Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Chaser – návod #3

  12:00
Kdo je to vlastně Chaser? Probudil se na neznámé orbitální stanici a jdou po něm ozbrojení týpkové v uniformách. Proč tu je? Neví... a pokud snad nevíte vy, jak v téhle 3D akci dál, nahlédněte do našeho podrobného návodu.

21.) Novyy Yeropol-Train Station
Chaser V animaci projedete zasněženou krajinou a vystoupíte si na cestu. Nyní musíte vašemu transportéru najít a otevřít bránu, neboť jeho osádka nechce bránu před vámi na cestě projet násilím a vzbuzovat tak zbytečný a nežádoucí rozruch. Zepředu však bránu neotevřete, musíte na to jít zezadu, pokračujte tudíž po cestě kousek dopředu a pak z ní odbočte doleva do údolí. Poté se dejte mezi soutěskami a úskalími doprava, je to dokonalé bludiště a přesně to v tomto prostředí nelze popsat. Po cestě musíte zlikvidovat velké množství vojáků, vodítkem vám budiž to, že se dostanete k lávce, kterou přejděte a šlapte dál. Narazíte na sněhuláka, od něj se dejte doleva, nad vámi přeletí vrtulník, to potom jdete dobře, přeskákejte přes balvany a dostanete se tak k bednám. Od nich vpravo již vidíte objekty tohoto vojenského prostoru. Po zborcené traverze přelezte přes zeď a seskočte si dolů na prostranství. Před vámi je nepřátelský transportér, který vám přehrazuje cestu, pokračujte tedy dveřmi vpravo, potom dveřmi vlevo, v místnosti na pultíku použijte klávesnici, rozsvítí se zelené světlo. Vylezte po skobách nahoru a ze střílen můžete pomoci na onen svět několika vojákům, částečně si tak vyčistíte další cestu. Slezte dolů, projděte dveřmi, potom postupujte chodbou vlevo. Vydejte se přes nádvoří, vejděte do otevřené brány, všimněte si červeně svítících majáčků, zabočte doprava do protisměru a propadlou podlahou proskočte dolů do garáží. Zde je na zdi veliká lékárnička, poté přes malé schůdky vstupte do dveří. Doprava nechoďte, průchod je zamořen jedovatým plynem, musíte to obejít. Vystoupejte po schodech nahoru do místnosti, vpravo použijte prostřední klávesnici, slezte po žebříku dolů a projděte branou, kterou jste si před chvílí otevřeli. Zabočte do schodů vpravo nahoru, přeskočte si na druhou stranu přes propadlou podlahu a vyčistěte místnosti, vraťte se zpět do místnosti s klávesami a vpravo vylezte po žebříku na volné prostranství. Pokračujte vpřed kolem zmíněných, nyní již zeleně svítících majáčků, projděte těžkou bránou, která se před vámi otevřela. Kolem rozsvíceného nepřátelského transportéru jděte dopředu, v malém domečku na konci pak použijte klávesnici. Po vyježděné cestě se vracejte k bráně, na které stiskněte tlačítko, rozsvítí se zelená a v animaci si váš transportér pro vás přijede. Dostane se vám poděkování ve formě několika kulek do vašeho těla, takže další zrada.

22.) Novyy Yeropol-Yevgeniy´s Hut
V animaci se probudíte v chalupě dobrosrdečného starce, který vám mimo jiné porozpráví o vězni Piotru Sokolovovi. Po delším rozhovoru vás tento stařík vypraví na další cestu, na kterou vám zapůjčí svůj sněžný skútr. Vašeho starého přítele pak někdo v jeho domě zastřelí. Vy pojedete na skútru dále a po pádu ze skútru se ocitnete v reálu. Postřílejte nepřátele a vstupte do hlavního objektu, kde se přibližte k malým dveřím, tím končí tato velice krátká přechodná mise.

