Vyloučen hráč René Vydarený (Č. Budějovice), 2 min. za Hákování

1:12

Od modré pálil obránce Ševc, ale Čiliak si připisuje první úspěšný zákrok.

1:49

Jinak se domácí dobře brání a nepouští soupeře do tlaku ve vlastní obranné třetině.

Strnad

Rozhodčí: Horák (CZE), Pražák (CZE) - Lhotský (CZE), Svoboda (CZE)

2:37

Vyderený je na ledě, Motor je kompletní. V závěru oslabení se hosté dostali do tlaku, ale Pláněk nestřílel, přestože byl gólman Jihočechů poněkud rozhozený.

3:24

Po dobré práci Karabáčka za brankou mohl pálit Doležal, ale z úhlu Růžičku neprostřelil.

4:14
Tresty

Vyloučen hráč Martin Ševc (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování

4:44

Po nahození Pýchy se natahoval Novák i Přikryl, kotouč však uzmuli hosté a vyhazují jej ven ze třetiny.

5:52

Domácí dlouze kombinovali, k další střele se neodhodlali a nakonec o kotouč přišli.

6:31

První přesilovka Motoru skončila neúspěchem. Hosté v plném počtu vyrazili dopředu, zastavil je ofsajd.

7:23

Nebezpečně nahazoval od modré čáry bývalý budějovický bek Fillman, s problémy vše vyřešil gólman Čiliak.

7:25
Tresty

Vyloučen hráč Miroslav Indrák (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení

8:07

Po dlouhém zámku domácí osvobozuje Přikryl, Boleslav začne od Růžičky.

9:09

Dvojitá šance Středočechů! Nejprve dorážel zblízka Stránský, proti kterému se vyznamenal Čiliak. Záhy pálil Jääskeläinen do tyčky!

10:10

Extraligový nováček přestál horké chvilky a také se snaží vyrazit dopředu.

11:50

Sražená střela Christova zaměstnala Růžičku, protože neposedný puk se vracel do brankoviště. Hostující gólman ale situaci zvládl.

12:20
Tresty

Vyloučen hráč Roman Přikryl (Č. Budějovice), 2 min. za Sekání

13:09

Strnad se zaparkoval na hranici brankoviště a dvakrát nebezpečně dorážel. Bruslaři jsou zatím v přesilovkách hodně nebezpeční.

13:56

Druhá minuta početní výhody je ze strany hostů slabší. Martin Ševc jako dirigent přesilovky v elitní formaci dělá na ledě velký rozdíl.

14:45

České Budějovice už jsou sice v pěti, ale nadále jsou převážně pod tlakem soupeře.

15:59

Do útočného pásma se probil Michnáč, pohotově vypálil, ale Růžička stihl srazit betony k sobě.

17:16

Třetí domácí pětka zamkla soupeře v jeho obranném pásmu. Výsledkem byly nepřesné rány Pýchy a icing hostů.

18:09
Tresty

Vyloučen hráč Petr Šidlík (Ml. Boleslav), 2 min. za Držení protihráče

18:31

Nebezpečně pálili Voženílek s Doležalem, ale Růžička podržel svůj tým.

18:31
Tresty

Vyloučen hráč Václav Karabáček (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení

19:35

Třetina se dohrává čtyři na čtyři, nikdo už nechce udělat chybu.

20:00

Máme za sebou úvodních dvacet minut. Branku jsme neviděli, šancí na obou stranách hned několik. Více ze hry měli hosté, nebezpeční byli zejména v přesilovkách. Oba brankáři ale zatím drží čisté konto.

20:26

Zkrácenou několikasekundovou přesilovku si hosté sami pokazili zakázaným uvolněním. Karabáček se záhy vrátí na led.

21:06
Tresty

Vyloučen hráč Radim Zohorna (Ml. Boleslav), 2 min. za Držení protihráče

22:10

Daniel Voženílek (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Pavel Pýcha a Albert Michnáč. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 1:0
Jihočeši otevírají skóre. V přesilové hře vypálil od modré čáry Pavel Pýcha, na brankovišti se prosadil důrazný Daniel Voženílek, který dotlačil kotouč do sítě.

