Červen
- Hvozdnický expres Railway Capital (Opava východ – Svobodné Heřmanice a zpět) jezdí každý víkend a o svátcích
- Doupovská dráha Railway Capital (Kadaň – Vilémov u Kadaně – Kadaňský Rohozec, Vilémov u Kadaně – Podbořany a zpět) je v provozu každý víkend a o svátcích
- Jemnická dráha Railway Capital (Moravské Budějovice – Jemnice a zpět) je v provozu každý víkend a o svátcích
- Kamenický motoráček KŽC Doprava (Česká Kamenice – Kamenický Šenov a zpět) jezdí denně
- Pražský motoráček KŽC Doprava (Praha hl. n. – Praha-Zličín) jezdí každý víkend a o svátcích
- Brdský motoráček KŽC Doprava (Praha hl. n. – Vrané nad Vltavou – Dobříš a zpět) jezdí každou sobotu
- Posázavský motoráček KŽC Doprava (Praha hl. n. – Týnec nad Sázavou – Čerčany a zpět) jezdí každou neděli a o svátcích
- Rakovnický rychlík KŽC Doprava (Praha hl. n. – Beroun – Rakovník a zpět, od 29.6. navíc Rakovník – Beroun a zpět) jezdí každý víkend a o svátcích
- Kokořínský rychlík KŽC Doprava (Praha Vršovice n.– Všetaty – Mělník – Mšeno a zpět) jezdí každý víkend a o svátcích
- Lužickohorský rychlík KŽC Doprava (Praha Vršovice – Mladá Boleslav – Česká Lípa – Jedlová – Krásná Lípa – Mikulášovice dolní nádraží a zpět) jezdí každý víkend a o svátcích
- Podřipský motoráček KŽC Doprava (Roudnice na Labem – Straškov – Libochovice a zpět) jezdí každý víkend a o svátcích
- Podkrušnohorský motoráček KŽC Doprava (Děčín hl. n. - Telnice a zpět) jezdí každý víkend a o svátcích
- Oparenský expres AŽD (Litoměřice horní nádraží – Chotiměř a zpět) jezdí každý víkend a o svátcích
- Vlašimka Railway Capital (Vlašim – Trhový Štěpánov a zpět) jezdí každý víkend a o svátcích
Sobota 1. června
- Zahájení sezóny na Zubačce, den dětí
Trasa: Tanvald – Kořenov – Harrachov a zpět
Motorová lokomotiva 743
Pořádá: spolek Zubačka - Parní vlak na Osoblažce
Trasa: Třemešná ve Slezsku – Osoblaha a zpět
Parní lokomotiva U57.001
Pořádá: Slezské zemské dráhy - Jarní jízdy v Mladějově
Trasa: Mladějov – Nová Ves u Kunčiny Hřebeč doly a zpět
Parní lokomotiva
Pořádá: Mladějovská průmyslová dráha - Hurvínkem do Zubrnic
Trasa: Ústí nad Labem-Střekov – Zubrnice a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Zubrnická museální železnice - Dieselový provoz na Řepařské drážce
Trasa: Kolín-Sendražice – Býchory a zpět
Motorová lokomotiva
Pořádá: Kolínská řepařská drážka - Rodinný den v ČD muzeu Lužná u Rakovníka
Trasa: Cheb – Sokolov – Karlovy Vary – Ostrov – Lužná u Rakovníka a zpět
Motorový vůz M131.1515
Pořádá: Plzeňská dráha-Výtopna Cheb / ČD Nostalgie - Hurvínkem do Lednice
Trasa: Břeclav – Lednice a zpět
Motorový vůz M131.1448
Pořádá: ČD Nostalgie - Zvláštní vlaky na Tovačovce a na Modelovou výstavu na zámku Zdounky