23.) Gulak Pjotr
Chaser Nyní tedy budete muset najít a osvobodit Piotra. Jděte dopředu, zabočte doprava a projděte dveřmi, za nimi vlevo je plno vojáků. Pokračujte do místnosti, vyjděte po schodech nahoru, přejděte do další místnosti, kde po schodech sejděte dolů. Otevřete si mříže, v místnosti na zdi je lékárnička, přistupte k pultu a použijte klávesnici, dostanete za úkol najít celu A 24, kde prý je Piotr vězněn. Otevřete si tedy další mříže, za nimiž vidíte vlevo na zdi červený nápis B s šipkou, na konci vystoupejte po schodech nahoru a hledejte tuto celu. V chodbách jsou sektory A, B, C a D, vy teď pokračujte rovně a zabočte doleva. Vstupte do cely číslo A 24, v animaci si pohovoříte s vězněm, ale zjistíte, že to není hledaný Piotr, ten prý se nachází v nejhorším vězení v podzemí pro těžké zločince, v cele XB 2. Vězeň vyběhne, stráže ho zastřelí, tohoto vězně zachránit nemůžete, postřílejte tedy všechny strážce, obejděte po rampě celý obvod a pokračujte stále dopředu, kde se znovu objevíte v sektoru A s pokračujícími čísly. Naproti dveřím A 32 vejděte do chodby, v místnosti s lékárničkou projděte dveřmi doleva, sejděte po schodech a prolezte dalšími dveřmi. V chodbě jsou po stranách hledané tajné cely XB, musíte tudíž najít onu XB 2. Na konci chodby odbočte doleva, je to ta poslední vpravo. Vstupte do ní a osvobodíte v animaci skutečného Piotra, vyjděte z cely a projděte dveřmi vpravo. Tohoto vězně však nesmějí stráže zastřelit, skončili byste. Piotr se vás bude držet jako klíště, pokud ovšem při další cestě postřílíte stráže a půjdete správným směrem. Zatočte tedy doleva a po schodech vystoupejte nahoru, jděte chodbou stále vpřed. Projděte dveřmi, pokračujte chodbou a přes další dveře doprava kolem lékárny na zdi. Prostory se otřásají, ze stropu padají kameny, tak dávejte pozor. Utíkejte po kolejích, sestupte po schodech dolů a jděte po kolejích doleva. Nastane výbuch, který vám přehradí cestu dál, vraťte se tedy kousek zpět a odbočte vpravo, pozor na další výbuch, který odstraní zátaras, pokud ne zcela, zbytek rozstřílejte a vstupte do štoly. Pokračujte po kolejích a těsně před koncem si vlevo přivolejte výtah. Nastupte si, počkejte si, až nastoupí i Piotr, stiskněte tlačítko výtahu a sjedete dolů. V animaci už jen spatříte závěrečnou ukázku z této mise.

24.) Spaceport-Payback
Chaser V úvodní animaci přijedete transportérem na místo, kde je vchod do podzemí, vystoupíte si a ocitnete se před dveřmi, škvírou ve dveřích se prosoukejte dál, v chodbě na konci si přeskákejte doprava do rozvodu k sektoru A. Vaším úkolem je se dostat do nové části kosmodromu k raketě a odletět s ní na Mars. Je to cesta složitá a obtížná, no dejme se tedy do toho. Projděte sektorem A, ve změti chodeb se dostanete do prostoru s větrákem v podlaze B. V něm zabočte doprava, seskočte dolů do dalšího otevřeného rozvodu. Projděte přes rozvody k sektoru B, uvidíte ho po levé straně, vy ale pokračujte rovně. Dostanete se k jámě s větrákem s rozbitou mříží, po obou stranách jsou písmena B. Jděte tím směrem, kde na konci šachty vidíte opět písmeno B. Seskočte dolů, zatočte doprava, na konci si seskočte do zeleně osvětlené štoly. V ní pokračujte doleva, dojdete tak k šikmé rozměrné rouře. Seskočte si dolů a vlezte do této roury. Prolézejte ji až do chvíle, kdy se ocitnete v prasklém zalomení. Přeskočte na traverzu vlevo, z ní doleva k nejnižšímu místu roury, skočte si na ni a dojděte k žebříku, po kterém si vylezte na příčnou traverzu. S rozběhem si přeskočte na druhý žebř a po něm vylezte nahoru, konečně jste tedy na světle božím. Tady už ovšem na vás čekají spousty vojáků, pokračujte doleva. Na konci si vpravo přeskákejte do zpola zavalené chodby, projděte jí, slezte dolů po žebříku a jděte doleva. Projděte průrvou ve zdi, seskákejte si opatrně dolů a zamiřte na druhý konec chodby. Prolezte prasklinou ve vratech a jste na kosmodromu, ještě však nemáte zdaleka vyhráno. Celý prostor důkladně vyčistěte od nepřátel, teprve potom si vylezte po vysokém žebříku nahoru. Jděte po obvodu dál, až dojdete na místo, kde uvidíte na obvodovém zdivu vypadané, chybějící stupínky. Musíte si tedy po hromadě kamení vyskákat nahoru, z nejvyššího kamene už vyskočíte na zmíněné stupínky a vylezte po nich nahoru, v tunelu zlikvidujte další vojáky. Jakmile se jich zbavíte, přeskočte si doleva k zalomené rouře přes torza rampy až na rampu samotnou, pokračujte po ní až na konec, kde si vlevo vskočte do vzduchovodu. Prolezte jím, dejte se doleva a zabočte vpravo. Nyní se musíte dostat chodbami až do přízemí, kde použijte panel, na kterém svítí červené světélko. Nad vámi se rozjela zavěšená plošinka, k té se nyní musíte dostat. Vraťte se a vlevo po schodech vystoupejte nahoru, projděte chodbami a přistupte k přepážce, za kterou je závěsná plošinka. Opřete se o přepážku, ta spadne a vstupte na plošinu.

