VÝSLEDKY: Přehled závodů biatlonové sezony 2018/2019

Český biatlonista Michal Krčmář na trati štafety v Hochfilzenu. | foto: Český biatlon, Petr Slavík

25 2019
V neděli 2. prosince odstartovala ve slovinské Pokljuce biatlonová sezona, o téměř čtyři měsíce později zápolení vyvrcholilo v norském Holmenkollenu. Světový pohár se po roční pauze vrátil do Nového Města na Moravě a mistrovství světa uspořádal švédský Östersund. Největším českým úspěchem bylo první místo Markéty Davidové ve sprintu v Anterselvě, Davidová pak stále ještě třikrát na stupních vítězů.

1.Pokljuka: 2. prosince – 9. prosince

Neděle 2. prosince
Smíšená štafeta dvojic: 1. Brunová-Lieová, Birkenland (Nor.) 38:26,7 (0 trest. okruhů + 4 dobíjení), 2. Hauserová, Eder (Rak.) -8,5 (0+5), 3. Merkušynová, Tyščenko (Ukr.) -20,7 (0+1), ...10. Puskarčíková, Šlesingr -1:32,8 (0+7).
Smíšená štafeta: 1. Francie (Bescondová, Braisazová, M. Fourcade, Desthieux) 1:10:02,8 (0+5), 2. Švýcarsko (E. Gasparinová, Häckiová, Weger, Finello) -38,7 (0+9), 3. Itálie (Vittozziová, Wiererová, Windisch, Hofer) -52,1 (1+8), 14. ČR (Vítková, Davidová, Krupčík, Krčmář) -3:41,7 (2+13).

Čtvrtek 6. prosince
Vytrvalostní závod muži: 1. M. Fourcade (Fr.) 47:09,2 (0 tr. minut), 2. Kühn (Něm.) -4,2 (0), 3. Eder (Rak.) -19,7 (0), 15. Krčmář -1:56,9 (1), 30. Moravec -2:57,9 (2), 41. Šlesingr -3:24,8 (2), 57. Krupčík -4:17,7 (3), 85. Václavík  -6:38,7 (5).

Vytrvalostní závod ženy: 1. Džymová (Ukr.) 43:06,6 (0), 2. Hojniszová (Pol.) -5,9 (1), 3. Davidová (ČR) -16,5 (1), 26. Puskarčíková -1:59,7 (2), 38. Vítková -3:02,8 (2), 74. Jislová -5:39,6 (4), 81. Charvátová -6:56,9 (5).

Pátek 7. prosince:
Sprint muži: 1. J. T. Bö (Nor.) 23:46,3 (1 tr. okruh), 2. Guigonnat (Fr.) -16,1 (0), 3. Loginov (Rus.) -16,4 (0), 20. Moravec -1:06,0 (1), 47. Šlesingr -1:47,5 (1), 50. Krupčík -1:51,5 (2), 69. Václavík -2:12,4 (2).

Sobota 8. prosince
Sprint ženy: 1. Mäkäräinenová (Fin.) 20:08,1 (0 tr. okruhů), 2. Wiererová (It.) -14,8 (0), 3. Braisazová -42,1 (0), 22. Puskarčíková -1:16,4 (0), 31. Jislová -1:34,0 (0), 32. Davidová -1:35,1 (2), 47. Vítková -1:50,9 (0), 86. Charvátová -3:37,1 (4).

Neděle 9. prosince
Stíhací závod muži: 1. J. T. Bö (Nor.) 30:20,4 (3), 2. Fillon Maillet (Fr.) -0,1 (0), 3. Loginov (Rus.) -1,9 (1), 17. Krčmář -1:34,2 (1), 23. Moravec -2:00,0 (0), 50. Krupčík (všichni ČR) -4:26,5 (3).
Stíhací závod ženy: 1. Mäkäräinenová (Fin.) 29:16,9 (0), 2. Wiererová (It.) -41,3 (0), 3. P. Fialková (SR) -59,2 (0), 35. Puskarčíková -3:25,8 (3), 40. Vítková -3:38,9 (1), 49. Davidová -5:01,8 (5), 55. Jislová -5:52,5 (4).

