 2018

Video porovnává detaily ve Far Cry 2 s Far Cry 5

Far Cry 5 je nádherná hra s okouzlující přírodou americké Montany, Far Cry 2 zasazený do africké savany šel ovšem v některých aspektech dál.

5. dubna 2018  11:01

VIDEO: Sledujte půlhodinový hraný film Far Cry 5: Inside Eden’s Gate

Filmový prequel ke střílečce Far Cry 5 mohli dosud oficiálně zhlédnout pouze předplatitelé videotéky Amazon Prime, nyní je na YouTube k dispozici všem divákům. Podívejte se.

5. dubna 2018

Nechali jste se nachytat? Představujeme nejlepší letošní herní apríly

Ani letošní 1. duben se neobešel bez tradičních vtípků herních vydavatelů. Pojďte se podívat na náš výběr těch nejlepších. U některých z nich je opravdu škoda, že jde jen o vtip, protože předložený...

3. dubna 2018  11:03

RECENZE: Far Cry 5 nezklamal, boj proti násilné sektě je zábava až do konce

V americké Montaně nemají jen krásnou přírodu, ale také násilnou sektu, která se připravuje na konec světa. Kromě spousty střílení očekávejte řadu podivínů a bizarních historek. Zkrátka další Far...

28. března 2018

Far Cry 5 má tajný konec hned na úplném začátku

Far Cry 5 může skončit dříve, než vůbec začne. Stačí v jedné části úvodní hratelné sekvence nereagovat. Pozor, článek obsahuje spoilery.

26. března 2018  9:17

Vivendi vzdalo plán na ovládnutí Ubisoftu

Stále rostoucí trh s videohrami generuje gigantické zisky a za naleštěným pozlátkem herních prezentací probíhají tvrdé obchodní boje. Zdá se však, že jedna z těch největších je po více než dvou...

21. března 2018  17:39

Far Cry 5 zabaví po vydání invazí vetřelců, Vietnamem i obsahem zdarma

Ačkoliv v redakci nejsme fandové placených DLC po vydání, nutno říct, že to, co se chystá do střílečky Far Cry 5, vypadá velmi dobře. Část obsahu, který má prodloužit životnost hry, navíc bude...

7. března 2018  11:24

Šest nejočekávanějších her, které vycházejí v březnu

Březen - za kamna vlezem, říká lidová pranostika, což je celkem příhodné, protože vyjde celkem slušné množství videoher. Pro svoje favority nezapomeňte hlasovat v anketě.

1. března 2018

Monitory od Alienware jsou špičkové. Tomu však odpovídá i cena

Bez pořádného monitoru vám sebevýkonnější grafická karta skvělý obraz neudělá. Jenže pokud nechcete dělat kompromisy, něco vás to bude stát.

26. února 2018