Stiskněte tlačítko a tato se s vámi rozjede, na konci zastaví a vy si po bednách seskákejte dolů. Vstupte vpředu na vozík, na kterém svítí zelený spínač a stiskněte jej, vozík se rozjede a na konci zastaví. Přeskočte si z něho doprava do velikého prostoru a nyní vás čeká bitva, jakou jste ještě nezažili. V animaci spatříte zloducha KARIBA, kterého musíte zlikvidovat. Prostor je doslova nadupán vojáky, automatickými kulomety a samotný KARIB je tedy velice dobře chráněn. Zde tudíž musíte prokázat, že jste mistry svých zbraní, ovládáte vojenskou taktiku útoku a zejména dobrého a včasného krytí, jinak nejste schopni obstát. Jakmile se vám podaří zničit všechny kulomety i nepřátele, najděte si vzadu KARIBA a i jemu prožeňte kouli hlavou, nejlépe z ostřelující pušky. Pak jděte vlevo k malým železným dveřím a projděte jimi. V animaci si už v bezpečí doběhnete k raketě a odstartujete v ní na Mars.

25.) Mars Spaceport-Complication
Po pěti měsících vesmírného putování se konečně ve velmi pečlivě graficky zpracované animaci ocitnete na Marsu, ale hned zpočátku se dostanete do konfliktu (nemáte identifikační kartu), který vyřešíte ranou pěstí. Potom už v reálu se ocitnete pod palbou nepřátel. Protože u sebe nemáte žádnou zbraň (to se zase něco autorům povedlo ), zbývá vám jediné a to vzít nohy na ramena a utíkat s větrem o závod do bezpečí, to znamená se co nejrychleji dostat do suterénu, kde jsou údržbářské dílny. Utíkejte tedy dopředu (přidržujte SHIFT), zahněte doleva, na konci chodby znovu doleva a po schodech dolů. Přes dveře doprava, poté do archivu, přes něj opět po schodech dolů, až se konečně dostanete do údržbářských dílen. Určitě se vám to hned napoprvé nepodaří, musíte mít trpělivost, jakmile si však cestu přesně vryjete do paměti, dá se to absolvovat dokonce s minimálním množstvím ztráty zdraví. Jakmile se tedy ocitnete ve zmíněných místnostech, spustí se animace, kde shora skočíte za krk jednomu z pronásledovatelů a zmocníte se tak hned dvou velice účinných zbraní, konečně tedy opět budete ve své kůži, totiž pořádně ozbrojeni.

