Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Chrome - návod #1

  12:00aktualizováno  13. října 3:07
Chrome je 3D akce nabízející možnost hrát stejnou misi různým stylem. Těšit se můžete na implantáty, používání vozidel či vznášedel a tři různá zakončení. Dnes přinášíme první část řešení této povedené hry.

Úvod do hry:
Chrome Po nainstalování a spuštění hry (recenze) se vám ukáže nabídkové menu, kde můžete zahájit novou hru, nahrát hru uloženou, ale hlavně v OPTIONS/CONTROLS si přestavět ovládání vaší postavy. Upravit si můžete i VIDEO a AUDIO, nedoporučuji vám však původní nastavení měnit, je představeno velice kvalitně a vyhovujícím způsobem. Potom už stačí jen kliknout na NEW GAME, zvolit si jednu z pěti nabízených obtížností a hra se začne načítat. Předem vás upozorňuji na fakt, že načítání hry ve všech jejích fázích je až nepříjemně zdlouhavé, toto se autorům hry skutečně nepovedlo. Výhodou v této hře je, že si ji můžete kdykoliv uložit pomocí klávesy F5 a znovu nahrát přes F8. Zajímavým prvkem potom je používání implantátů, jejich spuštění je přednastaveno na klávese J. Ale pozor, pokud si některý vyberete, nenechejte svoji zvýšenou vlastnost a schopnost dojít až do konce, ubylo by vám zdraví, tak ji včas vypněte a nechejte zregenerovat. Provázet a radit vám bude dívka jménem Carrie, v úvodní animaci se dozvíte v letící raketě něco o příštích úkolech, abyste nakonec šťastně přistáli na planetě. Snad ještě jednu radu pro hru, nezapomínejte po zlikvidovaných nepřátelích sbírat jejich zbraně, pokud máte plný inventář a nalezli jste lepší zbraň, je někdy nutné svoji méně výkonnou zbraň odhodit a tak si uvolnit místo pro novou v inventáři. Tak to by snad bylo vše a nyní můžeme přistoupit ke hře samotné. Snad ještě něco, považuji za milou povinnost poděkovat Ondřeji Zachovi a Chrochnikovi za jejich ochotu při poskytnutí rad v těch nejobtížnějších částech hry.

Mise I.) Prologue
Chrome Jakmile vystoupíte z rakety, promluvte si se svým velitelem, poté ho následujte. Brzy narazíte na první nepřátele, zlikvidujte je a utíkejte za komandýrem dál. Na mostě na vás čekají další ostrostřelci, postřílejte je. Ale pozor, musíte chránit nejen sebe, ale i vašeho velitele, pokud by zahynul, skončíte také. Pokračujte za ním dále, až narazíte na opevnění, vlevo od něho je věžička a na ní odstřelovač. Zlikvidujte ho. Utíkejte k věžičce, použijte výtah, nahoře seberte odstřelovací pušku a z bedýnky vedle tlačítka výtahu seberte všechno, co můžete a nyní pozor. Váš komandýr si otevře vchod do pevnosti, takže se přepněte na zaměřovací mód a vystřílejte všechny nepřátele. V animaci spatříte, jak přes most přijíždějí další maníci, i ty musíte zlikvidovat. V další animaci vyjdou z druhé věže opět dva raketometčíci, co s nimi, to jistě víte. Potom sjeďte výtahem dolů a vydejte se ke dveřím, kudy vešel dovnitř váš velitel. Stiskněte zelené tlačítko a nastupte si do výtahu. Pomocí spínače ve výtahu vyjeďte nahoru, projděte dveřmi s nápisem LEVEL 3. V místnosti můžete rozstřelit láhve s plynem, pozor na ukryté zákeřníky, pokračujte dveřmi SEKTOR A, kde na vás čekají další nepřátelé, udělejte pořádek i v místnosti STORAGE a z bedny seberte vše, co můžete. Vejděte do SECTOR B, přivolejte si výtah, sjeďte dolů. Vejděte do místnosti, v které je uprostřed výtah, sjeďte dolů. V místnosti přistupte ke dveřím SECTOR C, promluvíte si tak s velitelem, zjistíte, že vás zradil. Vyjeďte znovu nahoru, pobijte vojáky, otevřel se vám nyní SECTOR F. Přistupte k počítači, stiskněte UNLOCK DOOR, vraťte se dolů a nyní už můžete projít dveřmi SECTOR C. Jděte ke dveřím RESTRICTED AREA, v animaci vám otevře cestu dál Carrie, kterou znáte z úvodního obrazu. Pokračujte dál dveřmi SECTOR C, musíte vždy zlikvidovat všechny darebáky, aby dívka přišla za vámi, pak vejděte do SECTOR D, kde proveďte důkladnou očistu, pak dalšími dveřmi SECTOR D. Znovu zlikvidujte vše živé, jděte přes další dveře SECTOR D.

