Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Indiana Jones Emperor`s Tomb návod #3

  12:00
Protřelý archeolog Indiana Jones s hbitým bičem se znovu vrátil na obrazovky monitorů a s ním i některé hádanky, u kterých lze poměrně snadnou zakysnout. Pokud se tak stalo, nahlédněte do našeho nebývale podrobného návodu.

Mise IV.) Hong Kong
Část 1.) The Golden Lotus Cinematic
Ocitnete se v Hong Kongu a v animaci budete uvedeni do nového prostředí. Jde tedy o seznamující část, kde nemusíte nic dělat, ani se ničeho obávat, takže si v klidu a pohodě prohlédněte zařízení čínské restaurace. Přisedne si k vám již dobře vám známá kráska, bude však unesena Číňany. Následuje další část.

Část 2.) The Golden Lotus
Nalézáte se v restauraci naprosto beze zbraní a musíte pomocí kopanců zdolat několik šikmookých gaunerů. Můžete roztřískat okolní nábytek, bude se vám hodit každá noha z rozbitých stolů, je to dobrá zbraň. Nezapomínejte také po mrtvých Číňanech sbírat jejich nože, jakmile je zlikvidujete, můžete se odreagovat tak, že rozmlátíte celý lokál. Až to tady vše vyřídíte, jděte kolem bar pultu vlevo do vchodu a sejděte dolů po schodech do sklepa. Zde zlikvidujte další mrzáky a pak pokračujte naproti po žebříku nahoru. Z chodby vylezte po dalším žebříku ještě výš, v animaci spatříte zmíněnou krásku, jak tvrdě bojuje s přesilou. Vyšplhejte se po třetím žebříku a vejděte do dveří. Pozabíjejte všechny darebáky, dveřmi naproti pokračujte dál. Zlikvidujte další Číňany, pokračujte chodbou vlevo a na levé straně přehoďte páku, v animaci spatříte, jak se dole zprovoznila páka, doposud nefunkční. Vejděte do šedých dveří, seběhněte dolů po schodech a vstupte do červených dveří vlevo. Nyní se dejte chodbou doleva a pobijte všechny šikmooké v jednotlivých lóžích, na konci projděte dvoudílnými dveřmi vlevo. Seběhněte dolů po schodech, narazíte na léčivý pramen. Pokračujte dvojitými dveřmi vlevo a ocitnete se znovu ve vámi „upraveném“ lokále. Přehoďte již zmíněnou páku a sveďte souboj s gangsterem na pódiu, seberte si po něm pistoli. Po žebříku si vylezte nahoru a vpravo si přes dvě svislá lana přeskočte ke dveřím naproti, projdete jimi do další části.

Část 3.) The Golden Lotus : Part 2
V místnosti si připravte pistoli, zastřelte agenta a seberte po něm kulovnici a náboje. Pokračujte dveřmi doprava, zlikvidujte další dva Číňany a seběhněte dolů po dvojích schodech. V animaci spatříte dívku, jak je unášena, jste tudíž na správné stopě. Vstupte do prvních dveří vlevo, označených hvězdičkou, ze stolku seberte zelenou sošku LONGSHAN IDOL a již tak dobře známý medkit. Vraťte se do chodby, v místnosti vpravo před vámi nic není, takže odbočte vlevo a projděte dveřmi do další části.

Část 4.) The Streets of Hong Kong
Indiana Jones & The Emperor`s Tomb V animaci uvidíte, jak únosci dívku odvážejí v osobním autě. Svoje služby vám nabídne „rikša“, využijete toho k pronásledování únosců. Rozjedete se, ale začnou vás pronásledovat další gangsteři v autech a na motocyklech s přívěsem, takže už v reálu střílejte o sto šest. Hledáčkem je nejlépe vždy nejdříve sestřelit řidiče, tak se zbavíte rychle celé posádky. Pokud se vám to podaří, přejedete tak do další části.

Část 5.) The Streets of Hong Kong : Part 2
Ujíždět a střílet, nic více vám zde nemohu poradit. Pokud uspějete, přejedete do další části.