26.) Mars Spacerort-Maitenance Area
Chaser Nacházíte se teď v prostorách údržbářských dílen, projděte proto dveřmi, zabočte doleva, po schodech nahoru, zahněte doprava a projděte opět dveřmi. V chodbě zahněte doleva, poté spojovací chodbou a znovu doleva, uprostřed chodby vstupte do zelených dveří vlevo, kde udělejte pořádek. Vraťte se na chodbu a projděte přes dveře vlevo. Pozor na nepřátele na ochoze, zahněte doleva, vyčistěte místnosti i ochozy. Vaším úkolem je najít východ z kosmodromu, všimněte si, že dole pod vámi jedou bedny. Jděte tedy doleva k žebříku, lezte po něm dolů, ale asi jen tak do jeho poloviny. Počkejte si, až kolem vás projede jedna z beden, seskočte si hned za ní na levou vodící lištu, držte se bedny, jako klíště, projdete tak až do poslední místnosti, kde bedna padá dolů, tam si seskočte. Otočte se, vpravo vstupte do červeně osvětlené chodby, pokračujte vpřed, před mříží zatočte doleva a hned nato doprava. Stoupněte si pod žebřík a nahoře odstřelte barel s výbušninou, vylezte po žebříku nahoru. Po skončení důkladné deratizace, jděte doprava a vedle zábradlí na konci přehoďte páku. Vraťte se, zabočte vpravo do chodby, na pravé straně použijte další panel, rozvinou se tak před vámi složené železné můstky, přejděte po nich na druhou stranu. Na pravé zdi stiskněte tlačítko, uprostřed místnosti se z podlahy vysunou barely a automatický jeřáb, který jeden z barelů s výbušninou přenese k bednám doprava. Rozstřelte tento barel až bude u beden, výbuch vám prorazí cestu dál. Projděte tedy mezi bednami, přes dveře vstupte do chodby, ale pozor, shora na vás házejí zmetkové třaskaviny, tak si chvíli počkejte. Vyskočte si doleva a po schodech vystoupejte nahoru, dveřmi vlevo projděte do další místnosti, zabočte do chodby vlevo, přes další dveře do následující chodby, kde zabočte doleva. Na konci chodby sejděte po schůdcích a otevřete si další dveře s nápisem PROCESSING. Sejděte po schodech a zatočte doleva, otevřete dveře vpravo, odstřelte barely s trhavinou, vstupte a projděte dveřmi s nápisem E 6. Vystoupejte po schodech a projděte přes místnost a na konci protějšími dveřmi. Za nimi zabočte doleva, projděte dveřmi na levé straně. Dále pak chodbou, zatočte třikrát po sobě doprava a vylezte po žebříku nahoru. Skrčte se a podběhněte pod unikajícím jedovatým plynem, hned za ním otočte vlevo ventilem, zastavíte tak unikání, vlevo vylezte po žebři nahoru. Vyčistěte všechny chodby, potom stoupejte dál po schodech nahoru.

Zabočte doprava, u zdi napravo je malá šachtička, slezte do ní a otočte oběma ventily. Vraťte se zpět po schůdcích dolů, vlevo uvidíte na zemi dřevěnou paletu, za ní mezi barely je vchod, slezte si dolů po žebřících, přes dveře běžte po rampě, na konci pokračujte přes další dveře. Vejděte do chodby, dejte se vlevo, před mřížemi zabočte doprava a vstupte do dveří vpravo. Na konci, kde stoupá červený dým vylezte po žebříku nahoru, přes dvoje dveře se dostanete do místnosti, kde vylezte po žebři nahoru. Obejděte rampu, odbočte doleva, projděte dveřmi. Seskočte dolů do místnosti, vyjděte po schodech, poté dveřmi vpravo, pokračujte ke dveřím s červeným nápisem EXIT. V animaci pozdě, ale přece jen zjistíte, že jste byli očekáváni a jeden ze dvou dobráků vás postřelí, no měli jste být opatrnější.