Pobijte lotry, dívka vám otevře další dveře, vstupte za ní do výtahu. Vyjdete na volné prostranství, kde postřílejte několik vojáků a hlavně kulometčíka. Zalehněte za jeho kulomet a sestřelte útočící vznášedlo, dívka vám otevře dveře od výtahu, nastupte si a sjeďte dolů. Na konci plochy Carrie nasedne do jednoho z raketových vozidel, rychle si nasedněte do druhého a následujte ji ven otvorem v ohradě. Tak v animaci dojedete až ke kosmické lodi a nastoupíte do ní. Vaše putování bude trvat celý rok, mezi tím se spustí i titulky o autorech hry, nepolekejte se, není to konec, to jen autoři zvolili zvláštní způsob proto, aby vás seznámili s tím, co kdo jinak obvykle nikdo nečte. Tak se přesunete do další mise, vyberte si zbraně a můžete spustit novou misi.

Mise II.) Containers
Chrome V animaci vás Carrie opustí, obdržíte ještě několik instrukcí na další cestu a můžete se vydat do dalšího dobrodružství. Najděte si mapu M, spatříte na ní cíle, kam se musíte dostat. Řiďte se i pokyny a pokračujte podle mapy k bodu 1a. Tam postřílejte všechny odpůrce, otevřete kontejner a seberte z něj NANOCHIP. Podle mapy nyní postupujte k cíli 1b, promluvte si s dívkou, na mapě se vám tak objeví nové cíle, takže podle mapy dojděte k cíli 2a, kde se zbavte všech nepřátel, poté seberte s kontejneru všechny tři nálože. Vydejte se k bodu 2b, nezapomeňte na možnost spustit si implantáty, zejména EYESCOPE, přiblížíte si tak nepřátele. Postřílejte posádky na věžičkách, můžete kolem nich i proběhnout, volba záleží jen na vás. Tak se dostanete až k pevnosti, kde vstupte do ENTRANCE. Proveďte zde očistu, totéž proveďte i v SECTOR B po obou stranách, nezapomeňte na SECTOR A i STORAGE, pak nastupte do výtahu ELEVATOR. Vyjeďte nahoru, přes dvoje dveře vyjděte na volné prostranství, kde nastupte zezadu do letadla, v něm budete v animaci převezeni do prostoru 2c. Vystupte z letadla, udělejte na nádvoří pořádek, vstupte do budovy. Přivolejte si výtah a sjeďte do podzemí, vstupte do SECTOR E. V celé budově je plno nepřátel, jistě jste už dost zkušení, takže na další nepřátele už nebudu upozorňovat, popíši vám jen cestu a nálezy důležitých předmětů. Potom vylezte po žebříku nahoru a přistupte k počítači. Použijte terminál, pak spusťte LOGIN, počítač bude chtít heslo.