Část 6.) The Streets of Hong Kong : End
V závěrečné animaci spatříte, jak jednooký gestapák Von Beck odvádí dívku na ponorku, přijeli jste tedy pozdě. Pak už se jen v animaci přenesete do další mise.

Mise V.) Peng Lai Lagoon
Část 1.) Jade Wind
V animaci vás váš spojenec rikša na své lodi dovezl až do zátoky, rozloučíte se s ním a seskočíte si z ní do vody. Pak ještě spatříte, jak vplouváte na dno k ponorce a přejdete už naostro do další části.

Část 2.) The Secret of Peng Lai Lagoon : Part 1
Ocitli jste se v reále pod vodní hladinou, tak nejdříve v ponorce najděte nálož, vyhněte se SS potápěči, protože nemáte žádnou zbraň. Plavte šikmo nahoru k trhlině ve zdi, je tam další gestapák, tak nálož položte na trhlinu a vzdalte se. Po výbuchu se vraťte, seberte mrtvému potápěči jeho harpunu a proplavte vzniklým otvorem, plavte do první průrvy, kde najdete i šípy do vaší harpuny. Teď už můžete zabít i druhého potápěče a komínem vyplavte nahoru na souš, zabijte pro jistotu žraloka. Plavte na souš, kde si přeskočte na svislou liánu, zhoupněte se a přeskočte na skalní výčnělek před vámi, z něj na další vpravo a s rozběhem doleva pomocí biče se zavěste na první držák. Nyní si přeskočte na další před vámi, opět se zhoupněte a přeskočte si tak na druhou stranu. Pobijte gestapáky, vylezte na skalku a po schodech vyjděte nahoru, kde vstupte do dveří, ocitnete se tak v další části.

Část 3.) The Secret of Peng Lai Lagoon : Part 2
Indiana Jones & The Emperor`s Tomb Zabočte doprava, vyjděte po schodech, zalehněte za kulomet a postřílejte všechny gestapáky před vámi, pozor, objevují se i v okně nalevo před vámi. Dobré je rozstřelovat pouliční lucerny, vybuchují a tak vám hodně pomohou při likvidaci gestapáků. Jakmile je všechny pobijete, vraťte se a za posledním výklenkem vpravo je na zemi nálož. Umístěte ji na trhlinu ve zdi před vámi, odstupte si a po výbuchu projděte dál vzniklým otvorem. Za otvorem seberte pancéřovou pěst a náhradní hlavici k ní, vlevo na zemi SANCAI PLATE. Vraťte se ke kulometu, seskočte si dolů do ulice, jděte až na konec a pokračujte doprava. Projděte až ven, zatočte vpravo a seskákejte si dolů. Zabijte SS mana, přehoďte páku, přivolejte si výtah a vyjeďte nahoru. Zde zabijte dalšího nácka, vylezte po žebříku nahoru a spusťte se po laně dolů. Seskočte ze střechy dolů, zabijte dalšího gestapáka, druhý je v domku. V domku seberte vše, co se dá, pak zajděte zleva za strážní domek, rozkopněte bednu, máte další medkit. Teď jděte k jeřábu, vylezte si nahoru a už dobře známým způsobem vyzvedněte z vody plošinku, kterou přemístěte co nejvíce nahoru a doprava. Potom si vylezte nahoru po žebříku na jeřáb, přeskákejte si na konec jeho ramena, s rozběhem použijte bič a přeskočte si na plošinku, z ní pak na terasu před skalním domem, pokračujte doleva, vstupte dovnitř, přehoďte páku a projdete tak do další části.