22:10

Hosté ještě využívají trenérskou výzvu pro přezkoumání situace. Podle trenérů Boleslavi hrál Voženílek před gólem vysokou holí.

22:10

Sudí dlouho přezkoumávají záběry, hráči mezitím krouží na ledě.

22:10

"Vždyť vychladneme," zuří domácí kouč Václav Prospal. Čekání se už výrazně natahuje.

22:10

Situace připomíná veřejné bruslení. Hráči se projíždějí sem a tam.

22:10

Gól platí! Voženílek dle sudích nehrál vysokou holí. Motor vede 1:0.

22:23

Po dlouhých minutách se opět hraje. Beránek pálil od mantinelu, Růžička zůstal v pozoru.

23:22

Po několika soubojích u hrazení hodil puk směrem na branku Stránský a skoro překvapil Čiliaka, který pokus nečekal.

24:45

Rychlý průnik předvedl Adam Zbořil, jeho zakončení bekhendem ale bylo nepřesné.

25:12
Tresty

Vyloučen hráč Adam Zbořil (Ml. Boleslav), 2 min. za Držení protihráče

25:28

Michnáč volil místo střely přihrávku, ale tím překvapil nejen soupeře, leč i své spoluhráče.

26:33

Obránce Slováček zachytil vyhození soupeře, najel si do mezikruží a těsně minul branku.

27:08

Pýcha se pokusil vypálit z pravého kruhu, ale na Růžičku vyslal slabý pokus. Zbořil se brzy vrátí do hry.

28:49

Svižným projektilem se prezentoval David Šťastný, ale domácí svatyni o pár centimetrů minul.

29:23

Kousalův pokus zblokoval Pýcha, puk skončil v ochranné síti.

30:02
Tresty

Vyloučen hráč Martin Novák (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení

30:32

Jako první v přesilovce prověřil Čiliaka útočník David Šťastný, ale lapačka slovenského gólmana byla proti vyrovnání.

32:18

V závěru zatím nejslabší přesilovky hostů se do velké šance dostal Jan Stránský, který rychle pálil po křížné přihrávce a domácí zachránil buď obránce Pýcha, nebo gólman Čiliak. Jeden z nich puk vyrazil.

33:09

Hra pokračuje na druhé straně, kde Karabáček schoval střelu za obránce, ale minul cíl, tedy boleslavskou branku.

34:13
Tresty

Vyloučen hráč René Vydarený (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení

34:51

Sice s drobnými problémy, ale Přikryl nakonec dostal kotouč z vlastní třetiny.

35:24

Oblíbený přesilovkový vzorec zakončil po pasu Ševce finský forvard Jääskeläinen, Čiliak s touto variantou počítal a rychle se přesunul.

36:13

Vydarený zpátky ve hře, Motor kompletní.

37:12

Domácí se vydali do přečíslení 3 na 2, které Doležal zakončil ranou do betonů strážce boleslavské svatyně.

39:14

Voženílek na hranici faulu vybojoval pozici pro Michnáče, který ale znovu nestřílel. Snažil se přihrát na spoluhráče, který byl obsazený.

40:00

Je za námi 40 minut hry. Rozdílový je zatím okamžik z 23. minuty, kdy důrazný Voženílek dotlačil kotouč do sítě. Situaci pak dlouho řešili rozhodčí u videa, nakonec branku uznali, a tak domácí vedou 1:0. Bruslaři ve druhé části tak nebezpeční nebyli.

41:22
Tresty

Vyloučen hráč Adam Zbořil (Ml. Boleslav), 2 min. za Krosček

41:52

Od modré vypálil Plášil sice tvrdě, ale nepřesně. Neuspěl ani z dorážky Karabáček.

42:26

Slováček nahazoval kotouč na branku s tím, že očekával teč některého ze spoluhráčů. Toho se nedočkal, a tak měl Růžička lehkou práci.

