Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Chrome - návod #2

  12:00
Chrome je 3D akce nabízející možnost hrát stejnou misi různým stylem. Těšit se můžete na implantáty, používání vozidel či vznášedel a tři různá zakončení (v návodu všechna rozepsána). Dnes přinášíme dokončení návodu.

- recenze, první část návodu

Mise VIII.) Code Key
Chrome Jestli jsem hovořila o předcházející misi jako o velice obtížné, připravte se předem na ještě větší potíže. Téměř v celé misi budete muset bojovat s nepřáteli, likvidovat je a nesmíte tudíž žádného darebáka nechat vystřelit - budete je muset pobíjet pistolí s tlumičem (nezapomeňte si ji vzít do inventáře), nejlépe jednou dobře mířenou ranou přímo do hlavy, přičemž nesmíte trefit žádný kov, nebo rozstřelit okno (pozor na rozbité střepy). Upozorňuji pečlivé čtenáře na fakt, že tato mise se dá projít několika různými způsoby, popsala jsem vám tu, kterou jsem prošla já a zdála se mi nejpřijatelnější. Vyberte si tudíž z bedny před vámi vše co unesete a levou stranou se zapnutým módem se plazte k výtahu na konci haly v pravém rohu, zde vás nesmí nikdo spatřit, přivolejte si ho a sjeďte dolů. Vyčistěte SECTOR A od nepřátel za dveřmi, pokračujte přes SECTOR B. Nastupte do výtahu, sjeďte dolů, opatrně se zbavte strážců, pokračujte potichu do SECTOR C. Hned za dveřmi zastřelte strážného vlevo, vpravo si jich nevšímejte s plazte se do dalšího SECTOR C. Uvnitř musíte postřílet šikovně všechny stráže a vědce tak, aby nemohli vykřiknout, nebo dokonce vystřelit. Otevřete skříňky vlevo ode dveří, zde najdete spousty užitečných věcí (těchto skříněk je na vaší cestě mnoho, nebudu už na další upozorňovat). Takže se nyní vraťte, vyjeďte výtahem nahoru a vstupte do SECTOR A. Projděte do místnosti, kde na konci zastřelte vědce a zapracujte na počítači. Otevřeli jste si tak dveře v místnosti, kde jste před chvílí postříleli všechny vojáky a vědce, vraťte se tam tedy a projděte otevřenými dveřmi RESTRICTED AREA. Vyčistěte celou místnost od nepřátel, přejděte po rampě na druhou stranu, zde je ale všude spousta nepřátel a dostat se do dveří na obvodové zdi je úkol velice nesnadný a obtížní, vojáci jsou ve střehu. Vejděte tedy do těchto dveří, hned za druhými dveřmi se spousta dalších vojáků a to hned vlevo za dveřmi, v přízemí i nad vámi, je možné je postřílet, nebo je ignorovat, plazit se při pravé zdi do dveří STORAGE, za nimi zastřelit dva učence (pozor ať nestisknou tlačítko pro spuštění poplachu). Potom zapracujte na počítači, otevřete si tak dveře do další místnosti, kde sejměte vědátora a opět si pohrajte s počítačem.