Trasy: Tovačov – Kojetín – Kroměříž – – Zdounky – Zborovice a zpět
Motorový vůz M131.1454
Pořádá: Kroměřížská dráha - Regionální den železnice v Praze
Trasy: Praha‑Vršovice – Roztoky u Prahy / Praha‑Čakovice a zpět (pára), Praha‑Uhřiněves – Praha‑Vršovice – Roztoky u Prahy a zpět (Patro)
Parní lokomotiva 434.2186
Motorová lokomotiva T 478.1008 + Bpjo
Pořádá: ČD Nostalgie - Hurvínkem z Pardubic do Hlinska
Trasa: Pardubice – Hlinsko a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Pardubický spolek historie železniční dopravy
Neděle 2. června
- Hurvínkem do Zubrnic
Trasa: Ústí nad Labem-Střekov – Zubrnice a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Zubrnická museální železnice - Dieselový provoz na Řepařské drážce
Trasa: Kolín-Sendražice – Býchory a zpět
Motorová lokomotiva
Pořádá: Kolínská řepařská drážka - Hurvínkem do Lednice
Trasa: Břeclav – Lednice a zpět
Motorový vůz M131.1448
Pořádá: ČD Nostalgie - Zvláštní vlaky na Modelovou výstavu na zámku Zdounky
Trasa: Kroměříž – Zborovice a zpět
Motorový vůz M131.1454
Pořádá: Kroměřížská dráha - Veteráni v Kovozoo
Trasa: jízdy v areálu
Parní lokomotiva 213.901
Pořádá: Kovozoo / Klub přátel kolejových vozidel
Pátek 7. června
- Historickým motoráčkem po Zubačce
Trasa: Tanvald – Kořenov – Harrachov a zpět
Motorový vůz M240.056 nebo M152
Pořádá: spolek Zubačka - Kralovický rychlík
Trasa: Praha hl. n. – Beroun – Rakovník – Kralovice u Rakovníka
Motorová lokomotiva 749
Pořádá: KŽC Doprava - Legendárním Pantografem ze Šumperka do Hradce Králové
Trasa: Šumperk - Česká Třebová - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové hl. n.
Elektrická jednotka EM 475.1045/46
Pořádá: ČD Nostalgie
Sobota 8. června
- Historickým motoráčkem po Zubačce
Trasa: Tanvald – Kořenov – Harrachov a zpět
Motorový vůz M240.056 nebo M152
Pořádá: spolek Zubačka - Parní vlak na Osoblažce
Trasa: Třemešná ve Slezsku – Osoblaha a zpět
Parní lokomotiva U57.001
Pořádá: Slezské zemské dráhy
Na co zírá mašinfíra
Sledovat další díly na iDNES.tv- Hurvínkem do Zubrnic
Trasa: Ústí nad Labem-Střekov – Zubrnice a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Zubrnická museální železnice - Parní provoz na Řepařské drážce (Kmochův Kolín)
Trasa: Kolín-Sendražice – Býchory a zpět
Parní lokomotiva
Pořádá: Kolínská řepařská drážka - Den dětí na Rajnochovičce
Trasa: obnovovaný úsek lesní železnice
Motorová lokomotiva BN 30
Pořádá: Společnost pro obnovu Rajnochovické lesní železnice - Otevření zastávky Pardubice-centrum
Trasy: Pardubice-centrum – Pardubice-Rosice nad Labem – Slatiňany a zpět (M131.1), Pardubice-centrum – Hradec Králové hl. n. a zpět, Hradec Králové hl. n. – Elektrárna Opatovice a zpět (EM475.1.)
