Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Chaser – návod #2

  12:00
Kdo je to vlastně Chaser? Probudil se na neznámé orbitální stanici a jdou po něm ozbrojení týpkové v uniformách. Proč tu je? Neví... a pokud snad nevíte vy, jak v téhle 3D akci dál, nahlédněte do našeho podrobného návodu.

8.) Little Tokyo-Underground
Chaser Před vámi na zemi je lékárnička, běžte k otvoru v podlaze, mříž spadne sama, po skobách ve zdi slezte na rampu. Projděte všechny prostory po horních rampách a zlikvidujte všechny ozbrojence a to i ty, kteří se objeví dole pod vámi. Tak si připravíte lepší podmínky pro další cestu. Teprve potom se vraťte k místu, kde jste seskočili na rampu, sejděte po žebři a pak po železných schodech úplně dolů. Pokračujte doprava, zabočte vlevo, na konci si po šikmém trámku vylezte na rouru, jděte po ní doprava, pak zatočte vlevo do uličky. Zlikvidujte dva bandity, vpravo za rohem jsou další dva. Dejte se doprava, u drátěného pletiva doleva, zde odstřelte další dva lotry. Teď se vraťte o kousek zpět k železným schodům, vystoupejte po nich nahoru a po pravé rampě pokračujte vpřed, na konci přejděte po prkně na druhou stranu, vpravo zlikvidujte gaunery. Po šikmém rozpadlém pletivu si přeskočte k díře v dřevěném plotě, podlezte jí na druhou stranu, zde odstřelte vojáky. Vraťte se zpět přes díru a po rozpadlém pletivu přeskákejte na rampu, pokračujte doprava a po široké rouře dál. Na jejím konci si přeskočte na druhou rouru vlevo pod vámi, zbavte se všech útočníků, pokračujte doleva, zabočte doprava, i zde si koleduje o smrt několik nepřátel. Vylezte nahoru po železných schodech, potom po rampě ke vchodu s černými japonskými znaky na zářícím světle žlutém podkladě, vejděte do něj. Spustí se animace, ve které vás dívka přinutí lehnout si pod přístroje, které osvěží o kousek více vaši paměť, obdržíte od ní novou spojovací kartu a medailon, poté se spojíte s vaším kolegou v autě, abyste se nakonec před útočníky spasili rychlým útěkem.

9.) Little Tokyo-Run Away
Chaser Jste v chodbě, pokračujte po schodech vpřed na nádvoří, zabočte doleva a hned vlevo sejměte zákeřníka a nalevo od něj dalšího. Projděte doprava mezerou v plotě, za zády se vám objeví několik dalších dacanů, tak jim to rychle spočítejte. Postupujte dopředu k červeně blikajícímu nápisu BA, postřílejte několik dalších blbečků. Vejděte do úzké uličky před vámi vlevo od dveří, budete znovu napadeni, tak nechejte promluvit vaše zbraně. Zahněte doleva a hned do uličky vpravo, dejte na frak dalším střelcům. Na konci zahněte doprava, poté doleva, projděte otevřeným vchodem, dostanete se tak na malé nádvoříčko, nemusím snad ani zdůrazňovat, že i zde budete náležitě „přivítáni“. Naproti zeleným vratům je vchod, vstupte tedy do něj a vystoupejte po schodech nahoru, oddělejte několik mrzáků, zatočte do chodby vpravo. Teď spatříte krátkou animaci, po ni seberte z beden pancíř a vraťte se zpět dolů na nádvoříčko. Spustí se delší animace, jejíž průběh nepovažuji za nutné komentovat, je velice výmluvná a faktografická, takže sami snadno pochopíte, o co v ní jde, tak si ji řádně vychutnejte. Po její skončení budete převezeni do následující mise.

