Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Informace z herního světa

  2:30aktualizováno  5:04
Informace z herního světa
 • SuperPower 2 je GOLD, oznámila to společnost DreamCatcher Games. Tato hra dává hráčům možnost pocítit MOC. Jako vůdce jednoho z národů budete dělat vše, pro ovládnutí celého světa. K dispozici jsou nejen ekonomické cesty (obchodní sankce) a diplomacie, ale hlavně i vojenské síla. Kdo by se nezamyslel nad požadavky, třebaže malé země, pokud bude mít atomové zbraně? Podaří se vám zvítězit, či podlehnete nějaké zákeřné velmoci!?


 • Real-time strategie, s prvky science fiction a možností hrát za čtyři zcela odlišné strany, Earth 2160 má konečně své vlastní oficiální stránky. Ty provozuje společnost Zuxxez Entertainment a nejdete zde nepřeberné množství matriálů, vztahujících se k této hře. Nebudou chybět aktuální informace, download (v současné době obsahující in-game trailer) a mnoho dalšího. Tohle všechno je k dispozici na adrese www.earth2160.com.


 • Nexus: The Jupiter Incident od týmu Mithis Games a společnosti HD Interactive dosáhl statusu GOLD. Prozatím to platí jen pro Evropu, kde je také datum vydání stanoveno na 5. listopadu tohoto roku. Nexus je real-time kombinace strategie a taktického vesmírného simulátoru, který se zabývá událostmi v průběhu 22. století, kdy lidstvo bojuje o přežití Země s krvelačnými mimozemšťany. Hráč převezme roli Marcuse Cromwella a pokusí se s jeho vesmírnou lodí Stiletto zabránit tomu nejhoršímu.


 • Někde mezi finančními odhady zisků společnosti Vivendi, pro první polovinu roku 2004 se objevily i spekulace ohledně nárůstu v příštích letech, kam byly zařazeny i plánované termíny vydání MMORPG World of Warcraft. V této zprávě se počítá s vydáním v listopadu 2004 v USA, prosinci 2004 v Korei, počátkem roku 2005 v Evropě a ještě o něco později v Číně. Bohužel ale stále platí, že záměry vydavatele a výrobce nemusejí být vůbec shodné a všichni víme, že Blizzard si docela často dává na čas. Tato data tím pádem nejsou jistá, ale pouze zajímavá, nehledě na úmysl nevydat hru současně ve všech regionech.


 • V Irrational Games se rozhodli přenechat část zodpovědnosti nad vznikajícím RPG Freedom Force vs. the Third Reich hráčům. Uspořádali soutěž pod názvem "Calling All Heroes". Zájemci mají vytvořit svého vlastního comicsového hrdinu a ten vítězný se objeví ve finální verzi hry. Pět nejlepších účastníků bude také odměněno, a to jednou kopií Freedom Force vs. the Third Reich, až v březnu 2005 vyjde. Pokud vás tato soutěž zaujala, bylo by nejlepší navštívit stránku www.freedomfans.com, pro více detailů.


 • 3rd person akce z období Vietnamské války, Conflict: Vietnam od týmu Pivotal Games a společnosti SCI má svoji vlastní stránku. Na adrese www.globalstarsoftware.com/conflictvietnam/ najdete snad vše co vás napadne ohledně války ve Vietnamu a hře samotné. Nacházejí se tu totiž nejenom herní informace, obrázky a videa, ale také mnoho historických informací, které ovlivnily hru jako takovou. Nezapomeňte si také přečíst naší dnešní recenzi.


 • Pro hudební a herní fanoušky tu je kompletní (autor a název písně) soundtrack, který bude patřit k upírskému RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines. Autoři si prý dávali pozor, aby se hudba hodila k ulicím L. A., kde se odehrává děj hry. A tady už je ten seznam:

  Aerial – Pound

  Chiasm – Isolated

  Daniel Ash – Come Alive

  Darling Violetta – Smaller God

  Die My Darling – Needles Eye

  Genitortures – Lecher Bitch

  Lacuna Coil – Swamped

  Ministry – Bloodlines

  Tiamat – Cain • Společnost Vivendi-Universal Games údajně informovala své obchodní partnery v UK, že plánované datum vydání očekávané akce Half-Life 2 je stanoveno na 26. října. Doug Lombardi z Valve ale stále není schopen potvrdit toto datum. Zdroj z VU prý ale potvrdil, že je vcelku dobrá šance, že Half-Life 2 vyjde do Vánoc. Není se čemu divit, kdo by chtěl přijít o vánoční nákupní horečku?