Motorový vůz M131.1
Elektrická jednotka EM475.1
Pořádá: ČD Nostalgie / Pardubický spolek historie železniční dopravy - Parní sobota na Koryčance
Trasa: Nemotice – Koryčany a zpět
Parní lokomotiva 213.901
Pořádá: Trať Nemotice – Koryčany / Klub přátel kolejových vozidel Brno - Hurvínkem do Lednice
Trasa: Břeclav – Lednice a zpět
Motorový vůz M131.1448
Pořádá: ČD Nostalgie - 3. tulácká jízda
Trasa: Turnov – Hradec Králové – Týniště nad Orlicí – Dobruška –
Motorový vůz M152.0604
Pořádá: Tuláci (nejen) po lokálkách v ČR a SR - Legendárním Pantografem z Hradce Králové do Šumperka
Trasa: Hradec Králové hl. n. – Týniště nad Orlicí – Česká Třebová – Šumperk
Elektrická jednotka EM 475.1045/46
Pořádá: ČD Nostalgie
Neděle 9. června
- Hurvínkem do Zubrnic
Trasa: Ústí nad Labem-Střekov – Zubrnice a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Zubrnická museální železnice - Parní provoz na Řepařské drážce (Kmochův Kolín)
Trasa: Kolín-Sendražice – Býchory a zpět
Parní lokomotiva
Pořádá: Kolínská řepařská drážka - Den dětí na Rajnochovičce
Trasa: obnovovaný úsek lesní železnice
Motorová lokomotiva BN 30
Pořádá: Společnost pro obnovu Rajnochovické lesní železnice - Hurvínkem do Lednice
Trasa: Břeclav – Lednice a zpět
Motorový vůz M131.1448
Pořádá: ČD Nostalgie
Pátek 14. června
- Historickým motoráčkem po Zubačce
Trasa: Tanvald – Kořenov – Harrachov a zpět
Motorový vůz M240.056 nebo M152
Pořádá: spolek Zubačka - Zahájení léta na hevlínské dráze
Trasa: Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov – Hevlín a zpět
Motorový vůz 810
Pořádá: Spolek pro veřejnou dopravu na jihozápadní Moravě
Sobota 15. června
- Historickým motoráčkem po Zubačce
Trasa: Tanvald – Kořenov – Harrachov a zpět
Motorový vůz M240.056 nebo M152
Pořádá: spolek Zubačka - Historickým vozem Balm do Vejprt
Trasa: Slaný – Chomutov – Vejprty a zpět
Motorová lokomotiva + Balm
Pořádá: Výtopna Slaný - Parní vlak na Osoblažce
Trasa: Třemešná ve Slezsku – Osoblaha a zpět
Parní lokomotiva U57.001
Pořádá: Slezské zemské dráhy - Muzejní víkend v depu Turnov
Trasa: Turnov – Turnov depo a zpět
Motorový vůz M152.0604
Pořádá: Kolej-klub - Historie v pohybu v Mladějově
Trasa: Mladějov – Nová Ves u Kunčiny Hřebeč doly a zpět
Parní lokomotiva, motorová lokomotiva
Pořádá: Mladějovská průmyslová dráha - Hurvínkem do Zubrnic
Trasa: Ústí nad Labem-Střekov – Zubrnice a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Zubrnická museální železnice - Báňské spěšné vlaky po Ostravsko-Karvinském revíru
Trasa: Ostrava střed – Alexandr – Havířov – Barbora – ČSM sever – Darkov – ČSA – Žofie – Michal – Josefova jáma – Ostrava střed
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Po hornických vlečkách do ZOO Ostrava
Trasa: Cieszyn (PL) – Český Těšin – ZOO Ostrava – Ostrava střed a zpět
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Parní provoz ve Zbýšově
Trasa: Zbýšov, důl Jindřich – Zastávka u Brna a zpět
Parní lokomotiva
Pořádá: Muzeum průmyslových železnic - Dieselový provoz na Řepařské drážce
Trasa: Kolín-Sendražice – Býchory a zpět
Motorová lokomotiva
Pořádá: Kolínská řepařská drážka - Hurvínkem do Broumova
Pardubice hl. n. – Náchod – Teplice nad Metují – Broumov a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Pardubický spolek historie železniční dopravy - Rychlíkem do Bechyně