10.) Nippon Hotel-Penthause
Chaser Po úvodní animaci, v níž zneškodníte zrádce se ještě navíc dovíte, že už nyní jste mrtvý muž, takže si teď musíte dávat opravdu veliký pozor. Obejděte tedy celý obvod střechy budovy, až dojdete k místu, kde u větrací šachty chybí mříž. Vsoukejte se do ní a plazte se až na konec, kde seskočte dolů a zastřelte dva muže. Tady budete tuto misi končit, nyní ale vyběhněte po schodech až nahoru, kde zlikvidujte několik dalších maníků. Projděte protějšími dveřmi a hned nato pravými, postřílejte zločince. Potom se vraťte do první místnosti, picněte dva otrapy a projděte přes ní na druhou stranu, pokračujte dalšími nenápadnými dveřmi, odpráskněte dva gaunery. Odbočte do dveří doleva, i zde jsou vyvrhelové. Za dveřmi pokračujte po schodech doleva nahoru, sejměte dva maníky, jděte dál. Projděte chodbou, na jejím konci doprava, odstřelte chlápka, vyjděte po schodech, potom dveřmi vpravo, zneškodněte dalšího vagabunda. Vyjděte na střechu, svezte se po ní dolů a běžte dopředu k tmavému předmětu, ležícímu na zemi. Spatříte animaci, po ní se vraťte zpět k budově, za balvanem se otevřel v zemi vchod pro další postup. Slezte do něj, odstraňte mříž, prolezte celou větrací šachtou až na její konec, ocitnete se znovu na výše zmíněném místě. Aktivujte zelené tlačítko a postoupili jste tak zase o další kousek vpřed.

11.) Nippon Hotel-Dead man
Chaser Přeskočte přes spadlý regál, pokračujte stále přes několik dveří vpřed, likvidujte nepřátele, na konci chodby projděte dveřmi doprava. Po likvidaci dalších otrapů vstupte do dveří vlevo, v animaci se banditům představíte jako ten Mrtvý muž. Rychle v reálu zlikvidujte celé komando za rozstřílenými dveřmi, vraťte se zpět, za dveřmi odbočte vlevo do jiných dveří. Postřílejte nepřátele, zabočte doleva a na konci prosklenou chodbou pokračujte kolem tenisových kurtů dál až na konec. Udělejte pořádek i na zmíněných kurtech, jděte do chodby s nápisem FLOOR 274, přijdete tak k malým dveřím a pokuste se je otevřít, přesunete se tak automaticky do následující mise.

12.) Nippon Hotel-Ogawa
Chaser Hned vlevo za rožkem je první násilník, před vámi další, jděte na konec chodby a zabočte doprava do místnosti s regály, kde zlikvidujte zbytek maníků. Projděte prosklenými dveřmi s obrázkem draka, na chodbě už si na vás brousí zuby několik dalších zmetků. Jděte chodbou dopředu, vstupte vpravo do dveří, zlikvidujte další zuřivce. Poté se vraťte do chodby, jděte až na druhý konec a tam přes dveře vpravo pokračujte dál. Na vaší cestě na vás čekají spousty zběsilých nepřátel, doufám, že jste se již naučili s tím počítat, takže od této chvíle už na ně nebudu upozorňovat (pouze ve výjimečných případech), zaměřím se tedy pouze na doporučenou trasu a výskyt užitečných předmětů a plnění úkolů. Přes další dveře vstupte do chodby, zabočte doleva, na konci projděte dveřmi vlevo. Zatočte doprava, na druhém konci chodby znovu doprava, dojděte na její konec a přes dveře postřílejte nepřátele. Dveře nelze otevřít, vraťte se tudíž po chodbě zpět a vlevo vstupte do malých dveří. Projděte kolem regálů, v jednom najdete lékárničku, přes další dveře do místnosti, kde se rychle schovejte vpravo za silný sloup. Zde vyčkejte, až budete napadeni, s přehledem tak pošlete všechny mukly do háje. Pokračujte po schodech nahoru, naproti se protáhněte už otevřenými dveřmi, v chodbě odbočte doprava, za dalšími dveřmi doleva, na konci chodby přes dveře dál. Pak zahněte doprava a jděte dveřmi doleva do další chodby. Odtud pokračujte doprava do místnosti s bazénkem, kolem skleněného koridoru vlevo dopředu, hned sejděte po schodech dolů. Zde projděte dveřmi, poté druhými na chodbě. Vraťte se, pokračujte do místnosti s regály a přes dveře s červenými japonskými znaky na bílé tabulce nad nimi vejděte do chodby, kde zabočte doleva. Projděte chodbu a vpravo otevřete malé dveře, tím pro vás tato část skončila.

