Traktor v prvním utkání v novém roce o dvoubrankový náskok přišel a ani opětovné vedení k výhře v základní hrací době nevedlo. Blesková akce českého dua na začátku nastavení ale nakonec přinesla domácím páté vítězství za sebou. Oba reprezentanti se bodově prosadili v každém z těchto duelů. Navíc se Čeljabinsk posunul do čela celé soutěže, dosud vedoucí Magnitogorsk prohrál s Barysem Nur-Sultan 2:3.
Nejproduktivnější Čech v soutěži a kapitán Čeljabinsku Sedlák si úspěšným zakončením připsal 17. gól a jubilejní 40. bod v sezoně. Hyka v utkání načal druhou desítku branek a třetí desítku asistencí. Brankář Roman Will přispěl k výhře 21 zákroky.
Dva body zaznamenal také útočník Dinama Riga Rudolf Červený, ale jeho gólové asistence k úspěchu nevedly. Nejslabší tým Západní konference prohrál 4:6 na ledě předního celku Východu Ufy.
V duelu Chabarovsku s Kazaní, které skončilo i po prodloužení 1:1, byl Radan Lenc jediným úspěšným aktérem nájezdu v dresu domácího Amuru, ale hosté v předposlední sérii vyrovnali. Český útočník pak v šesté sérii druhý pokus neproměnil a na druhé straně americký obránce Steven Kampfer rozhodl o dodatečném bodu pro Kazaň a jejím čtvrtém vítězství za sebou.
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeljabinsk | 50 | 23 | 12 | 3 | 12 | 153:119 | 73 |
2. | Magnitogorsk | 48 | 26 | 8 | 3 | 11 | 164:120 | 71 |
3. | Kazaň | 48 | 21 | 9 | 6 | 12 | 129:109 | 66 |
4. | Nižněkamsk | 49 | 16 | 6 | 8 | 19 | 121:140 | 52 |
5. | Jekatěrinburg | 44 | 14 | 3 | 6 | 21 | 122:127 | 40 |
6. | Kunlun | 48 | 7 | 2 | 7 | 32 | 101:198 | 25 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ufa | 46 | 24 | 4 | 6 | 12 | 131:97 | 62 |
2. | Omsk | 47 | 24 | 4 | 2 | 17 | 137:104 | 58 |
3. | Novosibirsk | 49 | 18 | 8 | 5 | 18 | 107:105 | 57 |
4. | Nur-Sultan | 47 | 14 | 8 | 4 | 21 | 127:138 | 48 |
5. | Chabarovsk | 50 | 12 | 7 | 8 | 23 | 97:125 | 46 |
6. | Vladivostok | 48 | 10 | 4 | 5 | 29 | 85:148 | 33 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 47 | 24 | 6 | 6 | 11 | 144:97 | 66 |
2. | Jokerit Helsinky | 47 | 22 | 7 | 6 | 12 | 143:113 | 64 |
3. | Spartak Moskva | 48 | 19 | 7 | 4 | 18 | 122:118 | 56 |
4. | Nižnij Novgorod | 47 | 20 | 1 | 7 | 19 | 117:113 | 49 |
5. | Podolsk | 48 | 9 | 6 | 13 | 20 | 121:149 | 43 |
6. | Soči | 47 | 13 | 5 | 5 | 24 | 110:131 | 41 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 48 | 26 | 4 | 4 | 14 | 159:119 | 64 |
2. | Čerepovec | 48 | 18 | 10 | 7 | 13 | 127:114 | 63 |
3. | CSKA Moskva | 47 | 18 | 11 | 5 | 13 | 120:107 | 63 |
4. | Jaroslavl | 47 | 19 | 4 | 9 | 15 | 113:103 | 55 |
5. | Minsk | 47 | 18 | 5 | 8 | 16 | 138:144 | 54 |
6. | Riga | 45 | 9 | 5 | 9 | 22 | 93:143 | 37 |
01:25 Peťkov (Točickij, Jaks)
21:55 Žafjarov (Čechovič, Miele)
33:30 Žafjarov (Hrivík)
Hellberg (Myšev) – Galeňuk, Rundblad, Zorkin, Pautov, J. Alexandrov, Jaks, Kroščinskij – Ivan Morozov (A), Zavgorodnij, Garajev (A) – Kolgotin, Točickij, Peťkov (C) – Bakanov, Feoktistov, Glotov – Žabrejev, Averšin, Alijev – Gordin.
