Ona

Kvůli tobě se rozvedu. Nejčastější mužské lži nejen ve vztahu

  • 10
Lež je vnímána jako něco ošklivého, urážlivého, nedůstojného, ale skutečnost je taková, že každý z nás tu a tam nemluví zcela pravdu. Hlavně když jde o vlastní prospěch. A „páni tvorstva“ jsou v tomto mistři. Zatajit fakta umí bravurně a my, naivky, jim věříme.

S manželkou nám to neklape

Nevěřte všemu, co vám nový objev zpočátku říká.

Nikdy byste si nezačala s mužem, který je ženatý a má děti? Nejste sama. Jenže něco jiného je, když mu to v partnerství neklape, že? Pánů, kteří toto vyprávějí, není málo. Jenže skutečnost bývá zcela jiná. Jen malé procento dotyčných říká pravdu. V případě, kdy od vás pospíchá domů, je „vycukaný“, kdykoliv mu zazvoní mobil, nemá čas, kdy vy chcete, jste pouze obětí krize středního věku. Smiřte se s tím.

Chci od ní odejít

Za tou „co mu dělá ze života peklo“ se může ukrývat moc fajn žena, která o...

Další oblíbená hláška zadaných jedinců. Nebuďte naivka. Přece vám nebude vyprávět, že doma je poměrně spokojený, ale porozhlíží se po jiných možnostech, protože ta, s níž dvanáct let žije, je už tak trochu okoukaným materiálem. Jakmile vám tohle tvrdí už třetí měsíc, ale nechce u vás přespat, realita bude pravděpodobně jiná.

Je to vážně jen kamarádka

Opatrnosti není nikdy dost.

Kolik šťastných žen tohle slyšelo a následně jim zbyly jen oči pro pláč. Až se dozvíte o záhadné „kamarádce“, kterou přece zná roky, pouze se neviděli, požadujte společnou schůzku. Tak poznáte, zdali vaše drahá polovička lže. Přátele přece před partnery neschováváme. Nemusíte ale být ve stresu ze setkání s jinou dámou, nejspíš k tomu nedojde. Jak rychle se „kamarádka“ objevila, zase zmizí.

Promiň, nemám čas

To, že dobře vychází s bývalou nemusí být důvodem k žárlení.

Víme, co znamená být zavalená prací a povinnostmi. Proto jsme si velmi dobře vědomé situace, kdy nám napíše člověk nežádaný a žádaný. Na nechtěného odesílatele nereagujeme nebo přijde ona nesmrtelná klasika s omluvou s nedostatkem času. A pak je zde objekt našeho zájmu. Veškerá činnost jde stranou a my jsme přilepené na mobilu. Na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že pánové, zvláště starší jedinci, to mají hozené trochu jinak. Nechceme mužům zase úplně křivdit.

Nechceš přijít na kus řeči?

Většina „návštěv“ má stejný průběh.

Viděli jste se jednou, maximálně dvakrát a už vás vábí na film a sklenku dobrého vína? Pozor, finta. Ani o jedno úplně nepůjde, nejedná se o záměr návštěvy. To spíše zvířecí pudy pracují. Na tom ovšem není nic špatného. Každý z nás si potřebuje tu a tam „vyhodit z kopýtka“. Buďte předem smířená s variantou (budiž vám přáno) celonočního kvalitního sexu. Ráno vás alespoň nezastihne morální kocovina.

Témata: Partnerství