13.) Nippon Hotel-Basement
Chaser U dveří naproti stiskněte červené numerické tlačítko, vstupte dovnitř, několik parchantů je tentokrát přímo nad vámi na mřížových železných rampách, zlikvidujte je ihned zezdola. Vylezte po žebříku nahoru, kde dokončete očistu. Slezte dolů po žebři, dejte se doprava, skrčte se a vlezte si do odkryté větrací šachty. Prolezte jí až na konec, vylezte a vlevo kolem STABILIZER 02 ve vhodný okamžik proskočte na druhou stranu, uprostřed tohoto kritického průlezu je vlevo malý výklenek, kde chvilku počkejte a v pravou chvíli průchod dokončete. Vylezte po žebříku nahoru, kde na rampách proveďte důkladnou čistku, pak najděte znovu větrací otvor a jím prolezte až ke mříži, kterou vyrazte. Použijte první počítač vlevo, pak se vsoukejte zpět do větrací šachty a prolezte nazpět na rampu. Sledujte červeně označené údaje na stěnách, nyní si musíte prostřílet cestu až do Sektoru 06, kde stiskněte tlačítko od výtahu, přesunete se tak do dalšího pokračování.

14.) Portland-Kabir
Chaser V úvodní animaci si pohovoříte s přítomnými v garážích, potom dojde k výbuchu, rychle se tedy ukryjte za bedny a pomáhejte přátelům likvidovat protivníky. V této misi vám toho moc neporadím, nacházíte se totiž v lité přestřelce a vaším jediným úkolem je aktivně ničit bandity. Naštěstí je všude okolo na zdech spousta lékárniček, po zabitých útočnících jich posbíráte také mnoho, jakož i pancířů, takže při trošce šikovnosti a řádném krytí se dá tento souboj vyhrát. Po zlikvidování určitého množství barbarů dostanete příkaz jít pomoci KARIBOVI, otevře se nové prostranství a teď mu tedy musíte přispěchat na pomoc. Jakmile se vám podaří postřílet poslední útočníky, spustí se animace, v ní se vám dostane uznání a poděkování a budete obrovským transportérem převezeni do dalšího působiště.

15.) Lighthouse-Long Way
Chaser Po shlédnutí úvodní animace se ocitnete mezi skalami a obdržíte instrukce na cestu. Jděte dopředu, odbočte vlevo a úzkou mezerou se dostanete na prostranství pod majákem. Máte ostřelující pušku, zde se vám bude náramně hodit. Sejděte dolů po schodech, projděte celé prostranství doprava kolem beden, na konci vpravo seskočte dírou ve zdi dolů, udělejte zde pořádek a vraťte se po žebříku nahoru. Projděte přízemními dveřmi do místnosti, pokračujte dopředu, pak přes druhé dveře dál. Jděte vlevo do otvoru a po bednách si vyskákejte až nahoru. Pokud slezete po žebříku dolů, najdete tam lékárničku, vylezte zpět a po bednách seskákejte dolů. Pokračujte doprava až na konec, kde odbočte vpravo a vlezte do otvoru ve zdi domu. Tam projděte dveřmi, udělejte v místnosti pořádek, poté dalšími dveřmi vpravo do místnosti a odtud pravými dveřmi po schodech až nahoru. Přes dveře vstupte na balkónovou lávku, obejděte ji dokola a na jejím konci vstupte do dveří. Zde pozor na díry v podlaze, po schůdcích sestupte až do místnosti dolů, kde přes dveře vpravo projděte do chodby, na jejímž konci pokračujte dveřmi s červeným světélkem nad nimi. Z chodby vlevo v místnosti udělejte pořádek, vylezte po žebříku nahoru, po dalším žebři na rampu. Obejděte ji celou, na jejím konci projděte dveřmi, seskočte na rampičku a z ní zezadu (je to dost obtížné) na žebřík, po kterém vylezte nahoru. Vpravo si vyskočte na terásku, slezte dolů po žebříku, pokračujte dál žlutě osvětleným tunelem. V něm zabočte doleva a škvírou v podlaze seskočte dolů do místnosti. Prohledejte všechny místnosti, které lze otevřít, klikněte na jejich zelená světélka. Ve dvou z těchto místností jsou na sobě naskládané bedny a nad nimi mříž, kterou je nutné rozstřelit. Takže si po bednách vyskákejte nahoru a vlezte do otvoru, projděte větracími šachtami. V jednom z těchto rozvodů najdete nějaké ty užitečnosti, v druhém z nich pokračujte skrčeni až dozadu k dalším mřížím, rozstřelte je a vskočte do místnosti. Jakmile zde provedete důkladnou očistu, vyjděte po schůdcích na nižší rampu, za dveřmi si udělejte pořádek. Vraťte se, slezte zpět a po žebři si vylezte na druhou vyšší rampu, na jejím konci vpravo vstupte do dveří. Vylezte po žebřících výš, vpravo projděte dveřmi, vystoupejte po schodech nahoru a přes dveře vstupte do místnosti, kde nalevo přehoďte soustavu pák. Vraťte se po schodech úplně až dolů, vpravo se vám otevřely dveře od výtahu, nastupte si do něj.

