Kovářův Avtomobilist přitom uspěl už počtvrté až po nerozhodném výsledku v základní hrací době. Domácí tentokrát dvakrát stáhli jednogólovou ztrátu a po dvou třetinách sami vedli 4:3. Na vyrovnávacím gólu čínského týmu se podílel asistencí obránce Andrej Šustr.
Zápas rozhodl po 42 sekundách prodloužení druhým gólem v zápase německý útočník Brooks Macek, který se posunul do čela klubové produktivity s 11 body za šest branek a pět asistencí.
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |
07:19 Sexton (Dawes, Macek)
21:03 Macek (Dawes, I. Višněvskij)
25:02 A. Garejev (Setdikov, Kučerjavenko)
33:46 Holland (Dawes, Sexton)
60:42 Macek
03:16 Wong (T. Murphy, Cracknell)
16:13 Wong (Chelios, Šustr)
26:47 Miller (DeFazio, Maione)
44:08 Lockhart (T. Murphy, Šustr)
Jakub Kovář (Fomin) – I. Višněvskij, Gurkin, D. Bodrov (A), Mamkin, Trjamkin, Batyršin, Leonťjev – Macek, Litovčenko, Dawes (C) – Sexton, Holland, Platt (A) – Chripunov, Kučerjavenko, A. Garejev – Setdikov, Protapovič, Rassejkin – Ovčinnikov.
J. Smith (Hrubec) – T. Murphy, Bartley, Šustr (A), Chelios, Tam, Maione – Lockhart, Cracknell (A), Wong – Palola, Brulé, DeFazio – Foo, Miller, Yip (C) – Werek, Kane, Hunt.
Rozhodčí: Hofman, Raming – Kuprijanov, Šadrin
19:03 Kartajev (Koledov, Ar. Sergejev)
22:33 Arzamascev (Amirov, Sošnikov)
10:01 Dědunov (Košelev)
18:01 Šumakov (Vojnov)
27:50 Vojnov
51:03 Gračjov (Pokka, Šumakov)
59:43 Andrighetto (Košelev)
Metsola (Karejev) – Panin, Larsen, Arzamascev, Koledov, Pašnin, Ar. Sergejev, Muchamadullin, S. Garejev – Hartikainen, Manninen, Omark – Amirov, Burmistrov, Sošnikov – Kugryšev, Chochrjakov, Kartajev – Soloduchin, Kadějkin, V. Žarkov.
Sudnicin (Bobkov) – Pokka, Bondarev, Vojnov, Pivcakin, Čudinov, Martynov – Andrighetto, K. Semjonov, Košelev – Beck, Pjanov, I. Makarov – A. Potapov, Stas, Dědunov – Šumakov, Gračjov, Ščerbak.
Rozhodčí: Gofman, Fraňo – Zacharenko, Sadovnikov
Počet diváků: 7140
20:35 Kaprizov (Světlakov, Grigorenko)
33:09 Mamin (Okulov, Al. Popov)
35:04 Marčenko (Mamin)
58:28 Mamin (Okulov)
I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson (A), Dahlbeck, Marčenko, Kiselevič, Nestěrov (A), A. Romanov, Naumenkov – Grigorenko, Světlakov, Kaprizov – Okulov, Al. Popov, Mamin – Tělegin, P. Karnauchov, Slepyšev – Rtiščev, Andronov (C), Kalinin.
Olkinuora (Krasotkin) – Lalonde, Almqvist, Ibatullin, Miščenko, Ďakov (A), Bobrjašov, Kozlovskij, Ostrovskij – V. Butuzov, Ljungh, Bakoš – A. Strelcov, V. Strelcov, Lomako – K. Voronin, Vicharev, Glazačev (C) – Zajcev, Mereskin (A), Lisin.