V animaci spatříte, kde se vám otevřely jiné dveře. Vraťte se, ve STORAGE si můžete doplnit výzbroj a výstroj, vraťte se do první místnosti. Za rohem vpravo je výtah, vyjeďte nahoru do SECTOR D, vejděte do dalšího SECTOR D, zde opět použijte počítač a po rampě přejděte do RESTRICTED AREA, výtahem vyjeďte do LEVEL 3. Zde musíte projít všechny SECTOR F a STORAGE, všude je plno vojáků a učenců. Jakmile se jich zbavíte, vejděte do GENERATORS, pokračujte chodbou, dejte se doleva, vstupte do dveří na konci vlevo do místnosti, kde znovu použijte počítač. Nyní máte 30 sekund na to, abyste využili snížené gravitace, vyběhli ven, přeskočili zábradlí a přistáli na plošině pod vámi. Zde je další počítač, použijte ho, vypnuli jste tak generátor. Poté běžte doleva na konec, přeskočte na traverzu, popojděte dopředu, vpravo rozstřelte u otvoru mříž a seskočte uvolněným otvorem dolů. Přejděte po další traverze na konec, skrčte se a vlezte do roury. Pokračujte jí téměř až na konec, kousek před mřížemi odbočte vlevo, rozstřelte mříž a přejděte po další traverze. Seskákejte po bednách dolů, nastupte do výtahu na konci a vyjeďte nahoru. Projděte dveřmi LEVEL 2 do místnosti, kde znovu použijte počítač, tentokrát na vás nečeká pexeso, jen si otevřete dole bránu. Sjeďte výtahem dolů, projděte nyní již otevřenou bránou, pokračujte do místnosti s počítačem, kde si stáhněte s počítače data. Pak rozstřelte kteroukoliv mříž v podlaze, seskočte dolů až do chodby a vydejte se k bednám, po kterých si vyskákejte nahoru do roury, pokračujte v ní doprava, až najdete chodbu, kde ze stropu kape voda, zahněte vlevo. Dostali jste se tak k přistávací ploše, na které vás už očekává kosmický koráb. Nyní musíte ale napřed sestřelit a zneškodnit otrapu, který poletuje kolem vás pomocí raketových motorků a snaží se vás zlikvidovat. Ukazatel jeho energie je vlevo nahoře na obrazovce. Miřte přesně, střílejte na jistotu a uhýbejte jeho střelám. Jakmile ho sestřelíte, nic vám už nebrání dojít si k počítači a známým způsobem odstranit laserovou bariéru. Projděte po rampě ke korábu a nastupte si, v hezké animaci se přenesete konečně do další mise.

Mise IX.) Nicole´s Crash
Chrome Po úvodní animaci a sáhodlouhé diskusi vás vznášedlo vysadí v pusté krajině. Po dvou předešlých nervy drásajících misí na vás teď čeká malá oddechová mise, doslova procházka růžovým sadem. Pokračujte jedinou možnou cestou dopředu, přebroďte nízkou vodu a pokračujte dál, máte najít a osvobodit Nicole. V této misi k tomu ještě nedojde. Držte se travnaté cesty vlevo, brzy spatříte vpravo od vás dvě raketová vznášedla a kolem nich několik vojáků. Zlikvidujte je a nasedněte do jednoho vznášedla, pak se podívejte na mapu a ve vznášedle pokračujte k cíli vyznačeném na mapě. Cestou narazíte na několik vojáků, ty je možné převálcovat, možná i obrněnců, pak raději vystupte ze vznášedla a sveďte boj muže proti muži, neboť o vozidlo nesmíte přijít. Tak se dostanete až k jakémusi bunkru hlídaném vojáky. Opět vystupte z vozidla, všechny pobijte, dva jsou i uvnitř bunkru. Jakmile se vám podaří tyto nepřátele zlikvidovat, můžete se i ozbrojit lepšími zbraněmi, v animaci si pro vás přiletí vesmírná loď a v ní přeletíte do další mise.

