BEFM: Takhle se shazují kila. Revoluce, která pochází z Česka

aktualizováno 
Neslibuje lehkou cestu, ale zázrak to rozhodně je. BEFM zatočí s vašimi partiemi, které vás dohánějí k šílenství. Nebojte se, nejde o chemické čárymáry, které budete muset polykat. Připravte se ale na tvrdou dřinu a čtrnáctidenní naprostou destrukci svého těla. Odměnou vám bude zrození nového člověka.

BioEasyFatMaker (BEFM) | foto: Filip Marvan, Rungo.cz

RUNGO je první médium, které mohlo účinky BEFM (BioEasyFatMaker) vyzkoušet. A co stojí za tímhle prokazatelně prvním fungujícím drahokamem na poli zaručených hubnoucích a svalů rychle nabitých podvrhů?

Za celým nápadem stojí syn českých emigrantů v Indonésii Ernest Wosahalik. V mládí byl vášnivým powerlifterem a členem odbojové marxistické skupiny Za dělnickou autonomii, v níž vedl kromě čtecích skupin Marxova Kapitálu její sportovní klub „Tuk, buržoazní přežitek“. Jeho postava byla přirozeně jako ze žurnálu. Postupem času a díky štědré sociální pomoci bílým přistěhovalcům v Indonésii velmi zpohodlněl a ze svých 53 svalnatých kilogramů nabral na rovnou stovku. A svaly ustoupily tuku.

BioEasyFatMaker (BEFM)


„Byl jsem tlustý jako babirus. To je indonéské divoké prase. Už jsem se na sebe nemohl dívat a řekl si, že nemůžu pořád vysedávat v autě v GorenganDrive v městečku Fat, kde žiji, a cpát se tím smaženým jídlem, říká Ernesto. „Vzpomněl jsem si, že moje prababička, která žila na samotě v lese někde v okolí Bruntálu, sbírala byliny a vše si zapisovala a doprovázela kresbami, které byly sice amatérské, ale velmi zdařile barevně vyvedené. Sešit jsem našel a dal dohromady směs bylin, které mají prokazatelný vliv na dobré trávení, spalování a sílu,“ dodává Wosahalik.

Fotogalerie

Ernesto na svém nápadu pracoval několik let a díky svým zkušenostem z powerliftingu a bylinným poznatkům svého předka dal dohromady neskutečně účinnou metodu, jež se dá právem považovat za zázrak. Tahle slova můžeme potvrdit. Celou věc jsme totiž vyzkoušeli. A nestačili jsme se divit.

BEFM funguje na bázi přírodních zdrojů, zátěžové vesty a odporového padáku. Směs českých bylin a jedné tajně ingredience z indonéských luhů se míchá se železem a je plněna do kapes vesty. Následná reakce má za následek neuvěřitelné uvolnění tepla, člověk tak má během chvilky pocit jak pravý Indonésan. Bylinné výpary prostupují celým tělem, což nastartuje fázi spalování tuků. Abyste však za dva týdny dosáhli revoluční změny, tak musíte zapojit pohyb s odporovým padákem, a to nejlépe svižnou chůzí nebo během. Důležité je také omezit po celou dobu příjem sacharidů a držet se na půllitru vody za den, protože není žádoucí, aby došlo k odplavení potřebných látek získaných z bylin.

BioEasyFatMaker (BEFM)

BioEasyFatMaker (BEFM)

„Bez kombinace těchto faktorů to nebude fungovat. Je potřeba dodržet vše tak, jak je v návodu. Já sám jsem se z hrozivých 100 kilogramů za 14 dnů dostal na 65 a moje svaly se zjevily tak nečekaně, jako vrah v hororu,“ říká Wosahalik.

Osobně jsem už po pár dnech zaznamenal velký úbytek hmotnosti a též opravdu obrovskou únavu. Po dvou týdnech se moje hmotnost dostala na 85 kilogramů z původních 125. Objevily se svaly, o kterých jsme neměl ani tušení. Cítím se trochu roztřesený, mám poprskané rty a jazyk, jsem možná lehce dezorientovaný, ale za tak rapidní úbytek tuku to rozhodně stálo. Věřte, nebo nevěřte, ale to, co BEFM slibuje, zafungovalo naprosto skvěle.

Autoři: ,

Nejčtenější

Andrea Černá: Jako kůl v plotě nežiju, ale pět dětí už porodit nestihnu

Andrea Černá

Přestože Andrea Černá ztvárnila desítky náročných divadelních rolí, pro národ zůstává hlavně Eliškou ze známého filmu...

Na Pacifické hřebenovce jsem věčně hladověla, vzpomíná Lucie Kutrová

Lucie Kutrová

Do dvaceti se kromě školy zajímala jen o módu a večírky. Neuběhla ani kilometr a nechápala, proč lidé chodí třeba na...

Už žádné módní trapasy. Osvojte si základní pravidla oblékání

Ilustrační fotografie

Cit pro módu bohužel nebyl každému do vínku dán. Kvůli tomu můžeme na ulicích občas vidět opravdu zvláštní kreace,...

V obložení závazků: sendvičové generaci hrozí krize a vyhoření

ilustrační snímek

Musejí se starat o děti, zároveň pečují o rodiče a mnohdy i prarodiče. A k tomu pracují nebo podnikají. Tak žijí...

Slavné nevěsty tohoto léta. Které to slušelo nejvíc?

Letní nevěsty

Léto je roční období, které každým rokem přeje svatbám. A letos do toho praštilo hned několik slavných osobností....

Další z rubriky

Dítě, puberťák nebo babička? Každý potřebuje na talíři něco jiného

Mezi pozitiva staršího rodičovství se počítá finanční stabilita a více času.

Správná životospráva zahrnuje rozumný jídelníček a pohyb. Platí to u dětí i dospělých. Každý věk však přináší...

Zázrak jménem chůze. Díky ní budete zdravější, šťastnější a chytřejší

Ilustrační snímek

Chůze je pro člověka nejpřirozenější fyzickou aktivitou, jejíž blahodárné účinky stále zbytečně podceňujeme. Díky...

OBRAZEM: Slavní krasavci bez vlasů, kteří nemají o fanynky nouzi

Plešatí a sexy

Někteří muži špatně nesou, když už nemají bujnou hřívu. Známí fešáci však na svou holou hlavu nedají dopustit. Navíc po...

Advantage Consulting, s.r.o.
VEDOUCÍ VÝROBY S ANGLIČTINOU

Advantage Consulting, s.r.o.
Ústecký kraj
nabízený plat: 75 000 - 95 000 Kč

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz