Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit opět u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 14:9. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:7.

Máme za sebou utkání 33. kola anglické Premier League, ve kterém domácí Arsenal překvapivě podlehl hostující Aston Ville 0:2.
Domácí dobře vstoupili do utkání, ale Havertz svou šanci nevyužil. V minutě 39. strefil Watkins tyč a o minutu na to předvedl brankář Emiliano Martínez zákrok sezóny proti střele Leandra Trossarda.
Ve druhé půli se hra vyrovnala a v 62. minutě nastřelil břevno a tyč v jednom Youri Tielemans. Mrzet ho to však ale nemuselo, neboť se v 84. minutě prosadil Bailey. O dvě minuty bylo rozhodnuto, když se prosadil po úniku Watkins. Od té doby byli hráči Arsenalu opařeni a výrazně se jim vzdálil boj o titul ve prospěch Manchestreu City.

Arsenal FCArsenal FC(4-3-3 )

22 Raya
Raya
4 White
White
67. min Tomijasu
2 Saliba
Saliba
Magalhães
Zinčenko
88. min Nketiah
Ødegaard
79. min Smith Rowe
Jesus
79. min Jorginho
Trossard
67. min Martinelli

Zaniolo
80. min Moreno
19 Diaby
Diaby
61. min Bailey

90+7

Eddie Nketiah se provinil útočným faulem a hráči Arsenalu už jsou v křeči.

90+6

Hostující hráči mají k dispozici volný přímý kop.

90+5

Velkou šanci měl Ollie Watkins, ale v bezprostřední blízkosti ho vychytal brankář David Raya.

90+4

Hosté budou vhazovat poblíž šestnáctky hostí.

90+3

Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Álex Moreno.

90+2

Rohový kop mají k dispozici hráči Arsenalu.

89

Gabriel Martinelli se svým centrem snažil nacentrovat, ale jeho pokus srazila obrana hostí přímo do náruče brankáře Martíneze.

88

Střídání v týmu Arsenal FC:
ze hřiště odchází Olexandr Zinčenko, přichází Eddie Nketiah.

87

Aston Villa právě vstřelila branku!
Autorem branky je OLLIE WATKINS, asistoval mu
Youri Tielemans nacentroval dalekonosným centrem míč na OLLIEHO WATKINSE, který utekl domácí obraně a lobem překonal brankáře Davida Rayu. Naprosto nekoncentrovaná obrana Arsenalu.

86

S rohovým kopem si obrana Aston Villy poradila.

84

Autorem branky je LEON BAILEY, asistoval mu Lucas Digne!!!
Po skvělé kombinaci na levé straně se k míči dostal Lucas Digne, který nacentroval do vápna na Paua Torrese. Ten však šikovně míč pustil, což překvapilo nejenom obranu, ale i brankáře Rayu. Na propuštěný míč si naběhl LEON BAULEY a doklepl míč do prázdné brány.

84

Rohový kop budou mít k dispozici hráči Aston Villy.

82

Ezri Konsa a Bailey si skvěle prohodili míč a první jmenovaný se střílenou přihrávkou snažil najít ve vápně své spoluhráče. Obrana Arsenalu však zapracovala dobře a nedovolila mu odcentrovat.

81

Kai Havertz si naskakoval na centr od Saky, ale před ním stačila obrana hostí zasáhnout.

80

Střídání v týmu Aston Villa FC:
ze hřiště odchází Nicolò Zaniolo, přichází Álex Moreno.

79

ze hřiště odchází Martin Ødegaard, přichází Emile Smith Rowe,
ze hřiště odchází Gabriel Jesus, přichází Jorginho.

78

Hra je na chvíli přerušena, neboť na hrací ploše leží Nicolò Zaniolo.

76

Velmi dobrý návrat předvedla obrana Aston Villy a zamezila protiútoku domácích.

76

Po skrumáži ve vápně budou hráči Aston Villy zahrávat opět rohový kop.

75

Po hlavičce domácího Rice budou hosté zahrávat další rohový kop.

74

Rohový kop budou zahrávat hráči Aston Villy.

73

Gabriel Martinelli se provinil útočným faulem a zhatil útočné šance svého týmu.

72

Leon Bailey se sice probil dopředu, ale jeho následná přihrávka neměla potřebnou kvalitu.

71

Gabriel Jesus si už tak tradičně nepohlídal své postavení byl mu odmáván ofsajd.