Mise X.) Nicole Parker.
Chrome Jakmile vás koráb vysadí na mýtině, pokračujte v hledání Nicole. Nechoďte podle mapy k cíli, ale pokračujte po pěšině vpřed, cestou likvidujte vojáky a tak se dostanete k malé pevnůstce, kterou střeží opět několik vojáků, které je nutno zlikvidovat, jeden otrapa je i nahoře ve věžičce. Jakmile dokončíte dílo zkázy, všimněte si, že přes zátaras se nedostanete dál. Vejděte tudíž do vchodu ENTRANCE, zde si opět již dobře známým způsobem zapracujte na počítači, tak jste si v doposud nepropustném zátarasu vytvořili průchod pro další pokračování ve vaší cestě. Projděte jím tedy, brzy narazíte na opuštěné vozidlo s kulometem, nastupte si a pokračujte po cestě v jízdě. Po cestě je mnoho nepřátelských vojáků, včas je likvidujte, ať nepřijdete o své vozidlo, ukazatel o jeho stavu vlevo nahoře bedlivě sledujte. Někteří zastřelení vojáci mají mnohem lepší zbraně, než vy, neváhejte proto vystoupit a prohledat je, můžete dokonce najít i raketomet a střely do něj, což se vám bude velice hodit v poslední fázi této mise, ale nepředbíhejme událostem. Tak dorazíte až k mostu, dál neprojedete, zlikvidujte nepřátele a kolem doutnajícího nákladního auta projděte po mostě na druhou stranu, kde kousek dál po postřílení dalších nepřátel nasedněte do jiného obrněnce a jeďte v něm po cestě dál. Narazíte na robota a další vojáky, pošlete je na onen svět a pokračujte v jízdě vpřed. Na mostě zlikvidujte samohybné dělo a několik vojáků, objeďte trosky a vraky a pozor, proti vám se vyřítí stejné vozidlo s posádkou, jako máte vy, rychle mu dejte na frak. Jeďte dál, tam už na vás čeká obrněný robot a několik strážných na věžičkách. Po důkladné likvidaci všech nepřátel si vystupte z vozu a vejděte do bunkru vchodem ENTRANCE. Rozkmitejte klávesu počítače, venku se vám otevřel další průjezd. Pokud máte svoje stávající vozidlo značně poškozeno, u nově otevřeného výstupu si přesedněte do nepoškozeného a pokračujte po cestě dále, tak dojedete k místu, označenému na mapě.

I zde je plno číhajících vojáků, pozor na zákeřníky ve věžičkách a poschovávaných za různými bednami. Pokud bude okolí důkladně očištěno, odšifrujte zámek u vchodu RESTRICTED AREA, je to stejná práce, jako s počítači. Vstupte, sjeďte výtahem dolů, vystupte si a připravte se na to, že musíte zlikvidovat spousty vojáků nejen v přízemí, ale ve všech podlažích, abyste měli volný prostor pro vaši další bohulibou činnost. Pak vyjeďte výtahem o podlaží výš, vystupte si v LEVEL 2. Pokračujte v důsledné očistě, poté vyjeďte dalším výtahem do LEVEL 3. Vstupte do SECTOR A, zapracujte na počítači, spatříte v animaci, že jste si otevřeli vchod do tajné místnosti v přízemí. Sestupte po žebřících, nebo stejnými výtahy sjeďte až do přízemí, kde vstupte do tajné místnosti a konečně se setkáte s Nicole. Vyjděte zpět ven, v animaci k vašemu údivu se ocitnete tváří v tvář se zohaveným Dexonem, kterého jste měli za mrtvého, když jste ho v jedné z předcházejících misí sestřelili v letadle, ve kterém se snažil před vámi upláchnout. Nyní ho tedy musíte v rychlé, časově omezené honičce oddělat skutečně, právě zde se vám bude hodit raketomet, doufám, že jste dali na mou radu a máte ho v inventáři včetně několika střel. V této fázi hry bohužel nefungují implantáty, takže se čiňte, stačí přesně mířit jakmile se někde objeví a při trošce štěstí stačí maximálně dva přesné zásahy z raketometu a je konečně a definitivně vzhůru bradou. Prohledejte jeho mrtvolu a seberte mu kód kartu a vraťte se pro Nicole, která už na vás čeká, v následující animaci odletíte do další mise.