Část 4.) Iron Cross
Pokračujte chodbou dopředu a vstupte do dveří. Připravte si pistoli a vyjděte po schodech nahoru. Zastřelte nácka, pokračujte doleva, projděte kanceláří a druhými dveřmi vyjděte ven. V tomto prostoru je několik poplachových spínačů, které náckové v ohrožení spustí a tak přivolají gestapáky s plamenomety, což vám přidělá více práce, snažte se proto u nejbližšího spínače poplach co nejdříve vypnout. Pokračujte tedy dopředu, po schodech vpravo nahoru, zde picněte dalšího nácka. Vpravo si přes bedny vyskočte na terásku, rozkopněte bednu, je tam medkit. Pokračujte ke spínači poplachu, projděte dveřmi vpravo, pokračujte po schodech nahoru, kde vejděte do dveří. V místnosti seberte ze stolu SIMA QIAN SHIJI a kolem spínače poplachu sejděte vlevo dolů po schodech, v místnosti je na stole samopal. Vraťte se a dejte se dolů po druhých schodech, vstupte do dveří. Pokud se spustí poplach, musíte ho nejdříve vypnout, jinak dveřmi neprojdete. Nyní tedy projděte těmito dveřmi, vyběhněte po schodech nahoru, znovu vypněte poplach a pobijte všechny SS many. Pokračujte po schodech dolů, vpravo odbočte do dveří a druhými dveřmi projděte do další části, ale pozor, poplach musí být opět vypnut, jinak se dál nedostanete.

Část 5.) The Meeting
Zde opět nemusíte nic dělat a ničeho se obávat. V animaci sledujete jednookého SS mana Von Becka v rozhovoru s Číňanem, jak si prohlížejí rozlomené srdce KOURU WATU, které jste našli v I. Misi, na začátku II. mise ho žena rozlomila a Číňan si ho ponechal. Takže nyní už víte, na čem jste, že ano? Pak už se ocitnete v další části.

Část 6.) The U-Boat Base : Part 1
Po krátké úvodní animaci, ve které spatříte, jak důstojník SS prochází přes strážnici, se ocitnete v reálu, nechoďte tedy ke strážní budce, nikam se tudy nedostanete a strážný jen navíc spustí poplach. Sem se stejně ale později vrátíte, ale to už budete vypadat trochu jinak. Hned na začátku tedy vejděte do dveří vpravo a pokračujte po schodech nahoru. Zatočte doleva a vymlaťte všechny nácky dřív, než se jim podaří spustit alarm. Vejděte dveřmi do místnosti vlevo, na stole poberte samopal a nějaké náboje, vraťte se ven a vstupte do dvojitých dveří vlevo. Pokračujte dál chodbou, za rohem zlikvidujte hákoše. Vyběhněte po schodech nahoru a projděte dveřmi vpravo. Po krátké animaci zalehněte rychle za kulomet a vyčistěte celé nádvoří od fašistů. Vypněte poplach, naproti spínači v místnosti rozkopněte bednu, je tam granát. Pak vylezte od nákladního auta vlevo nahoru po žebříku, přeskočte si na plachtu auta a z ní doprava na střechu domečku s otevřenou mříží. Seskočte otvorem dolů do místnosti, přehoďte páku, nahoře za žebříkem jste si odklopili mříž. Vyjděte tedy ven, znovu si vylezte po žebři nahoru a seskočte do nyní již přístupného otvoru do další části.

Část 7.) The U-Boat Base : Part 2
Indiana Jones & The Emperor`s Tomb Ocitli jste se v rozvodové šachtě, na jejím konci za rohem vpravo jsou na zemi náboje a další medkit. Vraťte se a vylezte vpravo po žebříku nahoru. Pokračujte šachtou vpřed, v animaci spatříte fašistickou loď. Připravte si samopal a seskočte dolů na ochoz. Pokračujte vpřed a projděte přes dvoje dveře dopředu, na konci přehoďte páku. Teď jste si přesunuli jeřábek tam, kam jste potřebovali. Vraťte se zastřelte dalšího nácka, odbočte do dvojitých dveří vlevo a seběhněte dolů po schodech. Projděte dveřmi vpravo a za nimi vlevo vypněte alarm. Na druhé straně za lodí postřílejte SS many, ať zbytečně nespouštějí znovu alarm. Pod bednami je medkit (ty ale můžete sebrat v každé části jenom tři, na to jste již jistě dávno přišli sami, i když čert ví, k čemu jsou, nikdy jsem je nepotřebovala). Nyní se vraťte znovu zpět do chodby, ale teď se dejte po schodech doprava, za dveřmi se dejte doleva. Nyní se musíte pomocí biče dostat na druhou stranu přes loď. Nejdříve ale si seskočte dolů, pod vámi jsou dvě bedny, rozkopněte je a seberte náboje. Ve výklenku jsou další dvě bedny, v jedné je už zbytečný medkit, ale v druhé je TABLET OF LONGJIANG a ten nutně potřebujete. Pak si skočte do vody, plavte doprava, na konci si vylezte po žebříku a známou cestou se vraťte na místo, kde se pomocí biče, jak jsem se už zmínila, musíte dostat po přesunutém jeřábku na druhou stranu. Dejte se doprava, vejděte do dveří vlevo a hned za nimi doprava do dalších dveří. Zastřelte dalšího hákoše a v místnosti seberte ze země SECURITY PASS. Vraťte se, ale nyní seběhněte po schodech dolů a vstupte vpravo do dveří. Zastřelte další nácky a vlevo u otevřené skříňky se převlečte do uniformy důstojníka SS. Po kraťoučké animaci zjistíte, jak vám to „sluší“. Vyjděte ven, zlikvidujte další dva nácky a projděte dveřmi. V animaci pak projdete přes strážnici tak, jako ten důstojník na začátku 6.části.