16.) Lighthouse-Sniper
Chaser Tak jste tedy vyjeli výtahem až na vrcholek majáku, vašim nelehkým úkolem nyní bude ochránit projíždějící transportér, na který v celých houfech útočí nepřátelští vojáci. Vám se nic stát nemůže, váš život není ohrožen, ale musíte pomocí ostřelující pušky ničit vojáky, transportér je totiž zranitelný a po určitém počtu zásahů vybuchne a shoří a můžete tudíž začínat znovu. Přistupte proto k pravé střílně, přepněte se na zaměřovací mód pravým tlačítkem myši, jejím kolečkem si lze cíle přibližovat a oddalovat. Je nutné si pamatovat, odkud vybíhají noví a noví útočníci a rychle je likvidovat tak, aby pohybující transportér dostal co nejméně zásahů, jakmile se vám to povede, hru raději uložit. Po chvíli budete vyzváni, abyste se přesunuli doleva k vedlejší střílně, tak si vše znovu zopakujte. Po úspěšných zákrocích na základě vyzvání přikročte k poslednímu průzoru, odkud dokončete dílo zkázy. V animaci se vám dostane uznání a poděkování, pak se přenesete pomocí osobního raketového pohonu do další části. Věřte mi, že jsem byla docela ráda, když jsem měla tuto misi za sebou.

17.) -18.) Underwater-Ship Graveyard Part1 a Part2
Chaser Tak teď jste se ocitli pod vodou, kam jste dopadli po odepnutí vašeho raketového pohonu, řeknu vám, že to se vám zase něco povedlo. Sedíte na jakémsi podmořském plavidle, snad podvodním skútru, k dispozici máte velice účinný kulomet, který se však snažte používat co nejméně. Vaším úkolem v obou těchto misí je projít až na konec do další části se zdravou kůží. Cestu vyhledávejte podle žlutých světélek, která jsou ve skutečnosti malými majáčky, tyto vám ukazují cestu, kudy dál. Jakmile přes něj přeplavete, změní svoji barvu na modrou, je tedy nutné hledat další žluté světélko. Ta zmodralá vám avizují, kudy jste již prošli, abyste zbytečně netápali a nevraceli se tam, odkud jste připlavali. Obtížnost tohoto úkolu spočívá v tom, že ne každé další žluté světélko je v dohledu, ale musíte si ho najít. Navíc na vaši podmořské plavbě na vás čekají nepřátelští roboti, kterým je lépe se pokud možno vyhýbat. Jestliže se přiblížíte do jejich blízkosti, pak otevřou postranní kryty a objeví se jejich laserový kulomet, nyní už nezbývá nic jiného, než boj přijmout a být rychlejší, než tato kovová monstra. Nemohu vám přesně popsat cestu, kde a kdy máte někam odbočit, na svém plavidle se musíte otáčet ve všech osách, což někdy znemožňuje orientaci. Pokud byste na tento úkol nestačili, doporučuji vám jediné. Před každým žlutým světélkem si hru uložte, teprve poté pokračujte dál. Jestliže zjistíte, že jdete špatným směrem, nahrajte si poslední uloženou hru a zvolte jinou trasu. Tyto dvě mise jsem spojila dohromady proto, že v obou je úkol a postup naprosto stejný jen s tím rozdílem, že ta prvá je krátká, hledáte jen pouhá tři světélka, abyste se dostali do té další, tady už se ovšem řádně zapotíte, je nepoměrně delší a tudíž i mnohem obtížnější.