Rozhodčí: Kočetov, Kuljov – Ivanov, Černyšjov
00:41 O'Dell (Rasmussen)
06:11 Několenko (Dorofejev, Běreglazov)
08:31 Ljubimov (Několenko, Běreglazov)
20:26 O'Dell (Antipin, Rasmussen)
28:11 Cyplakov (Zubov)
47:18 Karsums (Daugavinš, Zubov)
56:32 Fjodorov (Daugavinš, Zubov)
Košečkin (S. Galimov) – J. Birjukov, Antipin (A), Běreglazov, J. Jakovlev, Postma, Dronov, Matuškin – Rasmussen, O'Dell, Kozun – Loktionov, Paršin, Mozjakin (C) – Avramenko, Korobkin, Galuzin – Ljubimov, Rožkov, Několenko – Dorofejev.
Bespalov (7. Chomčenko) – Hersley, Rylov (A), Gončarov, D. Višněvskij, Grišin, Kulik, Trišin – Chochlačov (C), R. Hanzl, Karsums – Daugavinš, Zubov (A), Fjodorov – Kokarev, Stoljarov, Zlobin – Šablovskij, Šaškov, Cyplakov.
Rozhodčí: Beljajev, Oskirko – Lazarev, Šišlo
Počet diváků: 5 976
22:58 Rundblad (Kagarlickij)
37:35 Karpov (Děrgačov)
Kuzněcov (Jerjomenko) – Hietanen, Čajkovský, Ljamin, Grigorjev, Volkov, Mironov (A), J. Zajcev, Ogurcov – A. Petersson, Tarasov, Šipačov (C) – Jaškin, Igumnov, Indrašis – Mojsejev, Jefremov, V. Kuljomin (A) – Kruglov, Muranov, Michajlov.
Melničuk (Kočetkov) – Rundblad, Zubarev, Zub, Dyblenko, Rukavišnikov, Galeňuk, Zemčonok – Lehterä (A), S. Plotnikov (C), Kagarlickij – Tkačov, Byvalcev, Karpov – Koskiranta, Děrgačov, Jakupov – Kemppainen, Podkolzin, Barabanov (A) – Kuzmenko.
Rozhodčí: Bělov, Olenin – Bersenyjov, Judin
9:32 Bertilsson (R. Rosén)
23:23 Točickij (Altybarmakjan, J. Alexandrov)
27:32 Strömwall (Pogorišnyj, Krikunov)
33:01 Pogorišnyj (A. Petrov, Tomilin)
58:24 Tomilin (Kapustin, Mosaljov)
33:42 Varnakov (Žafjarov, Ch. Genoway)
41:26 Belevič (Aljajev, Ch. Genoway)
42:33 Žafjarov (Schroeder)
56:23 Varnakov (Orlov, Aljajev)
Šikin (Proskurjakov) – Ellis, Gordejev, J. Alexandrov, Bertilsson, A. Petrov, Pogorišnyj, K. Vorobjov – Krikunov, R. Rosén, Strömwall – Lugin, Collins, Šmeljov – Starkov, Točickij, Altybarmakjan – Archipov, Tomilin, Kapustin – Mosaljov.
Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Mišarin, Ch. Genoway, Aljajev, Volčenkov – Varfolomejev, Schroeder, Žafjarov – Bočarov, Šenfeld, Belevič – Szczechura, Varnakov, Urakov – Šachvorostov, Gončaruk, Smolin.
Rozhodčí: Bondar, Soin – Gorděnko, Sysujev
Počet diváků: 4935
10:47 Wikstrand (Cormier)
13:34 Fazylzjanov (Cormier)
54:22 Azevedo (Žuravlev, K. Petrov)
57:57 Azevedo (Cormier)
28:38 Chairullin
Biljalov (Reideborn) – Jarullin, Wikstrand, Žuravlev, Ožiganov, Judin, Abrosimov, Fazylzjanov – Frattin, Cormier, Azevedo (A) – Zaripov (C), Tkačov (A), Galijev – M. Gluchov, Lukojanov, Fisenko – K. Petrov, Galimov, Voronkov – Valejev.
Šaryčenkov (Barulin) – R. Murphy (A), Rjasenskij, S. Zacharčuk (C), An. Sergejev (A), Bryncev, Pajgin, Šaripzjanov – White, Z. Mitchell, Porjadin – Chairullin, P. Kulikov, Černikov – Bikmullin, Chafizov, Šarifjanov – Chisamutdinov, Rybakov, Rychel – Grošev.
Rozhodčí: Bikun, Kulakov – Golovjov, Savenkov