Klikněte na HACK, objeví se vám osm čtverečků, když na některý kliknete, ukáže se znak. Není to nic jiného, než dobře známá hra PEXESO. Pokud objevíte dva stejné znaky, uloží se vlevo první dva stejné znaky, tak tam musíte postupně dostat všechny čtyři dvojice. Pokud to nestihnete včas, musíte pokus opakovat. Klikněte na DISABLE PROTECTIVE SHIELD, odstranili jste si tak laserovou zábranu v soutěsce. Promluví si s vámi dívka, poté slezte dolů po žebříku, vejděte do SECTOR F, kde stejným způsobem aktivujte další počítač, jenomže na konci klikněte na UNLOCHK DOOR, teď jste otevřeli dveře do RESTRICTED AREA. Vraťte se tedy zpět k výtahu, sjeďte dolů, projděte dveřmi s tímto nápisem, vejděte dovnitř na rampu, dole vidíte sopku. Slezte po žebřících až na spodní rampu a pod obrazovku položte první nálož. Pak se vracejte po žebřících nahoru a na každém podlaží udělejte totéž. Projděte zpět dveřmi s EXIT, budete Carrie upozorněni na to, že během pěti minut vyletí celá oblast do povětří, tak hněte kostrou. Nastupte znovu do výtahu a vyjeďte až úplně nahoru, dívka vám bude odpočítávat minuty do výbuchu, tak se nenechejte znervóznit a soutěskou, kde jste odstranili laserovou zábranu utíkejte vpřed, přeběhněte most a podle mapy pospíchejte k novému stanovišti, kde jste už jednou byli. U vody na vás čeká člun s raketovým pohonem, rychle nastupte a v animaci tak spatříte obrovský výbuch, který zničil celou oblast, tím tato mise končí.

Mise III.) Dexon
Chrome Po animaci si vystoupíte z člunu a nejdříve, po rozhovoru s dívkou si prohlédněte mapu. Zjistíte, že nyní budete muset jít naslepo, ale přece jen nějaké ty linky tam najdete. Vydejte se tedy šikmo doleva, narazíte na věžičku. Můžete vyjet nahoru a posbírat nějaké užitečnosti, nebo si vyměnit zbraně, pak ale sjeďte dolů a pokračujte stejným směrem dál, až narazíte na objekty. Upozorňuji vás, že všude dokola jsou spousty nepřátel, buďte tedy velice obezřetní. Vlevo je další věž se strážným, v jednom z objektů objevíte dveře ENTRANCE, vstupte a projděte do SECTOR A. Výtahem sjeďte do SECTOR B, kde si znovu pohrajte známým způsobem s počítačem a klikněte potom na UNLOCK DOOR RESTRICTED AREA. Sjeďte výtahem dolů a vstupte do dalšího výtahu s tímto nápisem. Vystupte dveřmi LEVEL 3, přeskočte si přes plošinku na druhou stranu, vejděte do dveří ELEVATOR. Přivolejte si výtah a sjeďte dolů. Následuje znovu známá hra s počítačem, tentokrát však musíte hledat tři stejné symboly v časovém limitu. Pak klikněte na ACCES TO DATABASE, potom na SECURITY SYSTEM, v animaci spatříte, jak se otevřely dveře u druhého objektu. Spustí se poplach, tak se rychle vraťte stejnou cestou na volné prostranství a vejděte do druhého objektu, nyní již otevřenými dveřmi. Místnost vyčistěte, i zde je plno pirátů, rozstřelte barely, abyste se v místnosti dostali dál, projděte jedinými dveřmi SECTOR F. V animaci spatříte známého darebáka, po jejím skončení ho musíte zlikvidovat. Má život tuhý jako kočka, tak se dobře kryjte, jakmile ho dostanete, v animaci zemře. Za vámi v bedně seberte raketomet a připravte se na další hordu žoldáků, kteří na vás vtrhnou otevřenými dveřmi. Zlikvidujte je raději pistolí z úkrytu, raketomet teď nepoužívejte, nebo si ho z bedny vyzvedněte, až žoldáky pobijete. Pak z raketometu vystřelte na chlápka u letadla, toho však nezabijete, on nasedne do letadla a pokusí se uletět. Vy ovšem palte raketami do letadla, až ho sestřelíte. Jděte k letadlu a spustí se animace, tím tato mise končí.

Mise IV.) Shybkov
Chrome Po skončení animace si nezapomeňte vybrat zbraně, zjistíte po spuštění hry, že vaším hlavním úkolem je zachránit profesora Shybkova. Pokračujte tedy podle mapy k cíli 1, všude je ale plno horských masivů, takže nejlépe se tam dostanete údolíčkem přes stanoviště 2. Jste velice málo ozbrojení, tak se vyhýbejte nepřátelům, mohou na vás zaútočit i nosorožci, tak se jim také zdaleka vyhněte. Pokud se vám však podaří se k některému strážnému přiblížit, neváhejte ho zezadu podříznout jediným úderem vašeho útočného nože, tentokrát se vám obzvláště vyplatí obírat mrtvoly o jejich inventář, dobře se opět vyzbrojíte. Tak se dostanete až k plotu, projděte dírou v něm, dejte se doprava, přiblížíte se až k objektu 2. Ze zálohy postřílejte vše, co se hýbe a potom pokračujte k cíli 1a, neboť zde zatím nic nenaděláte, protože tento objekt je chráněn laserovou bariérou. Tam zastřelte kulometčíka, zalehněte za jeho kulomet a tak vyčistíte celé prostranství. Poté vejděte do dveří ENTRANCE, použijte kódovací tlačítko u RESTRICTED AREA, přistupte k počítači a vypněte generátor, spatříte, jak u budovy 2 spadla laserová ochrana. Vraťte se tedy k této budově, ve které je vězněn profesor, je tu však plno automatických kulometů. Vstupte tudíž do vedlejšího objektu, vyjeďte výtahem nahoru, projděte SECTOR E, znovu SECTOR E, přivolejte výtah, sjeďte v něm dolů.

Zde si pohrajte s počítačem, princip už dokonale ovládáte, odblokujte SECURITY SYSTEM, vypnuli jste tak již zmíněné kulomety. Stejnou cestou se vraťte zpět, nyní již můžete bez obav vstoupit do budovy k profesorovi. Vstupte do ENTRANCE, vyjeďte výtahem nahoru, pokračujte do SECTOR A, pak znovu dvakrát do SECTOR A. Promluvte si s profesorem, on vyběhne a teď už stačí jen ho následovat. Na nádvoří nasedne do obrněného auta, přisedněte si tedy k němu, on bude řídit a vy obsluhovat kulomet. Auto se pohybuje vpřed automaticky, vy jen vyhledávejte a ničte včas všechny cíle. Vlevo máte ukazatel životnosti vašeho vozu, jakmile spadne na nulu, skončili jste. Je proto dobré, po každé úspěšné pasáži si hru uložit, neboť cesta je to svízelná a k projetí je nutné se seznámit s celou tratí a zjistit tak, odkud vás kdo napadne, jen takto můžete úspěšně projet tuto dobře hlídanou trať. Po úspěšném absolvování tohoto nebezpečného úseku si pro vás přijede vznášedlo.

Mise V.) Brown´s Daughter
Chrome Po animaci, kdy se k vám přidá John Brown, si znovu vyberte zbraně, můžete si přečíst BRIEFING a odstartujte misi. V animaci vás John vysadí na jakémsi odlehlém místě, po vystoupení z auta si nejdříve prohlédněte mapu a můžete se vydat na cestu hledat a osvobodit jeho dceru. John zůstane v autě, takže se vydejte podle mapy k cíli 1. Existuje i jiná možnost, jak tuto misi ukončit, já však si vybrala tuto, která je nejkratší. Po cestě likvidujte pouze ozbrojené pankáče, řízených robotů si raději nevšímejte a vyhněte se jim obloukem. Tak se dostanete na stanoviště, s velkým transportérem, kde musíte vymlátit všechno živé, kráčející roboty raději nechejte opět na pokoji, jsou neohrabaní a nemotorní. Pak vstupte do budovy, promluvte si s dcerou Johna. Vyběhne ven a bude utíkat ke zmíněnému transportéru, dohoňte ji a v animaci se přesunete o misi dál.