Trasa: Praha hl. n. – Bechyně a zpět
Motorová lokomotiva T478.1
Pořádá: Valenta Rail - Hurvínkem do Lednice
Trasa: Břeclav – Lednice a zpět
Motorový vůz M131.1448
Pořádá: ČD Nostalgie - 2. tulácká jízda
Trasa: Hradec Králové – Potštejn – Česká Třebová – Chornice – Skalice na Svitavou a zpět
Motorový vůz M152.0318
Pořádá: Tuláci (nejen) po lokálkách v ČR a SR - Dny dopravní nostalgie JMK (v přípravě)
Trasy: Brno hl.n. – Kuřim a zpět, Kuřim – Tišnov a zpět
Parní lokomotiva 433.001
Pořádá: ČD Nostalgie
Neděle 16. června
- Muzejní víkend v depu Turnov
Trasa: Turnov – Turnov depo a zpět
Motorový vůz M152.0604
Pořádá: Kolej-klub - Hurvínkem do Zubrnic
Trasa: Ústí nad Labem-Střekov – Zubrnice a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Zubrnická museální železnice - Báňské spěšné vlaky po Ostravsko-Karvinském revíru
Trasa: Havířov – Barbora – ČSM sever – Darkov – ČSA – Žofie – Michal – Josefova jáma – Ostrava střed – Alexandr – Havířov
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Po hornických vlečkách do ZOO Ostrava
Trasa: Cieszyn (PL) – Český Těšin – ZOO Ostrava – Ostrava střed a zpět
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Dieselový provoz na Řepařské drážce
Trasa: Kolín-Sendražice – Býchory a zpět
Motorová lokomotiva
Pořádá: Kolínská řepařská drážka - Hurvínkem do Lednice
Trasa: Břeclav – Lednice a zpět
Motorový vůz M131.1448
Pořádá: ČD Nostalgie - Dny dopravní nostalgie JMK (v přípravě)
Trasy: Brno hl.n. – Blažovice a zpět, Brno hl.n. – Sokolnice-Telnice a zpět
Parní lokomotiva 433.001
Elektrická jednotka SM488.0023/24
Pořádá: ČD Nostalgie
Pátek 21. června
- Historickým motoráčkem po Zubačce
Trasa: Tanvald – Kořenov – Harrachov a zpět
Motorový vůz M240.056 nebo M152
Pořádá: spolek Zubačka
Sobota 22. června
- Historickým motoráčkem po Zubačce
Trasa: Tanvald – Kořenov – Harrachov a zpět
Motorový vůz M240.056 nebo M152
Pořádá: spolek Zubačka - Rychlíkem na zámek Žleby a do Třemošnice
Trasa: Praha hl. n. – Žleby – Třemošnice a zpět
Motorová lokomotiva T478.1
Pořádá: Valenta Rail - Parní vlak na Osoblažce
Trasa: Třemešná ve Slezsku – Osoblaha a zpět
Parní lokomotiva U57.001
Pořádá: Slezské zemské dráhy - Hurvínkem do Zubrnic
Trasa: Ústí nad Labem-Střekov – Zubrnice a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Zubrnická museální železnice - Báňské spěšné vlaky po Ostravsko-Karvinském revíru
Trasa: Ostrava střed – Alexandr – Havířov – Barbora – ČSM sever – Darkov – ČSA – Žofie – Michal – Josefova jáma – Ostrava střed
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Po hornických vlečkách do ZOO Ostrava
Trasa: Cieszyn (PL) – Český Těšin – ZOO Ostrava – Ostrava střed a zpět
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Motoráčkem z Kladna do Lomů Mořina
Trasa: Kladno – Hostivice – Rudná u Prahy – Nučice – Mořina a zpět
Motorový vůz 810.231
Pořádá: Kladenská dopravní a strojní - Dieselový provoz na Řepařské drážce
Trasa: Kolín-Sendražice – Býchory a zpět
Motorová lokomotiva
Pořádá: Kolínská řepařská drážka - Hurvínkem na hrad Rychmburk
Trasa: Pardubice hl. n. – Skuteč – Předhradí a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Pardubický spolek historie železniční dopravy - Retro expresem Vindobona na výlet do minulosti