P. Kočetkov (Tichomirov) – N. Děmidov, Pajgin (C), Turbin, Marin, Lennström, J. Martynov, M. Fedotov – Agostino, Miele (A), Žafjarov (A) – Ilja Fedotov, Hrivík, Čechovič – A. Michejev, Urakov, Verjajev – Gončaruk, Vinogradov, Belevič – Počivalov.
32:26 Morrow (Vey, Martinsson)
37:32 Jurčo (R. Savčenko)
53:40 R. Starčenko
10:07 Čibisov (Currie)
35:33 Leipsic (Goldobin)
Ortio (A. Šutov) – Martinsson, Morrow, Samat Danijar, Alsing, Orechov, R. Savčenko – Savickij, Vey, R. Starčenko – J. Lilja, Valk, Michajlis – Jurčo, Sagadějev, J. Berglund – Petuchov, Gurkov, Šestakov.
Olkinuora (Moisejev, Nalimov) – Zemčonok, J. Jakovlev, Hultström, Makljukov, Minulin, I. Nikolajev, M. Grigorjev – Korostěljov, Currie, Čibisov – Goldobin, Maillet, Leipsic – M. Karpov, S. Košelev, Nikoncev – Akolzin, A. Několenko, Korobkin.
Rozhodčí: Fraňo – Hribík
01:21 Arkalov (N. Gončarov)
11:07 Kemiläinen (Audette, M. Aaltonen)
33:33 Ojamäki (Kemiläinen, M. Aaltonen)
24:22 L. Hudáček
45:04 L. Hudáček (Almqvist, Sapego)
47:50 Děmkov (Almqvist, T. Beck)
Děmkov
Saprykin (I. Ježov) – Kemiläinen, Jegor Voronkov, Lisovec, D. Musin, Golovkov (A), Borodkin, K. Ljamin – Starkov, M. Aaltonen (A), Ojamäki – Audette, V. Popov, Smolin – Arkalov, Malychin (C), N. Gončarov – Urulin, Rasskazov, I. Zinčenko.
Rybár – D. Korobov (C), L. Bengtsson, Almqvist, Sapego, A. Lindholm, V. Jerjomenko – Tedenby, Usov, T. Beck (A) – Bujnickij, M. Kempe, Strömwall – R. Gorbunov, L. Hudáček, Děmkov (A) – Alistrov, Graovac, Mosaljov.
Rozhodčí: Ovinikov, Ravodin
13:18 Pulkkinen
20:26 Hyka (L. Sedlák, S. Tělegin)
48:36 Stas (Kravcov)
60:08 L. Sedlák (Hyka, Bailen)
30:14 A. Anisimov (Boucher, A. Marčenko)
42:35 Boucher (A. Anisimov, Kajumov)
58:04 A. Anisimov (A. Marčenko, Boucher)
Will (Garipov) – Bailen, S. Tělegin, Pilut, Jarullin, Kulik, Blažijevskij, I. Isajev – L. Sedlák, Hyka, Těrtyšnyj – V. A. Tkačov, Šabanov, Kravcov – Pulkkinen, Stas, Kapustin – Fatějev, Osnovin, Udot – Švarjov.
D. Isajev (Pasquale) – Rafikov, A. Marčenko, Jelesin, Gormley, Čerepanov, M. Osipov, Misjul – Boucher, A. Anisimov, Denis Alexejev – Polunin, Kraskovskij, Korškov – Kajumov, Georgij Ivanov, J. Averin – M. Beljajev, Arťom Iljenko, Tesanov.
Rozhodčí: Gofman, Sidorenko – Goljak, Poljakov
01:10 Hartikainen (Markus Granlund, Kadějkin)
11:41 P. Larsen (Markus Granlund, Hartikainen)
20:16 P. Larsen (Markus Granlund, Panin)
24:52 Alalykin (Baškirov)
49:05 Alalykin (Baškirov)
51:00 V. Tichonov (Markus Granlund)
18:56 Jelisejevs (Meija, Červený)
19:57 Zile (Jelisejevs, Červený)
56:10 E. Poirier (Zile, Jelisejevs)
57:55 E. Poirier (Jelisejevs, Freibergs)
Šaryčenkov (Metsola) – Panin (C), P. Larsen, Chafizullin, Viktor Antipin, J. Birjukov, Zubarev, Mjasiščev – V. Tichonov, Markus Granlund, Hartikainen (A) – N. Kuljomin, Kadějkin (A), Šmeljov – Baškirov, Chochrjakov, Pustozjorov – Alalykin, G. Kuzmin, Kartajev – Platt.
