Ona

Buďte královnou vánočního večírku. Kousky, ve kterých zazáříte

  • 2
A je to tady. Zanedlouho se přehoupneme do měsíce prosince, což znamená jediné – vánoční čas je tu. S ním jsou spojené nejen nákupy dárků, přeplněné obchody, rychle mizející výplata, ale také divoké večírky. Buďte tento rok ozdobou zaměstnanecké oslavy. Blýskněte se v atraktivním modelu. Poradíme, jak na to.

Slušivá klasika

Šaty na všechny možné způsoby patří k nejtradičnějším oděvům na společenské akce. Samozřejmě vždy rozdělujeme oděvy podle dané události. Na formálnější se hodí střihy dlouhé, elegantnějšího charakteru. Mezi barvami stále vévodí nesmrtelná černá. 

Ale nemusíte se bát ani extravagantnějšího pojetí, jako jsou flitry a metalické odstíny. Pro vánoční večírky vybírejte symbolickou červenou, zlatou či zelenou.

Nebojte se zahalit do extravagantních flitrů.

Nebojte se zahalit do extravagantních flitrů.

Po práci legraci

Pokud se chystáte na zaměstnaneckou party, máte nespočet možností, co si obléknout. Kromě šatů nešlápnete vedle ani se sukní. Místo mladistvých mini vybírejte délky těsně nad kolena či midi. Ty jsou vhodnější volbou a navíc podtrhnou vaši ženskou stránku. Extrémně lichotivé jsou modely se zvýšeným pasem.

Módní tip: Chcete být nepřehlédnutelnou? Pak se porozhlédněte po nápaditém overalu, jenž zvýrazní líbivé křivky vašeho těla, vytvoří look rafinované dámy.

Všechny odstíny červené patří k symbolům Vánoc. Na vánoční večírek jsou proto...

Všechny odstíny červené patří k symbolům Vánoc. Na vánoční večírek jsou proto jako dělané.

Fádní kreace s trendy doplňky

Ač jsou večírky šancí se odvázat, vybrat oděv, který bychom normálně neoblékly, ženy i tak zůstávají při zemi. Volí nudné temné odstíny a nezajímavé modely. Pokud patříte ke konzervativnějším typům, doplňte outfit aspoň o šmrncovní šperky a jiné doplňky.

Základem jsou štrasové náušnice, masivní náhrdelník a náramky. Místo kabelky, již nosíte běžně do kanceláře, se vyzbrojte fashion psaníčkem. Sice do něj moc věcí neukryjete, ale na večerní povyražení je určené. Na nohy obujte sexy lodičky. Neprohloupíte ani kozačkami, to ale pouze v případě, kdy se jedná o méně formální akci.

Nezapomínejte ani na doplňky. Ty dodají outfitu nápaditý šmrnc.

Nezapomínejte ani na doplňky. Ty dodají outfitu nápaditý šmrnc.

Vtipná, ale módní variace

V posledních letech vídáme na módním poli trend vánočních svetrů. Dřív byly populární u dětí a mladších slečen, dnes je hojně kupují i starší dámy. Možná na vás může obdobný kousek působit kýčovitě, ale Vánoce svým způsobem takové jsou. Navíc s humorným motivem soba či skřítka vždy někomu vykouzlíte úsměv na tváři.

Vánoční svetr je vtipným kouskem, který okolí pobaví.

Vánoční svetr je vtipným kouskem, který okolí pobaví.

Pozor na společenské módní přešlapy

  • Zvolená kreace by neměla působit příliš vyzývavým dojmem.
  • Místo tělových silonek oblékáme černé punčocháče.
  • Boty máme vždy perfektně naleštěné.
  • Žádný oděv by neměl působit až příliš opotřebovaně.
  • Kromě šatů a vánočních svetrů lze zvolit například kožené kalhoty, šortky, palazzo modely, již zmíněné overaly.
  • Zapomeňte na džíny.
  • Vždy se snažte, aby aspoň jeden kus oblečení byl ve vánočním duchu.
Žádné tělové silonky. Jedinou správnou možností jsou černé punčochy.

Žádné tělové silonky. Jedinou správnou možností jsou černé punčochy.