Trasa: Berlin – Děčín – Prahah hl. n. – Gmünd – Vídeň
Motorové lokomotivy (na území ČR) 750 a 754
Pořádá: Ondřej Lakatoš, Miroslav Lacko - Hurvínkem do Lednice
Trasa: Břeclav – Lednice a zpět
Motorový vůz M131.1448
Pořádá: ČD Nostalgie - Rožnovské parní léto
Trasa: Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm a zpět
Parní lokomotiva 423.041
Pořádá: ČD Nostalgie - 100 let od návštěvy TGM v Hodoníně (v přípravě)
Trasy: Břeclav – Hodonín a zpět, Hodonín – Strážnice a zpět, Hodonín – Čejč a zpět
Parní lokomotiva 433.001
Pořádá: ČD Nostalgie
Neděle 23. června
- Hurvínkem do Zubrnic
Trasa: Ústí nad Labem-Střekov – Zubrnice a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Zubrnická museální železnice - Báňské spěšné vlaky po Ostravsko-Karvinském revíru
Trasa: Havířov – Barbora – ČSM sever – Darkov – ČSA – Žofie – Michal – Josefova jáma – Ostrava střed – Alexandr – Havířov
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Po hornických vlečkách do ZOO Ostrava
Trasa: Cieszyn (PL) – Český Těšin – ZOO Ostrava – Ostrava střed a zpět
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Dieselový provoz na Řepařské drážce
Trasa: Kolín-Sendražice – Býchory a zpět
Motorová lokomotiva
Pořádá: Kolínská řepařská drážka - Retro expresem Vindobona na výlet do minulosti
Trasa: Vídeň – Gmünd – Praha hl. n. – Děčín – Berlín
Motorové lokomotivy (na území ČR) 750 a 754
Pořádá: Ondřej Lakatoš, Miroslav Lacko - Hurvínkem do Lednice
Trasa: Břeclav – Lednice a zpět
Motorový vůz M131.1448
Pořádá: ČD Nostalgie
Pátek 28. června
- Historickým motoráčkem po Zubačce
Trasa: Tanvald – Kořenov – Harrachov a zpět
Motorový vůz M240.056 nebo M152
Pořádá: spolek Zubačka - Zvláštní parní vlaky v Pošumaví
Trasy: Protivín – Písek město a zpět, Protivín – Prachatice
Parní lokomotiva 354.195
Pořádá: ČD Nostalgie / Stifterův pošumavský železniční spolek - Kralovický rychlík
Trasa: Praha hl. n. – Beroun – Rakovník – Kralovice u Rakovníka a zpět
Motorová lokomotiva 749
Pořádá: KŽC Doprava
Sobota 29. června
- Slavnosti Zlaté stezky a Železniční den v Prachaticích
Trasa: Prachatice – Chroboly a zpět, České Budějovice – Prachatice a zpět, Prachatice – Strunkovice nad Blanicí a zpět, České Budějovice – Prachatice – Volary a zpět, Prachatice – Prachatice lázně a zpět
Parní lokomotiva 354.195
Motorová lokomotiva 749+BDs+Bdmteeo+Bdt
Motorový vůz M262 nebo M131.1, 847 Regiofox
Pořádá: ČD Nostalgie / Stifterův pošumavský železniční spolek - Hanácké léto na kolejích
Trasa: Kroměříž – Kojetín – Tovačov a zpět
Motorový vůz M131.1454
Pořádá: Kroměřížská dráha / Railway Capital - Den Zubačky
Trasa: Tanvald – Kořenov a zpět, Kořenov – Harrachov – Szklarska Poręba Górna a zpět
Motorová lokomotiva T426.0 (v případě zákazu jízdy ozubnice jiná historická motorová lokomotiva)
Parní lokomotiva
Pořádá: spolek Zubačka - Parní vlak na Osoblažce
Trasa: Třemešná ve Slezsku – Osoblaha a zpět
Parní lokomotiva U57.001
Pořádá: Slezské zemské dráhy - Turistický motoráček do Lomnice nad Popelkou
Trasa: Mnichovo Hradiště – Turnov – Lomnice nad Popelkou a zpět
Motorový vůz M152.0604 / M131.1 / M240
Pořádá: Kolej-klub - Záhorácký retro expres