Mise VI.) Peng Lai Mountaine
Část 1.) The High Road to Peng Lai
Na motocyklu s postranním vozíkem vás přiveze gestapácký řidič na nádvoří. Vejděte tedy po schodech do místnosti, počkejte, až odejdou ostatní nácci a potom rychle přehoďte páku. Nesmíte být spatřeni, jak s něčím manipulujete, pokud vás ale už nějaký fašoun zahlédne, zlikvidujte ho pěstmi a kopanci dříve, než stačí vystřelit, jinak ztrácíte výhodu vašeho převleku. Teď jste si zvedli roletu na nádvoří, vyjděte tedy ven a vstupte do místnosti, kterou jste si takto otevřeli. Po bednách si přeskákejte až na tu nejvyšší, zachytněte se za zeď a vytáhněte se o poschodí výš. Nahoře vstupte do dveří napravo od proskleného okna, hned za dalšími dveřmi vpravo přehoďte další páku. Pokračujte dveřmi naproti ven, ale tady vás už určitě přistihne hakoš, platí tady jediné, ubít ho rukama a kopanci dřív, než stačí vystřelit. Pak projděte těmi dveřmi, kterými přišel nácek, ven a přehoďte další páku, posunuli jste si jeřáb na místo před bednami. Běžte tudíž k nim, vyskočte si na tu vyšší a připravte si bič. Rozběhněte se, odrazte se a bičem se natřikrát přeneste přes držáky jeřábu až na druhou stranu. Zde se pomocí kotoulů dostanete do šachty, pokračujte vpravo a ve správnou chvíli si tento postup zopakujte, ať vás nezachytí pomalu se točící listy vrtulí. Takto se dostanete až na konec šachty, kde to vezmete fofrem dolů. Buďte ve střehu, po chvilce spatříte před sebou výstupek, za který se výskokem musíte v pravou chvíli zachytit, jinak spadnete dolů a zabijete se. Vytáhněte se nahoru, pokračujte vpřed, vpravo za větrákem je medkit a samopal, ale raději si přeskočte rovně přes červenou díru dopředu a pokračujte dál. Nyní vás začne prudký van páry tlačit do propasti, odolávejte skákáním a musíte se dostat do klidné štoly vlevo. Pokud se vám to podaří, pokračujte štolou na konec, kde si seskočte do místnosti. Pokud potřebujete ještě medkit, rozkopněte bednu a seberte ho. Pak pokračujte vpřed a posledními dveřmi vpravo opustíte tuto část.