27.) Jailhouse-Jay
Chaser O tři dny později procitnete ve vězeňské cele a povedete delší rozhovor s vaším spoluvězněm jménem Jay, který vám dopomůže ke společnému útěku. Pospíchejte tedy pořád za ním, směr cesty vám nemusím popisovat, stačí, když se budete držet Jaye. Pokud se zdržíte, počká na vás, takže to nyní budete mít velice jednoduché. Otevřete mu tedy dveře a utíkejte za ním, tak se dostanete na místo, kde vás Jay vyzve, abyste za sebou zavřeli dveře. Stiskněte tudíž za vámi tlačítko a dveře se zavřou, jděte k příteli, který je skrčen, vstoupíte tak na výtahovou plošinu a sjedete dolů. Nyní musíte chvíli pokračovat dál sami, ale je to jednoduché. Pokračujte prostě šachtou, nemáte kam zabloudit, na konci si seskočte dolů do červeného prostoru. Po schůdcích vlezte do další šachty, na konci se opět propadnete, vejděte do nového rozvodu a na jeho konci už spatříte Jaye, má už zbraň. Slezte tedy k němu dolů, znovu ho následujte, on zabije dalšího vojáka a vy si po něm seberte zbraň, nyní jste tedy ozbrojeni oba. Teď se ale situace podstatně změní, Jay vás sice povede dál, ale jakmile vytuší nepřítele, zastaví se a nechá jejich likvidaci na vás. Prohledejte tedy vždy nejbližší okolí, pobijte nepřátele, pak vás teprve povede dál. Společně tak dojdete k počítači, Jay ho spustí a budete napadeni velkým počtem nepřátel, jejich likvidace je pouze na vás, váš přítel vám nepomůže, je příliš zaneprázdněn prací s počítačem. Naštěstí je v místnosti po zemi spousta lékárniček a pancířů, něco navíc posbíráte po zabitých vojácích, takže tento jinak nerovný souboj lze poměrně snadno vyhrát. Teď obdržíte další úkol a to osvobodit všechny vězně v sektorech A, B a C, není to opět složité. Vyjděte prostě do chodby a likvidujte nepřátele, jejich výskyt vám vlastně určuje cestu, kudy se dostat dál. Důležité ovšem je, sestupovat po každých schodech, na které narazíte stále dolů až do nejnižšího patra, kde se ocitnete na malé křižovatce, u chodbiček už vidíte nápisy na zemi A, B a C. Ve všech těchto chodbičkách na konci použijte klávesnici, spatříte, jak osvobození vězňové utíkají na svobodu. Jakmile tudíž osvobodíte všechny, vraťte se zpět po schodech nahoru a vlevo si tlačítkem otevřete mříže. Projděte jimi, chodbou se dostanete zpět k počítači, ale Jay už zde není. Na počítači vám však zanechal světelnou zprávu, že vám v místnosti otevřel dveře vlevo, nemohl už na vás zde déle čekat a že doufá, že se opět brzy znovu shledáte. Projděte tedy v místnosti vchodem, který vám Jay připravil, sejděte dolů po schodech, tak se ocitnete v dalším pokračování.

28.) Jailhouse-Survival Part 1
Chaser Nyní byste tedy měli najít Jaye, je prý někde poblíž a dostat se odtud ven. Pokračujte proto dopředu chodbou, za rohem vidíte i slyšíte shora vlevo pod vámi pekelnou přestřelku, spěchejte tedy dál. Projděte všechny místnosti, pobíjejte všechny nepřítele, berte na vědomí, že i když mezi sebou bojují nyní už ozbrojení vězni i vojáci, jsou i ti prvně jmenovaní vašimi nepřáteli. Teď se musíte dostat postupně po všech dolů se svažujících schodech až na místo, které jste spatřili hned na začátku seshora dole přes zábradlí. Jakmile se tam prostřílíte, jděte až na konec k velikým vratům a vlevo od nich v podlaze si seskočte do otvoru. Pod trámky prolezte až na druhý konec, pozor na parchanty nad vámi, dostanete se do malé šachtičky, zde si vylezte po žebříku nahoru. Tady spatříte před sebou jakási pokroucená torza mříží, na ně si musíte šikovně vylézt (je to dost obtížné) a dostat se tak k dalšímu žebři, po kterém vylezete až nahoru. Čeká vás tu ďábelská přestřelka, je zde plno vojáků i ozbrojených vězňů, navíc v každém patře je umístěn i velice účinný automatický kulomet. Budete muset dokázat, že jste skutečnými mistry vojenské taktiky a střeleckého umění, jen tak se můžete z pátého Sektoru, ve kterém se nyní nacházíte, dostat po dolů se svažujících chodbách až do Sektoru nula. Projděte malými dveřmi a chodbou do Sektoru šest, obejděte ho dokola a trhlinou v zábradlí seskočte níž a pokračujte vpřed, tak se dostanete do dalšího pokračování.

