Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

0:12

V prvním třineckém útoku naskočil do hry i Ladislav Kohn, který týmu od utkání s Vítkovicemi chyběl kvůli poraněným vazům v koleni.

1:39

Oceláři se usadili v útočné třetině. Varaďa si zleva najel k brance, poslal puk před ni, ale Bonk ho nezachytil.

3:12

Třinecký Hudec poslal puk od modré čáry na kladenskou branku, ale Falter ho s přehledem chytil.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Hribik (CZE) - Bejček (CZE), Svoboda (CZE)

3:16

Po vhazování se puk dostal k Lojkovi a jeho ránu od modré čáry zastavila tyč.

4:32

Mezi kruhy si najel Hudec, ale jeho rána skončila ve Falterově náruči.

5:58

Po Paterově špatném vyhození Květoň nahrál Peterkovi, který jel sám na kladenskou branku, ale přestřelil ji.

7:00

Kladenští poprvé vystřelili přímo na branku. Treillovu ránu ale Hamerlík vyrazil.

7:43

Stieler se tlačil k levé tyči, ale puk za Hamerlíka neprotlačil.

8:20
Tresty

Vyloučen hráč Milan Toman (Kladno), 2 min. za Nedovolené bránění
Třinec má první přesilovku, když Toman nedovoleně zastavil Adamského.

8:45

Na ledě zůstal Peterek, jehož v rohu narazil na mantinel kladenský bek Libor Procházka. Peterek se za pomoci lékaře zvedl a odjel na střídačku.

9:26

Polák vystřelil zpoza obránce, ale Falter puk vyrazil.

10:20

Kladno už je v plném počtu.

10:58

Peterek je v pořádku. Už je zase na ledě.

12:52

Kladenský Drtina zachytil přihrávku domácích, najel si do útočné třetiny, ale puk po jeho střele skončil v Hamerlíkově lapačce.

13:25

Kladenští ustáli počáteční nápor domácích a Kamešova rána od mantinelu skončila v náruči Hamerlíka.

13:49

Adamský po přihrávce Peterka střílel do odkryté branky, jenže Falter se stihl do rány položit.

14:27
Tresty

Vyloučen hráč Martin Lojek (Třinec), 2 min. za Podražení
Přesilovku si zahrají i Kladenští.

16:27

Přesilovka hostů skončila. Svírali sice domácí před jejich gólmanem. Nejnebezpečnější byla střela Drtiny, která minula branku.

17:55

Richter zkusil vystřelit, ale puk zachytil Treille, pustil se dopředu a jeho ránu Hamerlík chytil.

18:25

Další nebezpečný nájezd domácích neskončil gólem. Růžička nahrál mezi kruhy Richtrovi, ale ten trefil brankáře.

19:44

Zase nic. Krajiček zpoza branky nahrál najíždějícímu Peterkovi, ale jeho rána skončila na Faltrovi.

20:43

Třinečtí rozejli třetinu náporem. Růžička narál Polanskému, ale i jeho střelu Falter chytil.

21:25
Tresty

Vyloučen hráč Stanislav Hudec (Třinec), 2 min. za Zdržování hry
Převahu domácích zastavuje vyloučení Hudce, který z vlastní třetiny vyhodil puk mimo led.

22:17
Tresty

Vyloučen hráč David Růžička (Kladno), 2 min. za Hákování
Síly jsou vyrovnány. Třinečtí zaútočili a jednoho z jejich hráčů zahákoval kladenský David Růžička.

24:17

Síly jsou vyrovnány. Třinečtí sice v početní převaze obléhali hostující branku, ale neohrozili ji.

25:25

Bílek se dostal před branku domácích, ale jeho střelu zpoza obránce Hamerlík chytil.

26:29

Daniel Seman (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Václav Varaďa a Vojtěch Polák. Stav zápasu Třinec - Kladno 1:0
Seman po přihrávce Varadiho zpoza branky střílel parádně přesně do pravého horního rohu kladenské branky.

27:10
Tresty

Vyloučen hráč Jan Eberle (Kladno), 2 min. za Podražení
Třinečtí hrají přesilovku.

29:10

Oceláři početní převahu promarnili, neohrozili branku soupeře.

29:35

Eberle se hnal na třineckou branku z velkého úhlu, přičemž nestačil nahrát najíždějímu Knotkovi a vystřelil do brankáře.

32:07

Peterek nádherně přihrál Adamskému, ten se vyhnul gólmanovi, ale nestačil už zakončit.

33:57

Krajiček nahrál před branku Polanskému, ale ten v těžké pozici miříl mimo.

35:19
Tresty

Vyloučen hráč Jiří Drtina (Kladno), 2 min. za Nedovolené bránění
Třinečtí mají příležitost zvýšit náskok, když Drtina nedovoleně bránil Poláka.

37:19

Přesilovky Ocelářům v dnešním utkání nejdou. Další promarnili.

38:30
Tresty

Vyloučen hráč Jiří Polanský (Třinec), 2 min. za Vysoká hůl
Kladno má příležitost vyrovnat, hraje přesilovku.

40:30

Kladno přesilovku nevyužilo.

41:35

Třetí třetinu začali svými střelami obránci. Nejprve z půlky hřiště vystřelil Drtina, záhy si do třetiny najel Zíb a pálil od pravého mantinelu do Faltra.