Část 2.) The Infiltration
Teď se nalézáte před dveřmi, připravte si samopal. Převlek, nepřevlek, ví se o vás, takže vám gestapácká uniforma už není nic platná. Za dveřmi postřílejte nácky a vstupte vpravo do dveří, kde přehoďte páku. Vraťte se ven a naproti slezte po žebříku dolů. Přejděte si na druhou stranu, kde vstupte do dveří. Vlevo jsou bedny, vyjděte nahoru po schodech, projděte dalšími dveřmi a za nimi vlevo přehoďte páku. Po šikmé ploše rampy vyjděte nahoru, na konci rampy si vlevo vylezte na bednu a přeskočte si na řetěz. Zhoupněte se a přeskočte na zavěšenou plošinu, z ní pak doprava pomocí biče do rozvodové šachty. Udělejte kotoul, dostanete se tak přes listy vrtule a pokračujte na konec šachty, kde se pomocí biče zhoupněte na další rampu. Na konci této rampy použijte dvakrát po sobě doprava bič a přehoupnete se tak na druhou stranu. Po této rampě pokračujte doprava a seběhněte si po ní až úplně dolů, po cestě likvidujte hákoše a na konci vstupte do dveří. V místnosti přehoďte páku, vraťte se a za dveřmi jděte doprava, vyskočte si nahoru na úzkou rampičku a po ní pokračujte dopředu, vyhnete se tak elektrickým výbojům, které jste před chvíli spustili. Na konci pokračujte dveřmi doprava, dále pak po schodech dolů, kde projděte dalšími dveřmi. Potom zabočte do dveří vpravo, vyjděte po dvojích schodech nahoru a ocitli jste se znovu na místě, kde jste začínali. Zlikvidujte SS many, v místnosti opět přehoďte páku, vraťte se ven, slezte dolů po žebříku a nastupte si do kabiny lanovky, ve které odjedete do další části.

Část 3.) Terror at 2000 Feet
Indiana Jones & The Emperor`s Tomb Jakmile se ocitnete v reále, přeskočte si doprava ke kulometu, zlikvidujte dva nácky a rychle zalehněte za kulomet. V této části je vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem zlikvidovat fašistické stíhací letouny a poslat je do horoucích pekel dřív, než tam pošlou vás. Nemohu vám zde poradit nic jiného, než přesně a rychle střílet, nábojů máte dost, tak se čiňte. Pod ukazatelem vašeho zdraví teď přibyl ukazatel stavu a dráhy lanovky, můžete si tedy kontrolovat, jak dalece jste v průběhu boje úspěšní. Pokud se vám tedy podaří útočící letadla zlikvidovat, přejedete do následující části. Hodně štěstí!

Část 4.) The Airbase
Tak jste nálety stíhaček přežili a můžete pokračovat. Konečně zase ve svém oblečení, tady konec přetvařování se, tak si vystupte z kabiny a hned naproti vám ve velkém výklenku jsou bedny s municí a náboji. Pak vyčistěte okolí od nácků, v animaci se zvedne roleta a přiběhnou další, i těm zkraťte pozemské radosti. Nezapomínejte vypínat poplach.Po bednách si vyskákejte nahoru a přeskočte si na terásku, jsou tam náboje a medkit. Pak pokračujte vchodem, kterým sem vběhla skupinka fašounů, zahněte doleva, postřílejte další SS many. Vlevo za dveřmi je medkit, pak pokračujte dopředu a přehoďte páku na zdi. Zvedne se další roleta, pokračujte tedy dál, v rozích v bednách naproti jsou náboje a medkit. Postřílejte všechny hákoše a pokračujte po schodech nahoru. I zde zlikvidujte všechny nepřátele, pak si vylezte vlevo na bedny, přeskočte naproti na terasu a dírou v podlaze přes bedny seskákejte dolů. Projděte dveřmi a pokračujte dál dveřmi naproti, zlikvidujte nácky. Vstupte do dalších dveří, za nimi na konci v bedně je CHANGAN STONE. Pak se vraťte, pokračujte po visuté rampě vpřed, zabijte nácka a na konci projděte dveřmi do další části.