19.) Harbor-Submarine
Chaser V animaci si konečně vylezete z vody, však jste si ale pod hladinou užili, viďte? Promluvíte si prostřednictvím spojovací karty s velením, vyjděte po schodech nahoru, projděte drátěnou brankou a vstupte do dveří vlevo. Prohledejte postupně všechny místnosti v chodbě na levé straně, jakmile skončíte, rozstřelte jedno z oken naproti a proskočte jím na nádvoří, kde proveďte důkladnou očistu. Dveřmi na levé straně vstupte do místnosti, kterou rovněž zbavte vojáků. Pokračujte po železných schodech nahoru, projděte dveřmi. Po žebříku vlevo slezte dolů na terasu, na konci se skrčte a seskočte dolů. Zapněte si noční vidění a větrací šachtou pokračujte vpřed, na jejím konci vejděte doprava do další místnosti. Slezte dolů po žebři, na konci chodby stiskněte zeleně osvětlené tlačítko, pokračujte dál. Zabočte doprava a vpravo za dveřmi ve skladišti si můžete doplnit zásoby. Vylezte nahoru po žebříku, dejte se doprava, vstupte na konci do pravých dveří. Přes nádvoří projděte vlevo mezi železnými bednami a za dveřmi v kumbálku přehoďte červená tlačítka s nápisem MAIN GATE. Na obrazovce se vám objeví počet a pořadí úkolů, které máte nyní plnit dál, je důležité dodržet jejich pořadí. Vyjděte tudíž zpět, zabočte doleva a na konci sjeďte výtahem o patro níž, dveřmi naproti vejděte do chodby, vpravo za mřížemi rozstřelte desku, která brání dveřím v otevření (to se autorům skutečně něco povedlo ). Potom projděte dalšími dvěma dveřmi, vpravo stiskněte zelené tlačítko. Pokračujte doprava přes vrata, na konci otevřete branku, u které jste před chvílí odstřelili zátaras. Přes další dveře doleva, jděte chodbou a na konci vylezte po žebříku nahoru. Otevřete další dveře, slezte po žebříku dolů, pokračujte po rampě, sejděte níž, vstupte do prosklené kukaně. Sestupujte pořád níž po železných schodech, tak dojdete do prostoru, kde otočte ventily G1 a G2. Slezte ještě níž, kde pomocí ventilů posilte plameny v Sektorech A, B, C a D, vlezte do dalších dveří, kde přidejte obrátky u generátorů 1 a 2. Nyní se vraťte zpět do vedlejší místnosti, vylezte po žebříku nahoru, projděte malými dveřmi, vyjděte na nádvoří, kde zabočte doleva. Pokračujte vpřed, spustí se animace, chlápka, který po vás začne pálit, nechejte i po skončení animace na pokoji, nelze ho zlikvidovat. Před vámi je množství vojáků, které postřílet je velice obtížné. Je lepší se ve smyslu rčení „kdo uteče, ten vyhraje“ rozběhnout známou cestou do kumbálku s nápisem MAIN GATE, zde jste už přece byli a znovu zde použít tlačítka. V animaci spatříte transportér, který naloží náklad do ponorky a tato vypluje na širé moře.

20.) Anadyr-The Gate
Chaser Po úvodní animaci, ve které po týdnu podmořské plavby vplujete do přístavního doku v Rusku, ještě stačíte zachránit svého přítele a hned musíte v jeho ochraně pokračovat v reálu. Jakmile celý prostor vyčistíte, jděte dopředu, obejděte celou místnost až dozadu, projděte mezi bednami a dveřmi vstupte na ledovou plochu. Pokračujte až k díře v ledu, skočte do ní a proplavte do štoly, na konci odbočte vlevo a vystupte si nahoru. Přeskočte si do druhého tunelu, jděte vpřed, na konci vstupte do dveří vlevo. Pokračujte po kovové rampě, na jejím konci projděte dveřmi do chodby. Vlevo přehoďte spínač a vstupte dveřmi do místnosti, vyjděte po schodech nahoru, doleva vstupte do místnosti s elektrickými výboji. Přes další dveře a druhou místnost vyjděte dveřmi na volné prostranství, kde udělejte pořádek. Vystoupejte po schodech u budovy s označením B a použijte spínač, musí se rozsvítit zeleně. Vraťte se a pokračujte po cestě vpřed, vpravo vstupte do dveří s Azbukou psaným nápisem GARÁŽ. Zlikvidujte nežádoucí osazenstvo, jděte vpravo do místnosti s transportérem, pod ním odstřelte chlápka. Dostanete úkol najít rezervní součástku k transportéru. Vyjděte tedy ven, zatočte po cestě doleva, u plotu sejděte s cesty doprava a pokračujte vpřed úzkou uličkou. Jděte po schodech vlevo do skladiště a to musíte celé prohledat a zbavit je nepřátel, v jedné z místností potom naleznete hledaný náhradní díl. Vraťte se zpět do garáží k transportéru, v animaci v něm vyjedete ven na volné prostranství. Dalším úkolem je najít a otevřít bránu, pro průjezd vašeho čekajícího transportéru. Dejte se tedy doleva, na konci vstupte do malého domečku, vyšlapte schody, vstupte do červeně osvětlené chodby. Udělejte pořádek v místnostech vlevo, vraťte se a přes rampu vpravo projděte dveřmi. Sejděte dolů a naproti vystoupejte po červeně osvětlených schodech až nahoru. Obejděte rampu, projděte dveřmi, na konci druhými. V místnosti použijte technické zařízení, vraťte se zpět a v animaci pro vás přijede transportér, nastoupíte si a odjedete do další mise.