2.Hochfilzen: 13. prosince – 16. prosince

Čtvrtek 13. prosince
Sprint ženy: 1. Wiererová (It.) 21:04,9 (1 tr. okruh), 2. Mäkäräinenová (Fin.) -0,6 (1), 3. Jurlovová-Perchtová (Rus.) -24,4 (0), 25. Vítková -1:14,8 (1), 29. Puskarčíková -1:21,0 (1), 62. Davidová -2:15,8 (4), 84. Charvátová -3:19,6 (4).

Pátek 14. prosince
Sprint muži: 1. J. T. Bö (Nor.) 24:49,2 (1 trest. okruh), 2. M. Fourcade (Fr.) -8,6 (0), 3. Doll (Něm.) -10,2 (0), 20. Krčmář 1:10,3 (0), 46. Šlesingr -1:53,5 (1), 57. Moravec -2:04,2 (2), 61. Štvrtecký -2:09,7 (3), 86. Václavík -2:56,5 (4).

Sobota 15. prosince
Stíhací závod ženy: 1. Mäkäräinenová (Fin.) 30:53,1 (3 trestné okruhy), 2. P. Fialková (SR) -1,5 (2), 3. Wiererová (It.) -2,8 (4), 14. Vítková -1:09,9 (1).
Stíhací závod muži: 1. M. Fourcade (Fr.) 32:22,3 (0 trest. okruhů), 2. Peiffer (Něm.) -13,7 (1), 3. Christiansen (Nor.) -16,1 (0), 24. Krčmář -2:02,9 (3), 28. Moravec -2:14,7 (1).

Neděle 16. prosince
Štafeta ženy: 1. Itálie (Vittozziová, Runggaldierová, Wiererová, Sanfilippová) 1:10:58,7 (0+3), 2. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, Nilssonová, Öbergová) -8,4 (0+8), 3. Francie (Chevalierová, Simonová, Aymonierová, Bescondová) -11,8 (0+9), 9. ČR (Puskarčíková, Charvátová, Davidová, Vítková) -2:14,6 (0+6).
Štafeta muži: Birkeland, L’Abee-Lund, T. Bö, Christiansen) -3,6 (0+7), 3. Německo (Schempp, Kühn, Peiffer, Doll) -28,8 (1+6), 7. ČR (Šlesingr, Štvrtecký, Krčmář, Moravec) -1:22,6 (0+7).

3.Nové Město: 20. prosince – 23. prosince

Čtvrtek 20. prosince
Sprint muži: 1. J. T. Bö (Nor.) 23:09,9 (0), 2. Loginov (Rus.) -21,0 (0), 3. Ponsiluoma (Švéd.) -54,2 (0), 20. Krčmář -1:31,8 (1), 23. Moravec-1:34,4 (1), 48. Štvrtecký -2:16,0 (2), 86. Václavík -3:43,0 (5).

Pátek 21. prosince
Sprint ženy: 1. Röiselandová (Nor.) 19:44,6 (0), 2. Dahlmeierová (Něm.) -4,5 (1), 3. P. Fialková (SR) -6,2 (0), 19. Vítková -1:01,1 (0), 29. Charvátová -1:20,6 (2), 48. Puskarčíková -1:53,2 (2), 67. Davidová -2:26,3 (4).

Sobota 22. prosince
Stíhací závod muži: 1. J. T. Bö (Nor.) 31:59,0 (4), 2. Loginov (Rus.) -6,2 (4), 3. T. Bö (Nor.) -23,9 (1), 18. Moravec -2:35,4 (4), 32. Krčmář -3:38,4 (7), 49. Štvrtecký -5:28,5 (7).
Stíhací závod ženy: 1. Röiselandová (Nor.) 29:53,5 (2), 2. Wiererová (It.) -0,2 (1), 3. Öbergová (Švéd.) -4,7 (1), 34. Charvátová -3:13,0 (5), 50. Puskarčíková -5:15,5 (5), Vítková nedokončila.