29.) Jailhouse-Survival Part 2
Chaser Podlezte šachtou až na konec, pozor na pobudy nad vámi, zde si přes kovové příčky vpravo vyskočte nahoru. Pokračujte doprava po rampě, přeskákejte přes bedny a jděte dál. Nyní se prosmýkněte mezi bednami, na konci u vrat je bedýnka s lékárničkou. Vlevo sejděte po schodech dolů, po rampě utíkejte vpřed. Napadne vás nebezpečný létající nepřítel na raketovém pohonu. Zabočte na rampu doprava, jděte na konec, před vámi a vpravo jsou polokruhové plošiny, kde najdete mnoho ozdravných prostředků, vy však pokračujte po rampě doleva, na jejím konci znovu vlevo a poté vpravo. Na konci této rampy na vás čekají mimo jiné i dva automatické kulomety, pokračujte vpřed. Létající vojáci však pumami ničí rampy, takže jakmile před vámi spadne horní rampa, pokračujte po ní doleva a běžte na konec. Odbočte na rampu doleva, zatočte do dveří vpravo, vlevo přeskočte přes bedny, za nimi doprava. Přes další bedny neprojdete, přeskočte tedy vlevo zábradlí, vejděte do chodby, po schodech nahoru, na konci stiskněte tlačítko výtahu s dvěma zelenými světélky, vyjedete tak nahoru, kde se konečně setkáte v animaci s unaveným, ale živým Jayem. Potom nasednete do policejního auta, přijedete do baru, promluvíte si s barmanem a promyslíte další plán a postup. Jako celá parta ve čtyřech se odeberete do výtahu, kde si vyjedete k autům a vydáte se společně do další mise.

30.) Military Depot Assault
Chaser Přivítáni budete prudkou střelbou, takže se rychle zapojte do boje. Teď si tedy musíte prostřílet cestu do brány vojenského skladiště. Utíkejte vpřed za svými kamarády, kličkujte, ať se nestanete snadným terčem a vběhněte otevřenou bránou dovnitř, kamarádi, pokud přežili, vběhnou za vámi a brána se uzavře. Jestliže jich doběhlo více, bude se vám teď jejich pomoc víc než hodit. V uzavřené místnosti si rychle doplňte zdraví a brnění na plné hodnoty, po chvíli se otevře brána před vámi a čeká vás pravé peklo, kryjte se a střílejte co nejrychleji i nejpřesněji, přátelé tento útok pravděpodobně nepřežijí, vrhají se totiž do víru boje bezhlavě a uchránit je nemůžete, vlastně ale zachrání tímto počínáním život váš. V místnosti je horda nepřátel a ještě automatický kulomet u stropu, takže si skutečně užijete. Jakmile místnost vyčistíte a posbíráte vše po mrtvých, zamiřte dopředu, vlevo po schůdcích vyjděte na rampu, dejte se doleva a zabočte do prvních dveří vpravo. Vlevo vidíte u dveří nápis COMMAND CENTER, toho si nevšímejte, není to ten pravý. Jděte tudíž na konec chodby, zatočte dvakrát doleva a vstupte do dveří vlevo. Vystoupejte po schodech nahoru, projděte protějšími dveřmi, pak odbočte vpravo do chodby. V místnosti se nacházejí po stranách za dvířky tři malé kumbálky, vlevo v prostředním z nich leží na zemi modrá bezpečnostní karta, seberte ji, budete ji potřebovat. Naproti je opět vchod s nápisem COMMAND CENTER, ale ani tento není ten, který hledáte. Vraťte se zpět, jděte až na druhý konec chodby, pozor na automatického robota, na konci vstupte do dveří vlevo. Na levé straně za krabicemi je místnost, do ní se musíte dostat, ale odtud to nepůjde. Dejte se doprava, na konci zatočte do malých dveří a v místnosti si přeskákejte přes harampádí na druhou stranu, kde vyjděte dveřmi ven. Zde je další nebezpečný robot, pozor tedy zejména na něj, vpravo spatříte nápis ARMOURY, je to skladiště zbraní. Uvnitř se pořádně vyzbrojte, nezapomeňte na granáty, ty budete za chvíli nutně potřebovat. Na levé straně vedle krabic je vstup do COMMAND CENTER, to je ten pravý, který hledáte a máte od něj bezpečnostní kartu. Vstupte dovnitř, o poschodí níže je automatický kulomet, ale nic tam nenajdete.