Mise VI.) Hannibals
Chrome Po již známé proceduře zahajte misi. Nyní se ocitnete mezi osadníky za barikádami, kde se chrání před útokem pankáčů. Podle instrukcí pomáhejte nejdříve bránit barikádu 1, potom u 2 zalehněte za raketomet a pomůžete tak zase jiným kamarádům. Jakmile se vám podaří barikádu ubránit, (pokud padne moc spolubojovníků hra končí a začínáte misi znovu), přijede pro vás obrněné auto, nasedněte si a řidič vás vysadí na pahorku. Seběhněte dolů, pobijte pankáče a zezadu se přibližte k transportéru, který odstřeluje kamarády. Na červené místo přiložte nálož, nastavte si čas výbuchu a potom spusťte načasování, odstupte si dozadu. Po výbuchu, který zničí transportér, budete vyzváni, abyste nastoupili do letadla, je u severní barikády. Nastupte si a prohledejte všechny bedýnky, hlavně si nezapomeňte vzít raketomet, bez toho se za chvíli neobejdete. Po přistání letadla utíkejte za kamarády za barikádu, objeví se spousty pankáčů a několik řízených robotů. Postarejte se hlavně o ty roboty, stačí dva přesné zásahy a je po nich. Jakmile vyřídíte i všechny pěšáky, rozčílí se velitel pankáčů tak, že sám vleze do super robota a zaútočí na vás. Až se přiblíží k barikádě, vlevo vidíte ukazatel jeho životnosti, oddělejte ho raketometem, zde už budete potřebovat více zásahů. Po zničení robota tento úhlavní nepřítel vystoupí z trosek a pokusí se o samostatný pěší útok, pošlete mu vstříc něco z posledních raket a v animaci vám zdechne u nohou. Poté už jen ve vznášedle odletíte do další mise. Nezapomeňte si při výběru zbraní vzít hlavně pistoli s tlumičem, bez ní se v misi vůbec neobejdete.

Mise VII.) Shuttle
Chrome Pro tuto misi se bezpodmínečně vybavte pistolí s tlumičem a generátorem maskování. Přistanete ve vznášedle uprostřed lesa, po vystoupení a obdržení pokynů, jako vždy, si prohlédněte pořádně mapu a připravte se na velice obtížnou pasáž. Je bezpodmínečně nutné hru často ukládat, hlavně ke konci této mise, kde budete muset mít velikou trpělivost a i kousek onoho příslovečného štěstí. Také berte na vědomí, že nejkratší cesta podle mapy není vždy tou nejbezpečnější. Musíte se dostat k cíli 1a, ale nesmí vás nikdo spatřit, jinak končíte. Pohybujte se jen pomocí příslušného implantátu, který je default nastaven na numerické klávese 7. Jakmile mu dochází dech, zůstaňte stát a počkejte, až se znovu zregeneruje, teprve potom pokračujte popsaným způsobem dál. Uprostřed máte veliký půlkruh, pokud se v blízkosti nacházejí nějací nepřátelé, objeví se v něm bílé tečky, takže nepřátele raději obejděte. V levém kruhu se ukazují údaje, zda udržujete správný směr cesty, tento směr si navíc kontrolujte na mapě, kde si můžete označit místo, na kterém právě jste. V pravém kruhu je zeleně označeno množství munice, červeně objem zdraví a modře ubývající implantát. Tak se velice pomalu dostanete až k radaru, za ním je pevnůstka, tam se musíte dostat. Okolo jsou spousty vojáků, obejděte ji tudíž zleva a jakmile se vojáci nedívají směrem k vám, pomocí implantátu se schovejte za levý růžek. Počkejte, až se implantát zcela zregeneruje, zapněte jej a plazte se ke dveřím. Zkuste je otevřít, ale nepůjde to, nemáte kód klíč.