Neděle 23. prosince
Hromadný závod muži: 1. J. T. Bö (Nor.) 37:25,2 (0 tr. kol), 2. Fillon Maillet (Fr.) -46,5 (2), 3. Garaničev (Rus.) -54,1 (0), 8. Moravec (ČR) -1:23,8 (2), 9. M. Fourcade (Fr.) -1:28,1 (3), 10. Krčmář (ČR) -1:44,2 (1).
Hromadný závod ženy: 1. Kuzminová 35:34,4 (2), 2. P. Fialková (obě SR) -12,1 (2), 3. Chevalierová (Fr.) -13,3 (3).

4.Oberhof: 10. ledna – 13. ledna

Čtvrtek 10. ledna
Sprint ženy: 1. Vittozziová (It.) 22:34,6 min. (0 trest. okruhů), 2. Chevalierová (Fr.) -5,3 (0), 3. Öbergová (Švéd.) -15,0 (0), 12. Puskarčíková -48,8 (0), 19. Davidová -1:00,5 (2), 63. Vítková -2:21,9 (3), 81. Charvátová -2:51,4 (3).

Pátek 11. ledna
Sprint muži: 1. Loginov (Rus.) 25:50,9 (0), 2. J. T. Bö (Nor.) -25,2 (1), 3. Samuelsson (Švéd.) -36,8 (0), 13. Moravec -1:24,4 (0), 35. Krčmář -2:24,0 (2), 62. Krupčík -3:07,9 (2), 103. Štvrtecký -5:25,3 (8).

Sobota 12. ledna
Stíhací závod ženy: 1. Vittozziová (It.) 32:32,9 (2), 2. Kuzminová (SR) -14,5 (4), 3. Chevalierová -27,9 (5), 21. Puskarčíková -2:17,1 (4), 42. Davidová -3:44,2 (8).
Stíhací závod muži: 1. J. T. Bö (Nor.) -34:29,8 (3), 2. Peiffer (Něm.) -15,1 (1), 3. Hofer (It.) -15,8 (0), 17. Moravec -2:22,8 (1), 50. Krčmář -5:10,1 (6).

Neděle 13. ledna
Štafeta ženy: 1. Rusko (Pavlovová, Vasilevová, Kuklinová, Jurlovová-Perchtová) 1:18:46,3 (0 trestných okruhů + 8 dobíjení), 2. Německo (Horchlerová, Hildebrandová, Preussová, Herrmannová) -33,5 (2+10), 3. ČR (Charvátová, Vítková, Davidová, Puskarčíková) -36,7 (1+6).
Štafeta muži: 1. Rusko (Cvetkov, Garaničev, Malyško, Loginov) 1:20:54,3 (0 trest. okruhů + 6 dobíjení), 2. Francie (Guigonnat, Desthieux, Fillon Maillet, M. Fourcade) -1:01,1 (1+8), 3. Rakousko (T. Eberhard, Eder, Landertinger, J. Eberhard) -2:18,6 (1+7), 4. ČR (Moravec, Krčmář, Štvrtecký, Krupčík) -2:36,0 (1+10).

5.Ruhpolding: 16. ledna – 20. ledna

Čtvrtek 17. ledna
Sprint muži: 1. J. T. Bö 22:56,3 (1 trest. okruh), 2. T. Bö (oba Nor.) -7,9 (0), 3. Doll (Něm.) -10,5 (1), 25. Krčmář -1:10,9 (0), 31. Moravec -1:19,7 (0), 44. Štvrtecký -1:38,1 (0), 77. Krupčík -2:14,0 (2).
Sprint ženy: 1. Kuzminová (SR) 19:15,1 (0), 2. Vittozziová (It.) -11,5 (0), 3. Öbergová (Švéd.) -29,1 (0), 50. Davidová -2:04,7 (2), 51. Vítková -2:07,5 (3), 54. Puskarčíková -2:11,4 (2), 85. Charvátová -3:03,0 (3), 100. Jislová -4:14,5 (3).

Pátek 18. ledna
Štafeta muži: 1. Norsko (Birkeland, Christiansen, T. Bö, J. T. Bö) 1:09:53,3 (0 tr. okruhů + 8 dobíjení), 2. Německo (Rees, Kühn, Peiffer, Doll) -13,5 (0+6), 3. Francie (Jacquelin, M. Fourcade, Fillon Maillet, Desthieux) -26,2 (0+9), 8. ČR (Moravec, Krčmář, Štvrtecký, Krupčík) -1:46,5 (0+8).

Sobota 19. ledna
Štafeta ženy: 1. Francie (Simonová, Bescondová, Braisazová, Chevalierová) 1:09:27,7 (0 tr. okruhů + 4 dobíjení), 2. Norsko (Solemdalová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Olsbuová Röiselandová) -11,5 (0+7), 3. Německo (Hinzová, Dahlmeierová, Preussová, Herrmannová) -23,4 (0+9), 9. ČR (Puskarčíková, Jislová, Davidová, Vítková) -2:22,2 (0+7).

Neděle 20. ledna
Hromadný závod muži: 1. J. T. Bö (Nor.) 36:43,8 (1), 2. Eberhard (Rak.) -0,6 (2), 3. Fillon Maillet -2,8 (1), 15. Moravec -47,4 (0), 18. Krčmář -1:00,8 (1).
Hromadný závod ženy: 1. Preussová (Něm.) 32:34,0 (0), 2. Tandrevoldová (Nor.) -0,2 (0), 3. P. Fialková (SR) -15,1 (1).

6.Anterselva: 24. ledna – 27. ledna

Čtvrtek 24. ledna
Sprint ženy: 1. Davidová (ČR) 21:40,7 (0 trest. okruhů), 2. Mäkäräinenová (Fin.) -1,7 (1), 3. Röiselandová (Nor.) -3,5 (1), 41. Vítková -1:35,3 (1), 45. Charvátová -1:49,7 (2), 49. Puskarčíková -1:57,8 (3), 89. Jislová -3:50,3 (2).

Pátek 25. ledna
Sprint muži: 1. J. T. Bö 23:53,9 (1 trest. okruh), 2. Bjöntegaard (oba Nor.) -17,5 (0), 3. Guigonnat -20,2 (1), 13. Krčmář -51,2 (1), 23. Krupčík -1:17,9 (1), 32. Moravec -1:30,9 (0), 79. Václavík 2:56,8 (4).

Sobota 26. ledna
Stíhací závod ženy: 1. Wiererová (It.) 29:20,1 (2 trest. okruhy), 2. Dahlmeierová (Něm.) -6,0 (1), 3. Vittozziová (It.) -16,2 (2), 14. Davidová -1:45,2 (4), 37. Charvátová -3:33,4 (4), 42. Vítková -4:10,3 (4), 44. Puskarčíková -4:26,6 (5).
Stíhací závod muži: 1. J. T. Bö (Nor.) 31:33,7 (3 trest. okruhy), 2. Guigonnat -34,8 (1), 3. Fillon Maillet -40,6 (2), 12. Krčmář -1:55,4 (3), 18. Krupčík -2:27,8 (4), Moravec nenastoupil.

Neděle 27. ledna
Hromadný závod ženy: 1. Dahlmeierová (Něm.) 35:32,8 (1 tr. okruh), 2. Davidová (ČR) -13,1 (1), 3. Hinzová (Něm.) -16,4 (1).
Hromadný závod muži: 1. Fillon Maillet (Fr.) 34:29,4 (0 tr. okruhů), 2. J. T. Bö (Nor.) -14,3 (2), 3. Peiffer (Něm.) -24,6 (0), 23. Krčmář -2:09,5 (2), 25. Moravec -2:28,6 (2).