Jděte raději rovně a kolem dveří na pravé straně vystoupejte po schodech nahoru, projděte dveřmi vpravo. Před vámi je laserová smrtící bariéra. Po stranách za neprůstřelným sklem vidíte dva generátory, ty je nutné zničit. Na každou stranu mezerou nad neprůstřelným sklem naházejte pár granátů, tak generátory zničíte a bariéra zmizí. Potom pokračujte vpřed, pozor na kulomety na stropě. Další laserovou bariéru obejděte levou chodbou, vstupte do chodby, vpravo je na stropě další kulomet. Pokračujte na konec ke dveřím s nápisem COMMAND CENTER, u stropu číhá jiný kulomet. Vchod před vámi je falešný, musíte projít levou stranou, ale pozor, tady už je těch kulometů několik. Proběhněte dveřmi a uvnitř v místnosti stiskněte klávesnici, otevřeli jste tak hlavní bránu. Za chvíli po skončení animace se ocitnete v transportéru před branou a nyní je vaším úkolem uhlídat vstup do brány a nenechat jí projít ani jediného nepřítele. Nad vámi přelétávají letadla a shazují paradesantní jednotky, které musíte včas bez milosti likvidovat, při tom si hlídat všechny strany. Pokud se vám podaří všechny parašutisty zlikvidovat, pak se s úlevou přenesete do další mise.

31.) Ravi Vallis Train
Chaser V animaci budete vysazeni z letadla na základně na novém působišti a hned se můžete s vervou pustit do plnění dalších bojových úkolů. Jděte tedy na opačnou stranu od budovy, přeskočte si přes zídku a pokračujte po cestě vpřed, vlevo odbočte na cestu označenou červenými světélky. Po žebři vylezte nahoru, přeskočte zídku a zahněte doleva, u kontejnerů znovu vlevo. Na konci odbočte opět doleva a u zdi stiskněte zelené tlačítko, vstupte. Po žebříku sestupte dolů, kde použijte další zelený spínač. Za dveřmi jděte doprava, dojdete k dalšímu zelenému spínači, projděte dveřmi a vylezte si po vysokém žebříku nahoru. Jděte dozadu, odbočte vlevo a po dlouhém žebři vpravo vystoupejte nahoru. Projděte dveřmi, pokračujte chodbou, za otvorem v podlaze seberte lékárničku, doplníte si tak zdraví na maximální hodnotu a potom zmíněným otvorem si přeskákejte po jednotlivých rourách dolů. Postupujte vpřed dlouhou chodbou, na křižovatce zabočte vpravo (před tím můžete vyčistit celý suterén), projděte přes dvoje dveře. Jděte chodbou dopředu, slezte do díry v podlaze. Pod vámi už spatříte první nepřátele, zlikvidujte je raději preventivně už odtud, seskákejte až dolů. Jděte na druhou stranu místnosti, kde po žebři vylezte nahoru. Naproti u dveří zmáčkněte zeleně svítící spínač, za dveřmi vlevo na panelu klikněte na zelené tlačítko, teď jste si spustili dolů masivní stěnu před vámi. Vlevo za bednami je žebřík, slezte si po něm níž. Nastupte do kabiny vlaku, rozjedete se, jakmile tento zastaví, vystupte si pravou stranou, ve výklenku je žebř, po kterém vylezte, nahoře přeskočte do chodby vpravo. Na konci chodby projděte dveřmi, potom druhými, v místnosti na levé straně stiskněte zelený spínač. Na nic nečekejte, teď nastane boj s časem. Stejnou cestou utíkejte zpět k vlaku, ať vám neujede před nosem a naskočte si do něj. Pokud jste nestihli naskočit přímo do řídící kabiny, pak si tam musíte přelézt, vydáte se tak na docela dlouhou cestu, po cestě si můžete zastřílet, ale nemusíte, stačí se jen dobře krýt. Jakmile vlak zastaví, vystupte si nyní doleva, naproti si vylezte po žebři nahoru a znovu stiskněte zelený spínač na panelu. Na vlak budou naloženy kontejnery, tady spíchat nemusíte, vraťte se dolů a vstupte do řídící kabiny vlaku. Opět se vydáte na cestu a hezky se projedete. Vystupte si nyní vpravo, pak po žebříku nahoru, na konci chodby projděte dveřmi. Na panelu opět použijte tlačítko a teď se opakuje znovu běh s časem a celý proces s chytáním vlaku, se kterým už máte zkušenosti, nyní však už dojedete do další úrovně hry.

