Utkání v Ostrava Areně začne ve 20:20, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Slovensko

Slováci jsou na tom lépe, na třetím místě posbírali osm bodů. Úvod do šampionátu sice nebyl nejlepší, když přišla prohra s Německem, poté se ale vše zlepšilo. Slovensko postupně porazilo Kazachstán, v prodloužení USA a nakonec si bez problémů poradilo s Polskem. V tomto duelu se o góly postarali Cingel, Tatar, Cehlárik a opět Cingel, Samuel Hlavaj vychytal nulu a Slováci se tak mohli radovat z vítězství 4:0.

Odehrané zápasy

Slovensko – Německo 4:6 (0:0, 2:3, 2:3)
Slovensko – Kazachstán 6:2 (3:0, 1:1, 2:1)
USA – Slovensko 4:5 pp (0:2, 1:2, 3:0 – 0:1)
Slovensko – Polsko 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Lídři kanadského bodování

Libor Hudáček 6 (3+3)
Martin Pospíšil 6 (2+4)
Šimon Nemec 5 (1+4)

Francie

Galský kohout má po čtyřech odehraných zápasech čtyři body a je na šestém místě tabulky. Francouzi šampionát nezačali dobře, prohráli s Kazachstánem a poté i po prodloužení s Lotyšskem, nicméně poté zvládli stěžejní duel s Polskem a mohou tak hrát klidněji, neboť záchrana není daleko. Naposledy se Francouzi střetli s USA a tento zápas rozhodla první třetina, ve které zámořský celek nasypal soupeři čtyři branky a duel v poklidu dohrál.

Francie – Kazachstán 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
Lotyšsko – Francie 3:2 pp (0:1, 0:0, 2:1 – 1:0)

SlovenskoSlovensko

Dobré odpoledne u dalšího utkání MS v ledním hokeji. Společně se podíváme na utkání skupiny B mezi Francií a Slovenskem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:20.