7.Canmore: 7. února – 10. února

Čtvrtek 7. února
Vytrvalostní závod muži: 1. J. T. Bö 35:27,9 (0 střeleckých chyb), 2. Christiansen (oba Nor.) -2:10,2 (2), 3. Loginov (Rus.) -2:41,0 (2), 12. Krupčík -3:07,5 (1), 49. Krčmář -6:10,1 (5), 64. Šlesingr -7:25,8 (3), 77. Václavík -8:16,5 (7).
Vytrvalostní závod ženy: 1. Eckhoffová (Nor.) 36:32,9 (1), 2. Davidová (ČR) -9,8 (0), 3. Vittozziová (It.) -20,9 (0), 33. Charvátová -3:34,1 (2), 72. Vítková -6:51,0 (1), 77. Puskarčíková -7:47,3 (7).

Pátek 8. února
Štafeta muži: 1. Norsko (Birkeland, Christiansen, Bjöntegaard, J.T. Bö) 1:16:36,6 (0 trest. okruhů + 7 dobíjení), 2. Francie (Guigonnat, Jacquelin, S. Fourcade, Fillon Maillet) -1:10,4 (0+8), 3. Rusko (Garaničev, Latypov, Loginov, Povarnicyn) -1:48,4 (0+9), 6. ČR (Šlesingr, Krčmář, Václavík, Krupčík) -3:23,5 (1+9).
Štafeta ženy: 1. Německo (Hinzová, Hildebrandová, Herrmannová, Dahlmeierová) 1:10:16,3 (1+12), 2. Norsko (Kalkenbergová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Röiselandová) -30,2 (2+7), 3. Francie (Chevalierová, Braisazová, Bescondová, Simonová) -41,6 (0+12), 7. ČR (Charvátová, Vítková, Davidová, Puskarčíková) -3:44,8 (2+13).

Neděle 10. února
Sprint muži - zrušeno pro mráz
Sprint ženy - zrušeno pro mráz

8.8. kolo Soldier Hollow: 14. února – 17. února

Čtvrtek 14. února
Sprint ženy: 1. Röiselandová (Nor.) 19:47,6 (0 tr. okruhů), 2. Mäkäräinenová (Fin.) -11,5 (1), 3. Hildebrabdová (Něm.) -21,4 (0), 19. Vítková -1:32,3 (1), 23. Puskarčíková -1:38,1 (1), 32. Davidová (všechny ČR) -1:51,7 (3).

Pátek 15. února
Sprint muži: 1. Christiansen (Nor.) 23:29,7 (0 tr. okruhů), 2. Desthieux (Fr.) -1,3 (1), 3. Rees -22,4 (1),  ...19. Šlesingr -1:20,6 (1), 26. Krčmář -1:31,8 (2), 67. Krupčík (všichni ČR) -3:03,9 (4)

Sobota 16. února
Stíhací závod ženy: 1. Herrmannová 28:03,4 (2), 2. Hildebrandová (obě Něm.) -4,2 (1), 3. Mäkäräinenová (Fin.) -16,5 (3), ... 9. Vítková (ČR) -1:19,5 (0)12. Davidová -1:29,4 (0), 22. Puskarčíková (obě ČR) -2:27,9 (2).  

Stíhací závod muži: 1. Fillon Maillet (Fr.) 30:55,8 (0), 2. Christiansen (Nor.) -25,9 (1), 3. Desthieux (Fr.) -47,3 (3)... 35. Krčmář (ČR) -4:47,2 (8). 

Neděle 17. února
Smíšená štafeta dvojic: 1. Hofer, Wiererová (It.) 35:27,9 (0 trest. okruhů + 6 dobíjení), 2. Eder, Hauserová (Rak.) -22,9 (0+2), 3. Guigonnat, Simonová (Fr.) -50,2 (1+8), ...17. Krupčík, Vítková (ČR) -3:45,1 (1+13).

Smíšená štafeta: 1. Francie (Fillon-Maillet, Desthieux, Aymonierová, Chevalierová) 1:03:51,4 (0+3), 2. Německo (Lesser, Doll, Hildebrandová, Hinzová) -13,5 (0+6), 3. Norsko (Christiansen, J.T. Bö, Eckhoffová, Röiselandová) -1:02,2 (2+11)... 6. Česko (Šlesingr, Krčmář, Davidová, Puskarčíková) -2:12,9 (0+8).

9.MS Östersund: 7. března – 17. března

Program a výsledky najdete zde.