Mise XI.) Warehouse
Chrome Aby nedošlo zase k nějakému nedorozumění, popisuji vám tu nejkratší cestu, jak ukončit tuto misi. Možností je mnohem více a nemusíte postupovat takto, jak vám radím, však toto stačí k dalšímu postupu. Seberte všechny nabízené zbraně, v animaci budete vysazeni v palmovém háji. Carrie vám oznámí, že vám na mapě vyznačila cíle, kde musíte uložit nálože. Prohlédněte si tudíž mapu, ale nenechejte se zmást postupem, který je vám nabízen podle této mapy. Pokračujte jediným možným směrem dopředu, cestou narazíte na několik velice dravých ještěrů, raději je z dálky obejděte. V lese je i několik nepřátelských věžiček, pohybujte se tedy tiše pomocí implantátů a snažte se eliminovat tyto stráže a co nejdříve se dokonale vyzbrojit. Vydejte se k cíli vyznačenému jako I., zde zlikvidujte z úkrytu a v tichosti první stráže, zalehněte za kulomet (je jich tam více) a především zničte pochodujícího robota. Připravte se na to, že vzápětí přiletí letadlem další výsadek, takže nenechejte váš kulomet zahálet. Jakmile se vám podaří celé okolí vyčistit, vstupte do budovy, i zde jsou spousty nepřátel. Musíte tento objekt celý prohledat, zbavit jej nepřátel, v jedné z místností je i civilista v černém obleku, který má u sebe tolik potřebnou kód kartu, bez níž byste v dalším postupu neuspěli. Teprve až ji získáte, vydejte se obezřetně podle mapy k cíli číslo 1a, kde rovněž proveďte důkladnou deratizaci po celém okolí. Potom již můžete vstoupit do dveří bunkru s nápisem RESTRICTED AREA (máte u sebe již potřebnou kód kartu), uvnitř pobijte vojáky a na počítači si uvolněte cestu do prvního areálu, otevře se vám vstupní brána. Vejděte proto dovnitř, je zde mnoho strážců, ale po získaných zkušenostech z předcházejících soubojů byste neměli mít problém je zlikvidovat. Vzadu v hangárech máte k dispozici kráčejícího robota a bojové vozidlo, jelikož počítejte po likvidaci vojáků s dalším paradesantním výsadkem, mohou vám oba tito obrněnci přijít vhod. Vejděte do prvních dveří ENTRANCE vpravo, pobijte vojáky, totéž udělejte ve druhém bunkru ENTRANCE, u třetího za laserovou bariérou vstupte do chodby. Použijte výtah, sjeďte do podzemí, vstupte do LEVEL 3, ocitnete se v SECTOR E.

Nad SECTOR F je automatický kulomet, vstupte tudíž do SECTOR D, u počítače tuto zbraň vypnete. Nyní už tedy můžete vstoupit do SECTOR F, dojdete tak opět k počítači, kde si otevřete dveře do RESTRICTED AREA. Vraťte se proto ke vchodu uvnitř s tímto červeným nápisem, nastupte si do výtahu, nahoře projděte do LEVEL 1. Vyběhněte ven a utíkejte ke dveřím ENTRANCE, aktivujte počítač, eliminujete tak automatická děla a na podruhé si otevřete další bránu. Nyní se tedy vraťte ven a vstupte do vchodu ENTRANCE, nad nímž jste před chvílí eliminovali dva nebezpečné kanóny. Uvnitř postřílejte vše živé, slezte dolů po žebříku, i zde proveďte očistu, zlikvidujte i oba vědce a hlavně se nenechejte zmást zcela nefunkčním počítačem, marně byste totiž s ním zápolili. Přivolejte si výtah a nadvakrát vyjeďte do nejvyššího patra, kde po likvidaci nepřátel objevíte u civilisty další kód kartu. Teď sjeďte výtahem pouze o jedno patro níž a už můžete projít SECTOR B.Ve skladišti uložte první nálož na bednu, která jediná je pomalována nápisy a stejnou cestou se vraťte zpět na volné prostranství. Zjistíte, že nahoře je nejen spousta nových nepřátel, ale hlavně se vám konečně otevřel vchod s červeným nápisem RESTRICTED AREA, uvnitř si po manipulaci s počítačem otevřete další vrata. Nyní vám určitě přijde velice vhod váš už zmíněný robot z hangáru, z nějž bez problémů na dálku zlikvidujte podobný nepřátelský robot a několik pěšáků. Takže projděte nově otevřenou bránou až na konec, likvidujte vojáky a na konci sjeďte výtahem dolů. Pokračujte přes všechny brány stále dopředu, nikoho nešetřete a na konci vstupte do výtahu. Po krátkém rozhovoru s padouchem který se vám vysměje, že odlétá s rozbuškou na viry pryč poté v krátké animaci odletíte do další mise.