dokončení již za týden!
Autor:
Témata: chalupa, Raketa, Robot, Vlak
  • Nejčtenější

Generuje obrázky do hry pomocí AI, za 10 hodin práce vydělá 350 tisíc

novinky 14. 4. 2024 16

Tvůrci virtuálních kartiček Champions of Otherworldly Magic přiznávají, že vizuální podobu jejich...

Je Fallout nejlepší videoherní seriál? Recenzenti mají jasno

magazín 12. 4. 2024 94

Sci-fi seriál natočený podle populární série her Fallout sbírá v zahraničí skvělá hodnocení. Vypadá...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

KVÍZ: Zavzpomínejte si na magická devadesátá léta ve hrách

retro 11. 4. 2024 16

Devadesátá léta patří v oblasti počítačových her mezi zlatou éru. V době rychlého rozmachu...

Nejlepší česká hra dekády se vrací. Kingdom Come 2 vyjde ještě letos

novinky 18. 4. 2024 40

Dlouhých šest let museli fanoušci ohromného českého hitu Kingdom Come: Deliverance čekat na...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

Nejlepší česká hra dekády se vrací. Kingdom Come 2 vyjde ještě letos

novinky 18. 4. 2024 40

Dlouhých šest let museli fanoušci ohromného českého hitu Kingdom Come: Deliverance čekat na...

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

Digitální láska. Kdo jsou nejzajímavější videoherní milenci

magazín 18. 4. 2024 0

Premium Láska je prý něco, po čem touží spousta z nás. A očividně není řeč jen o reálných osobách, ale...

Vrací se Rayman, ale zase ne tak, jak bychom si přáli

novinky 17. 4. 2024 1

Série Rayman patří k těm nejlepším hopsačkám vůbec, nový díl je ovšem v nedohlednu. Letos se chystá...

Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko
Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko

Zajistěte svému miminku to nejlepší hned od začátku s BEBELO® Milk 2, které je pečlivě vyvinuté pro harmonický růst a vývoj vašeho dítěte. Mléko...

Náhle zemřel zpěvák Maxim Turbulenc Daniel Vali, bylo mu 53 let

Ve věku 53 let zemřel zpěvák skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali. Letos by se svou kapelou oslavil 30 let na scéně....

Charlotte spí na Hlaváku mezi feťáky, dluží spoustě lidí, říká matka Štikové

Charlotte Štiková (27) před rokem oznámila, že zhubla šedesát kilo. Na aktuálních fotkách, které sdílela na Instagramu...

Vykrojené trikoty budí emoce. Olympijská kolekce Nike je prý sexistická

Velkou kritiku vyvolala kolekce, kterou pro olympijský tým amerických atletek navrhla značka Nike. Pozornost vzbudily...

Rohlík pro dítě, nákup do kočárku. Co v obchodě projde a kdy už hrozí právník?

V obchodech platí pravidla, která občas zákazník nedodržuje. Někdy se navoní parfémem, aniž by použil tester, nebo...

Ve StarDance zatančí Vondráčková, Paulová, hvězda Kukaček i mistryně světa

Tuzemská verze celosvětově mimořádně úspěšné soutěže StarDance britské veřejnoprávní televizní společnosti BBC se už na...