Vitols (25. J. Hudáček) – Zile, Skvorcovs, Freibergs, Ozolš, Tumanovs, Southorn, Andzans – Jelisejevs, Červený, Meija (A) – Karsums (C), E. Poirier, Chisamutdinov – Buncis, Radil (A), Lorito – E. Kulda, Millers, Švanenbergs.
Rozhodčí: Vasiljev, Kulakov – Galimov, Maximovsky.
Počet diváků: 5 304
01:54 Schroeder (Friman)
08:53 B. O'Neill (Friman)
32:16 M. Anttila (Hännikäinen)
51:08 Hännikäinen (Schroeder, Turunen)
57:05 Björninen (Kossila)
35:57 O. Lindberg
Lindbäck (Tervo) – P. Holm, O. Leskinen, A. Grant, D. Sklenička, Friman, Kivistö – B. O'Neill, Kossila, Joensuu – Pakarinen, Norman, Savinainen – Turunen, Schroeder, Hännikäinen – M. Anttila, Björninen, Junttila.
I. Bočarov (Kulbakov) – Vojnov, A. Mironov, Andrej Sergejev, Volkov, J. Zajcev, A. Pedan, A. Bělov – Wedin, Šipačov, Galijev – Raševskij, O'Dell, O. Lindberg – Igumnov, Jakimov, Klinkhammer – Petunin, O. Zajcev, A. Fjodorov – Muranov.
Rozhodčí: Birin, Sojin – Sivov, Šišlo
53:33 R. Pedan (Nikolišin, V. Butuzov)
07:58 Paňukov (Barberio, Arťom Galimov)
Kampfer
Alikin (Bartošák) – S. Těreščenko, R. Pedan, Baldajev, Volgin, Znacharenko, Pivcakin, Byčkov – Tomášek, Lenc, Grebenščikov – A. Gorškov, Nikolišin, V. Butuzov – Šarov, Archipov, Fajzullin – Zyrjanov, Gizdatullin, Ljubimov.
T. Biljalov (Achtjamov) – Kampfer, Chenkel, Jančevskij, Barberio, Adamčuk, Rukavišnikov, D. Žuravljov – Kovalenko, Fehr, Arťom Galimov – K. Petrov, Weal, Tarasov – M. Gluchov, Kagarlickij, P. Lindholm – Katělevskij, Safonov, Paňukov – Lukojanov.
Rozhodčí: Olenin, Fatajev – Ivanov, Šelejanin
Počet diváků: 500
42:27 Grigorenko (N. Nestěrov)
64:52 Wallmark (Grigorenko, N. Nestěrov)
38:29 V. Leščenko (D. Sexton, Sevosťjanov)
Ivan Fedotov (Gamzin) – N. Nestěrov, Dahlbeck, D. Dietz, Kiselevič, Arťom Sergejev, Provolněv, M. Ibragimov – Grigorenko, Wallmark, Nordström – S. Plotnikov, Světlakov, Okulov – V. Abramov, P. Karnauchov, Slepyšev – Mingačov, Andronov (C), M. Guskov.
Sudnicin (Tuohimaa) – M. Sidorov, K. Vorobjov (A), Petriščev, Knot, Sevosťjanov, Berezin (A) – Chajrullin (C), Miťakin, Porjadin – Šafigullin, Vicharev, Bikmullin – D. Sexton, Ansel Galimov, V. Leščenko – Gimatov, Čiviljov, Arťuchin – Vladislav Šutov.
Rozhodčí: Aasons, Odins – Zacharov, Strelcov
55:37 Goluběv (Setdikov, Jokipakka)
38:50 D. Višněvskij (Kugryšev, Emil Pettersson)
Heed
Säteri (Krasotkin) – Jokipakka, J. Alanov, M. Gončarov, Kudako, K. Alexejev, Čajkovský, N. Jefremov – O. Li, N. Shore, Litovčenko – Šenfeld, Pjanov, Šarov – Česalin (C), Setdikov, Goluběv – N. Korotkov, A. Jakovlev, Nikita Šaškov.
Krasikov (Vinogradov) – Heed, Nikišin, D. Višněvskij, Ručkin, Bryncev, J. Jeřábek, Savikov, Mamkin – Širokov (C), Lehterä, Chochlačov – Kugryšev, Emil Pettersson, Drozdov – Galuzin, M. Cyplakov, Jake Virtanen – D. Kvartalnov, Soloduchin, Avcin.
Rozhodčí: Naumov, Oskirko – Antonov, Černyšov
Počet diváků: 4600