10.9. kolo Holmenkollen: 21. března – 24. března

Čtvrtek 21. března
Sprint ženy: 1. Kuzminová (SR) 19:56,2 (1 trest. okruh), 2. Preussová (Něm.) -21,2 (0), 3. P. Fialková (SR) -25,1 (0), 4. Aymonierová (Fr.) -30,4 (0), 5. Herrmannová (Něm.) -34,0 (2), 6. Röiselandová -35,5 (1), 7. Eckhoffová (obě Nor.) -42,2 (1), 8. Perssonová (Švéd.) -46,3 (0), 9. Lunderová (Kan.) -49,0 (0), 10. Högbergová (Švéd.) -50,2 (0), ...23. Vítková -1:21,2 (1), 42. Davidová -1:52,3 (3), 51. Puskarčíková -2:02,5 (0), 81. Jislová -2:46,0 (2), 102. Charvátová (všechny ČR) -4:05,8 (6).

Pátek 22. března
Sprint muži: 1. J. T. Bö (Nor.) 24:39,9 (1 tr. okruh), 2. Hofer (It.) -31,7 (0), 3. Fillon Maillet (Fr.) -35,0 (0), 4. Eberhard (Rak.) -38,3 (2), 5. T. Bö (Nor.) -38,5 (1), 6. Doll (Něm.) -39,4 (2), 7. Desthieux (Fr.) -51,9 (2), 8. Peiffer (Něm.) -52,7 (2), 9. Loginov (Rus.) -52,9 (1), 10. Leitner (Rak.) -54,7 (0), ...26. Krčmář -1:24,8 (1), 33. Krupčík -1:49,6 (2), 37. Moravec -1:51,6 (3), 50. Štvrtecký -2:20,4 (2), 97. Šlesingr (všichni ČR) -4:30,5 (5).

Sobota 23. března
Stíhací závod ženy: 1. Kuzminová (SR) 28:25,9 (0 tr. okruhů), 2. Herrmannová (Něm.) -1:42,8 (2), 3. Öbergová (Švéd.) -2:01,1 (1), 4. Röiselandová (Nor.) -2:11,7 (3), 5. Perssonová (Švéd.) -2:12,5 (1), 6. Eckhoffová (Nor.) -2:27,0 (4), 7. Preussová (Něm.) -2:31,8 (3), 8. Mäkäräinenová (Fin.) -2:34,1 (1), 9. Eganová (USA) -2:43,8 (3), 10. Aymonierová (Fr.) -2:55,2 (4), ...13. Vítková -3:00,4 (1), 27. Puskarčíková -4:28,9 (2), 55. Davidová (všechny ČR) -7:08,4 (7).

Stíhací závod muži: 1. J. T. Bö 32:15,6 (3 tr. okruhy), 2. T. Bö (oba Nor.) -13,9 (1), 3. Peiffer (Něm.) -18,2 (1), 4. Leitner (Rak.) -22,1 (0), 5. Christiansen (Nor.) -51,1 (2), 6. Hofer (It.) -57,1 (3), 7. Doll (Něm.) -57,4 (3), 8. Desthieux (Fr.) -57,6 (3), 9. Jelisejev (Rus.) -1:02,0 (2), 10. L’Abee-Lund (Nor.) -1:30,5 (2), ...20. Moravec -2:14,9 (3), 39. Krupčík -3:44,6 (4), 44. Krčmář -4:34,7 (5), 55. Štvrtecký (všichni ČR) -6:39,1 (9).

Neděle 24. března
Hromadný závod ženy: 1. Öbergová (Švéd.) 35:56,2 (2 tr. okruhy), 2. Eckhoffová (Nor.) -1,3 (3), 3. Eganová (USA) -10,4 (1), 4. Herrmannová (Něm.) -21,6, 5. Hauserová (Rak.) -48,7 (2), 6. P. Fialková (SR) -54,7 (4), 7. Simonová (Fr.) -56,0 (4), 8. Preussová (Něm.) -56,2 (3), 9. Röiselandová (Nor.) -1:01,6 (4), 10. Kuzminová (SR) -1:04,1 (6), ...14. Davidová -1:31,0 (5), 29. Vítková (obě ČR) -3:26,8 (3). 