44:02

Po pasáži plné nepřesností jsou to Bruslaři, kteří jdou dopředu.

46:20

Dlouho se Motor nemohl dostat z obranného pásma. Domácí vysvobodil až kapitán Pýcha, který vyvezl kotouč, brankář Růžička při zásahu posunul branku, a tak se hra přerušuje.

46:49

Conor Allen objel branku a pohotově zakončil. Skoro překvapil Růžičku, který toto zakončení nečekal.

48:11

Motor je blízko premiérové výhře po návratu do extraligy. To byl už ale několikrát, Jihočeši na první tři body ale nadále čekají. Uvidíme, jak dopadnou dnes.

50:12

Dlapa píchl Beránka koncem hole a utkání pro něj končí.

51:12

Z pětiminutové přesilovky domácí vytvořili dvěma fauly rázem početní výhodu 4 na 3 pro soupeře.

51:52

Čiliak vychytal Šťastného, Motor odolává.

52:45

Martin Ševc (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence David Šťastný. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 1:1
Dlouhý zámek Boleslavských končí gólem na 1:1. Martin Ševc si najel do ideální pozice a vymetl horní růžek Čiliakovy svatyně.

52:52

Na hřišti a také mezi střídačkami to teď jiskří a létají vulgární výrazy jak na běžícím pásu. Závěr přináší velké emoce.

53:44

Jihočeši dohrávají zkrácenou přesilovku a kombinují před Růžičkou.

54:14
Tresty

Vyloučen hráč Jan Stránský (Ml. Boleslav), 2 min. za Hrubost

54:14

Necelou minutu ve hře pět na tři mají Jihočeši k dispozici k tomu, aby se vrátili do vedení.

54:55

Pýcha pálil jen do Růžičky.

55:15

Doležalova sražená střela byla pro brankáře hostů snadným úlovkem. Boleslav už je ve čtyřech.

55:54

Voženílek natlačil kotouč před brankáře, kde se snažil dorážet Beránek. Gólem ale jejich nápor neskončil.

56:03

Po buly zkoušel vypálit Slováček, Růžička si ale střelu našel a zlikvidoval ji.

57:03

I díky posledním přesilovkám jsou Budějovičtí aktivnější ve snaze vstřelit rozhodující gól.

57:33

Domácí forvard Karabáček se natlačil před branku, Růžička ale byl připraven. Při akci navíc došlo k posunutí branky.

58:45

Pýchovo nahození Růžičkovi vypadlo, ke štěstí boleslavského brankáře mimo branku.

Skončila třetí třetina.

60:00

60 minut hry o vítězi nerozhodlo. Motor neudržel těsný náskok, v přesilovce 4 na 3 vyrovnal Ševc. Následovat bude prodloužení.

Začalo prodloužení.

60:38

David Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Radim Zohorna a Martin Ševc. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 1:2
Je rozhodnuto. Boleslavští nepustili domácí v prodloužení ke kotouči. Zohorna našel v mezikruží Davida Šťastného, který přesnou střelou propálil Čiliaka.

Skončilo prodloužení.

60:00

Nováček extraligy ani na sedmý pokus nedokázal uspět. S Boleslaví inkasoval ve třetí třetině a Bruslařský klub pak vyrovnané střetnutí rozhodl v prodloužení.

18. února 2024 17:00Č. Budějovice-Ml. Boleslav 0:1
5. ledna 2024 17:30Ml. Boleslav-Č. Budějovice 2:4
19. listopadu 2023 17:00Č. Budějovice-Ml. Boleslav 3:2
1. října 2023 15:30Ml. Boleslav-Č. Budějovice 2:5
27. ledna 2023 17:30Č. Budějovice-Ml. Boleslav 5:4P
20. prosince 2022 17:30Ml. Boleslav-Č. Budějovice 2:1
30. října 2022 17:00Č. Budějovice-Ml. Boleslav 3:0
23. září 2022 17:30Ml. Boleslav-Č. Budějovice 5:1