Část 5.) Ascent to Adventure
Pokračujte dveřmi vpřed, ale připravte si samopal, hned za nimi vlevo na rampě jsou dva fašouni. Pokračujte po rampě dopředu, vpravo ve výklenku v bedně jsou náboje. Na konci projděte dveřmi, utíkejte dopředu a rychle zlikvidujte stíhačky. Vraťte se zpět a vlevo před dveřmi si vyskočte na bedny a z nich si přeskočte na terásku. Pomocí biče se dvakrát po sobě přehoupněte na další plošinku před vámi a seskočte si dolů. Opět si připravte samopal, vstupte do dveří a honem zlikvidujte fašistu s plamenometem před vámi. Vpravo v rožku jsou v bedně náboje. Utíkejte po visuté rampě až na konec, kde přehoďte páku, sjedete výtahem dolů. Zlikvidujte gestapáky, pozor, jeden z nich má granáty, toho oddělejte jako prvního. Na levé straně na konci v bedně je granát, vezměte si ho, budete ho za chvíli potřebovat. Na pravé straně v bedně je medkit. Pak seskočte dolů, vyběhněte po schodcích a zatáhněte za páku. V krátké animaci spatříte, že jste si přivolali kabinku lanovky. Hned jak se ale ocitnete v reálu, rychle se otočte a hoďte na fašouna granát dřív, než ho hodí on na vás. Pak zlikvidujte zbylé nácky a nastupte si do kabiny. Ihned zalehněte za kulomet a sestřelte všechny nalétávající stíhačky, jakmile se vám to podaří, přejedete si tak do další mise.

Autor:
Témata: Ponorka, Stíhačka
  • Nejčtenější

Generuje obrázky do hry pomocí AI, za 10 hodin práce vydělá 350 tisíc

novinky 14. 4. 2024 16

Tvůrci virtuálních kartiček Champions of Otherworldly Magic přiznávají, že vizuální podobu jejich...

Je Fallout nejlepší videoherní seriál? Recenzenti mají jasno

magazín 12. 4. 2024 94

Sci-fi seriál natočený podle populární série her Fallout sbírá v zahraničí skvělá hodnocení. Vypadá...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

KVÍZ: Zavzpomínejte si na magická devadesátá léta ve hrách

retro 11. 4. 2024 16

Devadesátá léta patří v oblasti počítačových her mezi zlatou éru. V době rychlého rozmachu...

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Čeští Warhorse slibují brzké oznámení nové hry. Co by to tak asi mohlo být?

novinky 11. 4. 2024 29

Více než šest let od vydání nejvýznamnější české hry posledních let Kingdom Come: Deliverance...

Nejlepší česká hra dekády se vrací. Kingdom Come 2 vyjde ještě letos

novinky 18. 4. 2024 31

Dlouhých šest let museli fanoušci ohromného českého hitu Kingdom Come: Deliverance čekat na...

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

Digitální láska. Kdo jsou nejzajímavější videoherní milenci

magazín 18. 4. 2024 0

Premium Láska je prý něco, po čem touží spousta z nás. A očividně není řeč jen o reálných osobách, ale...

Vrací se Rayman, ale zase ne tak, jak bychom si přáli

novinky 17. 4. 2024 1

Série Rayman patří k těm nejlepším hopsačkám vůbec, nový díl je ovšem v nedohlednu. Letos se chystá...

Rodiny bez životního pojištění přicházejí o peníze
Rodiny bez životního pojištění přicházejí o peníze

Řada maminek řeší u dětí odřená kolena, škrábance, neštovice nebo třeba záněty středního ucha. Z těchto příhod se děti většinou velmi rychle...

Náhle zemřel zpěvák Maxim Turbulenc Daniel Vali, bylo mu 53 let

Ve věku 53 let zemřel zpěvák skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali. Letos by se svou kapelou oslavil 30 let na scéně....

Charlotte spí na Hlaváku mezi feťáky, dluží spoustě lidí, říká matka Štikové

Charlotte Štiková (27) před rokem oznámila, že zhubla šedesát kilo. Na aktuálních fotkách, které sdílela na Instagramu...

Vykrojené trikoty budí emoce. Olympijská kolekce Nike je prý sexistická

Velkou kritiku vyvolala kolekce, kterou pro olympijský tým amerických atletek navrhla značka Nike. Pozornost vzbudily...

Rohlík pro dítě, nákup do kočárku. Co v obchodě projde a kdy už hrozí právník?

V obchodech platí pravidla, která občas zákazník nedodržuje. Někdy se navoní parfémem, aniž by použil tester, nebo...

Ve StarDance zatančí Vondráčková, Paulová, hvězda Kukaček i mistryně světa

Tuzemská verze celosvětově mimořádně úspěšné soutěže StarDance britské veřejnoprávní televizní společnosti BBC se už na...