70

Takehiro Tomijasu se svým centrem snažil najít Jesuse, ale obrana hostí stihla zapracovat brilantně.

69

Obrana Aston Villy funguje výborně při vystavování hráčů hostí do ofsajdu, což dokonal ofsajd Gabriela Martinelliho.

68

Martin Ødegaard se zdá být v pořádku a hra pokračuje odkopem od brány domácího celku.

67

ze hřiště odchází Ben White, přichází Takehiro Tomijasu,
ze hřiště odchází Leandro Trossard, přichází Gabriel Martinelli.

66

Hra je přerušena, neboť při pokusu o akrobatické zakončení Diego Carlos trefil do hlavy Martina Ødegaarda. Ten je teď v péči lékařů.

65

Hostující hráčky zvyšují obrátky a budou zahrávat rohový kop.

64

Gabriel Jesus napřáhl ke střele z hranice vápna. S jeho střelou si brankář Emiliano Martínez poradil. Následnou akci zastavil ofsajd, ve kterém se nacházel Leandro Trossard.

63
Karty

Kai Havertz za svůj faul vidí žlutou kartu.

62

Obrovskou smůlu teď měli hráči Aston Villy!
Po chybné rozehrávce Arsenalu se Youri Tielemans rozhodl vypálit z hranice velkého vápna a jeho pokus nejprve orazil břevno a následně tyč domácí brány. Obrovské štěstí měla obrana Arsenalu.

62

I hostující hráči budou moct zahrávat rohový kop.

61

ze hřiště odchází Moussa Diaby, přichází Leon Bailey.

60

K odraženému míči po rohovém kopu se dostal Declan Rice, ale jeho pokus byl tak nepřesný, že ohrozil diváky spíše v nějaké 25. řadě.

60

Domácí hráči mají k dispozici standardní situaci v podobě rohového kopu, který rozehraje Bukayo Saka.

59

Kai Havertz se provinil proti pravidlům, když mu byl odpískán útočný faul.

58

Hráči Arsenalu trpělivě kombinují s míčem na útočné polovině a nepouštějí Aston Villu přes půlící čáru. Hráči hostí jsou tak již několik minut pod tlakem.

56

Leandro Trossard se svým centrem snažil najít hlavu některého ze svých spoluhráčů, ale jeho přihrávka byla nepřesná a brankář Emiliano Martínez si ji bez problémů stáhl.

55

Gabriel Jesus si nepohlídal své postavení, což neuniklo pozornosti asistentovi rozhodčího, který mu odmával postavení mimo hru.

54

Ollie Watkins napřáhl ke střele z odraženého míče, ale jeho pomalý padáček skončil mimo brány.

53

Hostující hráči vytáhli napadání a hráči Arsenalu pod velkým tlakem odevzdali míč soupeři chybnou rozehrávkou.

52

Moussa Diaby se svou průnikovou přihrávkou snažil vysunout forwardy hostujícího celku, ale jeho pas byl velice nepřesný.

51

Martin Ødegaard se postavil k volnému přímému kopu, ale jeho pokus odvrátila dobře fungující zeď.

50

Po ruce hostujícího hráče budou domácí zahrávat volný přímý kop z velmi dobré pozice.

49

Hostující hráči si zkazili útočnou situaci nedorozuměním a následným faulem.

48

Gabriel Jesus se značně dožaduje odpískání pokutového kopu, ale hlavní rozhodčí byl úplně jiného názoru.

47

Nedorozumění mezi Salibou a Rayou málem potrestal Digne, ale na poslední chvíli zasáhl právě Saliba a odvrátil hrozící nebezpečí.

46

Do druhého poločasu se ani jeden z trenérů nerozhodl udělat změnu v sestavě.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 18:35.

Máme za sebou první poločas utkání 33. kola anglické Premier League, ve kterém domácí Arsenal hraje s Aston Villou bez branek.
Do úvodu zápasu lépe vstoupili domácí hráči. Obrovskou šanci měl Kai Havertz, ale brankář hostí předvedl skvělý zákrok. Následně se hra vyrovnala a už to vypadalo, že se v klidu dohraje i zbytek poločasu. Avšak ve 39. minutě měl obrovskou možnost hostující Ollie Watkins, ale trefil pouze tyč. O minutu později měl ještě větší šanci Leandro Trossard, ale naprosto fantastický zákrok předvedl brankář Emiliano Martínez.
Poločas tak skončil za stavu 0:0.

45+4

První poločas skončil.

45+3

Martin Ødegaard se provinil faulem a dává hostům možnost ještě jednoho volného přímého kopu.

45+2

Lucas Digne se postavil k volnému přímému kopu, ale jeho střela byla zablokována zdí.

45
Karty

V závěru poločasu budou hráči Aston Villy zahrávat volný přímý kop z velmi dobré pozice.
Navíc Gabriel Jesus za svůj faul vidí žlutou kartu.

44

Leandro Trossard našel fantasticky Kaie Havertze, který ještě geniálním nápadem hledal své spoluhráče před prázdnou bránou. Na neštěstí pro něj tam žádný spoluhráč nebyl.

43

Gabriel Jesus vystihl chybnou rozehrávku hostí a předal míč do volného prostoru Leandrovi Trossardovi, který však o míč laxně přišel skvělým návratem hráčů Aston Villy.

41

Bukayo Saka napřáhl ke střele z hranice vápna a jeho točený pokus nadělal brankáři Martínezovi starosti. Na štěstí pro něj skončila střela těsně vedle.

40

Ještě větší šanci měl Leandro Trossard, který se po sražené střele Jusese a přihrávce Saky ocitl sám pět metrů před prázdnou bránou, ale svou tutovou šanci zahodil. Brankář Emiliano Martínez předvedl neuvěřitelný zákrok a drží zatím skóre na stavu 0:0.

39

Obrovskou šanci měl Ollie Watkins, který uzmul míč obraně Arsenalu a pádil s ním směrem k bráně. Z hranice vápna vyslal křižnou střelu, která orazítkovala tyč.

38

Gabriel Jesus nacentroval přímo na hlavu Bukaya Saky, ale jeho pokus skončil nad bránou.

37

Hra už je v plném proudu a pokračovat se bude rozehrávkou od brankáře Rayi.

36
Karty

Ben White vidí dodatečně žlutou kartu za svůj faul, kdy se snažil zastavit útok Aston Villy.

36

Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Nicolò Zaniolo.

35

Moussa Diaby se probil k pokutovému území a vypálil. Jeho střela byla však sražena obranou domácích.

33

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Aston Villy a jen odevzdali míč soupeři.

32

Hráči Aston Villy nenapadají nikterak vysoko, a proto mají hráči Arsenalu čas na rozehrávku.

30

Rohový kop Bukaya Saky byl velmi nepřesný a jenom proletěl velkým vápnem.

29

Domácí hráči mají k dispozici standardní situaci v podobě rohového kopu.

28

Hra je teďka taková nijaká. Je plná nepřesností a ani jeden z týmů se nikam nežene. Dokonal to centr Ezriho Konsa, který skončil v zámezí.

27

Hostující hráči se snaží kombinovat s míčem a ťukají si ho ze strany na stranu.

25

Bukayo Saka se dostal k centru z brankové čáry, ale jeho pokus byl nepřesný. Na štěstí pro něj budou domácí zahrávat rohový kop.

23

Po nepřesné rozehrávce hostujícího gólmana se na střelu z půlky odhodlal Olexandr Zinčenko, ale jeho dalekonosný pokus skončil mimo.

22

Leandro Trossard si počínal nedovoleně a byl mu odpískán útočný faul.

21

Morgan Rogers se dostal ke střele z hranice vápna, avšak jeho pokus byl zablokován obranou Arsenalu.

20

Bukayo Saka si naběhl na skvělou průnikovou přihrávku od Martina Ødegaarda a vypálil. Jeho střela však skončila pouze v boční síti hostující brány.

18

Bukayo Saka nádherným centrem narýsoval pas přímo na hlavu Gabriela Jesuse, ale jeho hlavička skončila pouze na boční síti. Velká možnost pro domácí.

17

Kai Havertz již utíkal sám na gólmana, ale zamotal se do míče a následná střela neměla úspěch. Mrzet ho to však ale nemusí, neboť si nepohlídal své postavení a byl mu odpískán ofsajd.

16

Hostující hráči se snaží hru trochu uklidnit a kombinují s míčem kolem půlící čáry.

15
Karty

Morgan Rogers dostává dodatečně žlutou kartu za to, když sestřelil Bukaya Saku.

14

Gabriel Jesus si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

13

Po ponechané výhodě se k centru dostal Olexandr Zinčenko, ale jeho pokus byl nepřesný a skončil jen na kopačkách hráčů hostujícího výběru.

