atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Nageeye (Niz.) 2:04:45, 2. Walelegn 2:04:50, 3. Legese (oba Et.) 2:05:16.
Ženy: 1. Bekereová (Et.) 2:19:30, 2. Kibiwotová 2:20:57, 3. Kaptichová (obě Keňa) 2:22:46.
basketbalPřidat do mých lig
házenáPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Alonso (Kol./CFMoto) 31:38,427, 2. Holgado (Šp./Gas Gas) -5,163, 3. Piqueras (Šp./Honda) -5,176, 4. Jamanaka (Jap./KTM) -5,676, 5. Muňoz (Šp./KTM) -13,285, 6. Suzuki (Jap./Husqvarna) -13,730.
Průběžné pořadí (po 3 z 21 závodů): 1. Holgado 65, 2. Alonso 63, 3. Kelso (Austr./KTM) 28, 4. Ortolá (Šp./KTM) 23, 5. Suzuki 22, 6. Veijer (Niz./Husqvarna) 21.
Moto2: 1. García (Šp./Boscoscuro) 34:25,954, 2. Roberts (USA/Kalex) -0,492, 3. Aldeguer -3,293, 4. López (oba Šp./Boscoscuro) -6,967, 5. Ramírez (Šp./Kalex) -7,102, 6. Foggia (It./Kalex) -7,150, ...15. Salač (ČR/Kalex) -17,994.
Průběžné pořadí (po 3 z 21 závodů): 1. García 51, 2. Roberts 49, 3. López 38, 4. Canet (Šp./Kalex) 38, 5. Ogura (Jap./Boscoscuro) 33, 6. González (Šp./Kalex) 30, ...22. Salač 1.
MotoGP: 1. Viňales (Šp./Aprilia) 41:09,503, 2. Acosta (Šp./KTM) -1,728, 3. Bastianini (It./Ducati) -2,703, 4. Martín (Šp./Ducati) -4,690, 5. Bagnaia -7,392, 6. Di Giannantonio (oba It./Ducati) -9,980.
Průběžné pořadí (po 3 z 21 závodů): 1. Martín 80, 2. Bastianini 59, 3. Viňales 56, 4. Acosta 54, 5. Bagnaia 50, 6. B. Binder (JAR/KTM) 49.
1. Tempestini, Itu (Rum./Škoda Fabia RS Rally2) 1:52:50,4, 2. Franceschi, Malfoy (Fr./Škoda Fabia RS Rally2) -17,0, 3. Csomós, Nagy (Maď./Škoda Fabia Rally2 Evo) -29,9, ...5. Cais, Bacigál (ČR, SR/Škoda Fabia RS Rally2) -1:44,0, 10. Mareš, Bucha (ČR/Toyota GR Yaris Rally2) -4:10,9, 16. Kohn, Woodburn (ČR, Brit./Ford Fiesta Rally3) -8:20,2.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Pidcock (Brit./Ineos Grenadiers) 5:58:17, 2. Hirschi (Švýc./UAE Emirates), 3. Benoot (Belg./Visma-Lease a Bike), 4. Vansevenant (Belg./Soudal-Quick Step), 5. Lapeira (Fr./Decathlon AG2R La Mondiale), 6. Madouas (Fr./Groupama-FDJ) všichni stejný čas, ...64. A. Ťoupalík -4:11, 116. T. Kopecký (oba ČR/TDT-Unibet) -7:02.
Muži: 1. Blevins (USA) 1:30:00, 2. Koretzky (Fr.) -2, 3. Colombo (Švýc.) -3, 4. Sarrou (Fr.), 5. Vidaurre Kossmann (Chile) oba -5, 6. Avondetto (It.) -20, ...17. Cink (ČR) -1:06.
Ženy: 1. Rissvedsová (Švéd.) 1:17:18, 2. Blunková -27, 3. Battenová (obě USA) -45, 4. Teocchiová (It.) -58, 5. Neffová -1:09, 6. Kellerová (obě Švýc.) -1:24, ...27. Čábelická (ČR) -6:28.
baseballPřidat do mých lig
1. Scheffler (USA) 277 (66+72+71+68), 2. Äberg (Švéd.) 281 (73+69+70+69), 3. Fleetwood (Angl.) 284 (72+71+72+69), Homa 284 (67+71+73+73) a Morikawa (oba USA) 284 (71+70+69+74), 6. Smith (Austr.) 286 (71+72+72+71), DeChambeau (USA) 286 (65+73+75+73).
dostihyPřidat do mých lig
I. Dancer Of Denali (Kocman) - Dumon Roclay - Triplex
II. Westernerka (Neprašová) - Noble Claudine - Askerana
III. Sunset (ž. Foret) - Mr Hammer - Critot De Cerisy
IV. Storm Of Beaufay (Foret) - Tribute - Holy Diver Song
VI. Manorie (ž. Odložil) - Crush On Me - Paris Of Tai Chi
Pozn.: Hlavní dostih Jarní cena města Pardubic byl zastaven kvůli zranění koně a prohlášen za neplatný.
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži:
Dvouhra: Antonsen (Dán.) - Popov (Fr.) 2:0 (18, 13)
Čtyřhra: Astrup, Rasmussen - Söndergaard, Toft (všichni Dán.) 2:0 (16, 15).
Ženy:
Dvouhra: Marínová (Šp.) - Gilmourová (Skot.) 2:0 (11, 18)
Čtyřhra: Lambertová, Tranová (Fr.) - G. Stojevová, S. Stojevová (Bulh.) 2:1 (-16, 17, 11).
střelbaPřidat do mých lig
Vzduchová pistole:
Muži: 1. Maldini (It.) 236,8, 2. Dzemeš (Běl.) 235,9, 3. Grimm (Něm.), ...v kvalifikaci 19. Dubový, 56. Schejbal (oba ČR).
Ženy: 1. Karapetjanová (Arm.) 240,7, 2. Saenčaová (Thaj.) 240,5, 3. Palaková (Indie), ...v kvalifikaci 23. Miřejovská, 51. Schejbalová (obě ČR).
Mix - finále: Tarhanová, Dikec (Tur.) - Isačenková, Omelčuk (Ukr.) 17:13, o 3. místo: Jamadaová, Morikawa (Jap.) - Minčevová, Donkov (Bulh.) 16:6, ...v kvalifikaci 6. Schejbalová, Dubový, 27. Miřejovská, Schejbal.