Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

1:48

Tomáš Mertl (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Jakub Langhammer a Martin Podlešák. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 1:0
Langhammer se dostal k dorážce, místo ní ale přiťukl puk lépe postavenému Mertlovi, jenž se trefil do prázdné branky.

4:51

Milan Gulaš (Č. Budějovice) vstřelil branku (10. gól v sezóně), asistence Jan Novák. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 2:0
Střelec si vybruslil zpoza branky mezi kruhy a střelou nad ledem překonal gólmana hostů.

4:51

Valent, který v utkání začal, už je na střídačce. Do branky hostů šel Schwarz.

6:16

Juraj Štefanka (Ml. Boleslav) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Darrell Hay a Boris Žabka. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 2:1
Klasika, střela od modré s tečí před brankářem. Hosté využili přesilovku a snižují.

6:53

Na půlící čáře se po souboji těžce zvedal Podlešák. Nikdo nebyl vyloučený, což fanoušci domácích neocenili a zapískali si.

7:23
Tresty

Vyloučen hráč Radek Matějovský (Ml. Boleslav), 2 min. za Vysoká hůl

9:05

Jakub Šulc (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Václav Pletka a Jan Snopek. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 3:1
Pletka počkal, až mu Šulc najede. Střela mezi kruhy a pro Šulce je to vůbec první gól v extralize.

10:42

To se toho už událo. Takhle kdyby všude padaly góly, tak si diváci budou myslet, že jsou na házené.

11:11

Jiří Šimánek (Č. Budějovice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Jakub Šulc a Václav Pletka. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 4:1
A pokračuje se v rytmu dvě minuty, jeden gól.

13:44

Ani moderátor zápasu nestihne všechno. V charitativní akci, kdy po každém gólu domácích dává sponzor 500 korun divákovi podle vylosovaného programu ,a 500 korun občanskému sdružní proutek, ohlásil čtyři šťastlivce najednou. Komerční přestávka, žádný gól teď nebude.

14:15

Fabuš se dotal do nájezdu na Kováře, ale ten jeho střelu k pravé tyčce vytěsnil.

Vyloučen hráč Jakub Šulc (Č. Budějovice), 2 min. za Napadení
Šulc hraje pestrý zápas. Teď se přimotal u branky ováře do skrumáže a sudí si ho našli.

16:13
Tresty

Vyloučen hráč Zbyněk Hrdel (Ml. Boleslav), OT 10 min. za Nesportovní chování
Hrdel měl připomínky.

18:13

Po bouřce se vrátili na dvě minuty oba vyloučení do hry.

20:00

Po první třetině má Kovář 10 zásahů, Valent 1 a Schwarz 6. Byla to svižná přestřelka přerušená řadou vyloučení.

20:34

Oba hříšníci jsou na ledě, týmy jsou v pěti.

23:34

Hosté v pěti proti třem vůbec nevystřelili na branku.

24:42

Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.

28:45

Tomáš Mertl (Č. Budějovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Jakub Langhammer. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 5:1
Brejk, po kterém si Mertl zblízka poradil střelou po ledě.

29:08

Hosté možná snžili, prohlíží se záznam.

29:08

Kotel domácích si zpříjemnil přestávku oslavou brankářů Kováře i Hrubce a přidal i jejich trenéra Gulu. Stále se neví, jestli byl gól.

29:08

Sudí rozpažil, gól se nenašel.

30:29
Tresty

Vyloučen hráč Rostislav Martynek (Č. Budějovice), 2 min. za Vysoká hůl
Ve středním pásmu sáhl po soupeři hokejkou.

31:26

Hosté se vůbec nemůžou udržet ve svém útočném pásmu.

32:29

Martynek už zase bruslí.

33:05

U tyčky Schwarze se snažil puk dotlačit do branky Kašpařík. Marně.

34:42

Domácí se dopředu vůbec netlačí a u své branky mají pořádek. Celkem vzato, zápas sklouzl do průměru.

36:53

Langhammer se dostal ke střele od modré, ale soupeř mu stačil dát hůl do střely a puk skončil v černé síti za brankou.

37:33
Tresty

Pracoval u své branky přitlačil. Mikeši zavěs, vyzval kotel Mikesku.

39:06
Tresty

Vyloučen hráč Petr Macháček (Ml. Boleslav), 2 min. za Podražení
26 vteřin pět na tři

39:33

Žabka už je zpátky. Domácí mezitím trefili tyčku. Zvoní ještě teď.

40:00

Ve druhé třetině měl Kovář 5 zásahů, Schwarz 12, celkem domácí 15, hosté 19. Druhá část nebyla strhující, naopak.

40:12

Michal Mikeska (Č. Budějovice) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Jiří Šimánek. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 6:1
Mikeska poslechl diváky s menším zpožděním. Šimánek mu strčil puk a Mikeska pálil švihem po ledě.

41:02

Pavel Kašpařík (Č. Budějovice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Milan Gulaš. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 7:1
Po brejku to šlo jako po másle. Středem až do branky.

41:02

Schwarz z branky odjel, vrátil se do ní Valent. Diváci chtějí desítku.

44:00

Přímočarý hokej domácích se jejich fanouškům líbí. Alspoň to skandovali.

44:19

Zbyněk Hrdel (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Daniel Boháč. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 7:2
Po závaru u branky Kováře hosté snižují.

44:56

Už se zase hraje v obranném pásmu hostů.

52:12

Pavel Kašpařík (Č. Budějovice) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Milan Gulaš a František Ptáček. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 8:2
Po křížné nahrávce z jednoho kruhu do druhého se Kašpařík trefil pod břevno.

53:24

Boleslav se sympaticky snaží o útočení. Hrdel se po pěkné akci ocitl sám před Kovářem, ale ten si ho vychutnal.

55:18
Tresty

Vyloučen hráč Miroslav Duben (Ml. Boleslav), 2 min. za Hákování

57:18

Duben se vrátil

57:33

Jan Snopek (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Martin Podlešák. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 9:2
Prudká rána od modré byla ještě tečována bránícím hráčem hostů.

59:00

Fanoušci si znovu říkají o desátý gól. Ale devět branek je pro zdecimované hosty až až.

59:29
Tresty

Vyloučen hráč Boris Žabka (Ml. Boleslav), 2 min. za Držení hole
Bránil Martynka, který málem desátou branku vstřelil.

59:35

František Ptáček (Č. Budějovice) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Jan Novák. Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 10:2
Fanoušci se dočkali.

Skončila třetí třetina.

60:00

Zásahy celkem 26:28. Produktivita domácích bla nadprůměrná. Ani se tolik nenadřeli. Hosté nestačili.

18. února 2024 17:00Č. Budějovice-Ml. Boleslav 0:1
5. ledna 2024 17:30Ml. Boleslav-Č. Budějovice 2:4
19. listopadu 2023 17:00Č. Budějovice-Ml. Boleslav 3:2
1. října 2023 15:30Ml. Boleslav-Č. Budějovice 2:5
27. ledna 2023 17:30Č. Budějovice-Ml. Boleslav 5:4P
20. prosince 2022 17:30Ml. Boleslav-Č. Budějovice 2:1
30. října 2022 17:00Č. Budějovice-Ml. Boleslav 3:0
23. září 2022 17:30Ml. Boleslav-Č. Budějovice 5:1