Trasa: Brno dolní nádraží – Veselí nad Moravou – Zohor (SK) – Plavecké Podhradie (SK) – Zohor (SK) – Kúty (SK) – Hodonín – Čejč – Brno dolní nádraží
Motorový vůz 851
Pořádá: Retro Train - Jarní jízdy v Mladějově
Trasa: Mladějov – Nová Ves u Kunčiny – Hřebeč doly
Parní lokomotiva
Pořádá: Mladějovská průmyslová dráha - Hurvínkem do Zubrnic
Trasa: Ústí nad Labem-Střekov – Zubrnice a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Zubrnická museální železnice - Báňské spěšné vlaky po Ostravsko-Karvinském revíru
Trasa: Ostrava střed – Alexandr – Havířov – Barbora – ČSM sever – Darkov – ČSA – Žofie – Michal – Josefova jáma – Ostrava střed
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Po hornických vlečkách do ZOO Ostrava
Trasa: Cieszyn (PL) – Český Těšin – ZOO Ostrava – Ostrava střed a zpět
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Výletní vlaky Bruntál - Malá Morávka
Trasa: Bruntál - Malá Morávka a zpět
Motorová lokomotiva T334.0966
Pořádá: Slezský železniční spolek - Parní provoz na Řepařské drážce
Trasa: Kolín-Sendražice – Býchory a zpět
Parní lokomotiva
Pořádá: Kolínská řepařská drážka - Hurvínkem na hrad Rychmburk
Trasa: Pardubice hl. n. – Skuteč – Předhradí a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Pardubický spolek historie železniční dopravy - Hurvínkem do Lednice
Trasa: Břeclav – Lednice a zpět
Motorový vůz M131.1448
Pořádá: ČD Nostalgie - Na výlet k Táboru!
Trasa: Mnichovo Hradiště – Turnov – Libuň – Lomnice nad Popelkou a zpět
Motorový vůz M152.0604
Pořádá: Kolej-klub - Zahájení jízd na Zážitkové železnici Čejč – Uhřice u Kyjova
Trasa: Uhřice u Kyjova – Čejč a zpět
Motorový vůz M240.0113
Pořádá: Zážitková železnice Čejč – Uhřice u Kyjova - Parním vlakem po Pardubickém kraji
Trasa: Dolní Lipka – Ústí nad Orlicí – Hanušovice – Ústí nad Orlicí – Dolní Lipka
Parní lokomotiva 555.0153
Pořádá: Pardubický kraj / KHKD / Výtopna Dolní Lipka
Neděle 30. června
- Den Zubačky
Trasa: Tanvald – Kořenov a zpět, Kořenov – Harrachov – Szklarska Poręba Górna a zpět
Motorová lokomotiva T426.0 (v případě zákazu jízdy ozubnice jiná historická motorová lokomotiva)
Parní lokomotiva
Pořádá: spolek Zubačka - 125 let železniční tratě Prachatice – Volary
Trasy: Prachatice – Volary, Volary – Zbytiny a zpět, Volary – Nové Údolí
Parní lokomotiva 354.195
Motorová lokomotiva 749+BDs+Bdmteeo+Bdt
Pořádá: ČD Nostalgie / Stifterův pošumavský železniční spolek - Hurvínkem do Zubrnic
Trasa: Ústí nad Labem-Střekov – Zubrnice a zpět
Motorový vůz M131.1
Pořádá: Zubrnická museální železnice - Báňské spěšné vlaky po Ostravsko-Karvinském revíru
Trasa: Havířov – Barbora – ČSM sever – Darkov – ČSA – Žofie – Michal – Josefova jáma – Ostrava střed – Alexandr – Havířov
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Po hornických vlečkách do ZOO Ostrava
Trasa: Cieszyn (PL) – Český Těšin – ZOO Ostrava – Ostrava střed a zpět
Motorová lokomotiva T211
Pořádá: Slezský železniční spolek - Výletní vlaky Bruntál - Malá Morávka
Trasa: Bruntál - Malá Morávka a zpět
Motorová lokomotiva T334.0966
Pořádá: Slezský železniční spolek - Parní provoz na Řepařské drážce
Trasa: Kolín-Sendražice – Býchory a zpět
Parní lokomotiva
Pořádá: Kolínská řepařská drážka - Hurvínkem do Lednice
Trasa: Břeclav – Lednice a zpět
Motorový vůz M131.1448
Pořádá: ČD Nostalgie