pokračování již za týden
Autor:
Témata: Ponorka, Robot
  • Nejčtenější

Generuje obrázky do hry pomocí AI, za 10 hodin práce vydělá 350 tisíc

novinky 14. 4. 2024 16

Tvůrci virtuálních kartiček Champions of Otherworldly Magic přiznávají, že vizuální podobu jejich...

Je Fallout nejlepší videoherní seriál? Recenzenti mají jasno

magazín 12. 4. 2024 94

Sci-fi seriál natočený podle populární série her Fallout sbírá v zahraničí skvělá hodnocení. Vypadá...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

KVÍZ: Zavzpomínejte si na magická devadesátá léta ve hrách

retro 11. 4. 2024 16

Devadesátá léta patří v oblasti počítačových her mezi zlatou éru. V době rychlého rozmachu...

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Nejlepší česká hra dekády se vrací. Kingdom Come 2 vyjde ještě letos

novinky 18. 4. 2024 39

Dlouhých šest let museli fanoušci ohromného českého hitu Kingdom Come: Deliverance čekat na...

Nejlepší česká hra dekády se vrací. Kingdom Come 2 vyjde ještě letos

novinky 18. 4. 2024 38

Dlouhých šest let museli fanoušci ohromného českého hitu Kingdom Come: Deliverance čekat na...

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

Digitální láska. Kdo jsou nejzajímavější videoherní milenci

magazín 18. 4. 2024 0

Premium Láska je prý něco, po čem touží spousta z nás. A očividně není řeč jen o reálných osobách, ale...

Vrací se Rayman, ale zase ne tak, jak bychom si přáli

novinky 17. 4. 2024 1

Série Rayman patří k těm nejlepším hopsačkám vůbec, nový díl je ovšem v nedohlednu. Letos se chystá...

eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie
eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie

Milovníci kosmetiky pozor! Tento týden soutěžíme o pět velkých balíčků v celkové hodnotě 5000 Kč. Zapojte se do soutěže a vyhrajte lákavý balíček...

Náhle zemřel zpěvák Maxim Turbulenc Daniel Vali, bylo mu 53 let

Ve věku 53 let zemřel zpěvák skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali. Letos by se svou kapelou oslavil 30 let na scéně....

Charlotte spí na Hlaváku mezi feťáky, dluží spoustě lidí, říká matka Štikové

Charlotte Štiková (27) před rokem oznámila, že zhubla šedesát kilo. Na aktuálních fotkách, které sdílela na Instagramu...

Vykrojené trikoty budí emoce. Olympijská kolekce Nike je prý sexistická

Velkou kritiku vyvolala kolekce, kterou pro olympijský tým amerických atletek navrhla značka Nike. Pozornost vzbudily...

Rohlík pro dítě, nákup do kočárku. Co v obchodě projde a kdy už hrozí právník?

V obchodech platí pravidla, která občas zákazník nedodržuje. Někdy se navoní parfémem, aniž by použil tester, nebo...

Ve StarDance zatančí Vondráčková, Paulová, hvězda Kukaček i mistryně světa

Tuzemská verze celosvětově mimořádně úspěšné soutěže StarDance britské veřejnoprávní televizní společnosti BBC se už na...