Ona

Sexy a chic. Trendy inspirace podle Rosie Huntington-Whiteleyové

  • 1
Modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteleyová má dokonalé proporce i atraktivní vzhled a velmi dobře si rozumí s módou. Ač je k vidění v obyčejných oděvech, vždy je umí pozvednout do trendy výšin. Pokud chcete zdůraznit svůj ženský půvab, nahlédněte s námi do šatníku svůdného andílka.

Někdo by mohl namítat, že s tělem a tváří modelky se obléká snadno. Ať si vezmete cokoliv, vždy budete vypadat skvěle. Jenže tak to být nemusí. Ani všechny peníze světa vám styl nezaručí. Rosie Huntington-Whiteleyová může platit drahé stylisty, ona si však jednotlivé modely vybírá výhradně sama.

Kráska a zvíře. Rosie Huntington-Whiteleyová s partnerem Jasonem Stathamem.

Kráska a zvíře. Rosie Huntington-Whiteleyová s partnerem Jasonem Stathamem.

Lichotivé vršky

Když se podíváte na módní kreace Rosie Huntington-Whiteleyové, zaujme vás především ženskost. Ať už to jsou kabáty či ležérní džínsy, výsledek je totožný, look působí elegantním a důmyslně rafinovaným dojmem. Co se týče hřejivých svršků, Rosie sází hlavně na střihy. Základem je lichotivé projmutí v pase a midi délka, které postavu ještě více protáhne a zúží. Takové kousky jsou ideální volbou pro všechny dámy, včetně těch plnějších křivek.

Kabáty v podání Rosie Huntington-Whiteleyové si mohou dovolit všechny dámy.

Kabáty v podání Rosie Huntington-Whiteleyové si mohou dovolit všechny dámy.

Džíny

Již zmíněné džínsy patří do kategorie, kterou muži až tak nemusí. Raději nás vidí ve smyslných šatičkách a sukních. Ovšem, když je vám móda blízká, bez problémů vyčarujete za pomoci fádních denimových kalhot look, který potěší oko nejednoho pána. Sázejte na slim varianty kopírující figuru a podpatky.

  • V případě, kdy se rozhodnete pro volnější džínsy, zakomponujte do outfitu oděv ryze ženského charakteru. Vhodná je červená barva, high heels, upnuté tričko, nápaditě uvázaný šátek kolem krku.
Když džíny, tak slušivě zkombinované!

Když džíny, tak slušivě zkombinované!

Sexy kůže

Kůže a koženka patří k neuvěřitelně sexy materiálům. Nositelka v nich vždy zazáří. A je jedno, zda oblékne kalhoty či stylovou sukni s vysokým pasem. Pravdou zůstává, že lesklý povrch dá vyniknout všemu, takže není vhodný na problematické partie. Nicméně se jich nemusíte obávat ani tehdy, kdy máte nějaké to kilo navíc. Jen pamatujte na základní pravidlo. Vždy tvarujeme pas, pro optický úbytek váhy volíme monochromatický outfit.

  • Nevíte, co je monochromatická souhra? Jde o kreaci v jedné barvě nebo velmi podobných odstínů.
V kůži budete zatraceně sexy.

V kůži budete zatraceně sexy!

Rafinované šaty

Rosie Huntington-Whiteleyová si je dobře vědoma předností, které jí byly naděleny. Když vyráží do společnosti, často je k vidění v šatech rafinovaně řešených. Prvoplánovou lacinost byste u ní hledala jen těžko. Ač se modelka ze stáje slavné Victoria’s Secret občas pustí do nápadité extravagance, stejně působí elegantním dojmem. Stále udržuje punc noblesní dámy. Tím by mohla být inspirací pro mnohé své kolegyně.

Vsaďte na důmyslné prvky.

Vsaďte na důmyslné prvky!