Pátek 22. října 2021, svátek má Sabina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 22. října 2021 Sabina

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

PC

93 %
Žánr on-line
Platforma PC
Výrobce Blizzard (PC)

V pořadí již druhý, datadisk k MMORPG World of WarCraft se bude jmenovat Wrath of Lich King. Podívejme se ve zkratce, co bude nabízet.

- Zvýšení maximální úrovně na 80
- Nový, zasněžený kontinent Northrend zhruba o velikosti Outlandu a přístupný od úrovně 68.
- Nová profese Inscription. Ta se týká manipulace s vlastními kouzly a schopnostmi, které si bude hráč individuálně přizpůsobovat (například změnit cooldown u Fireballu a podobně).
- Zvýšení maximální úrovně Skillu na 450
- Death Knight. Nejedná se přímo o novou postavu, ale první z tzv. heroických tříd. Podle všeho si hráč splní sérii poměrně drsných úkolů a odměnou jim bude tato postava. Nemusí se obtěžovat s levelovaním, objevit by se měla buď na úrovni 60 nebo 70, poněvadž bude určena pro hraní end-game obsahu. V partě bude plnit úlohu tanka a hybridního damage dealera.
- PvP. Předně, Blizzard se znovu pokusí oživit systém World PvP a slibuje věci, o kterých se mluvilo již před pár lety :). Jmenovitě o dobývacích strojích a zničitelných budovách, přesto, pokud PvP nemusíte, bude snadné se mu vyhnout. Chybět nebude ani nové bitevní pole.

Hlavní zprávy

Najděte svou vnitřní krásu: Otestujte nutrikosmetiku od Manufaktury
Najděte svou vnitřní krásu: Otestujte nutrikosmetiku od Manufaktury

Podpořte krásný vzhled své pleti a pokožky nejen zvenku, ale také zevnitř. Objevte nutrikosmetiku značky Manufaktura. Hledáme 30 uživatelů, kteří s...