Carrie vám poradí, kudy dál. Jděte tedy k rourám doleva, slezte dolů, u roury odstřelte mříže, vlezte dovnitř, na konci zahněte doleva a hned na to doprava, propadnete se na bednu. Vyčkejte až se objeví strážný, musíte ho zabít jednou ranou do hlavy pistolí s tlumičem, dříve než stačí vystřelit on, nebo ho jediným tesem podřízněte, jako kuře. V celém objektu platí pravidlo, že jakmile se podaří nepříteli vystřelit, končíte (v této fázi to ještě není tak hrozné, nepřítel vystřelit může, ale nesmí tím upozornit ostatní, třeba i zatím neviděné jednotky v dosahu, které okamžitě volají na centrálu – konec mise. V pozdějších fázích této mise je však i výstřel trestán "game over". – pozn. Ondřej Zach). Vylezte po žebříku nahoru, projděte dveřmi EXIT, nastupte do výtahu, vstupte do dveří LEVEL 2. Nyní musíte být velice rychlí, otevřete si SECTOR A, rychle picněte vojáka a hned poté civilistu, tomu seberte kód kartu a rozstřelte SAM-SITE CONTROLLER, tím jste nahoře vyřadili radary z provozu. Vraťte se, vstupte do výtahu vlevo, vyjeďte nahoru a projděte přes LEVEL 1, na konci se ocitnete na volném prostranství, kde už můžete postřílet bez obav všechny vojáky. Vydejte se popsaným způsobem k cíli 1b, teď vás ještě mohou napadat nosorožci, raději je zdaleka obcházejte, jsou velice nebezpeční. Tam se znovu dobře kryjte, jakmile se vojáci otočí zády k vám, opatrně dojděte ke vchodu, protože máte kód kartu, podaří se vám vejít. Sjeďte výtahem dolů, připravte si zbraň, zapněte implantát, otevřete LEVEL 2, uvnitř rychle zlikvidujte dva strážné, zničte ovládací zařízení radaru. Vraťte se nahoru, nasedněte do vozidla a veliký kus cesty můžete dojet k cíli 1c, včas si však vystupte, označte si stanoviště obrněnce na mapě, již známým způsobem pokračujte k cíli. U dalšího obrněného vozu zlikvidujte stráže, pokračujte však dál pěšky, zabijte stráž vpravo. Přeběhněte do lesíka naproti, pokračujte k vytčenému cíli. Obejděte několik vojáků, pokračujte lesem k objektu, vyhněte se dalším strážným a vstupte do vchodu ENTRANCE. Projděte dveřmi a skolte stráž, přistupte k počítači a otevřete si vrata. Nyní vás čeká nejobtížnější pasáž celé této mise, zde se dá vskutku velice rychle přijít o nervy. Vraťte se ven, Carrie vám oznámí, že objekt je velice bedlivě střežen a zabezpečen, tady nesmíte být spatřeni a už vůbec ne používat pistoli, byť i tlumičem. Z levé strany se za pomocí implantátu plazte doleva k bednám, nesmí se ozvat sebemenší hluk. Hra se zde generuje pokaždé jinak, prostě se musíte plazit mezi bednami, držet se co nejblíže levé zdi a bedlivě sledovat veliký půlkruh a tak zjišťovat, kde se nacházejí nepřátelé. Tak se dostanete až ke dveřím ENTRANCE, uvnitř už můžete pistolí s tlumičem zlikvidovat stráže a pomocí počítače si otevřete další bránu. Projděte touto bránou do první budovy zpět, zlikvidujte vojáky a vyjděte ven.

