Ona

Chůze je příjemná v každém ročním období | foto: Tomáš Kurfürst, Rungo.cz

Předhánějte se s námi v chůzi a motivujte se

  • 3
Dny se krátí, ale kilometry nám utěšeně přibývají. Předháníte se s námi v Praze či Brně, kde pořádáme výšlapy nebo s námi chodíte virtuálně pomocí výzvy na Endomondu? Pokud ne, vězte, že přidat se lze kdykoliv.

Máme za sebou první ryze podzimní měsíc. Předvedl se nám nejen nádherně barevným, teplým babím létem, ale i pravými podzimními plískanicemi korunovanými pořádným vichrem.

Počasí to bylo opravdu různorodé. K tomu byla v naší říjnové Endomondo výzvě laťka nastavená poměrně vysoko, sedmdesát kilometrů za měsíc už chce přeci jen projevit nějaký ten zápal pro věc. A jak jste si vedli? Vůbec ne špatně! Říjnový limit splnilo téměř 100 chodičů. Všem gratuluji. Šťastným vylosovaným pro tento měsíc je Filip V., který nachodil přes 109 kilometrů. Gratulujeme! O překvapení se přihlaste na emailu sarka.spacilova@rungo.cz.

Chodíme v Brně i Praze

Přidejte se na svižné výšlapy! Chodíme v Brně a v Praze. Události vypisujeme na Facebooku  nebo je najdete v našem kalendáři RUNGO.cz akcí na: www.rungo.jdem.cz.

Do soutěže se ale může zapojit kdokoliv!

Před námi je listopad. Dny se budou dále zkracovat a teploměr bude ukazovat stále nižší teplotu. To nás ale nemůže zastavit. I na listopad máme naplánované společné výšlapy v Praze a Brně viz boxík vpravo. Stejně tak se s námi můžete zapojit virtuálně v Endomondo výzvě. Nachoďte s námi alespoň 50 kilometrů a zkuste štěstí - třeba bude příští překvapení od redakce vaše. Výkony můžete zaznamenávat na chytrém mobilním telefonu přímo v aplikaci Endomondo, anebo s Endomondem propojit váš sporttester. Tak neseďte na zadku a choďte s námi!

Oprava: v článku jsme chybně uvedli odkaz na výzvu, kterou pořádáme pro běžce. Nyní vede odkaz již na výzvu chodeckou. Omlouváme se