12

Nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Aston Villy a jen míč odevzdali soupeři.

11

Leandro Trossard narýsoval fantastickou přihrávku přímo na nohu Kaie Havertze, jehož střela z první byla velmi nebezpečná, ale brankář Emiliano Martínez dokázal, že je to brankář světové extra třídy a vytáhl fantastický zákrok.

10

Domácí hráči kombinují s míčem na útočné polovině a čekají na prostor v obraně Aston Villy.

9

Hostující hráči budou vhazovat poblíž pokutového území domácího celku.

8

Skvělý obranný zákrok předvedl Diego Carlos a zamezil útoku Arsenalu.

8

Chybu v rozehrávce Aston Villy málem svým centrem využil Bukayo Saka, ale jeho centr přeletěl všechny jeho spoluhráče.

7

Declan Rice se provinil faulem.

6

Bukayo Saka si naběhl na přihrávku do pokutového území, ale jeho následný centr obrana hostí zpacifikovala ve svůj prospěch.

5

Moussa Diaby si nabíhal na dobrý pas z hloubi pole, ale před ním stihl na poslední chvíli zasáhnout brankář David Raya.

4

Dobrou obrannou práci předvedl Olexandr Zinčenko, ale následně se sám s míčem vyhnal za autovou čáru.

3

Ben White se dostal do vápna a pokusil se nacentrovat na své spoluhráče, ale jeho pokus byl hrubě nepřesný a skončil na tribuně.

2

Lucas Digne si to nekomplikoval a před Sakou odkopl míč do zámezí.

1

Po zablokované střele Johna McGinna se k hlavičce dostal Ollie Watkins, ale jeho hlavička skončila těsně nad bránou. Skvělý start z pohledu hostujícího celku.

1

Hned z úvodu se velmi nepřesnou rozehrávkou provinil brankář David Raya.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní výkop budou mít k dispozici hráči Aston Villy.

Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

Úvodní sestavy:

Arsenal FC: Raya – B. White, Saliba, Magalhães, Zinčenko – Ødegaard (C), Rice, Havertz – Saka, Jesus, Trossard.
Náhradníci: Ramsdale – Jorginho, Kiwior, Martinelli, Nketiah, Partey, Smith Rowe, Tomijasu, Vieira.
Trenér: Mikel Arteta

Aston Villa FC: E. Martínez – Konsa, Carlos, Torres, Digne – McGinn (C), Tielemans, Rogers, Zaniolo – Diaby, Watkins.
Náhradníci: Olsen – Bailey, Cash, C. Chambers, Durán, Iroegbunam, Kesler-Hayden, Lenglet, Moreno.
Trenér: Unai Emery

Rozhodčí: Coote – Wood, Scholes.

Sestavy obou celků jsou následující:

Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního šlágru 33. kola anglické Premier League, ve kterém první Arsenal hosté čtvrtou Aston Villu.
Přeji Vám příjemnou zábavu.

Ve šlágru 33. kola anglické Premier League se mezi sebou utkají Arsenal FC a Aston Villa FC.

Domácí Arsenal FC:
má na svém kontě po odehraném 32. kole celkem 71 bodů za 22 výher, 5 remíz a 4 porážky s positivním skóre 75:24. Domácí se tak nacházejí na 1. místě ligové tabulky. Vyhráno však vůbec nemají, neboť před 2. Liverpoolem jsou jenom o skóre a na 3. Manchester City mají náskok pouhý bod. Jisto jistě je tohle velmi důležité utkání v boji o celkové prvenství, do kterého zasahují tři celky. Forma Arsenalu je taktéž vynikající. Z posledních pěti utkání čtyřikrát vyhráli a jen jednou remizovali. Naposledy si poradili na půdě Brightonu 0:3

To hostující Aston Villa FC:
na tom není taky vůbec špatně. Před 33. kolem mají hosté na svém kontě celkem 60 bodů za 18 výher, 6 remíz a 8 porážek s positivním skóre 66:49. Hosté se tak nacházejí na 4. místě ligové tabulky a bojují o účast v lize mistrů s 5. Tottenhamem. Oba celky mají stejně bodů, ale Aston Villa má lepší skóre. Bylo by to jistě překvapení, kdyby celek z Birminghamu urval ligu mistrů. V posledním ligovém kole remizoval 3:3 s Brentfordem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.