Pokračujte ke vchodu do zadní budovy, vstupte, zlikvidujte stráže, pozor, nesmějí vystřelit, platí to opět pro celý objekt. Nastupte si do výtahu, rychle zastřelte nahoře dalšího lumpa, nastupte do výtahu na druhém konci místnosti, v LEVEL 4 jsou další darebáci. Přes další dveře se ocitnete v místnosti, skrčte se a vlevo oddělejte lumpa, potom před vámi druhého. Přistupte k počítači a konečně si otevřete bránu k cíli 1c. Vstupte do SECTOR A, zlikvidujte pobudy, vypněte na počítači komunikační systém. Stejnou cestou se vraťte zpět, projděte branou, kterou jste si otevřeli, teď už můžete střílet o sto šest. Vyčistěte nádvoří, vejděte do ENTRANCE na konci nádvoří, vyjeďte až nahoru, kde zlikvidujte poslední ochranný systém. Známou cestou se vraťte zpět, použijte počítač v protějším vchodu ENTRANCE, otevřete si další vrata. Vpravo v garáži máte robota, doporučuji ho zatím nechat na pokoji a vydat se pěšky po celém areálu postřílet všechny živé cíle. Můžete si tak prohlédnout všechny zbývající objekty, v jedné z nich naleznete uniformu, kterou si oblečte. Po likvidaci všeho živého se vraťte ke zmíněnému robotovi a v něm zlikvidujte nepřátelské roboty. Pak se ve svém stroji vydejte k poslednímu objektu na mapě, tam si vystupte z robota, vejděte do dveří a výtahem vyjeďte dvakrát nahoru. Vydejte se ke kosmické lodi a tak ukončíte tuto nervy drásající dlouhou a nepříjemnou misi.

pokračování příště

Autor:
  • Nejčtenější

Generuje obrázky do hry pomocí AI, za 10 hodin práce vydělá 350 tisíc

novinky 14. 4. 2024 16

Tvůrci virtuálních kartiček Champions of Otherworldly Magic přiznávají, že vizuální podobu jejich...

Je Fallout nejlepší videoherní seriál? Recenzenti mají jasno

magazín 12. 4. 2024 94

Sci-fi seriál natočený podle populární série her Fallout sbírá v zahraničí skvělá hodnocení. Vypadá...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

KVÍZ: Zavzpomínejte si na magická devadesátá léta ve hrách

retro 11. 4. 2024 16

Devadesátá léta patří v oblasti počítačových her mezi zlatou éru. V době rychlého rozmachu...

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Čeští Warhorse slibují brzké oznámení nové hry. Co by to tak asi mohlo být?

novinky 11. 4. 2024 29

Více než šest let od vydání nejvýznamnější české hry posledních let Kingdom Come: Deliverance...

Nejlepší česká hra dekády se vrací. Kingdom Come 2 vyjde ještě letos

novinky 18. 4. 2024 19

Dlouhých šest let museli fanoušci ohromného českého hitu Kingdom Come: Deliverance čekat na...

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

Digitální láska. Kdo jsou nejzajímavější videoherní milenci

magazín 18. 4. 2024 0

Premium Láska je prý něco, po čem touží spousta z nás. A očividně není řeč jen o reálných osobách, ale...

Vrací se Rayman, ale zase ne tak, jak bychom si přáli

novinky 17. 4. 2024 1

Série Rayman patří k těm nejlepším hopsačkám vůbec, nový díl je ovšem v nedohlednu. Letos se chystá...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Náhle zemřel zpěvák Maxim Turbulenc Daniel Vali, bylo mu 53 let

Ve věku 53 let zemřel zpěvák skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali. Letos by se svou kapelou oslavil 30 let na scéně....

Charlotte spí na Hlaváku mezi feťáky, dluží spoustě lidí, říká matka Štikové

Charlotte Štiková (27) před rokem oznámila, že zhubla šedesát kilo. Na aktuálních fotkách, které sdílela na Instagramu...

Vykrojené trikoty budí emoce. Olympijská kolekce Nike je prý sexistická

Velkou kritiku vyvolala kolekce, kterou pro olympijský tým amerických atletek navrhla značka Nike. Pozornost vzbudily...

Rohlík pro dítě, nákup do kočárku. Co v obchodě projde a kdy už hrozí právník?

V obchodech platí pravidla, která občas zákazník nedodržuje. Někdy se navoní parfémem, aniž by použil tester, nebo...

Ve StarDance zatančí Vondráčková, Paulová, hvězda Kukaček i mistryně světa

Tuzemská verze celosvětově mimořádně úspěšné soutěže StarDance britské veřejnoprávní televizní společnosti BBC se už na...