Mise XII.) Laboratory
Chrome Po krátkém rozhovoru s vaší parťačkou ji následujte jen do té doby, než vám neřekne, abyste ji nenásledovali a šli plnit svoje úkoly. Až nastane vhodná chvíle, dá vám signál a uvědomí vás o dalším postupu. Dejte se tedy doleva podle mapy k cíli SAM-SITE. Budete atakováni vojáky, tak je likvidujte a co nejrychleji se vyzbrojte jejich daleko lepšími zbraněmi. Jakmile dojdete k bunkru, známým způsobem si vyhledejte kód pro vstup do ENTRANCE, uvnitř zapracujte na počítači. Chvíli vyčkejte, než se vám ozve vaše parťačka, že máte pokračovat v akci u druhého cíle, vrata vám už lstí otevřela. Vyjděte tedy ven, narazíte na několik nových nepřátel a jejich obrněné vozidlo, po likvidaci všech, včetně řidiče, už můžete jejich vozidlem přijet k nyní již otevřené bráně. Eliminujte všechny vojáky na nádvoří za bránou, jsou i na věžičkách, poté vstupte do ENTRANCE, vyčistěte SECTOR A i B, pak vystřílejte celé přízemí. Vraťte se, nastupte do výtahu, jděte do LEVEL 2. Vpravo rozstřelte skla, pobijte všechny darebáky dole a po bednách opatrně seskákejte dolů do místnosti, kde nastupte do výtahu, nahoře vystupte a jděte do SECTOR E. Tam vpravo použijte kód na zámek ode dveří, padouch mezi tím postřelí vaši parťačku, ta vám zemře v náručí a zlotřilec i s nebezpečným obsahem opět upláchne. Nastupte si do výtahu, sjeďte dolů, postřílejte zbytek nepřátel, ještě spatříte padoucha, jak odlétá letadlem, postřílejte zbytky nepřátel, zajděte za roh a tím pro vás tato mise končí.

Mise XIII.) Nanovirus
Chrome Po přistání se spojíte se svojí parťačkou a hned poté si nasedněte do připraveného robota. Postupujte vpřed soutěskou, po okolních skalách je mnoho zákeřníků, likvidujte je, ale hlavně se soustřeďte na eliminování, v cestě vám bránících nepřátelských robotů. Tak se dostanete k mostu, ale nepřátelé vás spatří a most vyhodí do vzduchu. Vysedněte si tedy ze svého stroje a dál pokračujte po svých po úzké cestě, tak dojdete až k objektu, jehož vchod brání několik ostrostřelců. Pošlete je tedy s vervou na onen svět, u jednoho zabitého vojáka pak naleznete kód kartu, tou se vám podaří otevřít vchod do bunkru pomocí červeného tlačítka (v této fázi je ve verzi 1.0 bug – může se stát, že zde kartu nenalezneme – pozn. Ondřej Zach). Vejděte tedy dovnitř, projděte do SECTOR A, pokračujte SECTOR B přes dvoje dveře, v animaci spatříte hledaného padoucha, který ale před vámi znovu unikne. Projděte tudíž dalšími dveřmi SECTOR B, zabočte doprava do SECTOR C, v poslední místnosti tohoto sektoru máte možnost použít pevně zabudovaný kulomet a ulehčit si tak vaší další bohulibou činnost. Po důkladné očistě vylezte po žebříku nahoru, pomocí počítače si otevřete dole v místnosti dveře RESTRICTED AREA. Nyní se znovu setkáte tváří v tvář s hledaným zlosynem, svedete s ním boj na život a na smrt. Nemusím vám radit, kudy máte jít, jakmile zjistí, že jste ve střelbě úspěšní, bude před vámi utíkat, takže stačí jej pouze následovat. Je nutné ho zlikvidovat docela, dobře se kryjte a přesně miřte, tak se vám to zcela určitě podaří. Pokud se vám konečně jej definitivně zdaří eliminovat, pak v závěrečné animaci odletíte do závěrečného finále.