 • Příznivci point-and-click adventur, těšte se. Dřívější členové vývojového týmu, kteý pracoval na zrušené adventuře Sam & Max: Freelance Police, se dali dohromady a vytvořili nové studio Telltale Games. Tento tým se rozhodl znovuoživit trh s tímto herním žánrem. Prý je hodně ovlivnily reakce fanoušků na zrušení hry Sam & Max minulý březen. Na internetu se dokonce objevila petice proti zrušení této adventury, a když to členové bývalého týmu viděli, věděli že musí založit své vlastní studio.


 • Čína a její představitelé dokážou vždy překvapit. V současnosti údajně vzniká oficiální státní orgán pod názvem Video Games Committee of the Chinese Adolescents Internet Association. Jeho cílem bude posuzovat všechny hry, se zvláštním zřetelem na ty online. Každá hra tak dostane ohodnocení v kategorii násilí, erotičnosti, hrůzostrašnosti, morálky a kulturních aspektů. Podle výsledků budou hry rozděleny do kategorií podle věku možných hráčů. Vláda také chystá zakládání serverů, odkud půjdou stáhnout „zdravé“ či „vhodné“ hry. Podle statistických údajů měla Čína v roce 2004 přes 13,8 milionu online hráčů a přes 87 milionů uživatelů Internetu.
 • Autor:
  • Nejčtenější

  Co dělají simíci, když se nikdo nedívá? Pořádají sexuální orgie i fetují

  Kdo nikdy v prvních simících neodstranil žebřík z bazénu, nechť první hodí kuličkou z myši. Moc...

  Změní mi to život, raduje se vývojář poté, co prodal 200 tisíc kopií své hry

  Nezávislá strategie Rusty’s Retirement těží z velmi jednoduchých pravidel a minimálních nároků na...

  {NADPIS}

  {LABEL} {POPISEK}

  Stahujte zdarma vynikající „fantasy Civilizaci“, čas máte jen do středy

  Na Steamu je aktuálně zdarma vynikající tahová strategie Endless Legend. Hráči v ní mají za úkol...

  Dohrál slavnou skákačku bez stisknutí tlačítka pro skok. Trvalo to 86 hodin

  Po osmadvaceti letech od vydání a desítkách tisíc hodin marných pokusů se komunitě kolem legendární...

  {NADPIS}

  {LABEL} {POPISEK}

  Příznivce Half-Lifu to nepotěší. Unikly informace o nové hře od Valve

  Čerstvý únik informací nám dává jasnější představu ohledně nové hry od legendy mezi herními studii...

  Česká realistická akce Gray Zone Warfare se hraje skvěle, optimalizace vázne

  Ambiciózní český projekt vstoupil do předběžného přístupu na Steamu. Trhá rekordy, ale je to...

  Letošní díl Call of Duty bude návratem série Black Ops

  Ani letos hráči nepřijdou o další díl střílečky Call of Duty. Po restartované trilogii Modern...

  Střílečka XDefiant nalákala tři hodiny po spuštění přes milion hráčů

  Ačkoli to s free 2 play střílečkou XDefiant od Ubisoftu vypadalo v posledních měsících všelijak,...

  Poslední díl Farming Simulatoru prodal 6 milionů kopií, teď je k mání zdarma

  Farming Simulator 22 je tím nejprodávanějším dílem v patnáctileté historii série, nyní si ho díky...

  Nejhorší noční můra, řekla žena, která v botě syna objevila cizí AirTag

  Mého syna někdo sleduje. S takovým pocitem několik týdnů žila žena z Floridy poté, co na svůj iPhone začala dostávat...

  Párkům odzvonilo. Podnikatel lije do rohlíků svíčkovou a dobývá benzinky

  Na pracovních cestách se podnikatel v gastronomii Lukáš Nádvorník přejedl párků v rohlíku. Napadlo ho, že by do pečiva...

  Herec Lukáš Vaculík se oženil, dívčí idol 80. let si vzal ředitelku z Primy

  Lukáš Vaculík (61) se tajně oženil. Vzal si výrobní ředitelku a producentku FTV Prima Luciu Kršákovou (46). Herec a...

  Klavírista Petr Malásek si zlomil obě ruce. Mohlo to dopadnout hůř, říká

  Klavírista Petr Malásek (59) spadl z kola a zlomil si obě ruce. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka popsal nehodu i jaká je...

  Milan Hein odhalil neshody mezi Simonou Postlerovou a její matkou

  Smrt herečky Simony Postlerové (†59) byla ranou pro celou její rodinu. Na parte ale chybělo jméno hereččiny matky Jany...