Německá policie hledá způsob, jak potrestat řidiče, kteří při projíždění okolo nehody místo fotí či dokonce natáčejí.
U tragické nedělní nehody zuřivost policistů vystoupala na maximum a předvedli zásah hodný německého seriálu Kobra 11. Z okolo projíždějícího vozidla vytáhli řidiče, který si dopravní nehodu natáčel na svůj mobilní telefon.
Následně ho odvedli na místo nehody, ukázali mu zmačkaná vozidla, a dokonce i tragické následky kolize. Šokovou terapii si řidič tmavého SUV bude určitě navždycky pamatovat.
Nebuď čumil
Před třemi roky koloval po Německu klip dvou studentů filmu, který odrazoval svědky dopravních nehod od honu za senzačními fotkami či natáčením videí u dopravních nehod. Zdánlivě neškodná zábava totiž může ztěžovat práci záchranářům či hasičům a ubližovat lidem (čtěte zde).
V Německu se stalo focení a natáčení nehod trestným v roce 2017 (čtěte více).
4. ledna 2018 |