Finále
Hned na začátku vás chci upozornit na skutečnost, že autoři hry zde pro vás připravili malé překvapením a to možnost zakončit hru třemi možnými způsoby - obsah těchto závěrečných částí není ve skutečnosti ničím jiným, než prověrkou vašich znalostí ve vojenském a taktickém umění, prověrkou přesností a dovedností ve střelbě ze zbraní všech druhů a v neposlední řadě i otázkou a zkouškou schopností řádně se krýt. Dovolím si tvrdit, že se zmíněné tři zakončení sice sobě podobají jako vejce vejci, ale přesto se v každé najdou nějaké odlišnosti a ojedinělosti, proto vám postup v nich popíši pro každou část finále samostatně.

Finále 1.) Join Zetrock
Utíkejte za rožek, ve vedlejším boxu seberte ze země raketomet a střely. Nyní je vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem, pomoci kamarádům ubránit areál. Tábor bude v první řadě napaden kráčejícími roboty, poté začnou nalétávat letadla, která se budou snažit vysadit další paradesantní jednotky, tyto letouny je nejlépe sestřelit ještě nad zemí, než se výsadkářům podaří vystoupit na zem z letadel, ušetříte si tak spousty práce. Carrie vás upozorní na blížící se transportéry, je do další práce pro váš raketomet. Pokud se vám tedy podaří uhájit tento areál ve spolupráci s vašimi druhy, nepřijít při tom o převážnou část vašich spolubojovníků, pak jste vyhráli a spatříte závěrečnou animaci, v opačném případě, jakmile řady vašich přátel silně prořídnou, skončili jste a můžete začínat znovu.

Finále 2.) Join Coretech
Ocitnete se v soutěsce, pokračujte vpřed, u obrněného vozidla pobijte stráže, poté si nasedněte do jejich obrněnce a jeďte až k objektům. Z vozidla sestřelte přistávající letoun, jakmile ho sundáte, vystupte si a utíkejte ke dveřím ENTRANCE, projděte jimi na druhou stranu a namiřte si to úprkem k dalšímu vchodu se stejným názvem, kde před vchodem sejměte kulometčíka, zaujměte jeho místo za kulometem a odtud můžete pohodlně, téměř bez jakéhokoliv nebezpečí pro vás, vyčistit celé prostranství před vámi. Nyní vstupte dovnitř, pobijte vojáky, projděte vchodem, za kterým vidíte červený nápis RESTRICTED AREA, vraťte se a vejděte do chodby naproti, zabočte doleva a na konci doprava, vstupte do SECTOR B. Přejděte kupředu po lávce, nastupte do výtahu, vstupte do LEVEL 2. Po animaci se pusťte do těžkého souboje s ochrankou padoucha, poté s ním samotným, má tuhý život jako kočka, ukazatel jeho zdraví, které mu po přesných zásazích ubývá, vidíte na obrazovce vlevo nahoře. Jakmile se vám ho podaří definitivně oddělat, máte toto finále a opět za sebou a vás čeká hezká závěrečná animace.