Hromadný závod muži: J. T. Bö (Nor.) 37:25,6 (0 tr. okruhů), 2. Peiffer -19,2 (0), 3. Doll (oba Něm.) -38,0 (2), 4. Eberhard (Rak.) -42,3 (3), 5. Christiansen (Nor.) -44,6 (2), 6. Hofer (It.) -1:07,2 (3), 7. Desthieux (Fr.) -1:10,1 (3), 8. L’Abee-Lund (Nor.) -1:14,3 (2), 9. Nawrath (Něm.) -1:24,4 (2), 10. T. Bö (Nor.) -1:24,8 (4), ...22. Krčmář (ČR) -2:19,2 (4).

Pozn. Časy jsou uvedené v SEČ.

Autor:

Světový pohár v biatlonu 2019/2020

Biatlonová sezona 2019/2020 odstartuje v neděli 1. prosince ve švédském Östersundu a o čtyři měsíce později v norském Holmenkollenu vyvrcholí. Světový pohár se začátkem března vrátí do Nového Města na Moravě a vrcholem celé zimy bude únorové mistrovství světa v italské Anterselvě.

Giro d’Italia, Roland Garros, Liga mistrů, Evropská ligaMS v ragbysouhrn Sport 2019

Nejčtenější

Neumí anglicky, smáli se Hertlovi. Ten pak kritiky umlčel rekordním gólem

Český útočník ve službách San Jose Tomáš Hertl slaví rozhodující gól do sítě...

VIDEO Už byl unavený, když přebíral puk a řítil se do brejku. V tu dobu běžela 92. minuta utkání - tedy...

Hoši, děkujem! Fanoušci Sparty zaplavili Letnou hořkou ironií

Michal Sáček ze Sparty po porážce s Karvinou

Vypadalo to pro sparťanské fanoušky na pohodový podvečer. Parádní počasí, k tomu třeba klobása,...

Čeští mladíci si vyšlápli na mistry. Výhra nad Finy zajistila čtvrtfinále

Čeští hokejoví junioři se radují z gólu v zápase s Finskem.

Umea (Od našeho spolupracovníka) Čeští hokejisté do 18 let v neděli na mistrovství světa porazili obhájce titulu z Finska 4:2 a...

PONEDĚLNÍK: Titul Slavii, padák Dukle s Karvinou. Bude všechno jinak?

Slávistický stoper Michael Ngadeu Ngadjui (vlevo) a zlínský útočník Tomáš...

Kolega novinář sedící přede mnou s mobilem v ruce kroutil hlavou: „Ještěže nesázím.“ Předposlední...

Pastrňák a Krejčí asistovali za Boston, Hertl dal vítězný gól San Jose

Český útočník ve službách San Jose Tomáš Hertl slaví rozhodující gól do sítě...

VIDEO Hokejisté Bostonu uspěli v šestém pokračování série prvního kola play off NHL na ledě Toronta....

Další z rubriky

PROGRAM: Přehled závodů biatlonové sezony 2019/2020

POD SKALISTÝMI HORAMI. Česká biatlonistka Markéta Davidová při štafetě v...

V neděli 1. prosince odstartuje ve švédském Östersundu biatlonová sezona 2019/2020 a o čtyři měsíce...

Střelkyní kola v Oslu je Puskarčíková. Soutěž Zlatá trefa zná vítěze

Eva Puskarčíková během prvního úseku ženské štafety na mistrovství světa v...

Nejlepší střelkyní posledního kola Světového poháru biatlonistů je Eva Puskarčíková. Česká...

Wiererová ovládla Světový pohár. Poslední hromadný závod pro Öbergovou

Italská biatlonistka Dorothea Wiererová slaví vítězství v celkovém hodnocení...

Závěrečné klání tohoto ročníku Světového poháru biatlonistek nabídlo i poslední zápletky. A to...

Najdete na iDNES.cz