Finále 3.) Help The Colonist
Chrome V tomto závěru musíte pomoci kamarádům osadníkům uhájit jejich území. Nevím, jak se to bude jevit vám, ale mně připadl tento závěr jako nejtěžší ze všech nabízených. Nejdříve tedy zlikvidujte řidiče nepřátelských vozidel, potom je nutné z těchto vozidel sestřelit všechna přistávající letadla. Pak máte pouhých pět minut na to, abyste vběhli do budovy vchodem s nápisem ENTRANCE, zde vyčistili všechny místnosti a potom pokračovali chodbou dále. Nastupte do výtahu, nahoře v místnosti deaktivujte nálož a poté zneškodněte agentku a tak zabráníte hrozícímu výbuchu, který by rozšířil viry. Následuje jiná závěrečná animace a definitivní konec hry.

Takže to je vše, přátelé, přeji vám příjemnou zábavu u této hezké, ale v některých pasážích mnohdy velice těžké hry.

Autor:
  • Nejčtenější

Generuje obrázky do hry pomocí AI, za 10 hodin práce vydělá 350 tisíc

novinky 14. 4. 2024 16

Tvůrci virtuálních kartiček Champions of Otherworldly Magic přiznávají, že vizuální podobu jejich...

Je Fallout nejlepší videoherní seriál? Recenzenti mají jasno

magazín 12. 4. 2024 94

Sci-fi seriál natočený podle populární série her Fallout sbírá v zahraničí skvělá hodnocení. Vypadá...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

KVÍZ: Zavzpomínejte si na magická devadesátá léta ve hrách

retro 11. 4. 2024 16

Devadesátá léta patří v oblasti počítačových her mezi zlatou éru. V době rychlého rozmachu...

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Čeští Warhorse slibují brzké oznámení nové hry. Co by to tak asi mohlo být?

novinky 11. 4. 2024 29

Více než šest let od vydání nejvýznamnější české hry posledních let Kingdom Come: Deliverance...

Nejlepší česká hra dekády se vrací. Kingdom Come 2 vyjde ještě letos

novinky 18. 4. 2024 29

Dlouhých šest let museli fanoušci ohromného českého hitu Kingdom Come: Deliverance čekat na...

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

Digitální láska. Kdo jsou nejzajímavější videoherní milenci

magazín 18. 4. 2024 0

Premium Láska je prý něco, po čem touží spousta z nás. A očividně není řeč jen o reálných osobách, ale...

Vrací se Rayman, ale zase ne tak, jak bychom si přáli

novinky 17. 4. 2024 1

Série Rayman patří k těm nejlepším hopsačkám vůbec, nový díl je ovšem v nedohlednu. Letos se chystá...

eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie
eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie

Milovníci kosmetiky pozor! Tento týden soutěžíme o pět velkých balíčků v celkové hodnotě 5000 Kč. Zapojte se do soutěže a vyhrajte lákavý balíček...

Náhle zemřel zpěvák Maxim Turbulenc Daniel Vali, bylo mu 53 let

Ve věku 53 let zemřel zpěvák skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali. Letos by se svou kapelou oslavil 30 let na scéně....

Charlotte spí na Hlaváku mezi feťáky, dluží spoustě lidí, říká matka Štikové

Charlotte Štiková (27) před rokem oznámila, že zhubla šedesát kilo. Na aktuálních fotkách, které sdílela na Instagramu...

Vykrojené trikoty budí emoce. Olympijská kolekce Nike je prý sexistická

Velkou kritiku vyvolala kolekce, kterou pro olympijský tým amerických atletek navrhla značka Nike. Pozornost vzbudily...

Rohlík pro dítě, nákup do kočárku. Co v obchodě projde a kdy už hrozí právník?

V obchodech platí pravidla, která občas zákazník nedodržuje. Někdy se navoní parfémem, aniž by použil tester, nebo...

Ve StarDance zatančí Vondráčková, Paulová, hvězda Kukaček i mistryně světa

Tuzemská verze celosvětově mimořádně úspěšné soutěže StarDance britské veřejnoprávní televizní společnosti BBC se už na...